15 найкращих програм PIM для ефективного керування даними про ваш продукт

| | 0 Comments| 10:15 AM
Categories:

Програмне забезпечення для керування інформацією про продукт (PIM) стало необхідним для сучасних компаній, які прагнуть процвітати на ринку електронної комерції, що розвивається.

Коли компанії розширюють свій портфель продуктів, їм потрібна організована та централізована платформа для ефективного керування інформацією про їхні продукти.

Для цього програмне забезпечення PIM виявилося корисним, дозволяючи організаціям оптимізувати інформацію про свій продукт.

Відповідно до Ринки і Ринкиочікується, що до 2025 року розмір ринку PIM досягне позначки в 9 мільярдів доларів США, оскільки попит на рішення для електронної комерції з часом зростатиме.

Давайте обговоримо, що таке програмне забезпечення PIM, його переваги та деякі з найкращих програм PIM для ефективного керування даними про ваш продукт.

Що таке програмне забезпечення PIM?

Програмне забезпечення для керування інформацією про продукт (PIM) — це програмне рішення для централізованого керування, яке дає змогу створювати комерційну інформацію про продукт і керувати нею з єдиного місця.

Цей надійний інструмент оптимізує процес обробки даних про продукт, забезпечуючи узгодженість і доступність у всьому каналі розповсюдження.

Від специфікації продукту, технічних даних і магазину продукту до деталей каталогізації, це програмне забезпечення надасть вам всю необхідну інформацію про продукт із центрального центру.

Програмне забезпечення PIM схоже на центральне сховище для відстеження всіх деталей і даних про ваші продукти. Це спрощує організаціям підтримувати актуальну інформацію про продукти з високою точністю та легко розширювати пропозиції продуктів.

Цей інструмент допомагає створювати привабливі умови роботи в онлайн-магазинах, друкованих каталогах, соціальних мережах і на ринках.

Немає значення, чи ви роздрібний продавець, дистриб’ютор, організація електронної комерції чи виробник; Інструмент PIM корисний для всіх типів організацій для керування великими обсягами продуктів та інформації про них.

Крім того, менеджери продуктів організації та групи обробки даних зазвичай використовують цей інструмент для збору даних про продукти з різних джерел і вирішення будь-яких поширених проблем. Маркетингові команди використовують це, щоб відкласти всі дані з каналу розподілу.

Переваги програмного забезпечення PIM

Інтеграція інструменту PIM у ваш бізнес забезпечує численні переваги під час керування всією інформацією про продукт. Деякі переваги програмного забезпечення PIM:

#1. Централізована система управління

Програмне забезпечення PIM надає вам централізовану систему керування, за допомогою якої ви можете створювати, змінювати та керувати інформацією про свій продукт. Це допомагає усунути розрив даних і надмірність, а також забезпечує всім зацікавленим сторонам доступ до актуальної інформації про продукт.

#2. Швидший запуск продукту

Програмне забезпечення PIM є важливим, якщо ви хочете прискорити час виходу на ринок свого продукту.

Цей інструмент дозволяє підготувати всю інформацію про продукт і вивести продукт на ринок одним входом. Щойно ви завантажите зображення свого продукту, цей інструмент автоматично змінить розмір або формат відповідно до платформи, на якій вони продаються.

#3. Низький рівень повернення

Повернення продукту викликає серйозне занепокоєння для більшості організацій, але інструменти PIM були ефективними для зниження рівня повернення.

PIM надає споживачам точну інформацію під час купівлі того чи іншого продукту, що допомагає їм зробити усвідомлений вибір.

#4. Краща точність даних

Програмне забезпечення PIM допомагає усунути надмірність, непослідовність і помилки в інформації про продукт, використовуючи суворі стандарти якості даних. Це допомагає компаніям із великими каталогами в різних каналах підтримувати узгоджену інформацію про продукт і цілісність бренду.

#5. Підвищена продуктивність

Цей інструмент керування може допомогти вам автоматизувати багато надлишкових завдань керування даними, дозволяючи членам команди більше зосередитися на продуктивній діяльності.

Завдяки спрощенню робочого процесу члени команди можуть більше брати участь у розробці нових продуктів або маркетингу існуючих продуктів.

#6. Кращий досвід клієнтів

Детальна та точна інформація про продукт допомагає покращити загальний досвід клієнтів. Клієнти можуть швидко розглянути кожну деталь, що призводить до вищого коефіцієнта конверсії.

#7. Покращено SEO

Програмне забезпечення PIM допомагає створювати контент продукту, багатий ключовими словами, для веб-сайтів і соціальних мереж. Це також допомагає посилити SEO-кампанії, оптимізуючи ключові слова, які є життєво важливими на шляху до SEO.

#8. Підтримує масштабованість

Кількість продуктів збільшуватиметься разом із зростанням вашого бізнесу, а програмне забезпечення PIM може масштабуватися відповідно до зростання вашого бізнесу. Він може підтримувати складні структури даних, велику кількість SKU, а також різні мови та регіони.

  9 найкращих програм для пошуку телефонних номерів шахраїв

Отже, ось найкраще програмне забезпечення PIM, яке я знайшов для вас, і яке ви можете використовувати для керування даними про продукт.

Акенео

Вважається провідним програмним забезпеченням PIM, Акенео використовує передові технології та можливості ШІ, щоб дозволити підприємствам ефективно керувати своїми продуктами.

Основна мета цього інструменту — забезпечити постійний і вражаючий досвід роботи з продуктом для всіх споживачів на всіх платформах. Akeneo також допомагає вам продемонструвати послідовну історію продукту на кожній платформі та зробити продукт видимим для кожного потенційного клієнта.

Незалежно від того, чи переходите ви від B2B до D2C або переходите на платформу електронної комерції, цей інструмент допоможе вам підтримувати сувору якість даних про продукт на кожному каналі. Він також ефективний у розробці стратегії PXM завдяки використанню величезної бібліотеки ресурсів і навчання експертів.

Інформатика

Інформатика це чудове програмне забезпечення PIM, розроблене для створення привабливих продуктів на різних ринках і отримання високих прибутків.

Інструмент спрощує моніторинг і керування інформацією про продукт за допомогою автоматизації та дозволяє швидко запускати продукти в будь-якій торговій точці контакту.

Завдяки Informatica ваш відділ продажів, маркетингу та операційна команда можуть працювати разом, щоб значно підвищити загальну продуктивність.

Це програмне забезпечення PIM дає змогу надавати потрібний продукт клієнтам, обмінюючись усією інформацією про продукт у всьому ланцюжку дистрибуції через рішення на основі API.

Найкраще те, що ви можете почати використовувати його безкоштовно, перш ніж оформити місячну підписку.

Талкут

Розроблено спеціально для обслуговування компаній у DTC, Талкут це високоефективний інструмент PIM, який оптимізує керування вашим продуктом і дає змогу створювати захоплюючі історії продукту.

Це PIM-рішення розширює межі традиційного керування даними про продукт за допомогою автоматизації вмісту продукту та дозволяє командам зосередитися на створенні історій продукту з високою конверсією.

Talkoot надає провідного копірайтера зі штучним інтелектом, який дозволяє вашій команді створювати копію бренду для вашої лінійки продуктів і публікувати її після огляду. Щоб мінімізувати помилки, він постійно перевіряє претензії щодо юридичних ризиків, неправильні торгові марки, упереджені висловлювання тощо, щоб забезпечити найвищу якість вмісту продукту.

Важливо те, що він також дає вам доступ до всього вмісту, написаного протягом життєвого циклу продукту, разом із іншою пов’язаною інформацією та допомагає підтримувати послідовність.

Рівень продажів

Рівень продажів це чудовий інструмент PIM на світовому ринку, який отримав багато нагород за те, що дозволяє організаціям легко керувати всіма даними з одного місця.

Цей аспект допомагає вам визначати й покращувати дані про продукт в одному вікні, що сприятиме збільшенню продажів і покращенню взаємодії з продуктом.

Це спеціалізоване програмне забезпечення B2B забезпечує функціональність корпоративного рівня, і можливість автоматизувати обмін цифровими каталогами продуктів між платформами в режимі реального часу є доказом.

Рівень продажів допомагає вам легко підключити свій каталог продуктів до всіх бізнес-каналів, програм і ринків. Цей фактор підвищує ефективність роботи нашої організації в кожній точці контакту.

За допомогою цього інструменту легко підключити каталог продуктів до каналів, програми чи торгової площадки та підвищити ефективність вашої організації в кожній точці взаємодії.

1WorldSync

Як тільки ви починаєте використовувати 1WorldSync Інструмент PIM, ви ніколи не шукатимете інших для оркестровки та інтеграції вмісту вашого продукту.

1WorldSync використовує ефективний процес, який миттєво ідентифікує, перевіряє та розповсюджує вміст вашого продукту та гарантує його безперебійну доставку в роздрібну торгівлю, дистрибуцію та електронну комерцію.

Незалежно від кількості даних про продукт і вмісту, цей інструмент може гармонізувати все в усіх каналах. Ця гармонізація забезпечує узгодженість у всіх каналах.

1WorldSync може інтегрувати ваш ERP з єдиним джерелом даних і забезпечити відповідність вмісту продукту стандартам GS1.

Плітикс

Плітикс це потужний інструмент PIM, який надає вам централізовану систему, за допомогою якої ви можете легко редагувати, керувати, замінювати, перекладати та оптимізувати інформацію про свій продукт.

  Чому ви не можете використовувати телевізор як монітор?

Ви також можете розглядати його як інструмент для співпраці, який дозволяє об’єднати всі ваші дані про продукт в одному місці та зробити їх доступними для кожної команди.

З цим продуктом вашій команді не доведеться витрачати години на створення вмісту, оскільки ви інтегруєте OpenAI в інструмент. Це дозволяє вам автоматично створювати високоякісний і привабливий контент для лінійки продуктів і підвищувати продуктивність вашої команди.

PIMworks

Без сумніву, PIMworks це чудовий інструмент PIM, який дозволяє вам просто керувати продуктом для всіх ваших продуктів. Це дозволяє створювати персоналізований контент для всіх ваших споживачів, а також миттєво поширювати його на внутрішні та зовнішні канали.

PIMworks використовує потужні інструменти автоматизації, які витягують продукти з усіх веб-сайтів і ринків і звільняють вашу команду від виконання цих завдань вручну.

Інструмент також інтегрує розширене керування даними, щоб оптимізувати робочий процес і допомогти вам легко керувати вмістом продукту, а також командами.

Контейнер

Управління інформацією про ваш продукт стало простіше Контейнерякий надає зручну платформу для збору всіх даних про продукт, зображень і файлів в одному місці.

Цей потужний інструмент PIM допомагає зменшити кількість помилок і оптимізувати якість даних про продукт, включаючи опис продукту, дані, зображення, розмір тощо.

Kontainer забезпечує автоматичну синхронізацію інформації, де вся інформація про продукт пов’язана з потрібними знімками, відео та файлами.

Найкраще те, що вся інформація надійно зберігається в хмарі. Ви можете будь-коли використовувати дані продукту для доставки зображень і даних відповідно до вимог або замовлень клієнтів.

Гепард

Рішення PIM Гепард служить відомим рішенням для електронної комерції, яке допомогло багатьом підприємствам керувати інформацією про продукти з єдиного місця.

Gepard розроблено таким чином, що дозволяє поширювати всю інформацію про продукт кількома клацаннями миші. Крім того, дані розповсюджуються по всіх каналах розповсюдження у встановленій структурі даних різними мовами.

Gepard може допомогти вам покращити та збагатити всю інформацію про ваш продукт, дозволяючи безперешкодно оновлювати вміст продукту.

Крім того, він використовує інтелектуальний алгоритм відображення даних, який змінює всю інформацію про ваш продукт відповідно до вимог роздрібного продавця та підтримує її в актуальному стані.

OneTimePIM

Розглянемо OneTimePIM якщо ви шукаєте найкращий інструмент PIM для ефективного поширення інформації про ваш продукт на всіх платформах електронної комерції.

Ви можете підключити цей інструмент до будь-якої платформи електронної комерції через API або вбудований конектор. Він також має можливість підключитися до ERP вашого бізнесу.

Збагачення інформації про ваш продукт буде легким для вас, і заслуга в цьому належить вбудованому медіа-менеджеру та функції автоматичного створення таблиць даних. Крім того, він відомий своїми вражаючими функціями підтримки клієнтів і навчання співробітників разом із пакетом.

Синдіго

Кому довіряють провідні бренди та роздрібні торговці по всьому світу, Синдіго може бути винятковим вибором як програмне рішення PIM.

Це хмарний інструмент PIM, який постійно оцінює вміст вашого продукту та модифікує його за допомогою унікальних методів інтеграції для оптимізації продуктивності.

Syndigo дає вам повний контроль над усім вмістом і даними продукту, а також допомагає отримати видимість і ефективність від створення до продажу.

Ви також отримуєте ефективну конфігурацію керування основними даними, яка дозволяє керувати потоком інформації та підключати домени продуктів, клієнтів і місцеположення.

InsightSoftware

InsightSoftware — це комплексне та гнучке рішення PIM, яке усуває всю неповну, застарілу та незбагачену інформацію про продукт і забезпечує послідовність у всіх каналах.

Цей інструмент використовує надійну інтеграцію даних, яка виявляє та змінює вміст продукту, щоб усі клієнти отримували точну інформацію.

InsightSoftware також відіграє важливу роль у оптимізації вашої діяльності щодо виведення на ринок і полегшенні роботи зі складними електронними таблицями.

Інструмент надає вашій команді централізовану платформу для керування інформацією про продукт і змінення вихідних даних залежно від вимог до даних і галузевих норм.

Amplifi.io

с Amplifi.io поруч із собою, ви можете створити єдину платформу, за допомогою якої ви зможете демонструвати свій продукт на ринках, роздрібних продавців, дистриб’юторів і, зрештою, клієнтів.

  Скільки коштує PlayStation Plus?

Amplifi.io надає вам власну функцію штучного інтелекту для розпізнавання, індексування та позначення тегами, щоб ви могли знаходити зображення, які відповідають вашим продуктам для демонстрації.

Ви можете використовувати елементи керування публікацією Amplifi.io, щоб підтримувати вміст продукту в актуальному стані та розповсюджувати його на призначені канали. Від відео та зображень до інформації та копій, це програмне забезпечення PIM надає вам маркетинговий набір для безпроблемного поширення всієї інформації, необхідної для ефективного продажу продуктів.

Пімкор

Якщо ви шукаєте найкраще програмне забезпечення PIM, зверніть увагу Пімкор. Він централізує та гармонізує вашу технічну, маркетингову та торгову інформацію про продукт.

Це платформа PIM з відкритим вихідним кодом, яка легко інтегрується з вашою існуючою ІТ-системою та допомагає вам ділитися всіма вашими цифровими продуктами з будь-яким потрібним каналом.

Pimcore дає вам змогу підтримувати якість корпоративних даних і керувати даними для всієї інформації про продукт і мінімізувати будь-які помилки. Він також використовує вдосконалене керування цифровими активами для керування всіма зображеннями продукту, відео, аудіо та документами.

Inriver

Одне з найкращих рішень PIM на ринку, Inriver пропонує низку можливостей, які дозволяють ефективно керувати даними про продукт.

За допомогою цього інструменту ви можете збагатити вміст продукту текстом, зображеннями та відео. Це пропонує захоплюючий досвід продукту, адаптований для ваших покупців.

Inriver надає вам єдину платформу для всього вмісту ваших продуктів і спрощує процес реєстрації даних про продукти з будь-якого джерела.

Крім того, ви можете ефективно доставляти вміст продукту через усі цифрові та друковані канали, щоб продукти могли досягти всіх ваших цільових покупців.

Управління інформацією про продукт (PIM) проти керування даними про продукт (PDM)

Система управління інформацією про продукт PIMPDM допомагає централізовано зберігати інформацію про продукти компанії. Керування даними про продукт належить до категорії програмного забезпечення, яке використовується для керування даними про продукт протягом життєвого циклу продукту (від концепції до утилізації та обслуговування). Воно призначене для організації і керувати інформацією для цілей продажу та маркетингу. Він зосереджений на покращенні даних про продукт, розповсюдженні інформації та підтримці узгодженості між каналами продажів. Він призначений для команд інженерів і розробки продуктів. Він обробляє технічні дані, такі як файли CAD, специфікації дизайну та опис матеріалів, щоб підтримувати плавний хід у процесі розробки продукту. PIM керує інформацією про продукт, такою як описи, відео, маркетинговий вміст, зображення та ціни. PDM має справу з технічними дані про продукт, такі як технічні характеристики, відповідна документація та файли дизайну. Він використовується відділами продажів, електронної комерції та маркетингу. Він використовується групами проектування, виробництва та розробки продуктів. Він зосереджений на покращенні взаємодії з клієнтами, покращенні маркетингових зусиль і збільшенні продажів. Він зосереджений на оптимізації життєвого циклу розробки продукту та забезпеченні співпраці, належного контролю версій і відстеження.

На що слід звернути увагу, вибираючи рішення PIM

Системи PIM можуть вплинути на маркетинг і продажі вашої організації. Отже, враховуйте деякі моменти, перш ніж вибрати систему PIM.

  • Враховуйте користувачів: ви можете визначити, скільки користувачів використовуватиме інструмент і які вони мають набори навичок. Це забезпечить користувачам можливість використовувати інструмент без ускладнень.
  • Функціональні можливості: визначте, які функції вам потрібні у вашій системі PIM. Деякі звичайні, обов’язкові функції включають введення даних, контроль якості, керування активами, численні інтеграції тощо.
  • Виклики: дізнайтеся, з якими труднощами ви стикаєтесь під час керування інформацією про продукт. Перевірте, чи може система PIM вирішити ці проблеми.
  • Обслуговування PIM: перевірте, як система PIM справляється з проблемами масштабованості та обслуговування.

Висновок

Програмне забезпечення PIM чудово допомагає вам ефективно керувати даними про продукт. Враховуючи, що на ринку доступно багато варіантів, знайти найкраще програмне забезпечення PIM може бути складним завданням.

Найкраще програмне забезпечення PIM допоможе вам звузити вибір і знайти ідеальне програмне забезпечення відповідно до ваших вимог.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для адаптації продукту, щоб спростити адаптацію клієнтів.