15 найкращих програм для створення сіток Instagram/розділювачів зображень для естетичної стрічки

Categories:

Частиною перебування в соціальних мережах є адаптація до останніх тенденцій і наступних чудових речей.

Однією з таких речей є дизайн макета сітки, який багато користувачів Instagram використовували у своїх профілях. Макет сітки – це набір публікацій у вашому профілі, які складають одне зображення.

Це чудовий спосіб виділитися серед інших акаунтів Instagram, оскільки він надає вашій стрічці виключно естетичного вигляду. Звичайно, також схоже, що у вас є обліковий запис, на який докладають зусиль.

Його використовують багато знаменитостей і брендів, щоб привернути увагу користувачів, і це точно спрацювало.

Як створити допис у сітці в Instagram

За допомогою додатків, які ми розглянемо в цій публікації, неймовірно легко створити допис у вигляді сітки. Ці програми в основному беруть фотографію, яку ви надаєте, і розбивають її на сітки різних розмірів, які ви можете відразу завантажити у свій обліковий запис.

Читайте також: Посібник із розвитку Instagram

Очевидно, що виконання цього вручну може призвести до прорахунків, і ви не отримаєте ідеальну сітку. Якщо у нас є програми для досягнення цього, найкраще їх використовувати. Давайте перейдемо до списку та почнемо створювати наш пост сітки.

PhotoSplit

Напевно, найпопулярніша програма для розділення ваших фотографій, PhotoSplit дозволяє дуже просто створити сітку та опублікувати її безпосередньо у вашому обліковому записі Instagram.

Це допомагає зберегти більшість пікселів зображення та має деякі чудові функції, наприклад результати з високою роздільною здатністю. Він поставляється з різними параметрами розміру сітки, зокрема:

 • 1×2
 • 1×3
 • 2×3
 • 3×3
 • 4×3
 • 5×3

Користуватися ним можна безкоштовно, і найкраще в ньому те, що він регулярно оновлюється. Це допомагає виправити помилки, проблеми з продуктивністю та будь-які проблеми безпеки.

Додаток було завантажено понад 1 мільйон разів у Google Play Store.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Попередній перегляд

Створення дописів у сітці — лише одна з багатьох функцій Preview.

Це програма, яка містить кілька справді захоплюючих функцій, як-от:

 • Редактор перетягування
 • Аналітика та аналітика
 • Колекція чудових фільтрів
 • Необмежений простір сітки
 • Планування та авторозміщення
 • Пошук підписів і хештегів
 • Параметри співпраці для додавання учасників і спільної роботи
 • Варіанти репостингу для курації вмісту

Це також дозволяє створювати дизайни для вашої історії та роликів. Можна з упевненістю сказати, що Preview — це найкраща програма для планування каналів для Instagram, і вона не вимагає від вас навіть входу зі свого облікового запису Instagram.

Grid Maker для Instagram

Grid Maker для Instagram такий же простий, як і назва, але він також має функції, які виходять за рамки простої програми. Ви можете створювати сітки різних розмірів із результатами високої роздільної здатності та публікувати їх безпосередньо у своєму обліковому записі.

  Як завантажувати зображення безпосередньо в Instagram з будь-якого додатка

Єдине, що вам потрібно зробити, крім завантаження програми, це завантажити в неї потрібну фотографію. Програма автоматично бере його звідти та нарізає в ідеальну сітку.

Окрім можливості завантажити його безпосередньо в соціальні мережі, ви також можете зберегти його у своїй галереї. Додаток є абсолютно безкоштовним для використання.

Grid Maker

Розділіть свої фотографії або панорамні знімки за допомогою Grid Maker і перетворите їх на високоякісні квадратні зображення. Він дуже простий у використанні та має функції, які дозволять вам автоматично зберігати його на SD-карту.

Він також може експортувати у високій роздільній здатності та публікувати сітку безпосередньо у вашому обліковому записі Instagram. Ось параметри розміру сітки, які ви отримуєте з цією програмою:

 • 3×1
 • 3×2
 • 3×3
 • 3×4
 • 3×5
 • 3×6
 • 3×7
 • 3×8
 • 3×9
 • 3×10
 • 2×1
 • 2×2
 • 2×3

Незважаючи на те, що в програмі є покупки, не можна заперечувати, що вона залишається безкоштовною для використання, якщо ваші вимоги обмежені.

Сітка Post

Ви отримуєте 5 різних типів розмірів сітки за допомогою програми Grid Post, яка проста у використанні та має дуже зручний інтерфейс.

Його високо оцінюють у Google Play Store, і ви отримуєте такі функції, як:

 • Різні шаблони колажів
 • Різні стилі сітки та накладення
 • Можливість додавати різні кольори до накладок і сіток
 • Можливість масштабування або переміщення зображення відповідно до ваших уподобань
 • Належне налаштування замовлення для забезпечення правильного розташування сітки

У ньому є понад 120 різних накладень і понад 55 красивих фільтрів, які ви можете застосувати до своїх фотографій, щоб зробити їх візуально привабливішими.

Додавання тексту, наклейок, логотипів і водяних знаків – це деякі інші можливості, якими ви можете скористатися.

GridStar

GridStar дозволяє створювати сітки, а також гортати панорами для вашої стрічки Instagram. Функція кадрування панорами дозволяє створити дуже естетичний ефект розділеного гортання з однієї фотографії.

Крім того, це дозволяє вибрати з багатьох стилів сітки, які найкраще відповідають іміджу вашого бренду. Він допоможе вам визначити послідовність, тож ви не зробите жодних помилок, завантажуючи його у свій канал.

Це забезпечує високу роздільну здатність усіх плиток сітки, щоб допомогти вам підтримувати чудову якість у вашій стрічці.

Розділювач зображень

Швидкий, легкий і точний – це те, що найкраще описує Image Splitter. Це надзвичайно корисна програма, яка відмінно справляється зі створенням сітки для вашої стрічки. Весь процес займає лише кілька секунд, і його можна виконати лише за кілька кроків.

Це програма, яка отримує регулярні оновлення для постійного вдосконалення будь-яких недоліків. Крім того, він дуже легкий і простий у використанні. Він підтримує розміри сітки 1×3, 2×3 і 3×3.

Ви можете завантажити Image Splitter абсолютно безкоштовно, навіть якщо за бажанням можете придбати оновлення.

Грідді

Griddy — це програма, яка знає, що потрібно, щоб зробити щось нестандартне та виділятися серед натовпу. Це полегшує створення макета сітки для вашого каналу, і ви можете створити до 10 рядків. Він також має попередні налаштування сітки, які можна використовувати для використання вже рекомендованих розмірів.

  15 найкращих додатків для збереження відео в Instagram

Для своїх карусельних публікацій ви можете створити чудовий панорамний ефект гортання, відповідно розділивши зображення. Ви можете вибрати одну з різних орієнтацій, як-от квадрат, портрет, альбом або історія.

Він зберігає оригінальну якість фотографії, щоб гарантувати відсутність втрати якості. Крім того, ви отримуєте чіткі інструкції щодо точного розміщення розділених фотографій.

Крім цих функцій, він також має інструмент водяних знаків, щоб позначити ваш авторитет над вашими фотографіями.

Grid Post Pic Collage Maker

Дуже цікава програма, Grid Post Pic Collage Maker, має одну з моїх улюблених функцій, і це можливість безперешкодно вставляти відео у вашу сітку. Це дає змогу додавати фотографії та відео для кращого візуального вигляду.

Крім того, це дозволяє створювати понад 50 різних типів сіток із чіткими інструкціями від початку до кінця. У ньому є різноманітні методи вирізання, які ви можете використовувати, а також підтримується різноманітні фільтри, щоб зробити ваші зображення ще більш помітними.

Ця програма безкоштовна для встановлення та використання.

MySocialBoutique

Онлайн-інструмент, який працює бездоганно, Instagram Grid Maker від MySocialBoutique може допомогти вам досягти дуже естетичного вигляду вашої стрічки. Він має сітку, карусель і головоломку, яка виконує роботу за кілька секунд.

Вам не потрібно завантажувати жодну програму для цього. Просто завантажте своє зображення та почніть створювати ідеальну публікацію. Він має різні варіанти макета, які ви можете вибрати, і ви можете миттєво завантажити результати як ZIP-файл або окремо, якщо хочете.

У ньому є кілька рекомендованих розмірів для макетів сітки, яких ви можете дотримуватися, якщо хочете отримати найкращі результати.

ImageSplitter

Як випливає з назви, ImageSplitter — це роздільник зображень Instagram, і він абсолютно безкоштовний для використання. Це лише простий 4-етапний процес, і як тільки розділення буде виконано, ви можете миттєво поділитися зображенням у своєму обліковому записі Instagram за допомогою їх вбудованої програми Postcron.

Окрім розділення зображень, він також дозволяє змінювати їх розмір, обрізати та конвертувати. Оскільки це онлайн-інструмент, вам не потрібно буде нічого завантажувати. Все це працює у вашому браузері, і ви можете отримати доступ до нього з будь-якого пристрою.

Загалом, він блискавично швидкий і приділяє велику увагу конфіденційності, що, на мій погляд, є величезним плюсом для будь-якого інструменту. Ви можете завантажувати зображення, якщо вони мають формати JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF або ICO.

Pinetools

Дуже простий інструмент, цей роздільник зображень від Pinetools має функції, яких достатньо для виконання роботи. Він не має жодних додаткових модних функцій. Фактично, ви також помітите, що він має дуже простий інтерфейс, але цього має бути більш ніж достатньо, якщо ваші вимоги базові.

  Як переглянути ненадіслані повідомлення в Instagram

Він дозволяє налаштувати кілька параметрів, наприклад:

 • Розділ за кількістю блоків або за висотою
 • Встановіть кількість блоків, починаючи з 2
 • Можливість перекриття блоків
 • Можливість розділяти зображення по горизонталі або вертикалі
 • Можливість експорту в різні формати або такі ж, як оригінальне зображення

Він також має можливість визначити якість зображення в результаті.

Платформа зображень

Створюйте особисті теми або зв’язуйте різні публікації у своїй стрічці за допомогою головоломки за допомогою цього редактора сіток від Images Platform. Це безкоштовно та забезпечує покроковий процес, який дуже легко виконати.

Коли ви завантажуєте зображення в онлайн-інструмент, ви можете обрізати його та створити сітку на свій вибір. Коли ви будете задоволені, ви можете завантажити його як файл ZIP.

Ви можете очікувати, що результати будуть високоякісними, що є спільним для всіх програм і інструментів у цьому списку.

Imagy.app

Розділіть зображення горизонтально, вертикально або обидва за допомогою Imagy.app. Це інструмент на основі браузера, який підтримує JPG, JPEG, GIF, PNG і BMP як типи файлів для завантаження, тому, якщо ваше зображення має будь-який із цих форматів, ви готові.

Використовуючи редактор, ви можете:

 • Встановіть розмір кожного блоку
 • Встановіть кількість блоків або обмежте їх шириною чи висотою
 • Виберіть, якщо ви бажаєте, щоб блоки були однакового розміру

Коли зображення буде готове, ви можете завантажити його як ZIP-файл. Цей інструмент дотримується дуже безпечного протоколу, не дозволяючи серверу торкатися ваших зображень. Насправді він ніколи не зберігає жодних ваших даних.

Imageonline.co

Цей роздільник зображень від Imageonline.co дозволяє розрізати зображення на різні блоки відповідно до вибраної вами орієнтації. Ви можете перетягнути та розділити в потрібному місці, щоб створити головоломку відповідно до ваших уподобань.

Його використання абсолютно безкоштовне та не потребує завантаження програмного забезпечення. Насправді вам також не потрібно реєструвати обліковий запис. Просто почніть створювати з самої домашньої сторінки.

Найкраща частина цього інструменту полягає в тому, що він не має обмежень, незважаючи на безкоштовність.

Заключні слова

Оскільки кількість користувачів Instagram постійно зростає, кожне невелике зусилля має значення для того, щоб привернути увагу більшої кількості користувачів до вашого облікового запису та потенційно зацікавити ваших підписників.

Створення сітки у вашій стрічці – це чудовий спосіб створити візуально-естетичний вигляд, а вищевказані програми та інструменти допоможуть вам досягти цього миттєво.

Далі ознайомтеся з цими блискучими планувальниками Instagram, які можна використовувати для планування та планування вмісту заздалегідь.