15 найкращих офлайн-ігор для iPhone та iPad, у які можна грати без даних або Wi-Fi

Вас стримує обмежений тарифний план? Ви їдете на роботу під землею? У будь-якому випадку, у вас є причини іноді бути офлайн, але це не означає, що вам потрібно нудьгувати, коли ви застрягли без Інтернету.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Ваш iPhone та/або iPad є потужними ігровими пристроями, і вам навіть не потрібен доступ до Інтернету, щоб насолоджуватися ними. Це завдяки іграм для iOS, у які можна грати офлайн, і це найкращі офлайн-ігри для iOS.

1. Пригоди Альто

Alto’s Adventure — нескінченний бігун, який допоможе вам налагодити катання на лижах. Візьміть під контроль Альто і катайтеся на лижах схилами Анд, збираючи монети та уникаючи перешкод.

Використовуйте сенсорні елементи керування, щоб змусити Альто стрибати або грандувати й накопичувати очки, виконуючи трюки. Вся гра грає в режимі офлайн, тож насолоджуйтесь пригодами в Андах у вагоні метро. Гра ніколи не закінчується, тож коли ви чекаєте без Wi-Fi, ця гра може вас розважити.

Завантажити:Пригоди Альто ($4,99)

2. Одіссея Альта

Продовження «Пригод Альто», «Одіссея Альто», зберігає все, що вам сподобалося в оригіналі, і додає трохи більше. Нові персонажі, нові місця, нова музика та кілька нових механік роблять цю гру більше схожою на розширення, ніж на справжнє продовження.

Тим не менш, якщо ви любите Adventure, вам також сподобається Odyssey, який більше зосереджений на екстремальних видах спорту, ніж Adventure зосереджений на колекції.

Завантажити:Одіссея Альта ($4,99)

3. Долина монументів

Ви коли-небудь бачили одну з тих неможливих картин Мак-Сі Ешера і хотіли дослідити їх? Це вся передумова Monument Valley, інді-гри-головоломки, створеної на движку Unity. Ви граєте за Ро, маленьку дівчинку, яка блукає різнокольоровими будівлями та вирішує заплутані головоломки. Ваш основний інструмент — ваша здатність змінювати перспективу екрана, що відкриває нові шляхи.

Красиві візуальні ефекти та таємнича обстановка роблять цю гру одним із найбільш захоплюючих і захоплюючих вражень, які ви можете мати на своєму телефоні, і ви можете грати в неї повністю офлайн. Можливо, вам більше ніколи не знадобиться користуватися Інтернетом.

Завантажити:Долина монументів ($3,99, доступні покупки через додаток)

4. Долина монументів 2

У продовженні «Долини монументів» ви граєте за дочку Ро, подорожуючи світом у пошуках її. Концепція, по суті, та сама, але візуальні ефекти набагато вражаючі, розв’язування головоломок набагато тонше та тонкіше. Краса графіки справді сяє на великому екрані, що робить ці частини двома найкращими офлайн-іграми для iPad.

У цій грі є чотири розділи більше, ніж у її попередниці, і вона базується на функціях першої гри. У деяких світах гра замінює художній стиль ізометричної геометрії з першої гри на більше 2D-сцен.

Завантажити:Долина монументів 2 ($3,99)

5. БЕДЛЕНД

Ти клейка чорна кулька, яка просто хоче не померти. BADLAND — це складна гра-головоломка, яка відправляє вашого персонажа через світ небезпечних пасток і небезпек. Використовуйте сенсорне керування, щоб утримувати свою м’яч на плаву, стежачи за обертовими лезами, гострими шипами та іншими небезпеками, які розколють її на шматки. Різноманітні пікапи у світі можуть зробити вас більшими, меншими, примножити тощо.

Складний ігровий процес захопить вас. Моторошна музика та красиві готичні зображення змусять вас повернутися. Існує локальний компонент для кількох гравців, але весь ігровий процес можна випробувати офлайн.

Завантажити:БЕДЛЕНД ($0,99)

6. БЕДЛЕНД 2

BADLAND 2 додає деякі нові механіки, зокрема можливість рухати персонажа вліво і вправо, що трохи знімає тиск. Однак суть гри залишається.

Існує легкий онлайн-режим для кількох гравців, але, як і його попередник, ця гра справді сяє офлайн, на вашому iPhone, наодинці з навушниками та занурена в досвід.

Завантажити:БЕДЛЕНД 2 ($0,99)

7. SevenBloks

Ця винахідлива гра-головоломка схожа на суміш тетрісу та судоку. Правила прості. У вас є сітка 7×6, заповнена блоками з числами від одного до семи. Щоразу, коли пронумерований блок знаходиться в стовпці чи рядку з таким же номером блоку, як і в ньому, він очищається. Якщо він очищається біля білого блоку, білий блок тріскається, а потім розбивається, відкриваючи пронумерований блок.

Мета, як і в тетрісі, полягає в тому, щоб не програти, коли блоки перевищують верх і набирати очки під час цього. Це просте, але нескінченно складне задоволення. Ви можете випробувати все, окрім таблиць лідерів, у режимі офлайн, що робить цю гру чудовою грою, в яку можна грати, очікуючи на зустріч або їдучи потягом у районі, де немає Wi-Fi.

Завантажити:SevenBloks (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Міні метро

Ще одна гра-головоломка з гарним інтерфейсом, Mini Metro, дозволяє створити власну систему громадського транспорту. Використовуючи карти реальних міст, ви можете малювати власні лінії, що з’єднують різні станції. У вас обмежена кількість ліній і поїздів і постійно зростаюча кількість станцій, тому вам потрібно розташувати речі з розумом. Якщо люди надто довго чекають на одній станції, ви програєте.

Карти та макет прості та красиві, з естетикою, схожою на мінімалістичні карти громадського транспорту у великих містах.

Завантажити:Міні метро ($3,99)

9. Цивілізація VI

Civilization VI — це остання частина давньої франшизи, де ви, як лідер свого народу, намагаєтеся правити світом протягом всієї історії. Civ – це покрокова гра, яка займає години, але в яку легко грати за короткий проміжок часу, використовуючи реальних лідерів, назви місць та історичні пам’ятки. Це робить його ідеальним для iOS.

Хоча ви можете брати участь у локальній і онлайн-мультиплеєрі, офлайн-кампанії зі штучним інтелектом більш ніж достатньо для довгої поїздки в метро чи літаку. Якщо Civilization VI не підходить, є інші способи зіграти в Civilization на телефоні.

Завантажити:Цивілізація VI (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

10. Stardew Valley

Stardew Valley — ще один порт із комп’ютера на iOS, який дає вам змогу відійти від усього цього й створити власну ферму в маленькому містечку. Ви можете використовувати ігрові параметри iPhone і iPad, як-от Steam Link і Apple Arcade, щоб полегшити роботу за допомогою контролера.

Красива 8-розрядна графіка, простий неконкурентний геймплей і дивно захоплююче повзання підземелля роблять цю гру одним із найкращих способів провести довгу поїздку в метро. Коли міське життя напружує вас, тікайте до міста Пелікан, де все, що вам потрібно зробити, це вчасно зібрати врожай гарбузів.

Завантажити:Stardew Valley ($4,99)

11. Кросворд New York Times

Кросворд New York Times за редакцією Вілла Шортца є золотим стандартом щоденних головоломок. Отримуйте доступ до останнього кросворду щодня, а також до всього архіву минулих кросвордів за допомогою програми New York Times Crossword. Крім самих головоломок, додаток має ряд інших функцій. Слідкуйте за своїми серіями на сторінці статистики, переглядайте архів, щоб складати головоломки з минулого, або купуйте пакети спеціальних кросвордів.

Ви можете або підписатися на New York Times Digital Subscription, або отримати підписку на Crossword окремо. Якщо ви не підписалися, ви матимете доступ лише до щоденного міні-кросворду, який сам по собі приємний, але не такий веселий, як повна головоломка.

Хоча вам потрібен доступ до Інтернету, щоб завантажити нові кросворди, ви можете зберігати необмежену кількість їх в автономному режимі, щоб грати пізніше. Якщо ви використовуєте Інтернет, щоб завантажити нові кросворди, скористайтеся порадами, щоб зменшити використання мобільних даних і заощадити гроші на траті даних.

Завантажити:Кросворд New York Times (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

12. Квиток на поїздку

Відзначена нагородами настільна гра тепер поміщається у вашій кишені. Ticket to Ride робить вас і ваших друзів залізничними баронами, які змагаються за те, хто першим поєднає країну поїздом. Графіка відповідає оригінальній настільній грі, аж до карток віртуальних поїздів, які ви малюєте та кладете в руку.

Ви можете грати в режимі Pass-And-Play, у якому ви можете взяти свій хід і передати його своїм друзям перед вами, але це також ідеальна гра для гри в одиночному режимі. Кожна гра займає від 15 до 20 хвилин, що ідеально підходить для того, щоб скоротати час у реальній поїздці на потязі.

Завантажити:Квиток на поїздку ($8,99, доступні покупки через додаток)

13. Майнкрафт

Глобальне явище Minecraft доступне на всіх платформах, включаючи ваш iPhone або iPad. Пісочниця будівництва та дослідження, яка дозволяє плавно переходити до елементів керування iOS, ідеально підходить, якщо ви хочете щось онлайн або офлайн.

Хоча ви можете грати з іншими друзями та працювати в тих самих світах разом, ви можете грати в неї без будь-яких даних або Wi-Fi після її придбання. Незалежно від того, граєте ви вперше чи повертаєтеся після років відсутності, ви обов’язково витратите години часу на створення світу прямо зі свого телефону.

Завантажити:Minecraft ($6,99)

14. Plague Inc.

Ви коли-небудь хотіли полегшити пандемію з точки зору пандемії? Немає? У будь-якому випадку доступна Plague Inc., гра для iOS та iPad, де ви намагаєтеся заразити світ різними типами хвороб. Ідеальна гра, щоб грати, сидячи в очікуванні, і працює, як мрія, незалежно від характеристик вашого телефону.

Залежно від рівня складності, на якій ви граєте, у Plague Inc. є крутий процес навчання, що дає вам складний досвід, до якого ви можете повертатися знову і знову, щоб спробувати різні стратегії.

Завантажити:Plague Inc ($0,99)

15. Jetpack Joyride

Інтенсивна гра з бічною прокруткою, у яку ви можете грати будь-де та будь-коли. Jetpack Joyride має веселу механіку, чудовий художній стиль і високу відтворюваність, що ідеально підходить для любителів нескінченних ранерів.

У Jetpack Joyride ви літаєте по картах, намагаючись зібрати якомога більше монет, уникаючи ракет і лазерних променів, пролітаючи над або під ними. З часом ваш персонаж буде прискорюватися, збільшуючи складність гри.

Завантажити:Jetpack Joyride (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Які ваші улюблені офлайн-ігри для iPhone?

Ми розглянули деякі з найкращих ігор, якими ви можете насолоджуватися в режимі офлайн на iOS, щоб ви не покладалися на наявність даних, коли шукали, як згаяти час.

Якщо ви хочете грати в автономному режимі на своєму iPhone, але при цьому розважатися з друзями, вечіркові ігри для iPhone, призначені для групових зустрічей, — найкраще, що ви можете використовувати.