15 найкращих мобільних ігор для двох гравців, у які можна грати з друзями чи незнайомцями

Де б ви не були і що б не робили, мобільні ігри для двох гравців можуть стати чудовим способом провести час. Ми вибрали кілька найкращих мобільних ігор для двох гравців, які ви можете спробувати сьогодні.

1. Marvel Snap

Marvel Snap був запущений у 2023 році та миттєво став хітом. Пізніші оновлення також представили можливість для гравців запрошувати своїх друзів до ігор.

У цю карткову гру для двох гравців можна грати як на мобільних пристроях, так і в Steam. Хоча основний режим — це рейтинговий режим для двох гравців, ви також отримуєте режим завоювання без рейтингу та дружній режим (який дозволяє запрошувати певних друзів).

Короткі матчі — чудовий спосіб вбити час, а велика різноманітність карт може сподобатися різним стилям гри.

Завантажити: Marvel Snap для Android | iOS (безкоштовно)

2. Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe — це мобільний варіант популярної гри Rocket League. У мобільній назві ви можете грати з друзями чи незнайомцями в Інтернеті.

Якщо ви хочете грати з друзями, вам доведеться запросити їх на вечірку за допомогою інтеграції Epic Games у додатку. Це дозволить вам грати в матчі 2 на 2 з іншими онлайн.

Якщо ви хочете грати в режимі 1 на 1, гра підбере вас з іншим гравцем онлайн.

Хоча елементи керування та перспектива інші, Rocket League Sideswipe передає веселощі та хаос оригінальної гри для ПК.

Завантажити: Rocket League Sideswipe для Android | iOS (безкоштовно)

3. Безплодна земля

Якщо ви шукаєте щось трохи інше, Badland — це унікальна гра з чудовим художнім стилем, яку критики високо оцінили. Мета гри полягає в тому, щоб провести вашу краплю через перешкоди, доки ви не досягнете кінця етапу.

У грі є як кооперативний, так і змагальний багатокористувацькі режими. Ви граєте на одному пристрої, що є найкращим способом координації ваших персонажів у реальному часі.

Завантажити: Badland для Android (Безкоштовно) | iOS ($0,99)

  10 найкращих порад щодо безпеки на робочому місці для забезпечення добробуту працівників

4. Ultimate Bowmasters

Ultimate Bowmasters поєднує фізику ragdoll, чарівний художній стиль і мультиплікаційне насильство, щоб створити диявольськи веселу гру. Мета полягає в тому, щоб усунути свого супротивника, кинувши в нього зброю.

Розрахувати траєкторію вашої зброї – половина задоволення. Тим часом інша половина приземляється в мішень і спостерігає за жахом вашого друга.

Перш ніж ви зможете розблокувати режими PvP у грі, вам потрібно пройти підручник. Після цього два гравці можуть змагатися на одному пристрої.

Хоча гра весела та проста, її реклама може бути нав’язливою. Якщо вам дійсно подобається гра, ви можете вибрати покупку в додатку, щоб видалити їх.

Завантажити: Ultimate Bowmasters для Android | iOS (безкоштовно)

5. Слова з друзями 2

Після успіху гри Words With Friends, натхненної Scrabble, Zynga запустила Words With Friends 2 — оновлену версію. Android-ігри для двох гравців, які емулюють класичні настільні ігри, дуже популярні, і ця нічим не відрізняється.

Ви можете грати в Інтернеті з випадковими суперниками або додавати друзів, яких запросите до гри. Ще одна перевага гри полягає в тому, що якщо вас перервуть, ви можете продовжити свій хід пізніше.

Однак ви повинні увійти в гру за допомогою Facebook або своєї електронної адреси.

Завантажити: Words With Friends 2 для Android | iOS (безкоштовно)

6. Clash Royale

Clash Royale походить від розробників Clash of Clans і є сумішшю бойових карт і гри Tower Defense. Супротивники витягають нападників і захисників зі своєї колоди карт, щоб знищити вежі конкурента до того, як будуть зруйновані ваші.

Вам потрібно буде закінчити підручник, перш ніж ви зможете грати проти друга. Коли ви розблокуєте цей режим, вам просто потрібно додати свого друга та розпочати товариський матч. Ви також можете грати з користувачами з усього світу, використовуючи стандартний бойовий режим гри.

Завантажити: Clash Royale для Android | iOS (безкоштовно)

7. Битва за гольф

У Golf Battle можна грати онлайн-матчі 1 на 1 зі своїми друзями на смартфоні, але ви можете проводити матчі з шістьма людьми. Заковика в тому, що вам потрібно підключитися через Facebook.

Однак у грі є багато можливостей — надається багато невимушених розваг із короткими завданнями та матчами. Він також не вимагає надто великої концентрації та не має крутої кривої навчання, що дозволяє легко заскочити та насолоджуватися.

  8 найкращих інструментів аналітики електронної комерції для маркетологів

Якщо ваші друзі недоступні, ви також можете приєднатися до публічних матчів — режим гри для кількох гравців за умовчанням.

Завантажити: Golf Battle for Android | iOS (безкоштовно)

8. Genshin Impact

Якщо ви шукаєте щось більш захоплююче, то є Genshin Impact. Завдяки кооперативному режиму гра діє як кросплатформна мобільна гра, у яку можна грати з друзями.

Щоб розпочати, вам потрібно буде зареєструватися або увійти у свій обліковий запис Hoyoverse. Навіть після завантаження програми вам потрібно буде завантажити більше даних, перш ніж потрапити в гру. Радимо робити це через Wi-Fi.

Увійшовши в гру, ви можете запросити людей зі свого списку друзів приєднатися до вас для кооперативної сесії. Якщо ви хочете додати нових друзів, ви можете зробити це за допомогою їх ідентифікатора користувача.

Завантажити: Genshin Impact для Android | iOS (безкоштовно)

9. Точки та прямокутники

Dots and Boxes перетворює традиційну дитячу гру з ручкою та папером на зручний спосіб вбити час за допомогою телефону. Завдяки локальній багатокористувацькій грі двоє людей можуть грати в гру за допомогою одного телефону.

Ця автономна функція стає корисною, коли у вас немає доступу до Wi-Fi. Це проста, але змагальна та захоплююча гра.

Завантажити: Крапки та рамки для Android | iOS (безкоштовно)

10. Танкові зірки

Tank Stars — це тактична гра, натхненна Worms, яка має графічний стиль, дуже схожий на Ultimate Bowmasters. Різноманітність танків і зброї в поєднанні з елементом точності прицілювання робить гру повноцінним способом кинути виклик друзям.

Ви можете грати на одному пристрої або підключившись через ту саму мережу Wi-Fi. Однак обидва режими потрібно розблокувати, пройшовши кілька тренувальних матчів AI.

Недоліком гри є реклама в грі, яка з’являється, навіть якщо у вас є підписка Google Play Pass.

Завантажити: Tank Stars для Android | iOS (безкоштовно)

11. Хресна дорога

Crossy Road черпає натхнення з класичної ретро-гри Frogger, забезпечуючи той самий розчаровуючий і захоплюючий геймплей із веселою естетикою блоків.

Режим для двох гравців дозволяє грати на одному пристрої, використовуючи формат розділеного екрана для введення. Поки гра відкривається в стандартному режимі, ви можете перейти в змагальний режим, натиснувши на іконку з качкою і куркою.

  Як користуватися eBay Live

Ви можете одночасно змагатися з суперником і саботувати його.

Завантажити: Crossy Road для Android | iOS (безкоштовно)

12. Тераріум

Хоча більшість із цих ігор розроблено для коротких ігрових періодів, Terraria — це мобільна гра для кількох гравців, у яку можна годинами грати. Це мобільний порт популярної комп’ютерної гри, який дозволяє грати з друзями за допомогою локального Wi-Fi або підключення до виділеного сервера.

Це недорогий спосіб для двох гравців разом насолодитися мобільною грою. Однак використання мобільної версії гри може бути складним для тих, хто звик до простішого керування ПК чи консолі. Ми однозначно рекомендуємо підключити контролер до телефону Android або iPhone.

Завантажити: Terraria для Android | iOS ($4,99)

13. Warcraft Rumble

Warcraft Rumble схожий на Clash Royale, але присвячений персонажам і фігурам Азероту — місця дії ігор Warcraft.

Замість того, щоб збирати картки, ви збираєте міні-фігурки. Потім ви розміщуєте ці міні-фігурки на карті та намагаєтеся знищити базу суперника.

У грі є режими PvP і PvE. Станом на лютий 2024 року гра для двох гравців дає змогу змагатися лише з незнайомцями онлайн. Однак можливість збігатися з друзями, ймовірно, буде представлена ​​в майбутньому.

Завантажити: Warcraft Rumble для Android | iOS (безкоштовно)

14. Archery Battle 3D

Archery Battle — це спортивна гра, у якій ви протиставляєтеся іншим супротивникам, кожен з яких намагається довести свої навички стрільби з лука. Мета проста: спробуйте підійти якомога ближче до центру мішені для стрільби з лука.

Ви можете грати проти незнайомців онлайн або пов’язати свій обліковий запис Facebook, щоб грати з друзями.

Завантажити: Archery Battle for Android (безкоштовно)

15. 8 м’ячів

8 Ball Pool — ще одна безкоштовна мобільна гра для двох гравців, яка дозволяє грати проти друзів або незнайомців. Ви можете запросити друзів грати через Facebook, додавши їх за допомогою унікального ідентифікатора або надіславши їм посилання із запитом на дружбу. В іншому випадку ви можете додати друзів серед незнайомців, якими ви граєте онлайн.

Матчі 1 на 1 мають той самий формат, що й аналог гри в реальному житті. Занурте свої кулі і, нарешті, чорну кулю перед іншим гравцем.

Збіги відбуваються відносно швидко, а механізм прицілювання напрочуд інтуїтивно зрозумілий, що дає вам відчуття задоволення, коли ви завдаєте складного удару.

Завантажити: 8 Ball Pool для Android | iOS (безкоштовно)

Сподіваємось, одна з цих ігор зацікавила вас. Кожна з них дозволяє грати в ігри для двох гравців на смартфоні через онлайн-з’єднання або використовуючи кооперативні режими на одному пристрої.