15 найкращих криптовалютних ботів для автоматизованої торгівлі

На відміну від фондового ринку, який закривається у вихідні, криптовалютний ринок ніколи не спить.

Крім того, через його волатильність трейдери повинні переконатися, що вони не пропустять важливі угоди. Тому їм необхідно знайти спосіб стежити за ринком. Оскільки трейдери не можуть відреагувати досить швидко, щоб скористатися змінами ціни, які допоможуть їм досягти оптимальної торгівлі, їм потрібна допомога.

Щоб досягти найкращих угод, криптотрейдерам потрібно не спати протягом дня та бути готовими до торгів у будь-яку годину. Знову ж таки, через уповільнення деяких торгових бірж і часу транзакцій деякі трейдери можуть пропустити певні прибуткові операції. Рішення цих проблем полягає в тому, що трейдери тепер використовують криптовалютних торгових ботів.

Ця стаття допоможе вам зрозуміти, що таке криптотрейдерські боти, їхні плюси та мінуси, як вони працюють, а також покаже вам деякі з наших улюблених.

Що таке криптотрейдерські боти?

Криптотрейдерські боти – це автоматизовані інструменти, які допомагають вам як криптотрейдеру вести торгівлю та виконувати транзакції за допомогою деяких технічних індикаторів. Ви можете налаштувати свого криптовалютного бота для виконання торгових наказів від вашого імені відповідно до певних специфікацій.

Наприклад, ви можете сказати своєму боту купити певну монету за 15 доларів і викупити її, якщо ціна впаде до 12 доларів. Залежно від обраного вами бота-провайдера, ви знайдете там багато варіантів облікового запису та підтримуваних монет.

Торгові боти є суперечливим компонентом крипторинку. Деякі люди вважають, що цього не можна допускати, а інші кажуть, що це має певні переваги. У всякому разі, ось деякі з його застосувань.

  • Боти допомагають автоматизувати торгівлю, щоб трейдери мали час для досліджень, роботи, бізнесу чи будь-чого іншого, на що вони хочуть витратити час.
  • Інвестори використовують їх, щоб скористатися перевагами крипторинку, який ніколи не припиняється цілий день у всьому світі.
  • Боти швидше реагують на ринок, тому вони мають значну перевагу перед ручною торгівлею.
  • Тип бота під назвою арбітражний бот використовує розбіжності цін на різних біржах.

Як працюють торгові боти?

Хоча деякі інвестори все ще обговорюють, чи слід дозволити торгових ботів у світі криптовалют, деякі трейдери почали їх використовувати. Кожен бот має набір різних вимог щодо програмного та апаратного забезпечення. Хоча деякі боти можна використовувати безкоштовно, інші потребують величезної плати за підписку та використання.

Як правило, трейдери завантажують код від розробника бота після виявлення бота, який буде їм корисний. Тепер трейдер слідуватиме інструкціям і налаштує свого бота на біржі, яку він хоче використовувати.

Наскільки боти можуть допомогти трейдерам, вам все одно потрібно вирішити, коли купувати, а коли продавати. Криптотрейдерський бот не є рішенням для швидкого збагачення. Це не той інструмент, який, отримавши його, буде вигравати у всіх ваших угодах. Вам все одно потрібно бути залученим і докласти часу, зусиль і знань, необхідних для досягнення великого успіху у ваших угодах.

Плюси і мінуси використання бота

Торгівля на криптовалютному ринку вимагає, щоб ви залишили емоції позаду. Якщо ви не можете та помічаєте, що купуєте та продаєте імпульсивно, то, можливо, вам варто розглянути можливість використання торгового бота.

Ось деякі переваги використання криптобота. 👍

  • Автоматизована торгівля: криптовалютний торговий бот пропонує вам автоматичний варіант інвестування та торгівлі, який може зупинити вас від панічних угод. Купівля та продаж FOMO також може змусити трейдера втратити гроші, якщо він не використовує бота. Торговий бот допомагає вам триматися подалі від усіх цих факторів, через які ви можете втратити гроші.
  • Ефективність і швидкість: торговий бот дозволяє криптотрейдерам здійснювати швидкі та ефективні операції. Якщо ви торгуєте вручну, виконання однієї операції може зайняти хвилини або навіть години. Але з ботом у вас висока швидкість, а також він може допомогти вам швидше бачити можливості.
  • Більше часу для вас: оскільки криптовалютний ринок працює цілодобово, ви не можете не спати вдень і вночі, відстежуючи угоди. Але криптобот може допомогти вам працювати на крипторинку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Таким чином, ви можете проводити багато годин на ринку, не будучи активно присутніми.
  Як приховати повідомлення про прийняття файлів cookie з веб-сайтів

Хоча використання торгового бота має переваги, все ж є деякі недоліки.👎 Ось деякі з них:

  • Необхідний моніторинг: багато ботів можуть забезпечити лише незначну віддачу, навіть якщо вони працюють правильно. Тому вам потрібно регулярно контролювати його, щоб уникнути втрат, оскільки ви торгуєте на дуже нестабільному ринку.
  • Нерегульоване поле: так багато криптоторгівельних ботів розроблено погано, і оскільки це нерегульоване поле, ніхто не перевіряє.
  • Необхідні знання: щоб ефективно використовувати бота, вам потрібно глибоке розуміння ринку криптовалют і хороший інвестиційний план. Незважаючи на те, що деякі боти постачаються з попередньо визначеними стратегіями, шаблонами та налаштуваннями, вам все одно потрібно знати, як ними добре користуватися.

Деякі трейдери помічають, що до того моменту, як вони виконали всі необхідні дії для використання бота, вони більше не потребують послуг. Однак, якщо ви хочете автоматизувати свої операції та підвищити ефективність, ось кілька ботів, які ви можете використовувати з підтримуваними біржами.

Правило монет

Coinrule має найширший набір попередньо встановлених торгових стратегій, що робить його одним із найпопулярніших доступних ботів. Він дозволяє користувачам налаштовувати інвестування за допомогою понад 150 торгових шаблонів, які автоматично виконуються, коли ринкові умови відповідають уже визначеним параметрам. Coinrule регулярно представляє нові шаблони на своїй платформі, від довгострокових стратегій утримання, налаштувань стоп-лосс до накопичення.

У безкоштовних і платних планах кількість шаблонів, до яких ви отримаєте доступ, залежить від вибраного плану. У його платний пакет входять розширені параметри побудови діаграм, необмежене використання шаблонів, навіть індивідуальні підручники з торгівлі та уроки, тоді як у безкоштовному плані є 7 безкоштовних шаблонних стратегій.

Обміни: Coinbase Pro, Binance, Bitstamp, Bittrex, Poloniex, Kraken, BitMEX, Bitfinex, Bitpanda pro, Liquid, Okex, Binance US, HitBTC.

WunderTrading

WunderTrading це крипто-автоматизована платформа з дзеркальною торгівлею та інструментами управління крипто-портфелем. Користувачі можуть створювати повністю автономних ботів для торгівлі криптовалютою за допомогою TradingView PineScript, отримувати пасивний дохід від криптовалюти, стежачи за висококваліфікованими трейдерами, або торгувати вручну за допомогою складного торговельного терміналу.

Широкий діапазон торгових можливостей, які надає WunderTrading, відрізняє його від конкурентів. Ви можете використовувати функції Trailing-stop і навіть Swing-trade на платформі WunderTrading. Ви також можете використовувати розширені торгові функції, такі як стоп-лосс і тейк-профіт, щоб покращити торгові стратегії. Ви можете включити численні торгові алгоритми та технічні індикатори у своїх ботів завдяки інтеграції TradingView. Їхні спеціальні вбудовані термінали також можна використовувати для розробки тактики DCA та Spread.

WunderTrading дозволяє керувати декількома біржовими обліковими записами з однієї інформаційної панелі. Після додавання облікових записів біржі через API ви зможете копіювати угоди між усіма обліковими записами одним клацанням миші. Платформа надає детальну статистику, яка обчислюється та відображається на інформаційній панелі, щоб трейдери могли відстежувати прибутки та торгувати ефективніше.

Напботи

Напботи надає доступ до автоматизованих стратегій криптотрейдингу, розроблених його командою професійних квантів. Дозвольте стратегіям виконувати роботу та контролюйте все через свою інформаційну панель.

Це одна з перших платформ у своєму роді, яка пропонує доступ до стратегій криптотрейдингу, розроблених внутрішньою командою експертів. Завдяки докладній платформі та інформативному контенту, яким ділиться Napbots, користувачі мають доступ до всіх подробиць про стратегії, як вони працюють та їхні показники.

Автоматизовані торгові стратегії та індекси Napbots використовують багаторічний досвід, а також штучний інтелект і машинне навчання, щоб забезпечити необхідне хеджування. Це дає вам доступ до різних типів стратегій: тільки довга, довга коротка, погодинна, щоденна або щотижнева торгівля…

Щоб почати, просто підключіть свої біржі за допомогою ключів API та виберіть свої стратегії. Це зроблено, дайте стратегіям виконати свою роботу та насолоджуйтеся точними звітами. Napbots доступний на Binance, Kraken, FTX і Bitfinex.

Ціна виглядає розумною: безкоштовно для торгових бюджетів менше 200 доларів; потім 2 євро за кожні 100 доларів США (максимальна місячна плата – 500 євро). Все ще вагаєтесь? Насолоджуйтеся 15-денною пробною версією, щоб дізнатися про Napbots.

Bitsgap

Bitsgap — один із найкращих ботів для торгівлі біткойнами, який може допомогти вам легко керувати вашими криптоактивами та створити стратегію бота кількома клацаннями миші.

Цей інструмент може перевіряти до 10 000 криптопар і вибирати монети з найкращим потенціалом. За допомогою Bitsgap ви можете переглядати свою торгівлю на діаграмі, тестувати налаштування перед торгівлею та отримати до неї доступ, завантаживши її.

  Як налаштувати FTP-сервер на Ubuntu за допомогою Webmin

Обміни: Kucoin, Livecoin, CEX.IO, Poloniex, Bittrex, Coinbene, Coinex, Huobi, Gate.io, Bitstamp, Liquid, Gemini, Bit-Z, Yobit, DDEX, HitBTC, Bithump, Bitfinex, Bibox, Exmo, OKEX, BigOne , Binance, Kraken.

Ганбот

Gunbot — один із найдосконаліших торгових ботів на ринку.

З моменту запуску в 2016 році роки постійного додавання функцій і оновлень зробили його надійним програмним забезпеченням, яке повністю автоматизує потреби криптовалютної торгівлі понад 25 000 активних користувачів.

Gunbot зручний, простий у налаштуванні та має багато різних настроюваних стратегій для кожного типу трейдера/профілю ризику. На їхньому ринку ви навіть можете знайти безкоштовні, прибуткові стратегії «підключи та працюй», готові до використання. Gunbot часто проводить турніри, тим самим надаючи своїм користувачам можливість трохи додатково заробити.

Ви можете почати торгувати з Gunbot лише за 9,99$. На відміну від багатьох інших конкурентів, Gunbot працює з одноразовою оплатою замість місячної підписки.

Біржі: Binance US, Bitmex, Bitfinex, Bitmex Testnet, Coinbase Pro, HitBTC, Huobi Global, OKEx, OKCoin, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, Cex, Bithumb, Kraken, Bittrex, Coinex, Binance та ще +100.

Піонекс

Піонекс це криптобіржа з ​​вбудованими торговими ботами, і ви маєте доступ до 12 унікальних навчальних ботів без додаткової плати. Ці торгові боти дозволяють вам автоматизувати свою торгову стратегію, тому вам не потрібно постійно стежити за ринком.

Цей інструмент є чудовим варіантом для мобільних трейдерів і трейдерів великих обсягів. Основним продуктом Pionex є вибір торгового бота, хоча він підтримує ручну торгівлю за допомогою перетворення криптовалюти в криптовалюту. Цей бот виконує замовлення трейдерів на купівлю та продаж без ручного введення, але з попередньо визначеними ринковими умовами.

Pionex використовує тарифний план виробник-займач. Це означає, що ви платите лише тоді, коли ваші розміщені угоди «створюють» ліквідність на ринку, що також «забирає» ліквідність з ринку. Якщо ваша торгівля не відповідає одразу невиконаному замовленню в книгах, ви повинні сплатити комісію виробника. Якщо ваше замовлення збігається, ви повинні сплатити комісію приймача.

Обміни: Binance, Huobi global, Pionex,

Традесанта

Tradesanta — це хмарний торговий бот, який може заощадити ваш час, коли він виконує угоди від вашого імені. Його легко налаштувати, він дозволяє вам автоматизувати торгівлю на різних біржах і вибрати бажане налаштування під час створення бота. Щоб масштабувати свою торгівлю за допомогою Tradesanta, ви можете створити скільки завгодно ботів.

Крім того, він підтримує більшість доступних сьогодні бірж криптовалют.

Обміни: HitBTC, Bittrex, Huobi, BitMEX, Bitfinex, OKEx, UPbit, Binance.

Cryptohopper

Це бот для криптовалютної торгівлі, який повністю розміщує свої послуги в хмарі. Таким чином, це може допомогти вам вловити короткі періоди простою, які призведуть до втрати прибутку. Крім того, бот не зазнає простоїв і обслуговує оновлення, не перериваючи ваші операції та не зупиняючи ваш обліковий запис. Навіть якщо ви не в мережі, ваш обліковий запис Cryptohopper все одно буде працювати.

Цей бот пропонує інтуїтивно зрозумілий і простий процес налаштування, не потребуючи інформації про кредитну картку чи встановлення платформи.

Обміни: Okex, Bitvavo, Bitpanda Pro, Huobi, Poloniex, Kraken, Bittrex, Bitfinex, Coinbase Pro, KuCoin, Binance, HitBTC.

Botcrypto

Це платформа, яка дозволяє здійснювати автоматизовану торгівлю криптовалютою та економити час. Для використання цієї платформи не потрібні навички програмування, і ви можете створювати торгових роботів і керувати ними для торгівлі за вашими стратегіями.

Botcrypto це безкоштовна бот-платформа для торгівлі, яка надає вам цілодобову підтримку за допомогою візуального редактора.

Обміни: Botcrypto можна використовувати в Kraken і Binance.

Axioncrypto

Цей інноваційний, простий у використанні бот для торгівлі криптовалютою був створений, щоб допомогти вам розробити складні автоматизовані торгові індикатори та алгоритми.

АAxioncrypto’sbot можна використовувати на багатьох криптобіржах, і ви можете створювати власні стратегії за допомогою редактора коду або конструктора. Ціна від $15 до $90 на місяць.

За допомогою цього інструменту ви можете тестувати ідеї та нові торгові стратегії, відстежувати та керувати спеціальними угодами, а також використовувати режим торгівлі або ручну систему для безпосереднього надсилання сигналів. Боти працюють у хмарі через безпечну корпоративну мережу, що усуває необхідність завантажувати та встановлювати платформу.

Обміни: Binance, Altrady, FTX, Bybit, Kraken, KuCoin.

3коми

Це один із найкращих криптовалютних ботів, який дозволяє збільшити дохід, дозволяючи створити стратегію на основі 20+ різних торгових індикаторів. 3коми допомагає зменшити ризики та втрати, купувати та продавати в одному вікні, а також копіювати налаштування інших ботів.

  9 найкращих систем управління навчанням (LMS) для SMB

За допомогою цієї платформи ви можете збалансувати свій портфель, підтримуючи коефіцієнти кукурудзи та прибутку з мінімальними зусиллями. Цей бот для криптовалютної торгівлі надсилає вам сповіщення про угоди через мобільний додаток, браузер та електронну пошту. Він пропонує початкові, розширені та професійні плани, і він доступний як для iOS, так і для Android.

Обміни: Binance DEX, Bitfinex, Binance.us, Bybit, Bilance Futures, BitMEX, Bittrex, Coinbase Pro, Gate.io, Cex.io, Exam, Bitstamp, Huobi Global, KuCoin, HitBTC, Kraken, Poloniex, OKEx, YoBit, Binance .

Траліти

Це платформа для тих, хто хоче створювати надкреативні, дуже складні алгоритми в рамках освітньої інфраструктури, керованої спільнотою, яка сприяє навчанню та розвитку. Траліти є однією з найпопулярніших платформ торгових ботів у всьому світі як для початківців, так і для досвідчених криптоінвесторів.

Якщо ви можете кодувати розширені торгові алгоритми, Trality має інструмент під назвою Rule Builder. Це сучасний графічний інтерфейс користувача, який ви можете використовувати для створення логіки свого торгового бота за допомогою простих індикаторів і стратегій перетягування.

Досвідчені користувачі зі знанням програмування на Python можуть використовувати свій браузерний редактор коду, який є найдосконалішим у своєму роді. За допомогою Редактора коду розробники використовують свої знання програмування, щоб створювати розширені та складні стратегії швидким і безпечним способом. Вони мають різні плани від безкоштовних до платних.

Обміни: Binance, Coinbase Pro, Bitpanda та Kraken.

Криптогерой

Це унікальна платформа, яка має веб-сайт, мобільний додаток і чудовий досвід користувача. Криптогерой додаток легко завантажити, він не перегріває телефон, не використовує забагато пам’яті та швидко завантажується. У них є безкоштовна (базова) платформа, а також платна платформа для своїх користувачів.

У їхньому мобільному додатку є простий посібник, який допомагає трейдерам створити свого першого бота та почати торгувати. Існує вкладка угод, розділена на «Виконуються» та «Завершені», і ви можете переглядати на своїй інформаційній панелі активні замовлення, співвідношення виграшів/програшів, реалізований прибуток і загальну кількість угод.

Обміни: Binance, Kraken, Kucoin.

Ходлбот

Ходлбот є одним із найкращих ботів для торгівлі криптовалютою, який допомагає вам керувати угодами за допомогою зручної інформаційної панелі. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете створити портфель з понад 350 монет і легко налаштувати свій портфель відповідно до своїх потреб. Цей бот дозволяє вам легко збалансувати свій портфель, а ціна починається від 3 доларів на місяць.

Цей криптобот автоматично стежить за вашим портфоліо. Цей бот шифрує ваші дані за допомогою SHA 256 і допомагає вам проводити маркетингові індекси з меншими зусиллями.

Обміни: Binance, Kraken, KuCoin, Bittrex.

Смуга

Це бот для торгівлі криптовалютами, який допомагає вам тестувати, розгортати та приймати стратегічні торгові рішення. Смуга бот не вимагає навичок програмування, і він підходить для роздрібних торговців. Цей бот є спрощеним інструментом торгівлі на основі алгоритму, який допомагає трейдерам здійснювати систематичні операції з криптовалютою.

Він відстежує рух ринків для трейдерів і допомагає вам визначити правильний час для входу та виходу. Існує 7-денна безкоштовна пробна версія використання streak.

Обміни: Binance, Deribit, HITBTC, Okex, Huobi, Kraken, Coinbase Pro, Coinbase, ZB, BitMEX.

Останні думки 👩‍🏫

Оскільки криптовалютний ринок привертає все більше уваги, трейдерам тепер легше працювати з ботами, щоб покращити свою торгову стратегію. Навіть незважаючи на те, що боти можуть допомогти трейдерам здійснювати угоди та використовувати переваги різниці в цінах на біржах, вам, як криптотрейдеру, все одно потрібна надійна торгова стратегія для успішних угод.

Якщо ви хочете створити власні індикатори Tradingview, спробуйте ці навчальні ресурси Pine Script.

Вас також може зацікавити Forex VPS хостинг.