15 найкращих користувацьких дисків Galaxy Note 3

Якщо вам цікаво, як встановити найкраще користувальницьке ПЗУ для Galaxy Note 3 (усі варіанти Galaxy Note 3), то ви в правильному місці. Тут ви побачите всі користувацькі ПЗУ Galaxy Note 3 для вашого пристрою. Якщо у вас є Galaxy Note 3, можливо, ви знаєте, що ваш пристрій працює на ОС Android. Основна перевага ОС Android полягає в тому, що Android є проектом з відкритим кодом, який дозволяє додавати все, що завгодно. Ще одна перевага полягає в тому, що вона дозволяє кожній спільноті розробляти та налаштовувати ROM для телефону кожного користувача. Почнемо з того, що Galaxy Note 3 був випущений Samsung у вересні 2013 року. Samsung Galaxy Note 3 вийшов із коробки з версією Android 4.3 Jelly Bean, а пізніше версія була оновлена ​​до Android 5.0 Lollipop. У цій статті ви побачите різні найкращі ПЗУ для Note 3 N9005, які доступні на цю дату. Перш ніж перейти до теми встановлення та завантаження користувацького ПЗУ, повідомте нам фактичну різницю між стандартним ПЗУ та користувацьким ПЗУ.

15 найкращих користувацьких дисків Galaxy Note 3

Користувальницька програма або програма, створена вдома, називається Custom ROM. Користувальницьке ПЗУ замінює ваш стандартний ПЗУ в операційній системі Android, яка постачається у вашому телефоні або планшеті Android. Він створений як повністю автономна операційна система, оскільки має ядро. Таким чином, деякі розробники спільноти Android налаштовують операційну систему Android, видаляючи все сміття і перетворюючи її в чистий досвід Android без попередньо встановлених програм або програм OEM. Усі звіти про помилки виправляються офіційною спільнотою та іншими розробниками, надаючи оновлення попереднього користувацького ПЗУ. Користувальницьке ПЗУ дозволяє користувачам використовувати останню версію Android, навіть якщо версія ОС недоступна на смартфоні користувача.

Чому ви хочете встановити індивідуальний ROM?

Телефони Android стали набагато кращими, оскільки минуло більше десяти років. Отже, найкращі користувацькі ПЗУ для Galaxy Note 3 все ж варто встановити на ваш пристрій. Існує багато переваг встановлення найкращого користувацького ПЗУ для Galaxy Note 3 на вашому пристрої. Ось багато причин для встановлення спеціального ПЗУ на Android.

 • Прийняття права власності на телефон Android: ви можете керувати своїм обладнанням, встановивши спеціальне ПЗУ. Ви можете змінити одну операційну систему з однієї на іншу, отримати доступ до додаткових налаштувань і змінити користувальницький досвід вашого пристрою, якщо користувачі нею задоволені.

 • Персоналізація всього: тепер у вас є повний доступ, щоб підняти свій телефон на інший рівень. Основною перевагою Android є те, що він повністю настроюється, він дозволяє користувачам змінювати панель запуску, створювати жести та замінювати іони.

 • Використання безкоштовного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом: педант з відкритим кодом може купити телефон Android, прошити його ROM і відчути різний досвід вашого обладнання. Загалом, ви матимете повну свободу на своєму пристрої.

 • Подовження терміну служби вашого телефону: Ще одна перевага використання спеціального ПЗУ полягає в тому, що він дозволить вам користуватися найновішою версією Android після закінчення терміну служби вашого пристрою. Як і на вашому ПК, ви можете вирішити, як довго ви можете використовувати пристрій, за який ви заплатили.

 • Менш залежність від компаній: у деяких випадках великі компанії залишають найкращі функції, додають непотрібні налаштування, постачають погано оптимізоване програмне забезпечення і навіть вставляють програми, які намагаються продати вам непотріб.

 • Швидше отримання оновлень Android: більшість людей зазвичай оновлюють Android, про що вони навіть не помічають. Але за допомогою спеціального ПЗУ ви можете прийняти рішення щодо оновлення програмного забезпечення. Вони не гарантують цього, але ви отримаєте оновлення, якщо пощастить.

 • Видалення вірусних програм: деякі смартфони, як правило, мають більше програмного забезпечення, ніж потрібно. Ці небажані програми називаються роздутими товарами. Вони попередньо встановлені на вашому новому телефоні.

 • Прискорення всього: деякі пристрої Android працюють повільно, коли вони старіють, а деякі повільні з коробки. Встановлення спеціального ПЗУ є одним із способів прискорити роботу телефону.

 • Покращення роботи батареї: за останні роки термін служби батареї смартфонів значно покращився. Використовуючи користувацькі ПЗУ, ви можете продовжити термін служби акумулятора ще або довше. У налаштованій ПЗУ вам не потрібно мати справу з сервісами Google Play або іншими сервісами від Samsung, Huawei, Sony або HTC.

 • Скасування небажаних змін. Нові версії Android пропонують кращу продуктивність акумулятора та покращення стабільності, а також роблять повсякденне використання телефону зручнішим та зручнішим. Але не всі зміни глобально люблять або приймають. Ви можете ненавидіти те, що для вашого Android Pie для доступу до панелі програм потрібно провести два пальця.

 • Участь у спільноті Android: виробники та розробники розглядають користувачів як своїх клієнтів. Ви можете закохатися в Android і захотіти допомогти розвинути спільноту Android, але справа в тому, що вони не мають для вас роботи. Але користувальницька спільнота ROM вітає та заохочує нових розробників. Ви добровільно інвестуєте свій час і водночас набуваєте досвіду.

Samsung Galaxy Note 3 навіть з точки зору сьогодення має чудове обладнання з 3 ГБ оперативної пам’яті та швидким процесором. Таким чином, Samsung Galaxy Note 3 може отримувати більше оновлень програмного забезпечення. Однак він не отримує жодних офіційних оновлень програмного забезпечення. Він знаходиться в 5-ій версії Android – Lollipop. Єдиний спосіб отримати нові оновлення програмного забезпечення – це встановити спеціальне ПЗУ. Якщо вам цікаво, яку версію Android вибрати, нижче представлені 15 найкращих користувацьких ПЗУ для Samsung Galaxy Note 3.

Важливі примітки перед встановленням Custom ROM

Нижче наведено кілька моментів, які слід знати, перш ніж встановлювати користувальницьке ПЗУ.

 • Не забудьте створити резервну копію всіх даних вашого пристрою, перш ніж продовжити.
 • Під час встановлення спеціального ПЗУ переконайтеся, що ваш телефон заряджений на 100 відсотків.
 • Вам потрібно запастися терпінням, оскільки встановлення спеціального ПЗУ – це досить великий процес. Кілька ПЗУ можуть тривати до 30 хвилин для встановлення. Будь-які непотрібні дії вплинуть на встановлення спеціального ПЗУ.

1. Havoc OS ROM

Першим користувальницьким ПЗУ в нашому списку є ПЗУ Havoc OS. Цей ROM створений на основі Pixel і заснований на ASOP. Цей ROM досить хороший, щоб зробити речі простими, чистими та акуратними. Продуктивність ПЗУ досить хороша, що пристойно. Він також має Material Design 2.0. Якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете легко повідомити про них безпосередньо розробнику. Ще одна перевага полягає в тому, що ОС Havoc має безліч функцій, таких як ігровий режим, режим читання, налаштування анімації, компас, відображення навколишнього середовища та багато іншого. Він належить до Android версії 10.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Havoc OS
Пристрій
Android ROMsRealme 6 Pro ROMsRealme ROM
Версія OS
Android 10.0
Ядро
Linux 4.x
Скін Ui
AOSP
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
Кевін Сайза
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

2. ROM MagMa NX

MagMa NX ROX пропонує вам найновіший досвід роботи з телефоном Galaxy на вашому 9-річному Samsung Galaxy Note 3. Він заснований на версії Android 6.0.1 marshmallow з інтерфейсом Dream UI і виглядає бездоганно. Існує багато функцій, нижче наведено деякі з найбільш корисних функцій MagMa NX

 • Завжди на дисплеї
 • Нагадування про відключення екрана
 • Фільтр синього світла
 • Характеристики звуку
 • Крайовий екран

Найбільшим недоліком цього ПЗУ є його швидкість. Це не означає, що це повільне ПЗУ, але ви можете зіткнутися з випадковим заїканням або затримкою під час високої продуктивності.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
MagMa-NX
Пристрій
ПЗУ AndroidSamsung Galaxy Note 3 (міжнародне)ПЗУ Samsung Galaxy Note 3 ПЗУ Samsung
Версія OS
Android 6.0.1
Ядро
LSSPhantom
Скін Ui
Samsung TouchWiz
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
Патрік.Х
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Пожертвуйте
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

3. Android Open Kang Project

У нашому списку найкращих користувальницьких ПЗУ для Galaxy Note 3, далі, у нас є AOKP (Android Open Kang Project). Це те саме, що Android 8.1 Oreo ROM з нещодавно доданими функціями. Незважаючи на те, що він має деякі проблеми, такі як проблеми з підключенням Bluetooth, помилки тощо, він найкраще підходить для найкращого ПЗУ для Note 3 N9005.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Android Open Kang Project
Пристрій
ПЗУ Android Asus Nexus 7 (2013) ПЗУ Asus
Версія OS
Android 9.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
AOKP
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
JT1510365
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Сторінка Twitter
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

4. Офіційна ОС Lineage

Офіційна ОС Lineage надає Android 7 Nougat для вашого Samsung Galaxy Note 3. Це найкраще ПЗУ для Note 3 N9005 є стандартним Android, і воно забезпечує чистий вигляд і відчуття. Це чиста версія Google, і вона не поставляється без роздутих товарів. Таким чином, користувач може відчути роботу телефону надзвичайно плавним і швидким. Мінуси цього ПЗУ полягають у тому, що в системі є деякі помилки, і є деякі розчарування в його функції, оскільки він може працювати не так, як очікувалося.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
LineageOS
Пристрій
ПЗУ AndroidMotorola Moto G4 Plus ПЗУ Motorola Moto G4 ПЗУ Motorola ROM
Версія OS
Android 7.1.2
Ядро
Linux 3.10.X
Скін Ui
Запас
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
рахульснайр
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Пожертвуйте
Twitter
Сторінка Twitter
Google +
Н/Д
Github
Сторінка Github

5. БутлегериПЗУ

BootleggersROM — це ще одна найкраща користувальницька ПЗУ для Galaxy Note 3, яка постачається з Android версії 9.0 Pie на основі ASOP з деякими виправленнями та виправленнями від LineageOS та різних інших версій. Ідея цієї ОС полягає в тому, щоб привнести на пристрій, який ви використовуєте, багато функцій і корисних програм. Цей ROM постачається з великою кількістю користувальницьких мелодій дзвінка, тем і шрифтів, які надають свіжий вигляд вашому пристрою. Це найкращий ПЗУ для Samsung Galaxy Note 3.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Бутлегери
Пристрій
ПЗУ AndroidXiaomi Mi 9 ПЗУ Xiaomi ROM
Версія OS
Android 10.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
AOSP
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
трибунал
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Пожертвуйте
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Сторінка Github

6. AICP

Android Ice Cold Project відомий всім як AICP, запущений на Desire HD, а потім він розвинувся у зрілу ROM. ПЗУ завжди базується на AOKP. Оскільки AOKP припинив розробку, вони змінили джерело на Lineage OS. Цей ROM досить хороший із простими, чистими та акуратними речами. Продуктивність цього ПЗУ пристойна, як і інші. Цей ROM підтримує багато налаштувань, а також він поставляється з Android 10, що є перевагою.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
AICP
Пристрій
ПЗУ AndroidMotorola Moto E (2020) ПЗУ Motorola ПЗУ
Версія OS
Android 11.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
Запас
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
lehmancurtis
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

7. Повний порт DarkLord S7 Edge

Серія DarkLord добре відома своєю стабільністю, і це ПЗУ наповнене функціями. Як видно з назви, він заснований на Samsung S7 Edge Stock ROM і поставляється з Android 6 Marshmallow. Цей ROM відомий своїми функціями, а також надає безліч налаштувань. Він забезпечує функціональність, подібну до Samsung S7 Edge Stock ROM. Це дуже стабільний і потужний ПЗУ. Основним недоліком цього ПЗУ є те, що він не підтримує відеореєстратор. Для цього є кілька виправлень, але все одно це помилка.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Повний порт DarkLord S7 Edge
Пристрій
ПЗУ AndroidSamsung Galaxy S5 (міжнародні) ПЗУ Samsung Galaxy S5 ПЗУ Samsung ПЗУ
Версія OS
Android 6.0.1
Ядро
Н/Д
Скін Ui
Samsung TouchWiz
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
qareembizzle
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

8. Resurrection Remix v7.0.2

Resurrection Remix 5.8.5 заснований на версії Android 7.1.2. Resurrection Remix має чудові можливості налаштування. Сюди входять зміни в рядку стану, віджети, швидкі перемикання, віджети, бічна панель програми, екран блокування тощо. Resurrection Remix відомий своїм стабільним ПЗУ і покращує здатність телефону працювати довше.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Ремікс Воскресіння
Пристрій
Android ROMsRealme ROMsRealme X2 ROM
Версія OS
Android 10.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
Запас
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
Хрітвік
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

9. CrDroid

CRDroid — одна з найкращих ПЗУ для Note 3 N9005, яка постачається з ОС Android 10. CRDroid для Samsung Galaxy Note 3 підвищує продуктивність і надійність стандартного Android, а також прагне представити найкращі функції, доступні на даний момент. Він має різні функції, такі як налаштування екрана блокування, рядка стану, кнопок і тем. XDA – це місце, де можна знайти більшість функцій цього ROM.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
CrDroid
Пристрій
ПЗУ AndroidMotorola Moto E (2020) ПЗУ Motorola ПЗУ
Версія OS
Android 11.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
Запас
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
lehmancurtis
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

10. ПЗУ N5 Port Phronesis

N5 Port Phronesis ROM є найстабільнішим ПЗУ для вашого пристрою. Головною перевагою є гарний інтерфейс користувача. Він має функцію, яка називається керуванням ПЗУ, яка дозволяє вам налаштувати свій пристрій за вашим бажанням. Єдина помилка в цьому ПЗУ – це помилка NFC, яка іноді з’являється і може дратувати. Крім цього, цей ROM є найкращим.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Фронезис
Пристрій
ПЗУ AndroidSamsung Galaxy Note 3 (міжнародне)ПЗУ Samsung Galaxy Note 3 ПЗУ Samsung
Версія OS
Android 5.1.1
Ядро
Запас
Скін Ui
Samsung TouchWiz
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
oluwaponmile
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

11. Покращена ОС

Покращена ОС поставляється з швидкими налаштуваннями, анімацією, екраном блокування та безліччю інших налаштувань, що робить її найкращим користувацьким ПЗУ для Galaxy Note 3. Основною перевагою є його агресивна батарея та його живий дисплей. Покращена ОС заснована на Android Pie, а також на Android 10.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Покращена ОС
Пристрій
Android ROMsRealme 6 ROMsRealme ROM
Версія OS
Android 11.0
Ядро
Linux 4. x
Скін Ui
AOSP
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
Yillié
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

12. ViperOS

ViperOS відома своєю стабільністю та багатьма корисними функціями. Цей найкращий ПЗУ для Note 3 N9005 найбільше підходить для вас, якщо ви шукаєте стабільне ПЗУ з перевіреними функціями спільноти XDA, без вірусного програмного забезпечення та мінімальних помилок.

om Інформація
Ім’я ПЗУ
ViperOS
Пристрій
ПЗУ Android ПЗУ Samsung Galaxy J2 ПЗУ Samsung
Версія OS
Android 7.1.2
Ядро
Н/Д
Скін Ui
Запас
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
NullCode
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

13. Параноїдний андроїд

Paranoid Android також є одним з найкращих ПЗУ, оскільки він охоплює всі аспекти, як-от продуктивність, час автономної роботи та функціональність у порівнянні з іншими ПЗУ. Він надає багато функцій для вашого Galaxy Note 3, включаючи підйом для сну, імпульсне світло та багато іншого.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
Параноїдний андроїд
Пристрій
Android ROMsRealme ROMsRealme X2 Pro ROM
Версія OS
Android 10.0
Ядро
Linux 4.14.x
Скін Ui
Запас
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
gt20
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

14. DotOS

DotOS скорочено називається Droid On Time Operating System. DotOS була розроблена спільнотою та членами команди; Ганеш Варма і Кубер Шарма. DotOS має безліч функцій і налаштувань.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
DotOS
Пристрій
Android ROMsRealme 6 ROMsRealme ROM
Версія OS
Android 11.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
AOSP
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
МаншуТяги
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Н/Д
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

15. ОС Mokee

Mokee OS — це користувальницьке ПЗУ з відкритим вихідним кодом, яке базується на ASOP. Вперше він був розроблений невеликою групою китайських розробників під час випуску Jellybean. Це був перший крок у Китаї до світу Android з відкритим кодом. Цей ПЗУ має кілька налаштувань, що є перевагою для користувачів, які очікують стандартного ПЗУ.

Інформація про ПЗУ
Ім’я ПЗУ
ОС Mokee
Пристрій
ПЗУ AndroidПЗУ Lenovo P2ПЗУ Lenovo
Версія OS
Android 10.0
Ядро
Н/Д
Скін Ui
AOSP
Завантажити
Завантажити
Інформація про розробника
Ім’я розробника
alirazaagha
Сторінка профілю XDA
Сторінка профілю
Пожертвуйте
Н/Д
Twitter
Сторінка Twitter
Google +
Н/Д
Github
Н/Д

***

Сподіваємося, що цей посібник допоміг знайти найкращі користувацькі ПЗУ Galaxy Note 3 на вашому пристрої. Повідомте нам, як ця стаття допомогла вам найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.

  Чи справді Zoom відстежує, які програми ви використовуєте під час дзвінка?