techukraine.net techukraine.net 15 найкращих зовнішніх твердотільних накопичувачів для резервного копіювання

15 найкращих зовнішніх твердотільних накопичувачів для резервного копіювання

| | 0 Comments| 1:01 PM
Categories:

Хочете прискорити роботу вашої системи? SSD – це відповідь! Отримайте ці найкращі зовнішні SSD-накопичувачі для досягнення цілей.

SSD – це дуже поширений пристрій, який використовується у світі комп’ютерів. Вони корисні для широкого спектру функцій. Але найпоширенішим призначенням SSD є підвищення швидкості та ефективності комп’ютера чи пристрою, на якому ви працюєте.

У цій статті ми обговоримо, що таке SSD і в чому їх переваги. Ми також побачимо, для чого використовуються SSD. Нарешті, ми розглянемо деякі з найкращих зовнішніх SSD, на які можна зберігати резервну копію.

Що таке SSD?

Твердотільний накопичувач (SSD) — це фантастичний комп’ютерний накопичувач, який підвищує швидкість і ефективність. SSD – це неймовірно швидке та надійне оновлення традиційних жорстких дисків. Вони швидші та надійніші, оскільки не мають рухомих компонентів, на відміну від цих дисків.

Дані зберігаються на спеціальному чіпі всередині SSD з кількома невеликими кремнієвими схемами. Ці схеми зберігають і швидко отримують дані за допомогою захоплюючої технології, відомої як флеш-пам’ять. SSD значно швидші, менші та легші, ніж звичайні жорсткі диски, оскільки вони не залежать від рухомих частин.

SSD доступні різної ємності: від 120 гігабайт (ГБ) для типових користувачів до 30 терабайт (ТБ). Найбільш типова ємність для щоденного використання коливається від 500 ГБ до 1 ТБ. Ви можете зберігати всю свою особисту інформацію, бажане програмне забезпечення, ігри та операційну систему Windows на стільки місця на SSD.

Які переваги SSD?

SSD-накопичувачі корисні в наш час, коли продуктивність систем відіграє важливу роль у повсякденних завданнях людей. Нижче наведено кілька переваг SSD, які роблять їх обов’язковими для кожного.

 • За допомогою SSD ви можете мати швидший доступ до даних і швидкість передачі.
 • Оскільки SSD не мають рухомих частин, це робить їх більш міцними та надійними.
 • Використовуючи SSD, ви можете покращити час завантаження системи та програм.
 • SSD мають менший і легший форм-фактор порівняно з жорсткими дисками (HDD).
 • З SDD споживання електроенергії є низьким, і ви економите енергію.
 • SDD також спричиняють менший шум, оскільки вони працюють тихіше через відсутність механічних компонентів.
 • Більшість твердотільних накопичувачів також мають підвищену стійкість до ударів і вібрації, що збільшує їхню довговічність.
 • SSD також подовжує термін служби батареї ноутбуків і портативних пристроїв.
 • Найважливіше те, що вони підтримують швидше завантаження файлів і швидший ігровий досвід.
 • За допомогою твердотільних накопичувачів підвищується загальна швидкість відгуку та продуктивність системи.

Де використовуються SSD?

Різні типи людей можуть використовувати SSD для різних цілей. Професіонали використовують його для зберігання своїх даних, гравці можуть використовувати його для підвищення ефективності свого комп’ютера, а студенти використовують його для пришвидшення своїх комп’ютерів. Окрім цього, існує багато інших застосувань для SSD. Давайте розглянемо деякі з них.

 • Удосконалення ноутбуків і настільних ПК для підвищення продуктивності.
 • Покращення ігрового досвіду завдяки швидшому часу завантаження та меншій затримці.
 • Збільшення продуктивності шляхом прискорення доступу до файлів і передачі.
 • Підвищення якості роботи з редагування та рендерингу мультимедіа.
 • Збільшення часу запуску програм/додатків і завантаження системи.
 • Покращення швидкості реагування та продуктивності віртуальних машин.
 • Постачання надійного сховища для інформації, програм і операційних систем.
 • Підтримка покращеної продуктивності сервера та операцій з базами даних.
 • Підвищення швидкості та ефективності робочих місць для професіоналів.
 • Сприяє швидшому відновленню даних і процедурам резервного копіювання.

Портативний твердотільний накопичувач Crucial X8 500 ГБ

Портативний твердотільний накопичувач Crucial X8 500 ГБ «все в одному» сумісний з різними операційними системами, включаючи Android, Linux, Windows, iPad Pro, Chromebook і Mac. Порівняно з аналогічними портативними SSD, Crucial X8 може працювати на 1,8% швидше та на 7,5% швидше, ніж портативні жорсткі диски.

  12 програм, які повинен завантажити кожен батько собаки

Завдяки швидкості читання до 1050 МБ/с він працює надзвичайно добре та спрощує зберігання ваших даних. Приголомшлива та надійна конструкція цього твердотільного накопичувача, яка включає анодований металевий цілісний корпус, є його найкращою особливістю.

Завдяки високій температурі, ударам, вібрації та стійкості до падінь він може витримувати суворі умови навколишнього середовища. Крім того, Micron, один із найбільших у світі виробників флеш-пам’яті, підтримує це.

SanDisk 500GB G-DRIVE SSD

Ви можете розраховувати на надійне сховище професійного рівня, яке пропонує SanDisk Professional G-DRIVE SSD для збереження важливих файлів і даних. Він постачається із захищеним паролем програмним забезпеченням для шифрування, яке можна завантажити. Це допомагає запобігти небажаному доступу до ваших даних, фільмів і зображень.

G-DRIVE SSD має міцність на роздавлювання 2000 фунтів, захист від води та пилу IP67 і захист від падіння з висоти до 3 метрів. Він має охолоджуючий алюмінієвий сердечник для підтримки тривалої роботи професійного рівня. Він забезпечує швидкість читання та запису до 1050 МБ/с.

Завдяки реверсивному роз’єму USB-C із інтерфейсом SuperSpeed ​​USB SSD G-DRIVE сумісний із поточними Macbook та іншими ноутбуками. Для зворотної сумісності в комплект також входить адаптер USB-кабелю.

Портативний SSD Hikvision Elite 7 500 ГБ

Високошвидкісний SSD Hikvision Etile 7 використовує відомий високошвидкісний інтерфейс USB 3.2 Gen 2. Максимальна швидкість передачі цього SSD становить 1060 МБ/с, що скорочує кількість часу, необхідного для передачі документів і їх редагування.

Etile 7 захищений від ударів, води та пилу за стандартом IPX7. Це пропонує вам три рівні захисту та зберігає ваші дані навіть у ворожих обставинах.

Чудова металева текстура цього SSD є міцною та довговічною. Головна особливість Elite 7 полягає в тому, що він маленький і легкий, тому його легко транспортувати куди завгодно, маючи ємність до 1000 ГБ.

Портативний SSD Yottamaster 500 ГБ

Yottamaster External Portable SSD пропонує просте, надійне та швидке зберігання даних і ідеально підходить для тих, хто любить бізнес, ігри та творчість. Цей SSD дозволяє швидко завантажувати вміст і редагувати відео в реальному часі.

Компактний SSD-накопичувач сумісний з USB 3.2 GEN2. Він має до 1050 МБ/с швидкої твердотільної продуктивності NVMe. Великі дані, зокрема HD-фільми, зображення чи бізнес-документи, можуть швидко переміщатися завдяки покращеній швидкості читання та запису.

Алюмінієвий радіатор і силіконова термічна прокладка портативного твердотільного накопичувача Yottamaster забезпечують чудове розсіювання тепла під час роботи, щоб захистити ваші важливі дані. Він також включає кабель USB C 2-в-1, який підтримує OTG.

Buffalo SSD зовнішній 500GB

Зовнішній SSD Buffalo — це швидкісний SSD, який працює з USB 3.2 для швидшого передавання. Для високошвидкісної передачі файлів 2000 МБ/с він використовує твердотільний накопичувач NVMe нового покоління. Оскільки цей твердотільний накопичувач відповідає стандарту США MIL-STD, ваші дані захищені від ненавмисного падіння.

Цей чохол відповідає стандарту IP55, що робить його захищеним від бризок і пилу, тому ви можете транспортувати його на вулицю без ризику. Buffalo SSD використовує ScureLock Mobile2 для простого шифрування та запобігання витоку даних. Найкраще те, що оскільки цей SSD працює з автентичними службами відновлення даних Buffalo, ви можете легко відновити будь-які втрачені дані з нього.

  Як використовувати робоче середовище Unity в Ubuntu 18.04

Портативний SSD SanDisk Extreme PRO

Портативний твердотільний накопичувач SanDisk Extreme PRO забезпечує потужну твердотільну продуктивність зі швидкістю читання 2000 МБ/с і запису 2000 МБ/с. Він пропонує надійний пристрій зберігання даних, який витримає найскладніші робочі навантаження. Кований алюмінієвий корпус цього твердотільного накопичувача служить радіатором для забезпечення високої стабільної швидкості. Гарантовано, що цей портативний накопичувач буде достатньо міцним, щоб витримати важкі умови.

Він має захист від води та пилу IP55 і захист від падінь з висоти до 2 метрів. Цей твердотільний накопичувач оснащений корисною петлею-карабіном, за допомогою якої ви можете захистити свій накопичувач і забезпечити більший захист під час подорожі. Крім того, вбудований захист паролем із 256-бітним апаратним шифруванням AES допомагає зберігати конфіденційність приватних матеріалів.

Портативний жорсткий диск SSD Samsung T7

Портативний SSD Samsung T7 може надсилати дані з неймовірною швидкістю за допомогою USB 3.2 Gen 2. Швидкість послідовного читання/запису SSD може досягати 1050 МБ/с і 1000 МБ/с відповідно, що робить T7 майже вдвічі швидшим за модель Т5.

Міцний металевий корпус захищає цей SSD, щоб він міг витримати падіння з висоти до 2 метрів, і 256-бітний пароль AES, який може захистити його.

Інноваційне теплове рішення T7 використовує Dynamic Thermal Guard і технологію ePCM, щоб протистояти нагріванню та контролювати його. В результаті SSD зберігає комфортну температуру навіть на високих швидкостях. Окрім тонкості та портативності, легкий корпус є основною особливістю T7.

Зовнішній SSD HP P600 1TB USB 3.1

HP добре відома своїми популярними технологічними продуктами. Одним із таких пристроїв із високошвидкісним USB 3.1, який забезпечує швидку передачу даних, є портативний зовнішній SSD HP P600. Він працює з усіма гаджетами, включаючи настільні ПК, ноутбуки та ПК.

Цей SSD має гладкий чорний колір, що робить його привабливим, і поставляється в зручному корпусі. Він має технологію підключення USB типу C. Він легкий і простий у використанні через невелику вагу.

SABRENT Rocket Nano USB 3.2 SSD

Зовнішній алюмінієвий твердотільний накопичувач SABRENT Rocket Nano External Aluminium SSD на 1 ТБ — це чудовий невеликий пристрій із підключенням USB 3.2. Це найменший портативний SSD. Надійність, продуктивність і дизайн Rocket Nano неперевершені.

Кожен Rocket Nano виготовлений вручну з преміального аерокосмічного алюмінію. Щоб забезпечити тривалий термін служби диска, корпус поглинає тепло та захищає SSD від перегріву.

Rocket Nano забезпечує максимальну портативність при висоті лише 2,75 дюйма та вазі 2 унції. Він пропонує швидкість до 1000 МБ/с, що в дев’ять разів швидше, ніж у звичайних зовнішніх жорстких дисків.

Карта розширення зберігання даних Seagate

Карта розширення Seagate Storage Expansion Card збільшує максимальну швидкість найпотужнішого ігрового досвіду Xbox. Він ідеально підходить для гри у застарілі ігри безпосередньо із зовнішнього диска та архівування ігор Xbox Series X|S.

Архітектура Xbox Velocity від серії Xbox ідеально сумісна з 1 ТБ пам’яті цього твердотільного накопичувача. Завдяки вбудованому твердотільному накопичувачу та карті розширення пам’яті він пропонує швидший час завантаження, багатші ландшафти та більш захоплюючий ігор.

Серія Xbox X| Загальна ємність пам’яті S збільшена завдяки 1 ТБ простору цього SSD. Без шкоди для функціональності вашого пристрою ви можете зібрати тисячі ігор протягом чотирьох поколінь Xbox.

Портативний SSD Samsung T7 Shield

Незалежно від навколишнього середовища портативний твердотільний накопичувач Samsung T7 Shield забезпечує виняткову продуктивність у подорожах. Його захист від пилу та води має клас IP65. Крім того, є Dynamic Thermal Guard для керування контролем тепла.

  14 найкращих онлайн-дипломів кадрів (HR), на які варто подати заявку

Інтерфейс USB 3.2 Gen 2 забезпечує миттєву передачу великих файлів. Завдяки блискавичній швидкості послідовного читання/запису до 1050/1000 МБ/с ви можете редагувати безпосередньо з SSD.

Навіть при падінні з висоти 9,8 футів міцна конструкція та передовий зовнішній еластомер забезпечують додаткову довговічність. T7 Shield працює з різними пристроями, включаючи ПК, Mac, телефони Android та ігрові консолі.

SABRENT Rocket Nano V2

SABRENT Rocket Nano V2 створений, щоб бути легким, швидким і міцним. Ви можете отримати переваги від безперервної продуктивності, здатної записувати відео 8K і передавати понад 1500 МБ/с.

Nano V2 — це компактний гаджет, який може зберігати до 4 ТБ даних, фільмів, фотографій та інших носіїв. Він включає з’єднання USB-A та USB-C, тож ви можете спланувати свій знімок, не турбуючись ні про що. Щоб забезпечити комфортну подорож, він також має зворотну сумісність з різними гаджетами.

Навіть у складних умовах ваше сховище залишатиметься безпечним і прохолодним завдяки алюмінієвому корпусу Nano V2. Силіконовий зовнішній рукав забезпечує додатковий захист від падінь та інших предметів.

Портативний SSD Netac ZX10

Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen 2 портативний SSD Netac ZX10 забезпечує швидкість передачі файлів до 1050 МБ/с і 1000 МБ/с. Ви можете легко включити накопичувач у свою звичайну рутину завдяки можливостям plug-and-play, які готові до використання прямо з коробки. Повністю алюмінієва конструкція надає екстремальному портативному SSD ZX10 виняткову міцність і тепловіддачу.

Ударостійкий алюмінієвий корпус і зміцнена внутрішня рама зовнішнього твердотільного накопичувача Netac ZX10 підвищують його ударостійкість і довговічність. Його міцна конструкція робить його ідеальним для ділових поїздок, освіти, фотографії, комерції, створення контенту та ігор.

Портативний SSD Kingston XS2000 2 ТБ

Високопродуктивний портативний твердотільний накопичувач Kingston XS2000 2 ТБ із найкращою в галузі швидкістю читання/запису до 2000 МБ/с гарантує швидку передачу даних. Сумісні пристрої — це єдине, що потрібно для досягнення продуктивності USB 3.2 Gen 2×2 USB-C.

Цей SSD має ємність до 4 ТБ і чудово підходить для персональних комп’ютерів. Він може підтримувати великі документи, фільми 8K і фотографії високої чіткості. Його портативність і здатність поміститися в кишеню роблять його найкращою особливістю цього SSD. Гумовий чохол, що входить до нього, перевірено на ударостійкість, пилонепроникність і водонепроникність.

Oyen Digital U32 Shadow SSD

Твердотільний накопичувач Oyen Digital U32 Shadow SSD забезпечує найновіше підключення USB-C для ваших сучасних вимог до зберігання даних і був розроблений і виготовлений у США. Ударостійка конструкція цього SSD включає алюмінієвий корпус, покритий силіконовою гумовою оболонкою для оптимальної довговічності та захисту.

U32 Shadow може досягати швидкості понад 500 МБ/с і сумісний з усіма роз’ємами Thunderbolt 3 і 4, а також інтерфейсами USB. З’єднання USB живить накопичувач і не потребує додаткового джерела живлення, що робить його ідеальним варіантом для портативного зберігання.

Висновок

SSD став важливою частиною сучасних комп’ютерних систем. Люди використовують їх для підвищення ефективності своїх комп’ютерів і збереження величезних обсягів даних. Незважаючи на те, що більшість комп’ютерів оснащено вбудованими жорсткими дисками (HDD), наявність SSD збільшує потужність ЦП і, таким чином, підвищує загальну продуктивність комп’ютерів.

Купуючи SSD, ви повинні пам’ятати про те, щоб вибрати правильний, який підходить для вашого пристрою. Купуючи SSD, важливо перевірити довговічність, портативність та інтерфейс. У цій статті ми згадали найкращі SSD на 500 ГБ і 1 ТБ, які можуть бути справді корисними та корисними для більшості професіоналів, геймерів і студентів.

Якщо ви виберете доступний HDD (жорсткий диск) чи швидший SSD (твердотільний накопичувач), виникне велика плутанина. Ви можете прочитати «Жорсткий диск проти SSD» і отримати швидку думку про те, який із них кращий для вас.