15 найкращих гаманців без опіки у 2023 році

| | 0 Comments| 1:56 PM
Categories:

Останнім часом некастодіальні гаманці стали улюбленим типом криптогаманців. Давайте дослідимо та знайдемо найкращий, який вам підходить.

Гаманець без опіки або самостійного зберігання — це криптогаманець, який дозволяє вам повністю контролювати свої цифрові активи та керувати ними. Тому вам не потрібно довіряти свої цінні криптовалюти чи NFT біржам чи платформам.

Некастодіальні гаманці в основному поділяються на два типи, які включають:

 • Апаратні гаманці: ці гаманці є фізичними пристроями, які можна використовувати для зберігання цифрових активів в автономному режимі.
 • Програмні гаманці: ці гаманці дозволяють зберігати ваші цифрові активи за допомогою програм або програмного забезпечення з вашого ПК або мобільних пристроїв.
 • Тепер давайте вивчимо найкращі некастодіальні гаманці з криптопростору, починаючи з апаратних гаманців. Залишайтеся на зв’язку!

  Ledger Nano X

  Ledger Nano X це відомий апаратний гаманець із серії Ledger. Цей гаманець дозволяє вам керувати понад 5500 криптотокенами, включаючи Bitcoin (BTC), Solana (SOL), Ethereum (ETH) тощо.

  Цей гаманець захищено чіпом безпечного елемента, який використовується для високоякісних рішень безпеки. Крім того, цей гаманець Ledger пройшов міжнародну оцінку безпеки для отримання сертифіката EAL5+.

  Крім того, ви можете отримати доступ до свого гаманця та керувати ним за допомогою програми Ledger Live на ходу. Ця програма сумісна з Linux, Mac, Windows, Android та iOS.

  Крім того, цей гаманець забезпечує з’єднання Bluetooth і USB-C. Ціна всіх цих функцій і безпеки становить 149 доларів США.

  KeepKey

  KeepKey це доступний апаратний гаманець із елегантним дизайном. Крім того, ви можете використовувати цей гаманець для зберігання 2500 криптоактивів і ваших колекцій NFT.

  Крім того, цей гаманець без опіки надає «програму KeepKey Desktop Application» для керування збереженими активами. Ви можете завантажити це програмне забезпечення на свій пристрій, який підтримує Windows, Linux або macOS.

  KeepKey Wallet також пропонує високоякісну безпеку для користувачів із захистом PIN-кодом і парольною фразою. Крім того, ви можете вибрати довжину парольної фрази з 12, 18 або 24 слів відповідно до вашої зручності.

  Нарешті, цей легкий апаратний гаманець оснащений роз’ємом мікро-USB. Ви можете придбати цей гаманець KeepKey на офіційному веб-сайті за 78 доларів США.

  ЕЛІПАЛ Титан

  Ви шукаєте апаратний гаманець зі 100% ізоляцією від Інтернету? Якщо так, ЕЛІПАЛ Титан це найкращий вибір.

  Цей повністю металевий гаманець має вражаючий 4-дюймовий HD-дисплей для моніторингу та керування вашими криптовалютами. Крім того, він підтримує зберігання NFT і понад 10 000 криптоактивів.

  Крім того, цей гаманець використовує двофакторну автентифікацію (2FA) для захисту активів користувача. Крім того, його механізм «Автосамознищення» автоматично видаляє вашу особисту інформацію, якщо хтось намагається втрутитися в роботу пристрою.

  Крім того, оновлення мікропрограми на 100% офлайн, щоб запобігти онлайн-атакам. Ціна ELLIPAL Titan на момент написання статті становить 139 доларів.

  BitBox02

  BitBox02 це апаратний гаманець другого покоління, створений у двох версіях. Ці видання включають:

  • Версія лише для біткойнів: цей гаманець орієнтований на безпечне зберігання лише біткойнів (BTC).
  • Багатовидання: навпаки, цей гаманець підтримує Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Ethereum (ETH) та інші понад 1500 токенів.

  Цей гаманець швейцарського виробництва має OLED-дисплей 128 x 64 пікселів. Крім того, ви можете підключити його до ПК за допомогою роз’єму USB-C.

  Що стосується аспектів безпеки, цей гаманець, який не підлягає зберіганню, забезпечує зашифрований зв’язок між додатком і пристроєм. Крім того, він використовує концепцію безпеки подвійного чіпа для захисту збережених цифрових активів.

  Крім того, цей гаманець також надає BitBoxApp для керування криптоактивами з ваших пристроїв Windows, macOS, Linux або Android. Обидва видання BitBox02 доступні за 115,83 євро.

  COLDCARD Mk4

  COLDCARD Mk4 це останній апаратний гаманець, створений Coinkite, провідний канадський виробник засобів безпеки та обладнання. Однак цей гаманець призначений лише для зберігання та транзакцій Bitcoin (BTC).

    Чому TextNow повідомляє, що виклик відхилено?

  Цей гаманець має два варіанти підключення: слот MicroSD і порт USB-C. Примітно, що для вашої транзакції Bitcoin немає обмежень на розмір транзакції.

  Крім того, цей пристрій має два захищені елементи для підвищення безпеки свого гаманця. Крім того, в якості додаткового захисту користувачі повинні вводити PIN-код для доступу до пристрою.

  Крім того, цей гаманець має функцію NFC для транзакцій і обміну адресами. Нарешті, ви можете купити COLDCARD Mk4 на офіційному веб-сайті Coinkite за $157,94.

  SafePal S1

  SafePal S1 це надлегкий апаратний гаманець, який підтримує необмежену передачу токенів через 100+ блокчейнів. Крім того, цей гаманець на 100% офлайн без підключення Bluetooth, WiFi і NFC.

  Він має 1,3-дюймовий повнокольоровий екран для керування всіма вашими криптоактивами. Ви також можете встановити додаток SafePal на пристрої Android або iOS, щоб мати доступ до свого гаманця в дорозі.

  SafePal S1 створено з декількома датчиками безпеки, такими як датчик частоти, датчик світла та датчик температури. Крім того, цей пристрій має двочіпову архітектуру для захисту особистих ключів і криптоактивів користувача.

  Цей гаманець також має механізм самознищення для захисту ваших цінних активів. Примітно, що всі ці вражаючі функції доступні за бюджетною ціною 49,99 доларів США.

  Trezor Model T

  Trezor Model T це вдосконалений апаратний гаманець від Trezor, компанії, яка створила перший у світі криптографічний гаманець. Крім того, вони зберігають хорошу репутацію протягом понад 10 років у криптопросторі.

  Цей гаманець без опіки має елегантний 1,54-дюймовий кольоровий РК-дисплей і підключення USB-C. Крім того, він підтримує зберігання та передачу понад 1000 криптоактивів.

  Примітно, що користувачі можуть встановити PIN-код, який може складатися з 50 цифр. Крім того, ви можете самостійно перевірити кожну транзакцію та підтвердити її, щоб уникнути неправильного використання гаманця іншими.

  Ви можете встановити їх Trezor Suite, щоб керувати своїми активами за допомогою пристроїв Windows, Mac OS, Linux, Android або iOS. Нарешті, модель Trezor коштує 219 доларів.

  Ми розглянули найкращі апаратні гаманці з криптопростору. Далі давайте зануримося в найкращі програмні гаманці. Залишайтеся!

  Маючи понад 30 мільйонів користувачів, МетаМаска є одним з лідерів програмних гаманців. Цей гаманець на основі Ethereum дозволяє безперебійно зберігати, робити ставки та передавати свої криптографічні токени.

  Крім того, приватні ключі гаманця надаються власникам гаманця лише з метою безпеки. Крім того, ви можете будь-коли використати початкову фразу з 12 слів, щоб відновити свій гаманець.

  Примітно, що MetaMask доступний для користувачів Android та iOS. Ви можете безкоштовно встановити цей гаманець із Google Play або App Store.

  Найбільш вражаючою особливістю, яку я помітив у цьому гаманці, є його розширення для браузера. Ця функція дозволяє плавно підключатися до кількох криптоплатформ, не виходячи з веб-браузера.

  SafePal

  Версія програмного гаманця SafePal доступний як мобільний додаток для користувачів iOS та Android. Крім того, ви можете встановити його розширення для веб-переглядачів Chrome, Edge або Firefox.

  Ви можете використовувати цей гаманець для зберігання та керування понад 200 000 криптовалютами з понад 100 блокчейнів. Крім того, ви можете купувати NFT та інші криптоактиви, використовуючи численні варіанти оплати у фіатній валюті.

  Крім того, ви можете використовувати цей гаманець без опіки для підключення до відомих DApps, доступних у криптопросторі. Наприклад, ви можете підключитися до гаманця SafePal і купувати свої улюблені NFT на популярному ринку NFT, Відкрите море.

  Найважливіше те, що SafePal не зберігає жодних ваших даних, у тому числі інформації облікового запису, початкових фраз або особистих ключів. З цієї причини ви повністю контролюєте свої активи, які зберігаються у вашому гаманці.

    Як побачити, скільки грошей було надіслано на адресу Bitcoin

  Гаманець Coinbase

  Гаманець Coinbase є офіційним гаманцем Coinbase, відомої криптобіржі з активами на суму понад 128 мільярдів доларів. Крім того, цей програмний гаманець підтримує понад 200 000 криптовалют.

  Ви можете використовувати цей гаманець, щоб постачати чи позичати криптографічні токени з багатьох платформ. Крім того, ви можете обміняти два активи з децентралізованих бірж (DEX), таких як Uniswap, PancakeSwap, Curve тощо.

  Цей гаманець також дозволяє купувати NFT і криптовалюти за допомогою підтримуваних фіатних валют. Для цього ви можете вибрати дебетову або кредитну картку як спосіб оплати.

  Крім того, ви можете створити резервну копію вашої фрази відновлення, щоб відновити свій гаманець, якщо це необхідно. Крім того, цей гаманець попереджає вас про небезпечні веб-сайти та платформи.

  Гаманці Coinbase доступні як мобільні програми для користувачів iOS і Android. Крім того, він має розширення для браузера для користувачів Chrome.

  Вихід

  Маючи понад 300 підтримуваних криптоактивів, Вихід гаманець доступний для користувачів комп’ютерів, мобільних пристроїв і веб-браузерів. Крім того, ви можете використовувати цей гаманець для транзакцій у понад 50 блокчейн-мережах.

  Ви можете використовувати цей гаманець для надсилання та отримання криптоактивів за допомогою QR-коду або адреси смарт-контракту. Крім того, цей некастодіальний гаманець має вбудовану функцію обміну для швидких і плавних криптовалютних транзакцій. Крім того, ви також можете купувати та зберігати NFT за кілька простих кроків.

  Що стосується аспектів безпеки, цей гаманець шифрує ваші дані транзакцій і особисті ключі. Цей метод шифрування захищає гаманець від злому та атак.

  Крім того, ви можете використовувати цей гаманець для моніторингу вартості свого криптопортфеля. Для цього вам просто потрібно встановити Exodus на пристрої Mac, Windows, Linux, iOS або Android.

  Гаманець XDEFI

  Ви шукаєте ефективний програмний гаманець, призначений для веб-браузерів? Якщо так, Гаманець XDEFI це чудовий варіант для розгляду. Ви можете додати його розширення для браузера Chrome, Opera, Brave або Edge.

  Цей гаманець підтримує NFT і криптовалюти в 34 блокчейнах. Крім того, ви можете використовувати цей захищений гаманець для зберігання, транзакцій і обміну широким спектром криптоактивів.

  Примітно, що мені було легко створити новий гаманець XDEFI. Ви можете створити цей гаманець протягом двох хвилин. Так просто!

  Найважливіше те, що цей гаманець не зберігає вашу особисту інформацію, пароль і вихідну фразу. З цієї причини понад 200 000 користувачів із криптопростору встановили цей гаманець.

  Атомний гаманець

  Довіряють понад 5 мільйонів користувачів, Атомний гаманець має гарну репутацію серед криптоспільноти. Цей некастодіальний гаманець дозволяє купувати, робити ставки та обмінювати тисячі криптоактивів.

  Безпека є головним аспектом, який не має компромісів у цьому гаманці, який не є кастодіальним. Наприклад, ваші особисті ключі повністю зашифровані та зберігаються у вашому пристрої.

  Ви також можете створити новий Atomic Wallet, залишаючись повністю анонімним. Як результат, вам не потрібен обліковий запис або підтвердження KYC.

  Настільна версія цього гаманця доступна для пристроїв Ubuntu, macOS, Windows, Fedora та Debian. Крім того, він також має мобільні програми для пристроїв Android та iOS.

  Trust Wallet

  Маючи понад 60 мільйонів користувачів, Trust Wallet є одним із найбезпечніших програмних гаманців. Крім того, цей гаманець належить і управляється найбільшою криптобіржею Binance.

  Цей гаманець інтегрований з найкращими децентралізованими біржами PancakeSwap і Uniswap. Ця інтеграція допоможе вам швидше проводити криптовалютну торгівлю безпосередньо з вашого гаманця.

  Крім того, цей гаманець має вбудований браузер DApp. Таким чином, ви можете використовувати цю функцію для доступу та використання популярних DApps із крипто-екосистеми.

  Trust Wallet доступний як мобільний додаток і розширення для браузера для користувачів Android, iOS, Brave і Chrome. Нарешті, ви можете захистити свій гаманець за допомогою Touch ID, Face ID або паролів.

  Гаманець OKX

  Гаманець OKX це програмний гаманець, розроблений однією з провідних криптобірж OKX. Цей некастодіальний гаманець підтримує понад 60 блокчейн-мереж і тисячі криптовалют, таких як біткойн (BTC), Solana (SOL), Ethereum (ETH) тощо.

    Як зупинити збір даних про місцезнаходження з вашого телефону на Картах Google

  У вас є можливість захистити збережені NFT і криптовалюти за допомогою пароля. Крім того, ви можете використовувати початкову фразу, щоб відновити свій гаманець, якщо ваш пристрій викрадуть або пошкодять.

  Ви можете встановити цей гаманець на своїх пристроях, які підтримують Android, iOS, Windows і macOS. Крім того, ви також можете додати його розширення для браузера Brave або Chrome.

  Крім того, цей гаманець має інформаційну панель портфоліо Web3. Ви можете використовувати цю функцію, щоб відстежувати ефективність свого активу та деталі криптовалютних транзакцій.

  Що саме таке некастодіальний гаманець?

  Крах біржі FTX у листопаді 2022 року призвів до зростання попиту на некастодіальні гаманці. Примітно, що користувачі втратили активи вартістю більше 1 мільярд доларів зберігається в кастодіальному гаманці FTX.

  Крім того, кастодіальні гаманці мають комісію за транзакції та зняття коштів. Крім того, сторонні платформи можуть установлювати ліміт транзакцій для ваших активів. Враховуючи питання безпеки та гнучкості, найкраще вибрати некастодіальний гаманець для зберігання ваших криптовалют і NFT.

  Крім того, ви будете єдиною людиною, яка має фазу відновлення вашого гаманця та особисті ключі. У результаті інші не можуть здійснювати транзакції з вашого гаманця.

  Крім того, ви можете використовувати некастодіальні гаманці для доступу до тисяч DApps із криптопростору. Наприклад, ви можете миттєво підключити гаманець Exodus до крипто-ігрової платформи Axie Infinity і отримуйте свої символічні винагороди.

  Найважливіше те, що ви можете вибрати апаратний гаманець без опіки, щоб ваші активи були відключені від Інтернету. Цей метод допоможе вам захистити ваші криптовалюти від онлайн-хакерів і спамерів.

  поширені запитання

  Які відмінності між некастодіальним і кастодіальним гаманцем?

  Основні відмінності між цими гаманцями:

  1) Право власності на кастодіальні гаманці належить третім особам. Для порівняння, некастодіальні гаманці надають користувачам повний контроль над своїми гаманцями.

  2) Щоб створити кастодіальний гаманець, вам потрібно пройти перевірку KYC. Навпаки, ви можете створити гаманець без опіки, залишаючись анонімним.

  3) Кастодіальні гаманці підходять новачкам у криптопросторі. У той же час, некастодіальні гаманці підходять користувачам, які мають хоча б базовий досвід використання гаманців.

  4) Ви можете відновити свої активи, якщо втратите пароль до свого опікунського гаманця. З іншого боку, втрата вашої фрази відновлення або особистих ключів вашого гаманця, що не є депозитарним, може призвести до втрати ваших активів назавжди.

  Чи завжди гаманець без опіки є апаратним?

  Ні, некастодіальні гаманці також доступні у вигляді програмного забезпечення. Крім того, більшість програмних гаманців доступні для пристроїв Windows, macOS, Linux, Android та iOS.

  Як безпечніший гаманець без кастодіального права?

  У випадку гаманців, які не підлягають зберіганню, особисті ключі вашого гаманця залишаються у вас. З цієї причини ви повністю контролюєте свої активи, що зберігаються у вашому гаманці.
  Крім того, власники гаманців без кастодіального права можуть вибрати апаратні гаманці. У цьому випадку їхні активи залишаються захищеними від онлайн-зломів і атак.

  Які типи активів можна зберігати в гаманці без зберігання?

  Ви можете використовувати некастодіальний гаманець для зберігання криптоактивів, таких як монети, токени та NFT.

  Заключні думки

  Некастодіальні гаманці, безсумнівно, надають вам свободу доступу до ваших криптовалютних активів і керування ними. Якщо ви регулярно користуєтеся своїм гаманцем, я б порекомендував такі програмні гаманці, як MetaMask, Trust Wallet або Atomic Wallet.

  Тоді як, якщо у вас є криптовалюти вартістю в сотні доларів США, найкраще купити апаратний гаманець. Зокрема, новачки можуть вибрати SafePal S1, який коштує всього близько 50 доларів.

  Далі ви також можете дослідити найкращі гаманці NFT.