15 додатків для відстеження звичок для Android, iOS і Інтернету у 2022 році

| | 0 Comments| 10:18 AM
Categories:

Вироблення нової звички – важке завдання. Це вимагає постійного відстеження та нагадувань, щоб користувачам було легко встановити щось хороше. Отже, з’являється додаток для відстеження звичок, який може дуже допомогти.

Трекери звичок можуть допомогти покращити стосунки, сон, здоров’я та творчий результат. Метою є підвищення якості життя та здоров’я при досягненні цілей.

Наше життя пов’язане з маленькими або невеликими буднями, про які не всі знають. Деякі шкідливі звички і прокрастинація можуть позначитися на здоров’ї, кар’єрі і роботі.

Тому важливо наполегливо працювати, щоб набути хороших звичок і контролювати життя.

Кілька книг говорять про 21-денне правило звички, у тому числі «Хто буде плакати, коли ти помреш» Робіна Шарми, «Сила звички» Чарльза Дахігга, «Крихітні звички» Бі Джей Фогга та «Атомарні звички» Джеймса Кліра. (Ви можете придбати ці книги на Amazon).

Що таке правило 21 дня?

Щоб зробити будь-що звичкою, людина повинна присвятити себе меті протягом 21 дня. Після того, як план виконується протягом 21 дня, це стає звичкою, що полегшує його виконання протягом наступних 90 днів. Після завершення 90-денного циклу це може стати постійним способом життя.

Відстеження звичок може бути чудовим і потужним способом дотримуватися нових процедур і не переривати ланцюжок. Програми для відстеження звичок можуть допомогти створити серію та пройти ретельне тестування для досягнення цілей.

З огляду на це, ось кілька найкращих програм для відстеження звичок, якими можна скористатися.

Звикнути

Якщо ви хочете виробити золоті звички, Habitify може стати вашим кроком вперед. Це допоможе вам розкрити потенціал, який у вас є для справді важливого. Оволодійте практиками, щоб створити найкращу версію себе за допомогою кількох простих кроків. Почніть із вибору звички, встановлення її, створення розпорядку дня, збереження відповідальності та щоденного відстеження прогресу.

  ZDlock — це рішення для блокування додатків Android від команди ZDBox

Завантажити – Android | iOS

Habitica

Почніть мотивувати себе за допомогою Habitica, яка може допомогти вам досягати результатів весело. Це допоможе вам швидко досягти ваших цілей у безкоштовному додатку для продуктивності та формування звичок, щоб мотивувати вас. Крім того, користувачі можуть створити надійну соціальну мережу, щоб почати здорове життя. Додаток дозволяє користувачам отримувати нагороди, відстежувати цілі та битися з монстрами з іншими.

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Кроки

Додаток Strides може допомогти створити ідеальну рутину для відстеження та організації ваших цілей, щоб швидко їх досягти. Він охоплює все: від читання книг до розкладу тренувань. Крім того, можна швидко налаштувати вимоги, встановити цілі та проаналізувати дані. Розглядайте це як своє універсальне місце для формування звичок і встановлення щоденних цілей.

Завантажити – Інтернет | iOS

Coach.me

Якщо ви шукаєте провідний трекер звичок, почніть із Coach.me, щоб допомогти вам створити нові звички. Програми дозволяють користувачам встановлювати нагадування, цілі, вдосконалювати звички, відзначати віхи, переглядати прогрес, інтегруватися зі смарт-пристроями та складати покрокові плани. Він може охоплювати вправи, посередництво та інші інструкції для досягнення цілей.

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Продуктивний

Програма продуктивного відстеження звичок може змінити ваше життя на щось краще. Це може полегшити для користувачів створення особистого плану, створення імпульсу та формування нових звичок. Цілями можуть бути фізичні вправи, читання, пиття води та медитація, що може викликати труднощі у користувачів.

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Loop Habit Tracker

Отримуйте глибоку статистику та діаграми за допомогою програми Loop Habit Tracker. Користувачі можуть використовувати програми з відкритим вихідним кодом і безкоштовні програми, щоб отримувати щоденні нагадування та підтримувати чудові звички. До програми включено декілька функцій, як-от контроль над даними, оцінка звички, гнучкий графік, нагадування, віджети та робота в автономному режимі.

  Ой! AppLock використовує зразок клавіш гучності, щоб запобігти доступу до програм [Android]

Завантажити – Інтернет | Android

Habit Hub

Досягайте своїх цілей за допомогою The Habit Hub, що дозволяє легко відстежувати цілі та вигравати гонку. Програми пропонують такі функції, як ланцюжок, якому слід слідувати, щоб не порушити його, упорядкування звичок на основі категорій, отримання графіків для візуалізації даних, встановлення нагадувань і позначення їх як віджетів. Він також має додаткові функції, такі як гнучкі цілі, винагороди та безпека.

Завантажити – Інтернет | Android

neybox Сьогодні

Трекер звичок neybox Today може допомогти створити щоденний генеральний план унікально потужним способом. Це допомагає планувати повсякденні дії та відстежувати їх, щоб вивести їх у звичку. Він також пропонує мотивуючі екранні кришки, які нагадують користувачам про завдання, які залишилися. Додаток має унікальну інформаційну панель для практик, наповнену унікальними функціями.

Завантажити – Інтернет | iOS

Готово

Додаток Done полегшив користувачам відстеження звичок, щоб покращити якість свого життя та створити нові звички. Легко ставити цілі, отримувати мотивацію за допомогою ланцюжків або смуг і стежити за прогресом щоденних, тижневих, місячних і річних планів. Додаток має яскравий інтерфейс, щоб бачити прогрес і розуміти мету.

Завантажити – Інтернет | iOS

SnapHabit

Якщо ви шукаєте щось більше, ніж трекер звичок, SnapHabit може стати вашим наступним додатком. Це полегшило користувачам створення, відкриття та розвиток звички, ділячись нею з друзями. Функції включають відстеження необмеженої кількості звичок і створення групових звичок, щоб розпочати вашу подорож до медитації, посту та тренувань.

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Життєвий шлях

Додаток Way of Life розуміє розчарування зміни звичок, тому важливо мати правильні інструменти. Додаток відстеження звичок інтуїтивно зрозумілий і красивий, він може допомогти створити здоровіші, сильніші та кращі звички. Користувачі можуть розфарбувати процедуру, щоб залишатися на шляху, і робити нотатки про тригери, які спонукають їх до неправильних практик.

  Як керувати яскравістю ліхтарика в iOS 10

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Смуги

Розглядайте програму Streaks як список справ, де користувачі можуть записувати щоденні завдання та формувати корисні звички. Користувачі можуть створювати або ефективно вибирати завдання та ставити галочки після виконання. Завданнями можуть бути вигуляти собаку, пробігти 5 км, почитати, здорове харчування, не палити.

Завантажити – Інтернет | iOS

палкаК

Як випливає з назви, програми stickK змусять користувачів дотримуватися своїх цілей і виробляти нові звички. Плани можуть бути будь-якими та навіть груповими цілями, як-от спільна робота над покращенням практики та відповідальність за дії.

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Голі

Додаток Goalify — це спосіб змінити звички та ефективно та результативно досягати своїх цілей. Слідкуйте за своїм планом і будьте послідовними, щоб швидко досягати своїх цілей. Користувачі можуть налаштувати будь-яку мету для покращення якості свого життя та самообмеження. Мета полягає в тому, щоб розвивати силу волі, знати силу, залишатися на висоті та досягати результатів.

Завантажити – Інтернет | Android | iOS

Рости

Grow habit Builder – це психометрична програма, яка фокусується на індивідуальних звичках користувачів. Користувачі можуть зосередитися на інженерних звичках, таких як будівництво будинку, щоб покращити мислення та змінити психологічні конструкції. Мобільний додаток працює над психологією користувача, щоб внести необхідні зміни та адаптуватися до звички.

Завантажити – Інтернет | iOS

Висновок

Тепер ви знаєте програми, доступні для відстеження звичок, які можуть допомогти вам стати продуктивними та покращити якість вашого життя. Усе, що вам потрібно, це правильний настрій, щоб виробити хороші звички та досягти цілей.

Відмовтеся від шкідливих звичок і почніть розвивати нові, які можуть змінити ваше життя. Почніть зі створення системи, перелічіть цілі та створіть звички за допомогою ідеального трекера, який відповідає вашим вимогам.