14 серверних хостингів Starbound, щоб дати волю вашій міжзоряній уяві

Categories:

Ви можете вирушити у міжзоряну подорож зі своїми друзями за допомогою послуг хостингу серверів Starbound. Навіщо досліджувати всесвіт поодинці, коли ви робите це з друзями і робите це ще приємнішим?

Starbound — це не просто двовимірна гра, як будь-яка інша. Це цілий досвід, який проведе вас навколо випадково згенерованого всесвіту з власною кількістю планет, істот і багато іншого, яке ви можете досліджувати. Ця гра дозволяє вам досліджувати, створювати та навіть використовувати свої бойові навички для боротьби зі злом у космосі.

Незалежно від того, новачок ви в цій грі чи професіонал, який уже розкрив таємниці всесвіту, у вас ще багато чого. Тепер, перш ніж ви зможете вибрати правильний серверний хостинг для вас і ваших друзів, обов’язково пройдіть серію вимог, які вам знадобляться для налаштування сервера, його переваги та необхідні функції.

Використання виділеного сервера дасть вам повний контроль, щоб легко грати, додавати якомога більше друзів і навіть створювати спільноту. Отже, ми спробували деякі з найкращих хостингів серверів в Інтернеті та створили список, який може ідеально підійти вам.

Отже, пристебніться та приготуйтеся до ваших дослідницьких капелюхів; ми збираємось увійти в зону хостингу Starbound Server і досліджувати.

Переваги використання хостинг-сервера Starbound

Зачекай! Перш ніж ми зможемо перейти безпосередньо до списку серверів, вам потрібно прочитати це. Можливо, ви все ще маєте сумніви щодо того, навіщо вам взагалі потрібно пройти через ці клопоти зі створенням сервера.

Ви можете не тільки насолоджуватися цією грою з друзями, але й повністю контролювати налаштування гри. Ось кілька переваг використання хостинг-сервера.

Налаштування та контроль

Однією з головних переваг використання серверного хостингу Starbound є можливість налаштовувати та повністю контролювати свій ігровий процес. Ви можете змінювати налаштування, додавати гравців, вибирати конкретні конфігурації та робити багато іншого без будь-яких перерв.

Багатокористувацький досвід

Ще одна чудова перевага, про яку ми часто говорили, це те, що ви можете насолоджуватися грою з друзями. Використовуючи виділений сервер, ви можете переконатися, що ігровий досвід є більш ексклюзивним для ваших друзів або навіть створити закриту спільноту, залежно від того, що вам більше підходить.

Плавний ігровий досвід

Замість того, щоб використовувати спільні або загальнодоступні сервери, ви можете вибрати хостинг виділеного сервера. Ми також випробували обидва варіанти, і, безсумнівно, можна визнати, що наявність виділеного сервера забезпечує плавніший ігровий процес із меншими затримками, швидшим часом завантаження та стабільністю.

Мінімальні вимоги до хостингу сервера Starbound

Далі вам потрібно дізнатися більше про мінімальні вимоги для налаштування стабільного серверного хостингу. Нижче ми створили список мінімальних і рекомендованих вимог до розміщення серверів.

СпецифікаціяМінімальні вимогиРекомендовані вимогиПроцесорДвоядерний, 2,0 ГГцЧотирьохядерний, 3,0 ГГц або вищеRAM2GB4GB або більшеПам’ять4GB8GB або більше (SSD)Операційна системаWindows, Linus, macOSWindows, Linus, macOS (оновлена)Мережа5Mbps Швидкість завантаження10Mbps Швидкість завантаження або вище

Вищезазначені вимоги можуть змінюватися залежно від кількості гравців, яких ви хочете додати на свій сервер. Якщо ви хочете додати більше гравців на свій сервер, вам знадобиться більше багатопотоків і ядер для плавної гри. Те саме можна сказати про додавання додаткової оперативної пам’яті, щоб запобігти будь-яким затримкам.

Давайте тепер розглянемо найкращі варіанти хостингу сервера Starbound.

Nodecraft

Хостинг серверів Nodecraft є одним із найкращих, що надає вам найкращий ігровий досвід Starbound. Однією з головних переваг використання Nodecraft є його винятковий користувальницький інтерфейс, який дозволяє без проблем переміщатися по всіх функціях і налаштуваннях.

Для початку ви можете отримати підписку безкоштовно, а якщо вас влаштовує її продуктивність, ви можете перейти на платний сервер. Цей хостинг використовує NodePanel, що дозволяє налаштувати сервер за лічені секунди. Крім цього, ви можете створювати модифіковані сервери, встановлювати плагіни та грати з різними конфігураціями безпосередньо зі своїх смартфонів.

Nodecraft створив локації по всьому світу, забезпечуючи низьку затримку та нульові затримки. За допомогою точних резервних копій у хмарі ви можете створити точну копію своїх файлів і налаштувань. Використовуючи це, ви можете протестувати нові конфігурації на старих резервних копіях, не змінюючи параметрів нових налаштувань.

Крім того, ціна починається з 9,98 доларів на місяць, що є досить пристойною сумою для початку.

особливості

 • Сервери з DDoS захистом
 • Доступна безкоштовна пробна версія
 • Продовжуйте перевіряти статистику в реальному часі
 • Інсталятор одним клацанням для пакетів модів
 • Сервер в Південній Америці

Він доступний на

HostHavoc

HostHavoc є найбільш надійним і надійним постачальником послуг хостингу ігрових серверів в Інтернеті. Той факт, що він пропонує 72 години гарантії повернення грошей, говорить сам за себе та його ефективність. Цей сервер відомий своєю доступністю та винятковою підтримкою клієнтів.

Для HostHavoc є понад 11 глобальних центрів обробки даних, які забезпечують високу доступність мережі. Ви можете розраховувати на гарантію безвідмовної роботи мережі на 99,9%, що забезпечує постійну продуктивність і мінімальний час простою під час ігрових сеансів. Говорячи про інтерфейс користувача, цей хостинг-провайдер працює на панелі керування TCAdmin v2, яка проста у використанні навіть для новачків.

Якщо ви зіткнетеся з будь-якою проблемою під час налаштування сервера або якщо ви виявите будь-які простої, служба підтримки клієнтів доступна цілодобово без вихідних по всьому світу, щоб вирішити такі проблеми. Крім того, за допомогою захисту від DDoS усі ваші дані та сервер захищені від будь-яких зловмисних атак, які можуть призвести до проблем з продуктивністю.

  11 найкращих програм для моніторингу та припинення хропіння

особливості

 • Легко встановлювати моди та плагіни
 • Пропонує 2-етапну автентифікацію
 • Блискуча підтримка клієнтів
 • Гарантія повернення грошей протягом 72 годин без ризику
 • Доступне миттєве налаштування
 • 11 ЦОД по всьому світу

Host Havoc має доступну цінову структуру, яка починається від 9 доларів США на місяць.

GameServer Kings

Тепер ви можете вибрати хостинг сервера Starbound на основі кількості гравців, яких ви хочете додати.

Ціна GameServer Kings залежить від кількості гравців, для яких ви сподіваєтесь отримати сервер. Ви можете вибрати від 6 гравців до 50 гравців і більше. Вам сподобається загальний сервіс, який надають хостинг-провайдери, які пропонують цілодобову політику повернення коштів, якщо ви не задоволені їхніми послугами.

Найприємнішим є той факт, що він також повністю підтримує утиліту RCON, і ви можете отримати повний контроль над своїм сервером з будь-якої точки світу. Ви навіть можете інтегрувати Steam Workshop у свій сервер і отримати якомога більше плагінів і модів для своєї гри.

У вас немає необхідних модів у Steam? Нічого страшного.

Ви можете завантажити моди із зовнішнього надійного веб-сайту кількома простими клацаннями. Тепер, якщо ви новачок у всьому цьому, ви можете зв’язатися зі службою підтримки через живий чат, який доступний цілодобово без вихідних, або надіслати їм свій запит поштою. Інші основні функції, які ви знайдете тут, це захист від DDoS, встановлення користувацьких плагінів, карти, ігрові режими та багато іншого.

особливості

 • Доступна ціна
 • 24-годинна гарантія повернення грошей
 • Доступні десятки режимів гри
 • Встановіть власні плагіни та карти
 • Цілодобова підтримка клієнтів

Ціна збільшується залежно від кількості гравців, яких ви додаєте на свій сервер. Ви також можете вибрати плани на 3 місяці, 6 місяців і 12 місяців.

Хостинг Apex

Відомо, що Apex Hosting є одним із найкращих постачальників ігрового хостингу в Інтернеті. Він не тільки чудовий для свого сервера Starbound, але й найкращий для гри в Minecraft. Питання в тому, що робить його найкращим серед усіх?

Існує безліч функцій, які виділяють його серед переліку хостинг-провайдерів, про які ми тут згадали. Ви можете отримати доступ до ігрової панелі зі свого смартфона або будь-якого комп’ютера, на якому ви зараз працюєте. Деякі з його функцій включають гарантію безвідмовної роботи на 99,9%, а також наднизьку затримку, яка забезпечує найкращий ігровий досвід.

Після того, як ви оплатили та придбали підписку, цей процес буде простим і гладким. За допомогою простих конфігурацій і процесів встановлення ви можете налаштувати сервер за лічені хвилини. Крім того, ваш сервер, швидше за все, оновлюватиметься автоматично разом із автоматичним резервним копіюванням.

особливості

 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Автоматичне резервне копіювання та оновлення
 • Постійна надійна безвідмовна робота
 • Безкоштовні субдомени
 • Необмежена кількість слотів для гравців

Ціна починається від 7 доларів і зростає так само залежно від пам’яті, яку ви виберете.

ShockByte

Серверний хостинг ShockByte Starbound не схожий ні на що, з чим ви стикалися досі. Вони стверджують, що пропонують 100% час безвідмовної роботи, що є найкращим серед усіх, які ми розглянули. Ви можете перевірити цю претензію, оформивши їхню мінімальну підписку, і якщо все піде не так, як ви сподівалися, ви можете отримати повне відшкодування протягом 72 годин.

Як тільки ви придбаєте орендований сервер, ви отримаєте всі дані для входу та іншу інформацію для вашого сервера поштою. З цього моменту ви можете налаштувати всі потрібні параметри, додати більше гравців і почати гру.

Ви можете вибрати тарифний план на основі кількості слотів для гравців і обсягу пам’яті, який ви хочете отримати. Загалом, він досить доступний порівняно з конкурентами. Деякі функції включають автоматичне оновлення та резервне копіювання. Разом з цим ви також отримуєте необмежену пам’ять SSD і пропускну здатність для будь-якого плану хостингу.

Перш за все, якщо ви не знаєте, як усе налаштувати та почати гру на цих серверах, ви можете відкрити живий чат зі службою підтримки. Я навіть спробував поставити кілька запитів близько другої години ночі, і вони змогли мені допомогти миттєво.

особливості

 • Підтримує всі пакети модів
 • Захист від DDoS
 • Автоматичне оновлення та резервне копіювання
 • 100% час роботи
 • Підтримує моддінг
 • 24-годинна гарантія повернення грошей

Крім того, структура ціноутворення починається від 4,99 доларів США на місяць залежно від вашого плану.

AleForge

Якщо ви хочете створити спільноту геймплея Starbound зі своїми друзями та іншими геймерами, хостинг серверів Aleforge — це те, що вам потрібно. Ви можете розпочати підписку та оплатити через слот. Під час оформлення замовлення ви можете просто вибрати платіжний цикл і кількість слотів, яка може досягати 64 слотів.

Наразі існує п’ять серверів із часом безперебійної роботи 99,9%, які пропонують ігровий процес без затримок. Навіть якщо ви новачок у цьому, проста у використанні панель керування спрощує навігацію та керування сервером. Інсталятор модів дозволяє встановлювати вміст Steam Workshop, пакети модів, плагіни тощо.

Перш за все, найкраща частина цього сервера полягає в тому, що ви можете зробити тестовий запуск протягом 10 днів безкоштовно. Після цього ви можете оновити його або скасувати підписку. Мені особисто сподобався високочастотний процесор і необмежений простір на диску. Ви отримуєте жорсткі диски NVMe SSD, які працюють у 6 разів швидше, ніж звичайні SSD-диски.

особливості

 • Автоматичне планування завдань і сповіщення сервера
 • Проста у використанні панель керування
 • Інсталятори модів в один клік
 • Підтримка клієнтів 24/7/365
 • Доступна безкоштовна пробна версія
 • Пропонує необмежений дисковий простір
 • 5 центрів обробки даних
  Що означають індикатори на футлярі AirPods?

AleForge пропонує вам безкоштовну пробну версію протягом 10 днів, а платний план починається від 9 доларів США на місяць. Ви можете вибрати план на основі кількості гравців, обсягу пам’яті та інших факторів.

Оптимізація серверів

Streamline Servers ідеально підходить для геймерів, які мають величезну спільноту гравців Starbound. Цей хостинг-провайдер доступний для слотів на 8 гравців і на 256 гравців. Ви можете просто натиснути «Замовити зараз», щоб розпочати процес оплати та вибрати тип сервера, який ви хочете придбати.

Деякі з варіантів на вибір включають платіжний цикл, місцезнаходження, швидкість ЦП, пріоритет ЦП, слоти та іншу додаткову інформацію. Як тільки ви зробите платіж, сервер буде готовий з необхідними установками протягом декількох хвилин. Рухаючись далі, їхній інсталятор модів одним клацанням миші спрощує встановлення будь-якого мода за лічені секунди.

Зараз сервери розташовані в 22 місцях по всьому світу. Під час оформлення замовлення ви можете вибрати з них. З такою кількістю місць ви можете вибрати найближче до вас і насолоджуватися грою без затримок.

Крім того, Streamline Servers має чудово розроблену панель керування з гнучким дизайном і кількома сторінками, які допоможуть вам керувати всіма аспектами сервера.

особливості

 • Доступний у 22 місцях
 • Підтримує понад 50 ігор
 • Захист від DDoS
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Інсталятор модів в один клік

Цінова структура починається від $2,00/слот.

GTX Gaming

GTX Gaming є одним із найстаріших провайдерів хостингу ігрових серверів. Вони пропонують широкий вибір варіантів під час вибору типу плану хостингу, який ви шукаєте. Незалежно від кількості слотів, які ви бажаєте використовувати, ви отримуєте до 5 ГБ безкоштовної пам’яті та до 100 ГБ безкоштовної пам’яті.

Ви навіть можете безкоштовно переходити на інші ігри декількома простими клацаннями миші в будь-який час. GTXGaming має одні з найкращих функцій, коли 100% серверів знаходяться на SSD і працюють на процесорах i7 з тактовою частотою 4,2 ГГц.

Якщо говорити про сервери, то по всьому світу є 14 центрів обробки даних. Ви можете вибрати те, що вам ближче для найкращої продуктивності. Крім того, сервери GTX завжди онлайн і захищені від DDoS, щоб запобігти крадіжці даних.

Крім Starbound, доступно понад 100 ігор з різними модами та панеллю керування, яка полегшує навігацію. Загалом команда підтримки була доступна за кілька хвилин після надсилання заявок і робила процес досить гладким протягом усієї моєї з ними розмови.

особливості

 • 5 Гб вільної оперативної пам’яті
 • До 100 ГБ безкоштовної пам’яті
 • Доступна ціна
 • Легко налаштувати
 • Автоматичне резервне копіювання та оновлення вашого сервера
 • Доступне перемикання ігор
 • Гарантія повернення грошей протягом 24 годин

Крім того, він дуже доступний і коштує лише близько 1 долара за слот.

Рішення Bluefang

Bluefang Solutions — ще один доступний варіант, якщо у вас обмежений бюджет. Вони пропонують панель наглядача, яка є досить зручною для користувача та дозволяє налаштувати параметри вашого сервера, такі як режим гри, карти та багато іншого.

Якщо ви професійний розробник, який любить грати з кодами, ви можете використовувати редактор командного рядка на сервері, щоб редагувати файли конфігурації ігрового сервера, наприклад режими гри, ліміти гравців тощо. Завдяки 100% доступу до FTP ви можете отримати повний контроль над сервером і всіма файлами.

Я зміг змінити налаштування сервера та легко встановити спеціальні ігрові моди та плагіни за допомогою кількох простих кроків. Серед набору функцій вам сподобається накопичувач SSD, який набагато швидший за жорсткий диск. Цей серверний хостинг пропонує вам 72 години гарантії повернення грошей, що полегшує вибір, якщо ви не задоволені послугами.

особливості

 • Пропонує виділену IP-адресу
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Гарантія повернення грошей протягом 72 годин
 • Висока доступність
 • Забезпечує групу наглядачів

Ви можете придбати послугу хостингу Bluefang Solutions від 15 доларів США на місяць за 10 слотів.

PingPerfect

PingPerfect є одним із наших фаворитів, коли справа доходить до вибору серверного хостингу для Starbound. Він має величезну кількість функцій, які роблять його дуже вигідним як з точки зору зручності використання, так і доступності. Починаючи з апаратного забезпечення, PingPerfect використовує найновіший процесор і накопичувачі, щоб забезпечити найкращу загальну продуктивність під час інтенсивного використання.

Рухаючись далі, ви також отримуєте 1 Гб веб-простору, де ви можете рекламувати свій ігровий сервер, спілкуватися з іншими гравцями тощо. Якщо ви не задоволені послугами, які пропонує PingPerfect, ви можете скористатися 48-годинною гарантією повернення грошей, звернувшись до служби підтримки клієнтів, яка також доступна цілодобово без вихідних.

З точки зору безпеки та збереження ваших даних ваш сервер забезпечено захистом від DDoS, який виявляє та пом’якшує будь-які атаки в режимі реального часу та забезпечує безперебійну роботу. Крім того, для всіх ваших даних регулярно створюється резервна копія, щоб ви ніколи не втратили свої дані за жодних обставин.

особливості

 • Доступний і простий у використанні
 • Гарантія повернення грошей протягом 48 годин
 • Доступна мобільна панель керування
 • Пропонує безкоштовну дебрендінг
 • Простий у використанні засіб перемикання ігор
 • Цілодобова служба підтримки клієнтів

Крім того, нам сподобалася ігрова панель, яка була легкою для навігації та налаштування завдяки її інтуїтивно зрозумілому дизайну. Доступність глобальних центрів обробки даних робить роботу без затримок. Крім того, ціни на послуги хостингу починаються від 16,60 доларів США на місяць за 10 слотів.

Ігровий Делюкс

Відомо, що Gaming Deluxe має одні з найкращих серверів у світі, які використовують найкращий набір апаратних функцій. Вони працюють на процесорах i7 або i9 або на серверах Dell із процесорами E3/E5, які відносяться до високопродуктивних ЦП. Коли ви почнете використовувати сервери для свого ігрового процесу, ви зможете відчути багатозадачність, наприклад керувати логікою гри, підключенням гравців тощо.

  Обмежте відкриті вкладки в Chrome і видаліть додаткові за допомогою xTab

У цього хостинг-провайдера є одна з найкращих, найпростіших, але настроюваних панелей керування, якими ви можете легко переміщатися. Ви можете легко налаштувати сервер після покупки, практично не потребуючи посібника. Як і інші хостинг-провайдери в цьому списку, Gaming Deluxe пропонує 24-годинну політику відшкодування.

Наразі вони надають лише 7 центрів обробки даних у всьому світі, що небагато, але добре працює для тих, хто живе поблизу цих місць. Крім того, ви також отримуєте захист від DDoS на своєму сервері, який захищає ваші дані від будь-яких атак.

особливості

 • Доступне миттєве налаштування
 • Забезпечує автономне резервне копіювання
 • Пропонує захист від DDoS
 • Доступно і дешево
 • Повний доступ до FTP
 • Гарантія повернення грошей протягом 24 годин
 • 7 центрів обробки даних по всьому світу

Ціни на розміщення серверів Starbound тут починаються лише з £10,00.

Хост сервера 1G

Відомо, що 1G Server Host є єдиним хостинг-провайдером, який пропонує ігрові сервери 5,2 ГГц за найнижчою можливою ціною. Не лише нам, а й користувачам у всьому світі сподобалися послуги, які пропонує команда, а також швидка підтримка клієнтів. Ви можете приєднатися до їхнього сервера Discord, де ви можете швидко отримувати оновлення технічного обслуговування разом із кращими відповідями від команди, коли це необхідно.

Переходячи до списку функцій, як ми вже згадували, вони пропонують процесор 5,2 ГГц із 16 ядрами та 32 потоками. Сервери отримують швидкість до 7000 Мбіт/с для найшвидшого часу відгуку, поки ви підключені до зйомки у всесвіті Starbound.

Щоб гарантувати, що ви тим часом не втратите жодних даних, 1G подбає про це у серверній частині та створить для вас повну резервну копію за межами сайту.

особливості

 • Миттєво перейдіть до іншої гри
 • Використовує спеціальну панель TAdmin
 • 72 години гарантії повернення грошей
 • Повне автономне резервне копіювання
 • Необмежена кількість гравців
 • 9 глобальних локацій

Крім того, найцікавіша частина цього серверного хостингу полягає в тому, що ви можете додавати необмежену кількість гравців до будь-якого обраного плану. А ціна починається лише від 15,00 доларів США.

Нітрадо

У нас є інший серверний хостинг Starbound, доступний за ціною та простий у управлінні. Серверний хостинг Nitrado має низку планів передплати, які ви можете вибрати залежно від кількості гравців, яких ви хочете додати до свого сервера. Він може починатися від 4 гравців до 200 гравців.

Існує близько 8 глобальних центрів обробки даних із винятковим набором апаратного забезпечення та функцій, які безпосередньо впливають на ваш ігровий досвід. Виберіть правильний найближчий до вас центр обробки даних для кращого підключення та низької затримки.

Нам сподобалося, як легко було керувати всім сервером із самого початку. Придбавши тарифний план хостингу, ви зможете легко налаштувати все та встановити моди, плагіни тощо. Окрім цього, ви можете керувати конфігураціями та навіть ділитися доступом до сервера з друзями для кращого керування.

Щоб бути в курсі останніх подій, пов’язаних із ігровою спільнотою, технічного обслуговування, оновлень і подій, ви можете приєднатися до спільноти Discord, подій спільноти Nitrado та інших подібних заходів.

особливості

 • Щоденне резервне копіювання та автоматичне оновлення
 • Захист від DDoS
 • Легко встановлюйте моди та плагіни
 • Підтримка кількома мовами
 • Доступна ціна
 • 9 центрів обробки даних

І ви можете почати користуватися послугами хостингу Nitrado від £1,15 на місяць.

ScalaCube

ScalaCube є одним із найкращих серверних хостингів Starbound і одним із найдешевших на сьогодні. Центри обробки даних доступні по всьому світу, але в окремих місцях. З цим постачальником послуг хостингу ви можете отримати деякі з найкращих функцій за прийнятною ціною.

Для початку ви можете миттєво налаштувати сервер протягом декількох секунд після покупки. Вам буде надано всю інформацію, необхідну для процесу, і все готово. Крім того, використовуючи повний доступ до FTP, ви можете налаштовувати параметри, завантажувати, видаляти та робити багато іншого, маючи повний контроль над файлами.

Крім того, якщо ви бажаєте полегшити роботу, ви також можете надати доступ іншим гравцям і насолоджуватися грою. Окрім цього, разом із підпискою ви отримуєте безкоштовний домен.

Рухаючись далі, захист від DDoS захистить ваш сервер і всі ваші ігрові дані від будь-яких атак і витоку даних. ScalaCube також стверджує, що має гарантію безвідмовної роботи на 99,9%, яку ми також отримали під час тестування нашого ігрового процесу.

особливості

 • Можливе автоматичне повернення коштів протягом 10 днів
 • Миттєве налаштування
 • Гарантія безвідмовної роботи 99,9%
 • Конкурентоспроможні ціни
 • Приймаються декілька валют
 • Доступна підтримка з продажу квитків

Ви можете отримати послуги хостингу від 4,99 доларів США на місяць, але безкоштовних пробних версій немає.

Висновок

Тут ми зібрали все, що вам потрібно знати про хостинг серверів Starbound та всі його функції. Я особисто переглянув кожен із них і переконався, що записав свій досвід роботи з кожним із них, щоб ви також могли вирішити, який вам підходить найкраще. Що ж, переконайтеся, що ви пройшли через кожен із них, перш ніж дійти висновку.

Хоча деякі мають найкращий набір функцій, інші дешевші, але з обмеженими можливостями. Отже, ви можете відокремити їх на основі свого бюджету та функцій, які ви шукаєте, а потім прийняти аналогічне рішення. Нам сподобалися Apex Hosting, HostHavoc та всі інші, які мають потужний набір обладнання для забезпечення найкращої продуктивності в іграх.

Який ви обираєте? 😃