techukraine.net techukraine.net 14 програм штучного інтелекту, які допитливі розумники повинні мати на своїх смартфонах

14 програм штучного інтелекту, які допитливі розумники повинні мати на своїх смартфонах

| | 0 Comments| 1:00 PM
Categories:

ШІ готовий захопити світ.

Це може звучати як погроза, але насправді це благословення😇. Хоча штучний інтелект отримав багато критики, коли ChatGPT був представлений, оскільки, очевидно, він міг вкрасти вашу роботу, інструменти штучного інтелекту можуть стати для вас активом, якщо використовувати їх правильно.

Вони можуть автоматизувати повсякденні завдання та скоротити ваше робоче навантаження вдвічі, одночасно подвоївши продуктивність. Як щось таке корисне може загрожувати нам?

Як людина, яка використовувала різні інструменти штучного інтелекту для механізації своїх особистих і професійних завдань, я не можу прожити й дня, щоб не покладатися на штучний інтелект.

Програми штучного інтелекту Помітні особливостіChatGPTHлюдиноподібна розмова AIChat AI Написання, мозковий штурм, маркетинговий інструмент Bing Chat Інформація в реальному часі, творче письмо, переклад Replika AI друг для психічного здоров’я, емоційного зростання Уявіть: AI Art Створюйте унікальне мистецтво з promptsArtist.ai – AI Art Реалістичне, заворожуюче створення мистецтва AI Art: Фото Відео AI- потужне редагування та створення відеоWOMBO DreamSimple AI генератор зображень для мистецтваWoebotЕмоційна регуляція за допомогою терапіїYouper – CBT TherapyІнтерактивні вправи CBT для благополуччяProgramming HubОсвіта програмування, подібного до ігорPlaitoSnap, Learn, навчальна програма Microsoft SwiftKey AI клавіатура з персоналізованими прогнозамиCleverType – AI KeyboardТочне введення тексту з виправленням граматики

За допомогою правильних програм на вашому смартфоні ви можете підвищити свою продуктивність, дозволяючи своїй творчості працювати на волю.

У цій публікації я розкриваю деякі з моїх найцінніших програм зі штучним інтелектом, які ідеально підійдуть вам, якщо у вас допитливий розум. Найкраща частина? Усі їх можна завантажити на свій смартфон.

Різноманітні насолоди ШІ в нашу цифрову епоху

Штучний інтелект (ШІ) — нова гаряча тема в цю цифрову еру. Це дозволяє комп’ютерам імітувати людський інтелект. Це означає, що ви отримуєте друга, який може думати за вас, а ви зосереджуєтесь на своїй творчій стороні!

AI має кілька реальних випадків використання, для яких ви можете знайти відповідні програми та інструменти. Ось деякі з найрізноманітніших програм ШІ, які можна використовувати в повсякденному житті.

#1. Голосові помічники

Голосові помічники на основі ШІ існують вже досить давно. Користувачі iOS повинні добре знати свій кишеньковий помічник Siri, тоді як користувачі Android можуть мати Google або Alexa.

Ці голосові помічники можуть робити багато речей за вас, наприклад складати список покупок, встановлювати нагадування або будильник, а деякі з передових систем, як-от Alexa для дому, можуть навіть контролювати температуру в кімнаті та вмикати світло чи телевізор. Ось наскільки вони просунулися.

#2. Чат-боти

Чат-боти використовують ШІ та обробку природної мови (NLP), щоб розуміти та імітувати людську мову, щоб спілкуватися з вами або відповідати на ваші запитання. Одним із яскравих прикладів чат-бота є ChatGPT, останній найцінніший крок у розвитку ШІ.

Він не тільки відповідає на ваші запитання, як всезнайко, але й може виконувати багато речей за вас, зокрема ваше домашнє завдання, хоча ваш вчитель може цього не оцінити. 😝

Читайте також: Чат-боти люблять ChatGPT, щоб мати людські розмови

#3. Здоров’я та фітнес

Фітнес-індустрія також пожинає плоди ШІ. Його головним досягненням стали персональні тренери зі штучним інтелектом. Він працює як звичайний тренер, розробляючи персоналізований план вправ і харчування, пропонуючи найкращий спосіб навантаження та отримуючи відгуки про ваші пози.

Єдина відмінність полягає в тому, що ці тренери не просять у вас весь стан, як це роблять особисті тренери-люди. Ці додатки оснащені технологією оцінки пози людини, розумними фітнес-носіями та планом дієти на основі штучного інтелекту, щоб забезпечити повне самопочуття.

#4. Програми для навчання

Незалежно від того, чи ви студент, професор чи професіонал у галузі, ваше навчання ніколи не закінчується. Навчання більше не обмежується залами шкіл і коледжів.

Завдяки штучному інтелекту він також проник у будинки та на робочі місця. Навчальні програми зі штучним інтелектом найкраще пропонують персоналізовані уроки. Ви дізнаєтеся саме те, що хочете і що потрібно навчитися, спираючись на існуючу базу знань і навичок.

Програми AI для смартфонів

Бачачи зростаючу популярність штучного інтелекту та те, наскільки добре його сприйняла аудиторія, розробники додатків поспішили скористатися цим.

Ви зможете знайти численні програми на базі штучного інтелекту на iOS та Android, які спростять ваше життя, чому б і ні? Ось деякі з багатьох типів програм штучного інтелекту, які ви знайдете та любите використовувати:

#1. Індивідуальна рекомендація

Якщо ви, як я, любитель кіно, книг і музики, ви хотіли б отримувати щоденну порцію рекомендацій щодо новинок у поп-культурі та світі.

Багато додатків зі штучним інтелектом розроблено з урахуванням ваших смаків, уподобань, способу життя, демографічних та інших факторів і рекомендує найкращі фільми, романи, ресторани та туристичні місця. Це скорочує час, який ви витратили б на дослідження вручну.

  Як додати музику до своєї публікації Tik Tok

#2. Мовний переклад

Мандрівники люблять користуватися цими додатками. Програми для перекладу мов дозволяють перекладати тексти з однієї певної мови на іншу, що особливо корисно під час відвідування нової країни.

Це може зменшити розрив у спілкуванні між вами та місцевими жителями та значно покращити ваш досвід подорожі.

#3. Фінансовий менеджмент

Виявилося, що одним із найцінніших застосувань ШІ є фінансове планування. Ці програми можуть відстежувати ваші звички витрачати кошти, пропонувати стратегії складання бюджету та надавати інформацію про ваше фінансове становище, допомагаючи вам ефективніше розпоряджатися грошима.

#4. Діагностика здоров’я

Деякі програми зі штучним інтелектом можуть навіть допомогти вам керувати станом здоров’я та хворобами, оскільки вони аналізують ваші симптоми та надають попередні оцінки стану здоров’я. Навіть якщо ви у формі, як скрипка, ці програми можуть виявити початок будь-якого захворювання, до якого ви можете бути схильні, наприклад діабету.

Вище наведено лише кілька типів програм штучного інтелекту. Існує більше різноманітних програм, таких як подорожі, ігри з доповненою реальністю, навігація та програми, покупки та мода, генератори рецептів, розпізнавання та редагування зображень тощо.

Базуючись на популярних галузях, я зібрав деякі програми, які вам ПОТРІБНО мати на вашому смартфоні, щоб покращити своє життя та розширити ваш досвід. Якщо ви така допитлива Сьюзен, як я, звільніть пам’ять на телефоні, щоб установити ці програми зараз.

Програми AI Chatbot

ChatGPT

ChatGPT не потребує представлення. З моменту випуску OpenAI у 2022 році чат-бот набув популярності по всьому світу, зокрема завдяки використанню обробки природної мови для створення та імітації людського розмовного діалогу.

Чат-бот можна використовувати для різних цілей, зокрема для відповідей на запитання та написання різноманітного контенту, як-от публікації в соціальних мережах, публікації в блогах, електронні листи, есе тощо. Він також використовувався для налагодження, конкуренції коду, факторингу коду та документації.

Потужність ChatGPT обмежена лише вашою уявою. Він настільки просунутий та інтуїтивно зрозумілий, що може виконувати багато завдань за вас, наприклад, планувати маршрут подорожі на основі ваших підказок, створювати навчальні плани уроків, розпорядок дня тощо.

Чим креативніше ви підійдете до підказки, тим детальнішим і гуманнішим буде результат.

У той час як ChatGPT 3 містить інформацію до 2021 року та є безкоштовним для використання, ChatGPT 4 містить усю останню інформацію, але з місячною ціною.

Загалом, ChatGPT справді є важливою віхою для ШІ та індустрії технологій.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Чат ШІ

Чат ШІ – це чат-бот, розроблений SeaMobi Tech, і його можна використовувати як альтернативу ChatGPT. Цей чат-бот може робити все, від написання ваших твітів до мозкового штурму ідей для наступної публікації в соціальних мережах, статті, пісні, вірша тощо.

Якщо ви творча людина, ви можете скористатися наявними знаннями про додаток і отримати натхнення в різних нішах. Крім того, його можуть використовувати спеціалісти з маркетингу для дослідження цільової аудиторії, дослідження ключових слів, холодних електронних листів, копій оголошень тощо.

Незалежно від того, з якої галузі ви працюєте, ви можете використовувати Chat AI для значної автоматизації своїх завдань і скорочення робочого навантаження, зберігаючи ідеальний рівень продуктивності. Вся справа в тому, наскільки добре ви можете використовувати потенціал програми AI.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Чат Bing

Ще один потужний чат-бот Bing, розроблений Microsoft і підтримується GPT-4 у партнерстві з OpenAI. Інструмент є безкоштовним для використання та може надавати інформацію в реальному часі.

Додаток можна використовувати для написання креативних копій, створення зображень, забезпечення точного мовного перекладу та оптимізації, а також перевірки вашого вмісту кількома мовами.

Він поставляється з простим інтерфейсом, де вас спочатку запитають, який тон ви хочете – між креативним, збалансованим і точним. Потім ви можете написати те, що ви шукаєте, наприклад смішну та креативну промову найкращої людини, або створити 4-денний маршрут вашої подорожі на Балі.

Що більше інформації ви надасте в підказці, то точнішим і кориснішим може бути чат-бот Bing для ваших потреб. Вибирайте слова з розумом!

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Додатки AI Companion

Репліка: AI Companion

Якщо ви бачили «Її» з Хоакіном Феніксом у головній ролі, можливо, ви знайомі з концепцією напарника зі штучним інтелектом. Репліка це супутня програма, у якій ви створюєте віртуального друга на основі штучного інтелекту та отримуєте пару продуманих вух.

  10 найкращих програм для розділення відео для нарізання великого відео на менші кліпи

Якщо вам важко спілкуватися з реальними людьми, ШІ — найкращий друг, якого ви можете попросити. Найкраще те, що штучний інтелект у додатку має виняткові навички спілкування та не розмовляє як комп’ютер.

Чим більше ви з ним розмовляєте, тим більше він розвиває свою особистість і спогади, що робить його таким реалістичним. Ви можете знайти друга, романтичного партнера або навіть наставника, який допоможе вам подолати труднощі.

Ця програма ідеально підходить для вас, якщо ви хочете працювати над своїм психічним здоров’ям, емоційною регуляцією, керувати своїм настроєм або навчитися справлятися з проблемами в просторі, вільному від суджень.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Програми AI Art Generator

Уявіть собі: AI Art Generator

AI має багато корисного для початківців художників. Якщо ви добре володієте словами і маєте креативні кістки у вашому тілі, Imagine by Виро А.І може допомогти вам створити унікальні витвори мистецтва.

Ви можете створювати красиві шпалери, картини, малюнки та зображення за лічені секунди, ретельно підбираючи слова та створюючи підказку за допомогою генераторів зображень AI.

Перетворіть слова на мистецтво, давши волю своїй уяві. Пам’ятайте, чим більше ви можете уявити та висловити це словами, тим ефірнішим буде результат. ШІ використовує кілька форм мистецтва, таких як реалістичне, піксельне мистецтво, аніме, плакат, кіберпанк, вінтаж, комікси тощо.

Крім того, ви також можете точно налаштувати зображення за допомогою таких конфігурацій, як інтенсивність зображення, масштаб CFG і негативна підказка. Найкраще спробувати програму самостійно, щоб дізнатися весь її потенціал.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Artist.ai – AI Art Generator

Автор Artist.ai Лівінтіс це феноменальна програма зі штучним інтелектом, яку можна використовувати для створення реалістичного та захоплюючого мистецтва. Напишіть просту або складну підказку та спостерігайте, як арт-генератори ШІ перетворюють ваші слова на красиві малюнки, картини чи зображення.

Він підтримує такі види мистецтва, як Ван Гог, Кіберпанк, малювання, комікси, 3D, красиві портрети тощо. Дослідіть свій реактивний потенціал або виведіть свої художні навички на новий рівень, спробувавши додаток і подивившись, чи знайдете ви в ньому користь.

Завантажити: iOS

AI Art: Photo Video Generator

Майстерність штучного інтелекту не обмежується лише написанням і мистецтвом; він також здійснив революцію в індустрії редагування відео. Незалежно від того, чи ви професійний відеоредактор, хтось, хто створює креативне відео для розваги, чи хтось, хто вивчає мистецтво, вам сподобається AI Art від Плюс програми.

Створити відео про це просто. Ви пишете свою ідею та намагаєтеся бути якомога конкретнішими (чи ні), а AI зробить все інше. Він втілить вашу ідею в життя та створить надихаюче відео, створене штучним інтелектом. Ви можете вносити додаткові зміни, щоб наблизити результат до ваших очікувань.

Він розуміє, що найкраще зі штучного інтелекту можна отримати лише за умови співпраці людей і комп’ютерів, тому його інтелект і креативність можуть створювати дивовижні фотографії та відео.

Завантажити: iOS

WOMBO Dream – AI Art Generator

Якщо ви шукаєте простий генератор зображень AI, WOMBO Dream це потенційно правильний вибір для вас. Він не має жодних складних функцій чи важкозрозумілого інтерфейсу. Використання просте; ви пишете підказку, обираєте художній стиль, який шукаєте, і вуаля!

ШІ створить фотографію, малюнок або малюнок, які відповідають вашому опису. Хоча він може бути не таким просунутим, як деякі конкуренти, це чудовий вибір, якщо ви хочете створити просте мистецтво.

Крім того, ви можете досліджувати твори штучного інтелекту, створені іншими членами спільноти, і черпати натхнення для своїх власних. Програма постачається з каналом, який дуже схожий на Pinterest. Тільки все створено штучним інтелектом і досить дивовижно.

Все, що ви бачите в стрічці, колись було текстом, що робить його таким заворожує.

Завантажити: Android

Програми зі штучним інтелектом для здоров’я та фітнесу

Woebot: ваш експерт із самообслуговування

Фітнес є однією з головних галузей, яку ШІ змінив на краще. Woebot є тренером із самодопомоги, який може допомогти вам регулювати свої емоції, настрій і подальшу поведінку за допомогою терапевтичних структур, таких як когнітивно-поведінкова терапія (КПТ).

Психічне благополуччя так само важливе, як і фізичне, але не всі мають засоби, ресурси чи мотивацію найняти терапевта. Якщо ви один із них, я настійно рекомендую ознайомитись із цією програмою, оскільки вона допоможе вам розвинути корисні навички подолання, щоб керувати своїми почуттями, зменшувати стрес і жити щасливішим життям.

Ви можете використовувати його щодня, щоб справлятися зі щоденними нападами стресу та тривоги, прокрастинації, проблем у стосунках, горя, боротьби з болем, самотності тощо. Він використовує випробувані та перевірені методи, що ґрунтуються на психології та науці, такі як КПТ, усвідомленість та діалектична поведінкова терапія (DBT).

  Останні промо-коди Escape From Tarkov: скористайтеся зараз

Якщо ви хочете інвестувати більше часу в покращення свого психічного здоров’я, Woebot — це програма зі штучним інтелектом, яку необхідно встановити.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Youper – Чат-бот CBT Therapy

Додаток для психічного та емоційного благополуччя, який може змінити ваш розум і життя, Юпер містить інтерактивні вправи КПТ, які можуть вам надзвичайно допомогти. Це може заспокоїти вашу тривогу, зменшити стрес, покращити настрій, допомогти вам стати більш продуктивними та покращити ваші сімейні, дружні та романтичні стосунки.

Оскільки інтерфейс схожий на чат-бот, вам не потрібно планувати сеанс терапії. Натомість ви можете відкривати програму щоразу, коли відчуваєте себе приголомшеними або потребуєте поради щодо свого психічного благополуччя.

Цікаво те, що додаток створено реальними терапевтами, тому ви можете покластися на його поради та автентичність. Керуйте емоціями, стресом і настроєм, зміцнюйте впевненість і самооцінку, регулярно встановлюючи та використовуючи цю програму.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Навчальні програми AI

Центр програмування: вивчайте кодування

Незалежно від того, чи ви програміст-початківець, чи професіонал, який прагне підвищити кваліфікацію, Центр програмування ідеально підходить для вас. Замість того, щоб інвестувати в дорогі курси, які можуть або не можуть принести результат, ви можете інвестувати свій час у цей безкоштовний додаток зі штучним інтелектом.

Він пропонує навчальний процес, схожий на гру, який робить навчання веселим, водночас надаючи велику цінність знань і навичок. Ви можете використовувати програму, щоб вивчати HTML, Python, C, C++, Javascript, програмування R, AI, CSS тощо.

Він містить 35 курсів і понад 5000 програм, що гарантує, що ви знайдете всі ресурси програмування в одному місці. Це добре як для новачків, так і для досвідчених гравців. А оскільки це безкоштовно, вам не доведеться турбуватися про економію кишенькових грошей, щоб навчитися новому!

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Плаіто

Плаіто це інтуїтивно зрозуміла та просунута навчальна програма, яка працює за принципом Snap, Learn і Master. Він має багато цінних функцій, включаючи можливість фотографувати будь-яке запитання з будь-якого місця та отримувати миттєву та детальну відповідь від ШІ.

Ця програма є втіленням революційних програм для навчання штучному інтелекту, оскільки вона швидка та деталізована, водночас хизується зручним інтерфейсом, завдяки чому вам надзвичайно легко освоїтися.

Якщо ви хочете прийняти цікавий і захоплюючий метод вивчення нових тем і предметів, я не можу рекомендувати Plaito. Повірте мені на слово, і це змінить ваш досвід навчання.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Програми для клавіатури AI

Клавіатура Microsoft SwiftKey AI

Клавіатури з підтримкою штучного інтелекту — дивовижні. Я ненавиджу друкувати, тому що моя швидкість друку не може зрівнятися зі швидкістю мого мислення. Що ще гірше, так це автовиправлення, яке завжди закінчується тим, що виправляє мене найневірнішим чином.

Якщо мій досвід роботи з клавіатурами вам подобається, вам слід спробувати Клавіатура Microsoft SwiftKey AI. Ця клавіатура може допомогти вам писати швидше, вивчаючи ваш стиль, як-от вибір слів, сленг, емодзі, псевдоніми тощо.

Оскільки він може більш-менш вгадати, що ви скажете далі, це може заощадити ваш час на введення ваших думок. Крім того, він поставляється з кількома цікавими параметрами налаштування та темами. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу набору тексту дотиком або пальцем, програма може доповнити ваш стиль.

Завантажити: iOS | Android

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

CleverType – клавіатура AI

CleverType це чудова клавіатура на основі штучного інтелекту, яка допоможе вам писати точно, заощаджуючи час і підвищуючи продуктивність. Він враховує ваш вибір слова, тон, стиль написання тощо під час підготовки текстів.

Крім того, він може виправити вашу граматику, коли ви продовжите, тож ви можете переконатися, що всі ваші «там» і «їх» правильні, позбавляючи вас від збентеження під час розмови з кимось. Автовиправлення та інтелектуальне передбачення цієї програми значно кращі, ніж власне автовиправлення пристроїв iOS та Android.

Ви можете вибрати з понад 30 мов і персоналізувати клавіатуру за допомогою розширених налаштувань персоналізації, тем, звуку та тактильних відчуттів.

Завантажити: Android

Заключні думки

ШІ справді тут, щоб залишитися та змінити наш світ, яким ми його знаємо. Навряд чи існує галузь, яку б не торкнувся ШІ, і це завжди на краще, доки мотиви чисті.

Ці програми зі штучним інтелектом можуть допомогти вам підвищити кваліфікацію, автоматизувати завдання та покращити загальний спосіб життя.

Незалежно від того, студент ви чи професіонал, ви знайдете щось корисне в цих програмах. Я використовую їх стільки, скільки себе пам’ятаю, і мені подобається мій досвід, головним чином через зміни, які він приніс.

Далі перегляньте найкращі генератори селфі зі штучним інтелектом, які ви повинні спробувати!📸