14 прискорювачів, які покращать ваш стартап у 2023 році

| | 0 Comments| 1:30 PM
Categories:

Акселератори є чудовою можливістю для стартапів залучити нових інвесторів і підняти свій бізнес на великі висоти.

Ландшафт сучасного підприємництва стрімко розвивається.

Тому для засновників стартапів стало обов’язковим залишатися попереду в змаганні за зростання.

Стартапи потребують різних способів отримання фінансування для свого початкового бізнесу та досягнення прискорення, необхідного для розширення можливостей свого стартапу та зменшення конкуренції.

Давайте обговоримо, що таке прискорювачі стартапів, їхні переваги та деякі з найкращих прискорювачів стартапів, які ви можете розглянути для розвитку свого бізнесу.

Що таке прискорювач запуску?

Прискорювач стартапів – це спеціально розроблена програма або програмне забезпечення, яке може допомогти засновникам стартапів отримати фінансування та інші переваги, як-от наставництво, доступ до мереж, керівництво та ресурси.

Програма дозволяє стартапам отримати встановлений капітал або інвестиції від інвесторів в обмін на певний відсоток власного капіталу їхньої організації. Зазвичай ці рішення підтримують стартапи на початковій стадії не лише фінансуванням, але й мережами та зв’язками, щоб вони могли ще більше розвивати свої продукти та послуги.

Прискорювач стартапів проходить певний процес відбору, який може відрізнятися від однієї платформи до іншої. Загалом, кожен засновник стартапу має пройти початковий процес, під час якого він має подати свою заявку. Далі вони будуть обрані на основі оцінки заявки.

Після прийняття заявки стартапи об’єднуються в пакет і триває відбір. Зазвичай інвестори через стартап-акселератори щороку обирають 2-3 партії стартапів і не більше того.

Переваги прискорювачів запуску

Багато стартапів із різних секторів вважають за краще використовувати прискорювач запуску через наступні переваги, які він пропонує:

#1. Початкове фінансування

Основна перевага акселераторів полягає в тому, що вони дають вам можливість отримати початкові інвестиції від різних інвесторів. Ця інвестиція має вирішальне значення для того, щоб стартап отримав поштовх, необхідний для своїх пропозицій і бізнесу в цілому.

#2. Наставництво

Прискорювачі стартапів допомагають вам отримати доступ до наставників і експертів галузі, які можуть допомогти вам цінними вказівками та різними порадами щодо розвитку вашого бізнесу.

#3. Широке покриття мережі

Ці платформи дають організаціям доступ до розгалуженої мережі інвесторів, потенційних клієнтів, підприємців і різних професіоналів галузі. Це забезпечує вам базу для налагодження зв’язків і значущих ділових відносин.

#4. Перевірка та надійність

Прийняття платформи прискорення стартапів також підвищує довіру до вашої організації та підтверджує загальну модель. Таким чином ви зможете створити репутацію на ринку та отримати визнання серед провідних інвесторів.

#5. Всесвітнє визнання

Деякі програми прискорення також допомагають вам вийти на світовий ринок і надають можливість продемонструвати свій продукт або послугу міжнародним організаціям. Це також пропонує можливість розширити охоплення.

Startup Accelerator проти VC Investor

Прискорювачі стартапів, інвестори венчурного капіталу (VC) і наставники можуть мати ту саму мету, але вони відіграють особливу роль у подорожі підприємців.

Прискорювач стартапів – це скоріше платформа, яка пропонує стартапам структуровану програму, визначене фінансування, глобальну експозицію та наставництво. Все в одному.

З іншого боку, венчурні інвестори — це приватні інвестори, які зосереджені на забезпеченні капіталом стартапів із потенціалом зростання в обмін на частку в капіталі організації. Вони також беруть участь у процесах управління та прийняття рішень.

Крім того, прискорювачі стартапів є важливою базою для підприємців, оскільки вони пропонують структуровану програму, яка допомагає новим компаніям розвивати свій бізнес. У рамках структурованої програми вони отримують семінари, навчальний план, освіту та наставництво від професіоналів галузі.

Крім того, програма наголошує на допомозі у швидкому зростанні та досягненні бажаної мети протягом тривалості програми. Прискорювачі стартапів також проводять демонстраційні дні, коли стартапи пропонують інвесторам і зрештою отримують фінансування в обмін на власний капітал.

Навпаки, венчурні інвестори не пропонують структурованих програм чи демонстраційних днів. Їх основна мета полягає в тому, щоб надати організаціям достатньо капіталу для розвитку бізнесу в обмін на власний капітал. Як правило, вони роблять інвестиції на довгострокову перспективу, щоб стартап отримав можливість розширити свій бізнес на ринку.

  Як це підвищує культуру компанії

Отже, якщо ви шукаєте програми-прискорювачі, де ви отримуєте комплексне рішення, ось кілька найкращих.

Google для стартапів

Google для запуску це широко відома акселераторська програма, в якій беруть участь стартапи з усього світу. Вони пропонують продукти та програми лідерства, які викладають найкращі професіонали Google, що дає вам можливість розвиватися далі.

Кожна програма-акселератор дозволяє 10-15 найкращим стартапам об’єднатися та працювати над різними технічними завданнями. Вони також пропонують семінари та програми, які допоможуть вам з дизайном продукту та залученням клієнтів.

Найкраща частина цього акселератора полягає в тому, що він надає безкоштовну підтримку протягом трьох місяців, а також забезпечує технічне партнерство в проектах.

Комбінатор Y

Комбінатор Y Прискорювач запуску — чудова програма, яку віддають перевагу багато. Він відомий тим, що інвестує в компанії на ранніх стадіях.

Оскільки цим акселератором керують засновники стартапу, стартап, який приєднується до програм, отримує наставництво від основних засновників щодо того, як побудувати процвітаючу організацію. Ви отримаєте вигоду від їх величезного колективного досвіду інвестування в бізнеси 4k+ за 20 років.

За допомогою цієї програми ви можете легко підключитися до приватної мережі випускників YC і спільноти, де ви можете знайти потенційних клієнтів. Y Combinator також допоможе вам найняти нових інженерів та інших спеціалістів для розвитку вашої компанії.

Багато компаній отримали кошти від цього акселератора на суму 500 тис. доларів. Оскільки засновники YC отримують доступ до тисяч угод від компаній-виробників програмного забезпечення по всьому світу, компанії YC можуть скористатися значними знижками на такі послуги, як банківські послуги, хостинг, бек-офіс тощо.

Techstars

Незалежно від того, чи є ви підприємцем, що розвивається, чи засновником-початківцем, Techstars пропонує ефективну акселераторну платформу, де вони приймають 500 стартапів, щоб приєднатися до їх 3-місячної програми.

У цій програмі наставництва вони інвестують близько 120 тисяч доларів США в організацію, а також надають доступ до величезної мережі.

Коли ви приєднаєтеся до програми, вони призначають від трьох до п’яти наставників, які будуть направляти вас у всіх напрямках, починаючи від розробки продукту та лідерства до відповідності ринку та порад щодо розвитку вашої організації.

Провідні наставники працюватимуть з вами над вашим продуктом і допоможуть вам отримати потяг, необхідний для пошуку вашого першого клієнта. Вони також працюють над вашою стратегією збору коштів і готують вас до зустрічі з інвесторами та партнерами, які допоможуть вашій організації в майбутньому.

500

500 пропонує високоефективну програму прискорення для всіх засновників стартапів і допомагає їм підняти свою організацію на новий рівень.

Ця програма розроблена для того, щоб усіляко допомагати засновникам і надавати вказівки, необхідні для просування організації вперед.

Засновники цього акселератора створили спеціалізовану навчальну програму, яка фокусується на маркетингу, бухгалтерському обліку, дизайні продукту, продажах, фінансах та багатьох інших аспектах.

Крім того, вони з’єднують вас із великою спільнотою, де ви можете навчитися у своїх колег, наприклад, як залучати потенційних клієнтів. Вони також проводять демонстраційні дні, завдяки яким ви можете залучити інвесторів.

Підключи і грай

З елітною екосистемою підприємців, головна мета Plug And Play Програма акселератора полягає в тому, щоб інвестувати ресурси та час у стартапи та допомогти їм зв’язатися з корпоративними клієнтами.

Це унікальний прискорювач, який не потребує капіталу; замість цього він зосереджений на інвестуванні в наступний раунд фінансування вашого стартапу. Його інвестиції зазвичай коливаються від 25 000 до 500 000 доларів США.

  Як зменшити анімацію робочого столу на Mac за допомогою функції «Зменшити рух».

Ця програма розроблена, щоб допомогти стартапам на всіх етапах залучати клієнтів під час побудови свого бізнесу. Оскільки цей акселератор має зв’язки з понад 450 провідними організаціями по всьому світу, ваш стартап легко отримає глобальне визнання. Ви можете розширити свій бізнес в Азії, Америці, Близькому Сході та Європі.

Фабрика засновників

Ви також можете взяти Фабрика засновників який стане другим пілотом у вашій підприємницькій подорожі та допоможе вам у досягненні вашої мети.

Цей прискорювач допоможе вам із шестимісячною підтримкою 1:1 від спеціальної команди, яка допоможе з наукою про дані, дизайном продукту, стратегією, маркетингом, збором коштів та іншими аспектами.

Ви матимете доступ до маркетингової інформації, каналів збуту, довіри та інтелектуальної власності провідних організацій. Під час програми платформа надає вам можливість виступити перед провідними інвесторами. Маючи належне портфоліо, ви зможете швидко отримати інвестиції.

Прискорювач AWS

З дому технологічного гіганта Amazon, Прискорювач AWS є провідним прискорювачем стартапів, який проводить 10-тижневу віртуальну програму, щоб допомогти окремим особам запустити свої стартапи. Він надає вам підібране навчання, підтримку та кредит AWS у розмірі $2000, щоб дати вам перевагу.

Ви можете легко навчатися за допомогою самостійної та індивідуальної програми навчання, а також матимете доступ до стеку технологій AWS.

Зареєструвавшись у програмі, ви зможете приєднатися до шановної спільноти. Таким чином ви зможете використовувати інформацію про бізнес і технології разом із підтримкою найкращих світових професіоналів.

Засновник інституту

Незалежно від того, чи є у вас стартап на ранній стадії, чи будуєте нову компанію, Засновник інституту є хорошим прискорювачем, який ви можете розглянути. Він пропонує три етапи програми:

  • Основна програма FI: ця програма допомагає засновникам досягати своїх цілей на етапі попереднього зародження чи створення ідеї.
  • Founder Lab: ця програма є наступним етапом, де ви отримаєте доступ до різних віртуальних консультаційних програм, які допоможуть вам орієнтуватися у вашому бізнесі в сучасний час.
  • FI Venture: коли ви будете готові до наступного етапу, ваш стартап буде представлено в мережі FI Venture, де багато інвесторів братимуть участь у здійсненні інвестицій у вашу організацію.

Акселератор з’єднує вас із підприємцями з усього світу з 6 континентів і понад 200 міст.

Прискорювач GrowthX

Прискорювач GrowthX — це прискорювач запуску, запропонований корпорацією Майкрософт з метою допомогти організаціям масштабувати та отримати підтримку мережі Microsoft.

Це віртуальна програма, де прискорювач дає вам доступ до власної технології, ліцензії GitHub Enterprise, ліцензій Microsoft 365 і кредиту Azure у розмірі 25 000 доларів США, щоб ви могли розвивати свій бізнес.

Ви можете підключитися до багатьох наставників і великих організацій, які всіляко підготують вас до продажу вашого продукту. Це також дозволяє працювати з фінансовими експертами, щоб покращити фінансову модель вашого стартапу.

Прискорювач Alchemist

З Прискорювач Alchemist програми, ви отримаєте можливість отримати фінансування та доступ до найкращих корпоративних інвесторів та мережі наставників.

Незалежно від галузі, акселератор проводить спеціальну програму, де відомі наставники та коучі будуть направляти вас у кожному секторі, щоб досягти своєї віхи.

Цей акселератор пропонує стартапам структурований шлях до збільшення продажів і залучення коштів від провідних інвесторів у всьому світі. На сьогоднішній день він прискорив понад 300 стартапів і допоміг залучити інвестиції на суму 1,2 мільярда доларів.

Startupbootcamp

Startupbootcamp це чудовий стартап-акселератор, який проводить понад 20 галузевих програм, щоб допомогти стартапам отримати доступ до відповідних наставників, партнерів та інвесторів.

AfriTech, ASIP, Decarbonize, Digital Health CT, Commerce Amsterdam, EnergyNext, Inclusive Fintech & DeFi тощо – це деякі популярні програми, які пропонують стартапам різні інвестори. Ці програми є цінними для стартапів, оскільки вони підключають їх до фантастичної мережі наставників та інвесторів.

  Як зняти блокування активації на iPhone

Початок Nvidia

Початок Nvidia це безкоштовний прискорювач стартапів, розроблений, щоб допомогти підприємствам стати на ноги та швидко розвиватися.

Ця платформа використовує сучасні технології та технічні ресурси від Nvidia. Він призначений для стартапів на всіх етапах і тісно співпрацює з організацією, щоб забезпечити максимальну підтримку.

Nvidia Inception надає вам самостійні курси, доступ до форумів розробників Nvidia та хмарні кредити через партнерів Nvidia. Це також надає вам безмежні можливості підключитися до венчурних капіталістів і забезпечити угоду, необхідну для досягнення вашої мети.

AngelPad

Вважається найкращим прискорювачем США, AngelPad це початкова програма прискорення, яка допомогла більш ніж 150 стартапам отримати інвестиції та наставництво.

Через цю програму AngelPad відбирає 15 стартапів і працює з ними протягом трьох місяців. Він визначає цільовий ринок і знаходить товарний ринок відповідним для отримання підтвердження.

Ви отримаєте наставництво 1:1 для всіх стартапів, щоб ви могли керувати своїм бізнесом навіть під час важких етапів на ринку.

Найкраще в акселераторах те, що інвестори часто надають інвестиції в розмірі 120 000 доларів для кожної компанії та інвестиції в 300 000 доларів США у вигляді хмарних кредитів.

NFX

NFX є одним із провідних акселераторів, який може допомогти засновникам стартапів перетворитися з безстрашних особистостей на елітних лідерів. Коли вас прийме NFX до програми прискорення, вони дозволять вам приєднатися до гільдії NFX, яка пропонує мережу з 500+ найкращих засновників.

Цей прискорювач надає вам платформу для підтримки збору коштів і дає змогу отримати коучинг керівників і семінари від найкращих професіоналів.

Під час цієї програми ви отримаєте допомогу в розробці презентації, 1:1 з лікарями загальної практики, маркетингову підтримку зростання, а також юридичних консультантів і радників з інтелектуальної власності. Якщо ваш стартап має потенціал, NFX може інвестувати у вашу організацію від 1 до 5 мільйонів доларів США.

поширені запитання

Які деякі переваги отримання стартапу в програмі інкубатора?

Переваги участі в програмі інкубатора величезні, оскільки ви отримаєте наставництво від найкращих експертів, отримаєте доступ до нової величезної мережі та познайомитеся з інвесторами. Ви також можете отримати доступ до багатьох ексклюзивних ресурсів і маркетингових стратегій.

Чи надають інкубатори також початкове фінансування?

Так, програми інкубаторів також допомагають стартапам із початковим фінансуванням, яке надається в обмін на частку в організації. Фінансування в основному надають інкубатори, щоб допомогти стартапам розвиватися. Однак початкове фінансування залежить від програми інкубатора, до якої приєднується стартап.

Які недоліки прискорювачів запуску?

Прискорювачі стартапів багато в чому приносять користь організації, але вони також мають негативну сторону. Більшість прискорювачів не пропонують жодних налаштувань у програмі та мають велике навантаження, яке може бути непосильним для багатьох організацій. Крім того, вони можуть тиснути на організації, щоб вони швидко розширювалися в умовах обмеженої тривалості та конкурентного середовища.

Чи відрізняються прискорювачі від інкубаторів?

Акселератори багато в чому відрізняються від інкубаторів і мають відмінні способи підтримки стартапів у розвитку їхнього бізнесу.
Акселератори зазвичай працюють зі стартапами, які показали певний дохід, тоді як інкубатори працюють зі стартапами на початковій стадії. Акселератори пропонують як фінансування, так і підтримку стартапам, але інкубатори надають організаціям лише ресурси, наставництво та інші види підтримки.

Висновок

Знайти правильний акселератор, щоб підняти свій стартап, може бути складно. Цей посібник допоможе вам знайти найкращий, який спрямує ваш стартап до зростання та зробить присутність на ринку. Усі ці акселератори мають широку репутацію в галузі та працюють із провідними інвесторами по всьому світу.

Далі перегляньте найкращі ангельські інвестиційні платформи для інвестування в стартапи на ранніх стадіях.