14 поширених запитань і відповідей на співбесіді з Java [2022]

| | 0 Comments| 4:57 PM
Categories:

У вас є співбесіда на Java для роботи вашої мрії? Ось питання та відповіді на співбесіді на Java, які допоможуть вам успішно пройти співбесіду.

У 1982 році Джеймс Гослінг створив мову високого рівня Java, яка відповідає принципам об’єктно-орієнтованого програмування. Це одна з найпопулярніших і широко використовуваних мов програмування. Початківці та професійні розробники програмного забезпечення обирають його як потенційну професію.

Java — це клас, успадкування, JSON, ітератор, перерахування, змінні змінні, перехідний процес, сплячий режим, HTTP-тунелювання та абстрактний клас. Він походить від синтаксису мов програмування C++ і C. Однак важливо знати важливі питання, які можуть поставити інтерв’юери.

Щоб допомогти розробникам Java, ось кілька важливих запитань і відповідей на співбесіді.

Чи є Java чистою об’єктно-орієнтованою мовою? Поясніть свою відповідь.

Ні, Java не є чистою об’єктно-орієнтованою мовою. Він підтримує примітивні типи даних, такі як short, byte, double, float, long, char, boolean тощо, які не є об’єктами. Однак він задовольняє багато об’єктно-орієнтованих аспектів.

Мова програмування Java не залежить від програмного та апаратного забезпечення завдяки компілятору з середовищем виконання (JRE). Компілятор Java миттєво компілює код і перетворює його на байт-код (незалежний від платформи). Завдяки цьому код може працювати на кількох системах, що робить його надзвичайно популярним.

  Вирішіть проблему повільної роботи Amazon Fire Stick

Поясніть основну різницю між JDK, JRE та JVM.

Java Development Kit Java Runtime Environment Java Virtual MachineJDK — це інструмент, необхідний для документування, компіляції та пакетування програм Java. Байт-код Java виконується за допомогою JRE. JVM — це абстрактна машина, яка забезпечує середовище виконання, щоб полегшити виконання Байт-код Java. Він поставляється з інструментом розробки та JRE. Завдяки цьому реалізація JVM є більш доступною та може існувати фізично. JVM включає реалізацію, специфікацію та екземпляри середовища виконання. Він реалізує стандартні версії, мікроверсії та корпоративні версії платформ Java. Він містить кілька файлів і бібліотек, що полегшує використання JVM. Він виконує виконання коду, перевірку та завантаження.

Погляньте на специфікатори доступу для класів Java?

Ключове слово, яке використовується перед назвою класу, є специфікатором доступу в Java. Він позначає область доступу за допомогою різних типів:

  • Захищено – це забезпечує доступ до полів або методів з того самого класу та того самого пакета (підкласів або там, де вони належать), але не з будь-якого іншого класу.
  • Приватний – це дозволяє отримати доступ до полів або методів з того самого класу та звідки вони належать.
  • Загальнодоступний – метод, клас і поле легко доступні по всьому коду.
  • За замовчуванням – можна отримати доступ до класу, поля та методу з того самого пакета, а не з рідного пакета чи ззовні.
  10 найкращих ігор Assassin's Creed

Що ви маєте на увазі під локальною змінною та змінною екземпляра?

Локальна змінна – ці змінні доступні в конструкторі, функції або блоці, до яких можна отримати доступ лише всередині них. Обмеження області дії блоку застосовується до локальної змінної. Інший метод класу не зможе отримати доступ або знати про локальну змінну, оголошену всередині методу.

Змінна екземпляра – усі методи можуть отримати доступ до цих змінних у класі, оголошеному всередині та поза методами. Змінні зазирнуть у властивості об’єкта. У разі будь-якої модифікації це впливає лише на екземпляр без впливу на всі інші екземпляри класу.

Що таке JIT-компілятор?

Компілятор Just In Time використовується для підвищення продуктивності програми, яка скомпільувала байт-код, зменшуючи споживання часу. Це також допомагає перекладати код з JVM на набір інструкцій ЦП.

Поясніть одиночний клас одним рядком.

Це унікальний тип класу, який виводить один екземпляр або об’єкт за раз.

Що таке клонування об’єктів?

Клонування об’єктів означає створення копії-клону об’єктів Java, що допомагає розробникам реалізувати це пізніше. Розробники Java можуть використовувати метод clone() для легкої реалізації інтерфейсу java.lang.Cloneable.

Поясніть конструктори.

Конструктори — це блоки коду, які можуть ініціалізувати об’єкт із таким же ім’ям, що й клас. При цьому об’єкт створюється автоматично і не має типу повернення. Він має два типи конструкторів, наприклад:

  • Параметризований конструктор – конструктор може ініціалізувати змінні екземпляра, які приймають аргументи, і використовувати надані значення.
  • Конструктор за замовчуванням – конструктор ініціалізує змінні екземпляра, не створює підрядників аргументів за замовчуванням і не приймає жодних вхідних даних. Жодного іншого конструктора не визначено.
  Як підключити Bluetooth-мишу або трекпад до iPad

Яка різниця між == і equals() у Java?

Оператор рівності (==) — це двійковий оператор, який порівнює об’єкти та примітиви в мові програмування Java. Клас Object надає метод як загальнодоступний логічний дорівнює (Object o). У той же час, equals() перевіряє рівність двох об’єктів і визначає клас Objects в Java, визначений бізнес-логікою.

Розрізняйте TreeSet і HashSet.

TreeSetHashSetЗберігати елементи в порядку сортування. Елементи не зберігаються в порядку сортування. Дозволяє гетерогенний об’єкт. Не дозволяє гетерогенний об’єкт. Реалізує інтерфейс SortedSet, використовуючи дерева для зберігання даних. Реалізується через хеш-таблицю.

Поясніть ініціалізацію подвійних дужок.

У Java ініціалізація подвійною дужкою поєднує два незалежних процеси. Подвійна ініціалізація дужок використовує дві дужки для створення анонімного внутрішнього класу та блоку ініціалізації відповідно. Покажчик «Цей» допомагає внутрішньому класу звертатися до зовнішнього класу як для ініціалізації, так і для створення в одному операторі.

Визначте пул рядків Java.

Колекція рядків відома як сортування пулу рядків Java у купі пам’яті, де створюється новий об’єкт. Пул рядків перевіряє доступність об’єктів, а потім те саме посилання повертається до змінних. В іншому випадку створюється новий об’єкт із поверненням до відповідних посилань.

Що означає клас колекції в Java?

Розглядайте це як архітектуру, що представляє структуру, яка допомагає маніпулювати та сортувати групу об’єктів. Колекція допомагає виконувати такі завдання, як видалення, пошук, маніпуляції, сортування, редагування, вставлення тощо, включаючи такі структури, як методи, класи та інтерфейси.

Заключні слова

Безсумнівно, Java є однією з найпопулярніших мов програмування високого рівня з вражаючими стандартними бібліотеками та потужними інструментами. Він пропонує підтримку потоків для кількох проблем, таких як проблеми, пов’язані з паралельним виконанням. Він також має вбудовані функції та простий у використанні синтаксис, що поєднує стабільність продукту.

Щоб опанувати Java, подумайте про запис на один із цих онлайн-курсів Java.