14 найкращих інструментів для створення текстових відео для музикантів і творців контенту [2023]

Categories:

Наразі відео з текстами відомі на будь-якій іншій платформі соціальних мереж. Ви теж шукаєте способи їх легкого створення? Продовжуйте читати, щоб дізнатися.

Від барабанів до TikTok, можливо, не знайдеться соціальної медіа-платформи, де ви не знайдете відео з лірикою під час серфінгу. Від сумних пісень до важких басових пісень, створення ліричних відео користується великим попитом. Ці виробники відео не залишили каменя на камені, щоб гарантувати, що їхні відео приваблюють глядачів.

У широкому діапазоні нью-ейдж-професій ліричне відеомейкерство набуло уваги. Творці вмісту використовують виробники текстових відео, щоб створювати вміст, який дуже подобається іншим. У цій статті ми обговоримо, що таке ліричні відео та чому вони такі популярні на барабанах і TikTok. Ми також обговоримо деякі з найкращих програм для створення текстових відео для музикантів і творців контенту.

Що таке ліричні відео?

Відео з текстом пісні – це відео, яке виконує пісню у фоновому режимі під час показу слів. Ми також можемо сказати, що відео з лірикою – це музичні відео, основним візуальним елементом яких є типографіка, а не розповідь або музиканти, які грають пісню. З появою музичних відео всі групи використовували їх як інструменти для творчості.

Відео з текстом є набагато креативнішим і підштовхує вашу уяву до нових висот. Перш ніж випустити офіційне відео, гурти часто випускають пісню з текстом. Відео з текстами пісні приваблюють інді-виконавців, оскільки їх можна створювати з меншими коштами та дають змогу слухачам вивчити слова пісні.

Відео з лірикою є чудовим варіантом для роликів і TikTok з кількох причин. Творці контенту можуть розробити різноманітні інтригуючі та привабливі концепції за допомогою правильної комбінації пісні, тексту та фону. Нижче наведено кілька причин, чому відео з текстами так популярні на цих платформах.

  • Замість того, щоб отримувати неправильні тексти пісень з інших джерел, відео з текстами пісень допоможе вашій аудиторії зрозуміти відвертий текст музики.
  • Створення ліричних відео не є складним завданням. Ви можете швидко створити його та опублікувати свою музику в соціальних мережах. Це не тільки легко, але й економить час.
  • Зняти лірик-відео коштує небагато. Немає сумніву, що створення цілого ліричного відео не обов’язково має бути дорогим.
  • Відео з текстами пісень може допомогти вам у використанні вашої музики для передачі історії за допомогою анімації.
  • Текстове відео може допомогти вашій музиці стати вірусною ще до виходу офіційного відео.

Давайте перейдемо до списку найкращих творців текстових відео, щоб допомогти вам.

Veed.io

VEED готовий допомогти з будь-яким типом відео, яке ви хочете створити, включно з відео з текстами. Додайте аудіо та візуальні елементи та навіть приберіть фонову музику. Іншими словами, завдяки широкому вибору інструментів VEED ваші відео з текстами будуть виглядати бездоганними, відшліфованими та красивими. Будьте готові, що ваша аудиторія вам аплодуватиме!

VEED — це повністю онлайн-редактор відео, який працює прямо у вашому браузері. Будь-який веб-браузер, наприклад Safari, Microsoft Edge, Chrome, Mozilla Firefox тощо, може запускати VEED. Вам не потрібно витрачати години на вивчення складного програмного забезпечення або заповнювати свій пристрій незграбними програмами. Ви повинні надіслати свої ресурси в будь-якому форматі, а отриманий фільм можна буде завантажити безпосередньо з браузера.

  Voralent Antilope Оптимізуйте JPEG та PNG файли масою, видаляйте дані EXIF

Flixier

Flixier вважає себе унікальним, оскільки є найшвидшим онлайн-виробником текстових відео. Оскільки він працює на основі хмари, уся візуалізація виконується на їхніх серверах, що гарантує, що ваші фільми завжди будуть доступні для завантаження протягом трьох хвилин або менше. Це також означає, що він безперебійно працює на будь-якій машині, будь то абсолютно новий Mac, застарілий ноутбук з Windows або недорогий Chromebook.

З Flixier ви можете зробити набагато більше, ніж додавати тексти до відео. Ви можете вибирати з понад тисячі шрифтів, створювати анімований текст, додавати переходи та анімовані накладення, а також використовувати колекцію рухомої графіки Flixier, щоб надихнути користувачів ставити «подобається», ділитися та підписуватися на ваш канал. Крім того, ви можете обрізати, обрізати та нарізати фільми, а потім накладати зображення поверх, щоб створювати приголомшливі аудіоколажі.

Капвінг

Ще один безкоштовний творець відео Lyric із простим у використанні інтерфейсом користувача – Kapwing. Він ніколи не додасть водяний знак до вашого відео та є простим, але ефективним. За допомогою цього корисного інструменту ви можете легко додавати музику, змінювати фон відео, вибирати потрібний шрифт тексту, колір і розмір, а також час тексту лірики, щоб ваші ліричні відео ожили.

Основний екран програми розділений на дві основні панелі: для зміни текстових полів і для створення відео. Його інтерфейс користувача простий для сприйняття. Він також має велику музичну колекцію з понад 4000 різних треків. Крім того, ви навіть можете використовувати його для пошуку певних слів і фраз у текстах пісень.

Анімакер

Animaker — це ще один безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє створювати анімовані відео з лірикою з плавною типографікою. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати дизайн ліричного відео, який вам найбільше подобається, відредагувати текст пісні, використовуючи один із 40+ шрифтів, 60+ ефектів переходу та 60+ кінетичних ефектів типографіки, а потім завантажити або миттєво опублікувати своє відео на YouTube.

Натиснувши одну кнопку, ви зможете перетворити свої щоденні слова на музику, що є основною перевагою цього інструменту. Після цього ви можете створювати або слухати музику за допомогою вбудованого мікрофона. До дев’яти пісень можна одночасно записувати та зберігати в одному місці. Насправді ви також можете завантажити його на різні платформи соціальних мереж.

Flexclip

FlexClip — один із найкращих творців безкоштовних онлайн-відео Lyric. Хоча він досить потужний, він простий в експлуатації. За допомогою FlexClip ви можете легко створити фантастичне текстове відео у своєму браузері. Немає необхідності нічого завантажувати або встановлювати. Веб-інструмент також пропонує безкоштовну музичну бібліотеку та масу текстових і відеоефектів, які можуть вивести ваше відео з текстами на наступний рівень.

Ви можете швидко перетворити звичайну пісню про кохання на вишукану рекламу завдяки програмному забезпеченню, яке дає змогу використовувати мікрофон, графічний планшет і інструменти для захоплення екрана в одному місці. Для програми FlexClip є три теми: пісня, фільм і телешоу. Ця тема дозволяє створювати тексти пісень і відео будь-яким способом, який ви виберете.

  Як налаштувати оболонку Gnome з розширеннями

Онлайн-сервіс Promo Lyric Video Creator надає набір інструментів для створення та завантаження музичних кліпів. Для створення фільму можна використовувати зображення з вбудованої бібліотеки цифрових матеріалів. За допомогою цієї послуги ви можете нарізати свої фільми, вибирати шрифти та кольори та вирішувати, де розміщувати субтитри.

На цьому веб-сайті доступно понад 4000 тем, які можна легко налаштувати, що спрощує створення ліричних відео. Завдяки інтеграції з Getty Images ви також можете отримати доступ до 100M HD фільмів і фотографій із цього сайту.

Відеоболт

Потокові екрани, слайд-шоу, музичні візуалізатори, корпоративні логотипи, а також фільми для брендингу роботодавця можуть вийти на новий рівень створення за допомогою платформи для редагування відео Videobolt.

Онлайн-додаток дозволяє користувачам створювати власні історії в Instagram і відео-заставки на YouTube. Користувачі також можуть використовувати онлайн-редактор відео Videobolt і завантажувати попередній перегляд відео з водяними знаками за допомогою безкоштовного облікового запису.

Створення звичайних соціальних медіа, продажів, рекламних чи корпоративних фільмів, а також масштабованість індивідуального відеоконтенту, керованого даними, — усе це покривається Videobolt. Videobolt — це простий інтерфейс із можливістю перетягування, який можуть використовувати навіть ті, хто не має досвіду чи спеціальної підготовки у редагуванні відео. На Videobolt доступно понад 1800 майстерних шаблонів від досвідчених експертів.

YouTube Movie Maker

Найкрутішою програмою для створення ліричного відео для персонального комп’ютера вважається YouTube Movie Maker. Існує кілька інструментів для створення відео з текстами пісні та караоке. Серед них шрифти, кольори, розміри, фони, спеціальні ефекти та інші можливості.

Є два параметри для творця текстових відео. Режим майстра призначений для любителів, тоді як повний режим призначений для експертів. Що ще важливіше, на веб-сайті є маса покрокових відеоінструкцій. Перш ніж почати створювати своє ліричне відео, ви можете переглянути ці навчальні відео, які вони завантажили.

Стів А.І

Steve AI — ще один відмінний варіант, якщо ви хочете робити різноманітні лірик-відео, в тому числі анімаційні. AI створює відео, використовуючи ваші тексти пісень і сценарій. Швидко й ефективно створює відео з текстами пісні, не турбуючись про водяні знаки. Ви також можете відкрити для себе неймовірні інструменти для редагування відео та обміну своїми оповіданнями.

Є тисячі унікальних шаблонів відео, проста зміна тексту та редагування відео та багаті графічні ресурси, чудовий вибір голосу та музики, легка співпраця та розумна програма, яка обробляє створення та синхронізацію відео.

Motionbox

За допомогою Motionbox можна створювати коротші версії довших фільмів, що робить їх ідеальними для публікації в соціальних мережах та на інших платформах. Індикатор прогресу та вбудована функція субтитрів чудові. Більш помітні фільми можна швидко перетворити на письмові, щоб можна було легко створювати записи в блогах! Це допомагає заощадити багато часу.

Коли ви створюєте чудовий відеоматеріал, ви хочете скористатися своїм шансом зв’язатися зі світовою аудиторією. Motionbox допомагає налагодити зв’язок із аудиторією та створити відео. Найкращий спосіб гарантувати, що всі зможуть насолоджуватися вашими відео, — це опублікувати відео із субтитрами, щоб зробити ваш матеріал доступним для всіх.

Typito

На Typito ви можете створювати ліричні кліпи, як анімовані, так і живі, поєднуючи приголомшливу графіку з музикою чи іншим саундтреком, щоб перетворити їх на враження. Найкраще те, що ваші гаманці теж посміхнуться; це займе всього кілька хвилин.

  Як конкатенувати в Excel

Якщо ви шукаєте простий спосіб швидко додати субтитри або файл SRT до відео, Typito допоможе вам. Від легкого редагування за допомогою перетягування, понад 500 безкоштовних шаблонів і понад 20 форматів відео до попереднього перегляду відео в реальному часі – все це пропонує Typito.

Media.io допоможе вам, незалежно від того, чи ви дизайнер, який шукає інструмент для реалізації свого творчого бачення, чи впливовий користувач соціальних мереж, який намагається приголомшити своїх підписників високоякісним матеріалом.

Створюйте чудові відео, аудіо та файли зображень будь-якого розміру за допомогою надійного редактора та компресора. Ви також можете змінити фон файлів або небажані частини за допомогою мультяшної графіки чи різних ефектів.

За допомогою цієї надійної колекції інструментів ви можете швидко створювати цікаві навчальні кліпи чи графіку та перетворювати їх у файли різних типів, забезпечуючи сумісність із пристроями та руйнуючи неефективні парадигми навчання.

Усуваючи відволікаючі аспекти та розміщуючи ваші матеріали на передньому плані у ваших фільмах, інструмент зменшення фону та шуму також дає змогу створювати відшліфовані відео професійного вигляду. Це надзвичайно покращує навчання та запам’ятовування нових ідей.

Нова А.І

Nova AI автоматично перекладає мови та додає субтитри до відео для будь-якої платформи. Ви можете автоматично транскрибувати, перекладати та додавати субтитри до відео за допомогою потужності Nova AI для більш доступного редагування. Для створення субтитрів і транскрипцій, які можна змінювати за змістом і стилем, штучний інтелект (ШІ) визначає шаблони людського мовлення.

Nova AI транскрибує понад 40 мов, включаючи іспанську, арабську та мандаринську, у субтитри, які можна автоматично перекладати на сотні інших мов. Після завершення редагування ви можете записати субтитри у свій фільм на платформі або завантажити їх як файли SRT або TXT.

Canva

Ви можете створювати привабливі відеоролики відповідно до вашої музичної композиції за допомогою безкоштовного онлайн-конструктора музичних відео від Canva. За допомогою Canva ви можете створювати анімаційні музичні відео, які зворушать вашу аудиторію, або створювати ліричні відео з чітким текстом у шрифтах, що створюють настрій.

Крім того, ви можете надати повну силу розповіді, використовуючи складні можливості аудіовізуального редагування Canva. У його медіа-колекції можна знайти різноманітні стокові фільми, у тому числі заспокійливі морські пейзажі, ідеальні для соло на фортепіано, неонові фони для електро-поп-пісень і солодкі пастелі для дитячих колискових.

Вам потрібно лише надіслати свої відеокліпи, музику та зображення, щоб розпочати створення відео. Творець музичного відео може впоратися з вашими потребами анімованого відео. Використовуйте ефекти анімації, щоб захопити аудиторію. Для подальшого розвитку концепції вашого музичного відео ви також можете використовувати графіку, наклейки, вектори та інші компоненти графічного дизайну.

Висновок

Відео з лірикою – це фантастичний підхід до глибшого залучення аудиторії. Адже рідко можна знайти любителя музики, який ніколи не читав слова улюбленої пісні. Текстове відео має багато переваг.

Будь-хто може скористатися цими найкращими авторами текстових відео, щоб покращити або додати тексти до своїх відео. Ви можете використовувати їх для створення відео, які з більшою ймовірністю, ніж звичайні музичні кліпи, отримають лайки в соціальних мережах.

Якщо ви любите писати музику, то вам варто ознайомитися з цими музичними генераторами AI.