– 14 найкращих шаблонів воронки продажів, які представляють шлях клієнта –

Categories:

Воронка продажів, побудована за аналогією з воронкою, є одним із найефективніших інструментів для донесення вашої бізнес-стратегії та цілей до вашої команди. Воронка продажів допомагає візуалізувати, як ваші потенційні клієнти перетворюються на кваліфікованих потенційних клієнтів і зрештою здійснюють покупку на кожному етапі їхнього шляху до покупки.

Чому це важливо? Краща візуалізація веде до кращого визначення найкращих маркетингових стратегій, які, здається, працюють. Крім того, ви отримуєте можливість покращити певні кампанії, щоб з часом підвищити коефіцієнт конверсії та продажі.

Що таке воронка продажів? Чому це важливо?

Крім того, хороший шаблон воронки продажів допомагає вашій команді візуально відчути шлях клієнта. Усі воронки продажів починаються на верхньому етапі, обізнаності, де клієнти дізнаються про ваш продукт або послугу. Незабаром після цього ви шукатимете потенційних клієнтів, які виявлятимуть інтерес. На третьому кроці ви перейдете на етап прийняття рішення, де ви надсилаєте пропозиції чи пропозиції.

На четвертому кроці ваш клієнт і ви перейдете на етап дії, де вони зроблять покупку. Не кожна перспектива обернеться покупкою. Щоб зрозуміти, як його покращити та де вони впали, вам потрібна воронка продажів.

Переваги використання шаблону воронки продажів

Вам варто створити воронку продажів чи просто вибрати шаблон? Ми пропонуємо використовувати шаблон; ось чому:

  • Відсутність необхідності створювати воронку продажів з нуля допоможе вам заощадити час
  • Головне завдання воронки продажів — допомогти вам залучити потенційних клієнтів, що ви зможете зробити краще, якщо зможете присвятити свої ресурси аналізу статистичних даних.
  • Більшість воронок продажів постачаються з автоматичними звітами про прогрес, які скорочують час ручної роботи та підвищують продуктивність
  • Ви можете почати, не маючи навичок або вникаючи у складність виготовлення
  • Ви можете працювати зі своєю командою в режимі реального часу та тестувати свої маркетингові кампанії

Salesflare

Безкоштовний шаблон воронки продажів від Salesflare, доступний як таблиця Excel і таблиця Google Sheets, допомагає легко керувати вашими потенційними клієнтами. Вам більше не потрібно витрачати час на ручну роботу в Excel?

За допомогою єдиного шаблону воронки продажів ви зможете краще конвертувати потенційних клієнтів, прогнозувати свій дохід і вдосконалювати свої процеси. Ви не тільки зможете створити воронку продажів, яка відповідає кожному етапу вашого шляху, але й зафіксуєте дохід, коефіцієнти конверсії та активних торгових представників.

Тепер цей шаблон стосується стандартного процесу. Ви можете додавати або видаляти спеціальні етапи та членів команди, установлювати цілі та додавати інші дані. На основі введених вами даних аркуш Insights буде оновлено автоматично.

Hubspot

Якщо ви шукаєте один із найнадійніших шаблонів у воронці продажів, безкоштовний шаблон воронки продажів від Hubspot може бути саме тим.

Все ще думаєте, чому? Цей шаблон воронки продажів від Hubspot не тільки допоможе вам відстежувати поточні угоди, але й допоможе визначити пріоритети важливих. Фактично, ви також зможете прогнозувати свій дохід, щоб керуватися основними рішеннями та планувати майбутнє.

За допомогою цього шаблону воронки продажів ви зможете заощадити час і гроші на продажах. Щоб ви могли зосередитися на розробці стратегій, які забезпечують більше конверсій.

  Як виправити код помилки масштабування 5003

Гонг

Будьте готові укладати більше угод за допомогою шаблону воронки продажів Gong для Excel і Google Таблиць. Якщо на даний момент ваші угоди більше пропущені, ніж хіт, вам слід спробувати цей шаблон, щоб відстежувати свої угоди, закривати їх, прогнозувати дохід і планувати наступний крок.

Навіщо створювати воронку продажів вручну, коли можна використовувати готовий до використання шаблон, який допомагає керувати можливостями від етапу кваліфікації до завершення? Етап послідовності відстеження за допомогою Gong дає вам змогу детально відстежувати можливості та розуміти ваші влучення та промахи.

Ви зможете за лічені секунди вимірювати ефективність продажів у різних командах і розраховувати прогнози доходу за допомогою готових даних. Щоб використовувати шаблон, вам потрібно налаштувати та заповнити дані та оновити кожну можливість. І прогноз надходжень буде створено автоматично.

Крім того, ви можете бачити, де ваші потенційні клієнти падають, щоб покращити рекламні пропозиції та процеси для майбутніх раундів.

Backlinko

Цей шаблон воронки продажів від Backlinko, доступний у форматах Word, PDF і Google Docs, ідеально підходить для збільшення трафіку, зміцнення довіри та залучення потенційних клієнтів.

Незалежно від того, чи є у вас давній бізнес, чи ви тільки починаєте, не робіть помилки, не звертаючи уваги на воронки продажів. Вони допомагають вам перетворити незадоволених потенційних клієнтів на покупців. Крім того, вони багато говорять про прогнози доходів і процеси, які необхідно впровадити або змінити.

У цьому шаблоні ви знайдете три важливі етапи досягнення мети. Крім того, ідеї щодо створення точок конверсії та того, як отримати трафік на кожному етапі послідовності продажів. Більше того, сприймайте це як план успішної воронки продажів. Вам потрібно лише оновити дані, додати або видалити стовпці, і все готово!

SlideModel

Якщо ви шукаєте шаблон воронки продажів, який можна продемонструвати чи представити, цей шаблон воронки продажів на базі SlideModel — саме те.

Їхні шаблони готові до використання, їх можна завантажити та легко налаштувати. Кожен бізнес, великий чи малий, має свій діловий шлях. Без значущих шаблонів продажів, які можуть допомогти залучити потенційних клієнтів і продемонструвати більшій аудиторії, багато ваших зусиль можуть піти даремно.

Їхні шаблони можна використовувати як на пристроях Windows, так і на Mac. Вони також доступні через PowerPoint, Keynote, Office365 і Google Slides.

Ви знайдете багато детальних шаблонів презентації воронки продажів. Серед них маркетинговий шаблон повної послідовності, шаблон діаграми метрик AARR, шаблон PowerPoint із діаграмою метрик Sandler і шаблон дизайну маркетингової воронки досить популярні та універсальні у використанні.

Творіть

Візуалізація вашої воронки продажів ніколи не була такою простою завдяки корисним шаблонам Creately! З Creately ви отримуєте доступ до численних значущих шаблонів, які допомагають прогнозувати дохід і залучати потенційних клієнтів.

Крім того, ви маєте кращу позицію, щоб продемонструвати свій майбутній план розвитку. Будь-яка хороша маркетингова команда розуміє цінність хорошої воронки продажів і кращого способу її демонстрації.

За допомогою Creately ви отримуєте доступ до шаблону воронки продажів, який ви можете легко редагувати та налаштовувати за допомогою їх онлайн-редактора діаграм. Його можна зберегти в кількох форматах: PPT, Word, PDF, Excel, JPEG, PNG і SVG.

Будьте готові генерувати корисну інформацію про поведінку ваших клієнтів і використовувати її, щоб позитивно вплинути на історію зростання.

Символи

Тепер ви можете створити воронку продажів для одного або кількох продуктів за допомогою шаблонів воронки Simvoly. Завдяки 30+ варіантам на вибір, ці шаблони допоможуть вам миттєво візуалізувати та відстежувати свої можливості.

  Що таке RAM? Все, що вам потрібно знати

Simovoly повністю налаштовується відповідно до ваших продуктів і шляху до зростання. Він має різні шаблони для різних цілей.

Є один для цифрових продуктів, а інший – для моделей на основі членства та підписки.

Крім того, ви знайдете воронки продажів для відстеження фізичних і матеріальних продуктів. Крім того, сторінка прямого оплати та універсальна сторінка, яка працює для всіх!

Ви Exec

Шаблони презентації воронки продажів You Exec допоможуть вам візуалізувати, проілюструвати та реалізувати цифровий шлях клієнта вашої TG у майбутньому.

Використовуйте його, щоб представити чотири основні етапи шляху до воронки продажів (обізнаність, розгляд, рішення та утримання), щоб завершити процеси продажів, які ви повинні використовувати. Хороша презентація воронки продажів, як-от представлена ​​You Exec, також допоможе вам визначити потенційні клієнти та скласти план потреб компанії – фінансових і пов’язаних із зростанням.

Ви зможете справити чудове враження на свою аудиторію, перерахувавши маркетингові ініціативи та кампанії. Крім того, ви можете використовувати слайди, щоб проілюструвати дієві плани збільшення продажів і підвищення рівня утримання.

Отримайте WPFunnels

Навіщо витрачати години на розробку ідеальних шаблонів воронки продажів, якщо ви можете використовувати готові шаблони Get WPFunnels? Ви можете подумати, що отримати спеціалізовані ніші шаблони продажів до воронки складно. Get WPFunnels тут, щоб змінити вашу думку!

Якщо ви готові отримати продажі майже негайно, ви можете спробувати ці шаблони. Фактично, на цьому сайті є шаблони, спеціально створені для Oxygen, Divi, Elementor і Gutenberg.

Ви можете використовувати шаблон воронки продажів менш ніж за 5 хвилин. Вибирайте, налаштовуйте та оптимізуйте свої продажі!

SmartDraw

Шаблони діаграм воронки продажів SmartDraw пропонують вам можливість спростити аналіз і планування за лічені хвилини. Вам не потрібен досвід малювання, щоб спробувати ці шаблони діаграм.

Все, що вам потрібно зробити, це додати інформацію про продажі та застосувати професійну тему, і ваша презентація буде преміум-класу. Однак, якщо ви шукаєте більше, ніж шаблони діаграм воронки продажів, ви також можете спробувати їхнє широке сховище діаграм планування, розумових карт і маркетингових діаграм.

Найкраще те, що якщо у вас є сумніви, ви можете безкоштовно звернутися до команди SmartDraw за будь-якою підтримкою! Це один із найкращих шаблонів діаграм, над яким можна працювати разом із командою.

Ви можете зробити це двома способами. Збережіть свій файл у спільній папці SmartDraw або скористайтеся програмами для обміну, такими як Dropbox®, Google Drive™, Box® або OneDrive®. Якщо цього було недостатньо, ви можете надіслати своїм товаришам по команді посилання, і вони зможуть працювати разом з вами.

Мисливець за слайдами

Хочете створити спонукаючі до роздумів воронкоподібні презентації про аналіз? У цьому можуть допомогти шаблони продажів Slide Hunter.

Це 4-етапна презентація, яку можна редагувати та налаштовувати відповідно до ваших потреб. Фактично, ви можете використовувати цей шаблон, щоб легко адаптуватись до будь-якого дизайну воронки. Крім того, шаблон воронки продажу Slide Hunter також може бути дуже корисним для воронки оптимізації коефіцієнта конверсії.

Незважаючи на те, що він легко доступний у вигляді файлу .ppt, ви також можете використовувати його в будь-якій програмі для розробки презентацій — Keynote, OpenOffice або Google Slides. Цікаво, як працює шаблон?

Ви можете редагувати його відповідно до ваших потреб. Ви матимете повністю редаговані текстові заповнювачі, куди ви можете включити свою інформацію. Використовуйте цей шаблон, щоб візуалізувати процес пошуку, залучення та перетворення потенційних клієнтів, а також утримувати їх на довший період.

  Як перезапустити Chrome

Візуальна парадигма онлайн

Шаблон воронки продажів Visual Paradigm Online побудовано за аналогією з воронкою. Це пов’язано з тим, що багато клієнтів починають процес покупки, і лише деякі з них здійснюють конверсію.

Щоб найкраще уявити, куди приїжджають ваші клієнти, скористайтеся цим повністю настроюваним шаблоном для оцінки потреб вашого бізнесу.

Крім того, керуйте своїми зусиллями з маркетингу та продажів на кожному етапі подорожі за допомогою шаблону перетягування, який покращує ваші процеси. Насправді ви також зможете підтримувати віддалену роботу та онлайн-співпрацю в режимі реального часу за допомогою цього шаблону.

Крім того, він має засоби компонування, можливість легкого обміну, додавання медіафайлів тощо!

Monday.com

Ідеальний шаблон CRM, шаблони воронки продажів Monday.com дають змогу групам продуктів і маркетингу спрощувати аналіз.

Його можна використовувати для аналізу важливих наборів даних, таких як кваліфіковані потенційні клієнти, ефективність реклами та коефіцієнти конверсії. Не тільки це, але будьте готові візуалізувати свої зусилля щодо залучення та утримання клієнтів в одному місці!

Ви також можете інтегрувати такі корисні інструменти, як LinkedIn, Slack і Asana, серед багатьох інших. На додаток до відстеження та оптимізації ваших зусиль, генеруйте котирування та флеш за хвилину! Крім того, підтримуйте віддалені продажі через наш мобільний додаток.

Мало того, почніть із безкоштовної пробної версії, щоб дізнатися, як усунути безлад електронної пошти, зрозуміти етапи угоди та миттєво визначити, що зробити пріоритетним. Час-гроші; збережіть обидва за допомогою простих у створенні інформаційних панелей, які автоматично відображають ваші дані.

Moqups

Візуалізація вашої воронки продажів ніколи не була такою простою. Спробуйте цей шаблон діаграми воронки продажів від Moqups. Вам набридло, що ваші діаграми та блок-схеми існують ізольовано? Чому б не зробити їх корисними?

Moqups дозволяє зв’язувати їх з іншими корисними ресурсами, такими як інтелектуальні карти, макети та каркаси в рамках одного проекту. Ви зможете співпрацювати над прототипами в реальному часі.

Повернемося до функцій шаблону воронки продажів – безкоштовний шаблон легко запустити. І це допоможе вам почати працювати за 15 хвилин! Кожен блок у шаблоні можна налаштувати, і ви можете додавати зображення, значки та коментарі!

Крім того, ви можете використовувати їхні трафарети, щоб створити все, що вам потрібно, за лічені секунди (якщо ви зорієнтуєтеся на сайті).

Покращуйте процеси продажів за допомогою правильного шаблону воронки продажів

Якщо вашою кінцевою метою є збільшення кількості потенційних клієнтів і їх перетворення, відправною точкою має бути воронка продажів. Під цим ми маємо на увазі не будь-який шаблон воронки продажів. Використовуйте той, який допоможе вам візуалізувати свого покупця на різних етапах і дає змогу збирати статистичні дані.

Часто правильні шаблони воронки продажів постачаються з інформаційними панелями та звітами про прогрес. Ви можете використовувати цю інформацію для перетворення м’яких потенційних клієнтів у гарячі потенційні клієнти, MQL та SQL.