techukraine.net techukraine.net 14 найкращих харчових/кулінарних термометрів для домашніх і професійних кухарів

14 найкращих харчових/кулінарних термометрів для домашніх і професійних кухарів

Categories:

Кулінарні термометри🌡️ незамінні для приготування смачної та здорової їжі на домашній чи ресторанній кухні. Люди, які читають книгу рецептів📖часто стикаються з інструкціями про розігрівання їжі при певній температурі протягом певного часу.

Ці харчові термометри мають портативні розміри та зручні у використанні для вимірювання температури під час приготування їжі🍽️.

Пристрій має ряд переваг у приготуванні їжі. Вам потрібно лише обережно вставити зонд у їжу або сканувати поверхню, щоб записати температуру.

Це допомагає підтримувати постійний нагрів, щоб забезпечити правильне приготування їжі🥩. Кулінарний термометр усуває ризик переварювання🍳 або недоварювання страви, щоб отримати приємний аромат, колір і смак, зберігаючи поживні речовини.

Я склав список найкращих доступних кулінарних термометрів🌡️на Amazon🛒. Подивіться👀!

Альфа Гриллерс

Харчовий термометр від Alpha Grillers має довгий регульований зонд, який працює за передовою технологією для швидких результатів.

Це складний водонепроникний💦прилад із цифровим дисплеєм для вимірювання температури. Час відгуку становить приблизно 2–3 секунди, що дає точні показання приготованої їжі.

Технічні характеристики БрендAlpha Grillers Довжина продукту 6,3 дюймаВага 2,4 унції Час відгуку 3 секунди Нижнє показання1° за Фаренгейтом Верхнє значення300° за ФаренгейтомАкумулятор1 CR2032

Цей термометр підходить для страв на грилі, м’яса, супів або рідин, смажених у фритюрі страв🍲, цукерок🍬 тощо, і допоможе перетворити вашу кухню на розумну!

Інструмент має ступінь водонепроникності за стандартом IP66, тому ви завжди можете промити його під проточною водою після використання, не пошкодивши його. Після прання її можна підвісити через петельку або приклеїти до праски.

Alpha Grillers має стандартне калібрування до заводських налаштувань, але користувачі можуть відкалібрувати його за потреби. Він має великий РК-дисплей, а блакитне підсвічування підвищує яскравість екрана, що полегшує використання навіть у темряві.

Бізон

Кухонний термометр Biison виготовлений із міцного матеріалу ТПУ. Тому не варто переживати, що термометр впаде і розіб’ється. Оскільки пристрій стійкий до будь-яких рідин, ви можете вільно чистити його під водою💦.

Технічні характеристикиБрендBiisonДовжина продукту6,88 дюймівВага3,84 унціїЧас відгуку3 секундиНижнє показання-58° за ФаренгейтомВерхнє показання572° за ФаренгейтомАкумулятор1 металевий літій

Цей інструмент має широкий діапазон температур від -58o F до 572o F, що робить його ідеальним для м’ясних🍗 продуктів. Отже, створіть гарний додаток для приготування їжі та будьте винахідливі!

Він може визначити температуру кожної страви, приготовленої на грилі або запеченої, менш ніж за 3 секунди з точністю (+/-) 1° за Фаренгейтом. Пристрій попередньо відкалібрований, а ви можете відкалібрувати його повторно через налаштування.

Ви можете перемикати цей термометр Biison, щоб показувати температуру в градусах Цельсія або Фаренгейта. Є можливість зафіксувати🔒зчитування температури, коли ви вставляєте зонд у їжу. Він захищає ваше обличчя та очі від тепла поблизу печі, відзначаючи температуру.

Etekcity

Це багатофункціональний інфрачервоний термометр або теплова гармата Etekcity. Ви можете перевірити температуру будь-чого разом з їжею, скануючи поверхню за допомогою лазерного променя.

Однак не рекомендується використовувати його на людях. Він має режим EMS, що робить його найкращим для професійних цілей.

Технічні характеристики Бренд Etekcity Довжина виробу 6,1 дюймаВага 6,4 унцій Час відгуку 0,5 секунди Нижнє значення – 58° за Фаренгейтом Верхнє значення 1130° за Фаренгейтом Батарея2 AAA

Цей термометр використовує інфрачервону технологію для сканування температури. Таким чином, якщо ви використовуєте генератори рецептів або книги, у яких згадується температура приготування, ви ніколи не прогадаєте!

Для отримання найбільш точних результатів ви можете встановити значення коефіцієнта випромінювання від 0,1 до 1,0. Отже, завдяки діапазону випромінювальної здатності він може визначити температуру страви за 0,5 секунди, навіть з відстані 17 дюймів.

  Що таке драйвери обладнання та чому вони викликають так багато проблем?

Etekcity має великий РК-екран із блакитним підсвічуванням для відображення записаної температури. Ви також можете альтернативно змінити одиниці вимірювання температури. Екран вимикається через кілька секунд для економії енергії та відображає сигнал про низький рівень заряду батареї. Однак він працює від двох батарейок типу ААА🔋, які можна легко замінити.

Rouuo

Цей кулінарний термометр Rouuo — портативний інструмент середньої довжини, спеціально призначений для приготування їжі на відкритому повітрі.

Він добре працює з кожною їжею, будь то смаження, барбекю або смаження у фритюрі, щоб відстежувати показання температури. Цей водонепроникний пристрій зі стандартом IPX7 виготовлено з ABS-пластику, який є міцним і довговічним.

Технічні характеристики Бренд Rouuo Довжина виробу 6,1 дюймаВага 2,8 унцій Час відгуку 3 секунди Нижнє показання – 58° за Фаренгейтом Верхнє значення 572° за Фаренгейтом Батарея1 Металевий літій

Він працює миттєво, щоб відобразити показання, а жовте🟨 підсвічування робить показання температури легко видимими. Зрештою, дотримуватись додатків для планування дієти досить важко, тож ви заслуговуєте на перерву з точки зору зусиль на кухні!

Ви можете прикріпити його за допомогою магнітної основи, а в отворі для підвішування термометра є відкривачка для пляшок для багатоцільового використання.

Компанія дбає про тестування всіх своїх продуктів перед доставкою. Термометр Rouuo поставляється з таблицею температури м’яса для порівняння з приготуванням і чотирма наклейками на липучках, щоб зручно повісити таблицю.

ThermoPro

Харчовий термометр ThermoPro популярний серед шеф-кухарів🧑‍🍳 завдяки високоточним датчикам і точним показникам.

Цей тонкий портативний інструмент має 3,9-дюймовий складаний датчик із нержавіючої сталі для визначення температури. Щоб відобразити температуру з ймовірністю (+/-) 9o F, потрібно приблизно 3-5 секунд вставлення.

Технічні характеристики Бренд ThermoProduct Довжина 6,5 дюймаВага 2,4 унції Час відгуку 5 секунд Нижнє показання – 58° за Фаренгейтом Верхнє значення 572° за Фаренгейтом Батарея1 AAA

Ви можете вимкнути екран вручну, або пристрій автоматично вимкнеться протягом десяти хвилин⌚. Ультрачіткий РК-екран із жовтим підсвічуванням невеликий, але показує показання більшим шрифтом.

На ThermoPro є внутрішній магніт і отвір для підвішування для зручного зберігання, оскільки він може прослужити довше з трирічною гарантією від компанії.

ImSaferell

Кулінарний термометр ImSaferell виглядає елегантно, якщо ви повісите його на своїй кухні через дизайнерську ручку або магнітну🧲 основу. Під час використання може знадобитися почекати прибл. чотири секунди, щоб отримати показники температури, близькі до (+/-) 2o F або (+/-) 1o C.

Технічні характеристикиBrandImSaferell Довжина продукту4,6 дюймаВага3,21 унціїЧас відгуку5 секундНижнє показання-58° за ФаренгейтомВерхнє показання572° за ФаренгейтомАкумулятор 2 металевий літій

Зонд виготовлено з нержавіючої сталі 304, довжина якого становить 4,6 дюйма, а діаметр — 1,7 мм. Таким чином, термометр безпечно вставляти в будь-який продукт харчування та швидко вставляти в затверділе м’ясо.

Синій цифровий дисплей ImSaferell забезпечує чітке бачення кухарями під час приготування їжі. Термометр має автоматичну систему відключення екрану через десять хвилин, але доступна кнопка «Hold» для запису показань після виймання їжі.

Кізен

Термометр Kizen має великий екран із блакитним підсвічуванням і виглядає привабливо завдяки білій панелі. Не турбуйтеся про те, що на ньому залишаться масляні сліди, оскільки ви можете мити його під водою💦 без шкоди для його функціонування.

Технічні характеристикиБрендKizenДовжина продукту6,2 дюймаВага3,2 унціїЧас відгуку3 секундиНижнє показання-58° за ФаренгейтомВерхнє показання572° за ФаренгейтомАкумулятор2 CR2032

Незалежно від того, чи плануєте барбекю на відкритому повітрі, смажите на задньому дворі чи готуєте цукерки🍭 для спільної зустрічі, цей кулінарний термометр легко впорається з ідеальним рецептом. Він поставляється з попередньо відкаліброваним виробником і може надавати точні результати визначення температури за 3 секунди.

Ви також можете ознайомитися з температурним графіком для м’ясних продуктів, який доступний біля екрану цифрового дисплея. Kizen працює від однієї батареї, але компанія надає додаткову🔋для екстрених ситуацій. Якщо ви думаєте про якісь додаткові подарунки на День матері, це безсумнівний виграш!

  9 найкращих безсерверних баз даних для сучасних програм

Тейлор

Цифровий термометр Taylor має стильний харчовий термометр зі складаним зондом. Цей пристрій має водонепроникність IPX7, щоб гарантувати, що він залишається безпечним після миття в проточній воді або занурення в раковину.

Показання температури темними шрифтами виглядають чіткими та видимими на 0,5-дюймовому дисплеї з синім підсвічуванням. Ви також можете змінити одиниці вимірювання з Фаренгейта на градуси за Цельсієм або навпаки, залежно від того, що вам підходить.

Технічні характеристики Бренд Taylor Довжина виробу 8,35 дюймівВага 4,48 унцій Час відгуку 3 секунди Нижнє значення – 40° за Фаренгейтом Верхнє значення 482° за Фаренгейтом Батарея2 AAA

Це бездротовий інструмент для використання в духовці, який можна запрограмувати на розпізнавання температури чотирьох білкових категорій або смаків. Термометр також може надсилати сповіщення про завершення приготування їжі.

Цифровий термометр Taylor працює від двох батарейок типу ААА, які можна легко замінити з заднього отвору. Також встановлено ущільнювач для захисту шафи від води під час миття.

Брапілот

Харчовий термометр Brapilot має невелику ручну вимірювальну головку, а зонд довгий і прямий без складного пристрою. Вам потрібно зняти ковпачок із зонда, щоб використовувати його для реєстрації температури. З точністю 0,1 цей термометр може визначити температуру протягом 2-4 секунд після вставлення.

Технічні характеристики Бренд Brapilot Довжина виробу 8,2 дюймаВага 1,76 унцій Час відгуку 3 секунди Нижнє показання – 58° за Фаренгейтом Верхнє значення 572° за Фаренгейтом Батарея1 CR2032

BraPilot має окремі кнопки для підсвічування та операцій. Натисніть кнопку «ON/OFF»🔛, щоб скористатися пристроєм, який вмикає дисплей на десять хвилин. Так само натисніть кнопку «Light», щоб увімкнути підсвічування дисплея, яке залишається протягом десяти секунд і автоматично вимикається. Це водонепроникний інструмент, і компанія пропонує два роки замінної гарантії.

Думаєте оновити кухню? Чому б не зробити його також здоровішим за допомогою цих найкращих портативних блендерів для тих, хто піклується про своє здоров’я👟!

Кулінарні термометри преміум-класу

Нижче наведено список кулінарних термометрів Amazon, вартість яких перевищує 50 доларів, але вони того варті! Вони мають деякі унікальні особливості та дизайн. Подивіться👀!

Термометр Lavatools Javelin Pro дуже популярний серед професійних кухарів👨‍🍳 ресторанів і готелів. Він сертифікований NSF за високоякісні матеріали, а також пропонує трирічну гарантію.

Він також має інтелектуальну систему попередження про стабілізацію, яка записує показання та сповіщає вас, щоб уникнути переварювання!

Технічні характеристики Бренд Lavatools Довжина виробу 4,3 дюймаВага 4,6 унції Час відгуку 3 секунди Нижнє значення – 40° за Фаренгейтом Верхнє значення 482° за Фаренгейтом Батарея1 Металевий літій

Є датчик руху, який вмикається, коли ви берете його для запису температури. Крім того, термометр має надчутливий японський датчик, який дає результати за 1–3 секунди з (+/-) 9o F. Його дисплей має два дюйми завдовжки і може автоматично повертати його для зручності кухаря.

Lavatools має сертифікат захисту від бризок за стандартом IP65. Продукція Lavatools відповідає міжнародним інструкціям з безпечності харчових продуктів, щоб переконатися, що вони не містять свинцю, ртуті та інших шкідливих хімікатів.

Термометр BtcLink — це передовий інструмент, який підключається до мобільного додатку через Bluetooth. Зонд з нержавіючої сталі працює від акумулятора🪫. Коли ви вимірюєте температуру їжі, вона надсилає дані в додаток Smart на вашому мобільному телефоні.

Технічні характеристикиБрендBtcLink Довжина продукту7,87 дюймаВага3,84 унціїЧас відгуку3 секундиНижнє показання-4° за ФаренгейтомВерхнє показання212° за ФаренгейтомАкумулятор1 металевий літій

Цей розумний додаток після отримання показань продовжує давати вказівки користувачеві щодо часу приготування їжі, щоб вона не була зіпсована. Найкраще перевіряти температуру в діапазоні від -4o F до 212o F.

  9 найкращих API для інтеграції трейдерів у фінансові продукти

Термометр BtcLink повністю водонепроникний для чищення під водою. Бамбукова підставка є основою, на якій можна заряджати пристрій через інтерфейс USB. Він повністю заряджається за 20 хвилин і може працювати до 36 годин.

Шеф-кухар iQ

Chef iQ — це популярний розумний кулінарний термометр, який поєднується з мобільним додатком. Компанія має спеціальну програму з попередньо завантаженими рецептами, щоб допомогти новачкам готувати їжу.

Коли ви вставляєте зонд у їжу, термометр записує та надсилає деталі на підставку зарядної основи, яка далі з’єднується зі смартфоном. Мобільний додаток аналізує приготування їжі та дає вказівки для наступного етапу перегортання або завершення рецепту.

Технічні характеристикиBrandChef iQДовжина продукту8,2 дюймаВага2,16 фунтівЧас відгуку3 секундиНижнє показання-58° за ФаренгейтомВерхнє показання572° за ФаренгейтомБатарея2 Літій-полімерна

Зарядною базою Chief iQ є командна станція, яка має вбудовані динаміки голосового сповіщення та може зберігати три таких термометра.

Він використовує Bluetooth для підключення до термометра, а технологія WiFi📶 ділиться деталями в мобільному додатку. Термометр заряджається за 10 хвилин і може безперервно працювати наступні 40 годин.

Якщо ваша дружина любить готувати, ці технічно підковані функції, подібні до термометрів, стануть ідеальним подарунком на День святого Валентина.

SGBID

Термометр SGBID захищений від води за стандартом IPX6. Він використовує найякісніший матеріал харчового зонда, щоб забезпечити безпеку їжі під час реєстрації температури молока🥛та інших продуктів. Великий РК-дисплей із підсвічуванням дає точні показання за тьмяного освітлення.

Технічні характеристикиБрендSGBIDДовжина продукту6,1 дюймаВага1,45 унційЧас відгуку3 секундиНижнє показання-58° за ФаренгейтомВерхнє показання572° за ФаренгейтомАкумулятор1 металевий літій

SGBID — це невеликий, легкий кулінарний термометр зі складаним зондом і отвором для відкривачки. Це надшвидкий пристрій, який дає точні показники при (+/-) 2o F за три секунди, незалежно від того, використовуєте ви його над крижаною водою🧊 чи олією. Ви також можете поміняти показання в обох одиницях.

У вас є термометр🌡️, але вам лінь шукати інгредієнти? Спробуйте ці послуги доставки наборів їжі 🚚, щоб самостійно приготувати їжу!

Інструменти Metris

Metris Instruments пропонує 8-точковий інфрачервоний термометр для приготування їжі з лазерним пістолетом, один із найкращих у вимірюванні температури без фізичного дотику до предметів чи їжі. Він також підходить для вимірювання температури в акваріумах, басейнах🏊‍♂️, кімнатах для рептилій, тераріумах тощо.

Технічні характеристики БрендMetris Instruments Довжина виробу12 дюймівВага2 фунти Час відгуку1 секундаНижнє показання-76o за ФаренгейтомВерхнє показання932o за ФаренгейтомБатарея2 AAA

Metris Instruments має великий діапазон запису температури. Вам потрібно натиснути кнопку запуску, щоб сканувати поверхню їжі лазером, і протягом секунди на РК-екрані відобразяться фактичні показники. Його точність становить (+/-) 2% або (+/-) 4° за Фаренгейтом, залежно від того, що вище.

Обирайте найкращі кулінарні термометри🌡️

На онлайн-ринку є різноманітні типи термометрів для приготування їжі🌡️ з різними моделями, робочими можливостями та функціями. Отже, перш ніж відкривати ці програми для планування їжі, спершу майте зручний гаджет, який показує правильні показники температури для ідеально приготовленої їжі! Смачного 😋.

Якщо ви бажаєте купити харчовий термометр для домашнього приготування, то подумайте, які характеристики вам потрібні. Наприклад, якщо ви хочете придбати реєстратор температури для багаторазового використання, то інфрачервоний лазерний термометр буде кращим варіантом.

Далі, хочете їсти смажене🍟але здорове? Ознайомтеся з цими фритюрницями, щоб отримати здоровішу смажену їжу, щоб насолоджуватися всіма цими смаженими закусками🍗, не турбуючись про те, що чаша терезів буде схилена⚖️в неправильному напрямку!