14 найкращих ускладнень Apple Watch, які варто використовувати

| | 0 Comments| 9:26 PM
Categories:

Ускладнення — це одна з найкращих функцій Apple Watch, оскільки вони дозволяють одразу бачити інформацію з ваших улюблених програм на циферблаті.

Ось деякі з найкращих ускладнень Apple Watch, якими варто скористатися.

1. Фантастичний 3

Fantastical 3 — одна з найкращих універсальних програм-календарів для iPhone або iPad, і це не дарма. Він простий у використанні, має такі чудові функції, як можливість використання природної мови під час додавання подій разом із вбудованою функцією нагадувань.

А програма Apple Watch чудово справляється зі своєю роботою, надаючи складну інформацію, яка вам потрібна. Більший слот для ускладнень може показати, що буде наступним у вашому календарі, і навіть скільки ще триватиме поточна подія. У менших слотах ви можете вибрати, чи бажаєте ви бачити поточну дату, кількість завдань, що залишилися, та інші параметри, як-от простіший засіб запуску програм.

Завантажити: Фантастичний 3 (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Просто натисніть Запис

Використовувати iPhone для нотаток або диктування – це добре, але вам потрібно припинити те, що ви робите, вийняти iPhone і почати натискати. За допомогою простого натискання кнопки «Запис» ваш iPhone може залишатися на місці під час процесу запису, оскільки замість цього ви використовуєте годинник.

Просто торкніться червоного кола, і Apple Watch майже миттєво розпочне запис. Усе, що ви записуєте, не лише синхронізується безпосередньо з програмою iPhone, але й транскрибується.

Завантажити: Просто натисніть Запис ($4,99)

3. МОРКВЯНА Погода

Якщо ви шукаєте найкращі ускладнення погоди для Apple Watch, CARROT Weather має бути у верхній частині вашого списку. Якщо ви ніколи не чули про цю програму, вона привносить дозу гумору в добре розроблену програму з безліччю інформації про погоду.

Для Apple Watch ви можете вибрати з 25 ускладнень, щоб додати до циферблата. Ви навіть можете додати циферблат із ускладненнями з програми в кожен слот. Це ідеально для тих, хто не може насолоджуватися тим, що відбувається просто неба. Щоб дізнатися більше, просто торкніться ускладнення, щоб відкрити програму.

  Як підключити Bluetooth-мишу або трекпад до iPad

Завантажити: МОРКВА Погода (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Люмі

Додайте красу місяця й сонця на свій Apple Watch із Lumy. Додаток пропонує широкий вибір ускладнень майже для будь-якого циферблата. У найбільшому ускладненні ви можете вибрати один із семи варіантів. Одним із найкращих є зворотний відлік до золотої години з імовірністю опадів і відсотком хмарності. Будь-який фотограф і відеооператор знає, що «золота година» — один із найкращих часів для роботи на вулиці, і ви можете переконатися в цьому, лише швидко поглянувши на Apple Watch. Також є схожа складність зі зворотним відліком до сходу сонця.

Усі великі ускладнення також доступні для використання як віджети в Smart Stack з watchOS 10 і пізніших версій.

Менші ускладнення також можуть надати інформацію, як-от напрям сонця чи місяця та висота.

Ви також можете отримати доступ до програми на iPhone, iPad і Apple TV.

Завантажити: Люмі ($6,99)

5. Речі 3

Things 3 є одним із найкращих додатків для нагадування, а його ускладнення Apple Watch роблять його ще кращим.

Ускладнення можуть відображати індикатор прогресу, щоб вказати, скільки завдань ви виконали за день. Деякі обличчя відображатимуть наступне завдання у вашому списку; модульне обличчя може показувати аж три. Ви також можете позначати завдання як виконані безпосередньо з годинника.

Завантажити: Речі 3 ($9,99)

6. HeartWatch

Ще одна чудова функція Apple Watch для здоров’я — це вбудований пульсометр. Власна функція Heart Rate добре показує ваш поточний пульс, але HeartWatch робить це на крок далі.

Ви можете побачити свою поточну частоту серцевих скорочень, а також мінімальну та максимальну частоту серцевих скорочень за день. Деякі ускладнення також включають ваш середній пульс, що чудово підходить для любителів фітнесу. Існує також система кольорового кодування: якщо кільце навколо вашого ускладнення червоне, це означає, що ваш пульс підвищений.

Це ускладнення чудово поєднується з деякими з найкращих фітнес-додатків Apple Watch на ринку — воно контролюватиме ваше серце під час сну, тренувань і навіть під час відпочинку.

Завантажити: HeartWatch ($3,99)

7. Додаток в повітрі

Особливо в наші дні авіаперельоти не дуже приємні. Зміна рейсів, затримки тощо можуть перетворити веселу відпустку на кошмар. Але App in the Air допомагає тримати вас в курсі та бути в курсі подій про ваші рейси. Ускладнення надасть вам всю інформацію про ваш рейс, включаючи час посадки, вихід на посадку та багато іншого. Коли ви приземлитеся, він навіть повідомить вам правильне місце розташування вашого багажу.

  9 найкраще програмне забезпечення для відображення мережевих діаграм і топології

Навіть якщо ви не той, хто летить, ви можете скористатися цим ускладненням, щоб стежити за друзями та родиною під час їхньої подорожі та навіть у повітрі. Інформація доступна для різноманітних розмірів і циферблатів.

Завантажити: Додаток в повітрі (Безкоштовно, доступна підписка)

8. Смуги

Streaks — це програма зі списком справ, яка зосереджена на відстеженні кількості днів поспіль, які ви виконуєте кожне завдання. Це чудовий спосіб мотивувати себе, оскільки коли ви створили довгу смугу, ви не хочете її переривати.

Найпростіше ускладнення показує шість крапок, які змінюються з помаранчевих на сірі, коли ви виконуєте кожне завдання. Ви можете позначити завдання як виконане безпосередньо на годиннику, а також запустити таймери для завдань на основі тривалості. Більші ускладнення також покажуть на обличчі назву невиконаного завдання.

Завантажити: Смуги ($4,99)

9. Фотокомплікації

Хоча легко створити портретне обличчя для вашого Apple Watch, немає місця для ускладнень. Чудовий додаток Photo Complications вирішує цю проблему та може нанести зображення майже на будь-яке обличчя, яке тільки можна придумати

Ви можете додавати зображення зі своєї бібліотеки фотографій, iCloud, інших програм та інших місць. Потім додайте вибране зображення до більшості складних розмірів. Ви навіть можете рандомізувати інші зображення зі своєї бібліотеки за налаштований проміжок часу. Якщо ви хочете ближче розглянути зображення в ускладненні, торкніться його та перегляньте на весь екран.

Завантажити: Фотокомплікації ($1,99)

10. WaterMinder

Якщо ви стурбовані тим, що ви п’єте недостатньо води, ускладнення WaterMinder стане чудовим доповненням до вашого улюбленого циферблата Apple Watch. Ви можете встановити цільову кількість води, яку ви хочете випити, і відраховувати її протягом дня за допомогою годинника.

Менші ускладнення дають вам ще одне кільце, яке ви можете прагнути закрити до кінця дня. Більші дають вам відсоток від загальної суми на додаток до суми, що залишилася на цей день. Торкніться ускладнення, щоб додати одну з попередньо встановлених сум, або введіть власну.

Завантажити: WaterMinder ($4,99)

11. Перекладач iTranslate

Якщо ви подорожуєте за кордоном, ускладнення iTranslate для вашого Apple Watch можуть стати порятунком. Він не лише автоматично визначатиме місцеву мову, але й з’являтиметься з корисними загальними фразами протягом дня.

  Як переглянути приховані публікації на Reddit

Додаток запуститься одним дотиком до ускладнення. Торкніться прапорця, і ви зможете промовити або накреслити фразу, яку хочете перекласти. Через деякий час програма запропонує вам переклад фрази. Натисніть значок динаміка, і ваш Apple Watch промовить перекладену фразу за вас.

Перекладена фраза залишається на циферблаті годинника, тож ви можете оновлювати пам’ять щоразу, коли дивитесь на годинник.

Завантажити: Перекладач iTranslate (Безкоштовно, доступна підписка)

12. Шпаргалка

Завжди є якась невелика інформація, як-от номер готельного номера, яку вам потрібно запам’ятати, але ніколи не згадати про неї, коли прийде час. Шпаргалка може допомогти. Додаток Apple Watch дозволяє легко та швидко отримувати доступ до інформації. Ви можете використовувати різні розміри ускладнень, щоб показати свій головний чит тощо.

Додаток для годинника можна спробувати безкоштовно, але вам потрібно придбати преміум-версію, щоб синхронізувати свої нотатки з версією для iPhone та iPad.

Завантажити: Шпаргалку (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

13. Спортивні сповіщення

Відповідаючи своїй назві, програма Sports Alerts може тримати вас в курсі будь-якого виду спорту, який ви любите — від бейсболу до гонок Формули-1.

Щоб допомогти вам стежити за своєю абсолютною улюбленою командою, ви можете вибрати одну, яка завжди відображатиметься на великій або малій складності Apple Watch. Під час подій ускладнення оновлюватиметься останніми діями. Просто торкніться ускладнення, щоб відкрити програму та побачити більше. А після конкурсу ви побачите інформацію про наступну гру.

Завантажити: Сповіщення про спорт (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

14. Крокомір++

Напевно, ми всі чули, що ціль у 10 000 кроків щодня може покращити ваше здоров’я. Але досягти цієї магічної позначки іноді легше сказати, ніж зробити.

Pedometer++ перетворює ваш iPhone та Apple Watch на лічильник кроків. Завдяки ускладненню Apple Watch ви можете відстежувати щоденну кількість кроків одним поглядом. У більшій складності ви можете побачити погодинний графік кроків із точним підрахунком. Менше ускладнення показує простішу кругову діаграму вашої цілі.

Завантажити: Крокомір++ (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Використовуйте всі переваги Apple Watch із ускладненнями

Ускладнення — ідеальний спосіб взаємодії з інформацією на Apple Watch. Замість того, щоб відкривати програми, найважливіша для вас інформація завжди присутня на циферблаті.