14 найкращих стримерів Fortnite, за якими варто стежити на Twitch

Categories:

Якщо ви любите грати в онлайн-ігри, ви, мабуть, чули про відому гру Fortnite. Гра привабила багатьох людей і привернула їх до своїх ноутбуків чи мобільних телефонів.

Що робить гру такою унікальною? Хто з тих, хто проводить пряму трансляцію, зробив свій внесок в успіх гри? Ця стаття поділиться з вами всією інформацією про гру та її стримерів.

Fortnite знайомить вас зі світом нових вражень. Ви можете зайти на різні острови та змагатися між іншими гравцями, щоб стати останньою живою людиною. Гру ще цікавішою робить той факт, що ви отримуєте силу створити острів, який працює за вашими правилами. Ви можете тусуватися з друзями на островах, створених іншими, або захищати світ, перемагаючи монстрів.

Про гру

Гра стала популярною з моменту свого запуску. Популярність пояснюється багатьма причинами, наприклад, це багатокористувацька гра, тому сім’ї можуть сидіти разом і насолоджуватися грою. Графіка, дизайн, звуки та все в цій грі є першокласними, що приваблює людей бути частиною гри.

Ви можете грати в гру мільйоном різних способів. Серед них найвідоміші:

  • Королівська битва – королівська битва Fortnite дає вам право грати індивідуально або в команді з друзями. Ви можете використовувати дерево, метал або цеглу, щоб будувати споруди навколо себе.
  • Творчість – креативність дає вам право втілювати своє бачення в реальність. Використовуйте свою уяву, щоб створити власний світ, який включає острови. Ви можете спробувати ігри, які створюють такі люди, як ви, і отримати задоволення від них.
  • Нульова збірка – це спосіб гри у Fortnite, який дає вам право перевірити свою зброю, предмети та здатність ефективно використовувати всі ці предмети. Це схоже на Battle Royale, за винятком того, що тут немає будівель.
  • Врятуйте світ – у версії Fortnite save the world ви досліджуєте величезний руйнівний світ, борючись із монстрами, відомими як лушпиння. Ви грабуєте речі, приборкуєте дику природу та розширюєте свою колекцію як герой.

Популярність Fortnite на Twitch

Twitch — це популярна платформа для прямих трансляцій, де стримери виходять в Інтернет і грають у свою гру. Гру дивляться мільйони людей. З моменту запуску гри прямі трансляції на Twitch були однією з причин зростання популярності гри.

Багато відомих стримерів, як-от Mr. Strange, Ninja, Clix тощо, транслюють пряму трансляцію через Twitch під час гри у Fortnite, демонструючи таким чином свої навички, рухи та проходження місій. З тих пір захоплення прямими трансляціями гри було високим і зростало.

Вам зрозуміло популярність Fortnite і причини цього. Тепер давайте дослідимо деякі з найкращих стримерів Fortnite на Twitch, які постійно транслюють прямі трансляції на Twitch, щоб популяризувати гру.

Tfue

Tfue 24-річний хлопець, який транслює на платформі Twitch під час гри у Fortnite. Його справжнє ім’я Тернер Тенні, він приєднався до платформи twitch 2 квітня 2014 року. Він проживає в США і веде стрім на своєму каналі англійською мовою. Він є одним із найвідоміших твіч-стримерів і має величезну кількість прихильників.

Загалом він має 11,12 мільйонів підписників у своєму обліковому записі twitch і таким чином встигає отримати в середньому 21 тисячу переглядів своїх прямих трансляцій. Він також має рекорд, отримавши 331 тисячу переглядів на одній зі своїх прямих трансляцій. Статистика його каналу є достатньою для підтвердження того, що він дуже популярний серед мас, і людям дуже подобаються його прямі трансляції. Він добре просував Fortnite серед груп і є однією з головних причин того, що фанати слідкують за грою. За його потоками стежать 239 мільйонів годин.

  Як отримати комбінації клавіш для програвача TwitchTV [Firefox]

клікс

клікс — 17-річний стример, який грає у Fortnite у своїх прямих трансляціях. Його справжнє ім’я Коді Конрод, і він був дуже популярним стримером. Враховуючи його вік, він уже здобув велику популярність, у його обліковому записі twitch 5 мільйонів підписників. З часом він обов’язково досягне успіху в майбутньому. Він створив свій twitch-канал 22 червня 2018 року і був активним стримером.

Він уродженець США і веде стрім англійською. Це ще одна причина його популярності. с 5,30 мільйонів підписників, він отримує в середньому 15 тисяч переглядів, значна кількість. Однак його канал був тричі заборонений на платформі, і йому довелося розблокувати його. Його найвищі види торкаються 164K. За його потоками стежать 71,2 млн годин.

Ніндзя

Ніндзя 31-річний стример, який проводить прямі трансляції на платформі під час гри у Fortnite. Його справжнє ім’я Річард Блевінс, і він був дуже популярним стримером Fortnite. Він створив свій канал на платформі twitch 16 січня 2011 року і з того часу є активним гравцем.

Він належить США і транслює на своїй платформі англійською мовою. У своєму обліковому записі Twitch він має 18,28 мільйонів підписників і отримує в середньому 16 тисяч переглядів під час кожної прямої трансляції. Він досяг найвищої позначки в 633K у своїх прямих трансляціях і є відомим гравцем. Його статистика свідчить про те, що він був важливим гравцем і транслятором на платформі Twitch і зробив великий внесок в успіх гри. За його потоками стежать 350 мільйонів годин.

Монграаль

Інформації про прямого стримера небагато Монграаль. Він веде трансляції на своєму каналі англійською мовою і вже давно є частиною twitch-спільноти. Він зробив свій цінний внесок у те, щоб зробити гру Fortnite популярною та допомогти їй охопити аудиторію в усьому світі.

У своєму обліковому записі Twitch він має 5 млн підписників і встигає отримати в середньому 5 тисяч переглядів на своєму каналі. Він все ще перебуває на стадії розвитку і обов’язково досягне віх пізніше в майбутньому. За його потоками стежать 34,4 млн годин.

TheKAIRI78

TheKAIRI78 — відомий твіч-стример із Франції. Він дуже популярний і має величезну кількість прихильників. Він приєднався до каналу 14 листопада 2011 року. Після стільки тривалого перебування на платформі він знає всі хитрощі та поради, щоб заробити більше переглядів і отримати більше підписників.

Той факт, що він так довго був частиною каналу, також пояснює, що він був частиною багатьох інших ігор, зокрема Fortnite. Він має 1,52 млн підписників у своєму обліковому записі потокової трансляції twitch і отримує в середньому 4K переглядів на кожній прямій трансляції. Загальна кількість переглядів його прямого ефіру досягла 52 тисяч, що свідчить про те, що з тих пір він є відомим твіч-стримером. За його потоками стежать 13,2 млн годин.

Містер Севідж

Містер Севідж є одним із багатьох відомих стримерів, які грають у Fortnite у своїх прямих трансляціях. Він є частиною каналу twitch з 24 лютого 2018 року і з того часу успішно транслює на платформі. Він живе в Норвегії та транслює на своїй платформі англійською мовою. Це допомогло йому залучити тисячі глядачів і підписників приєднатися до його прямого ефіру та стежити за його обліковим записом.

  5 крутих програм для створення імен Fortnite

Він має 2,74 мільйона підписників у своєму обліковому записі twitch і отримує в середньому 7 тисяч переглядів у своїх прямих трансляціях. Він має найбільшу кількість переглядів 128K, що робить його одним із найпопулярніших твіч-стрімерів. Найкраще те, що він ніколи не стикався з забороною спільноти twitch і продовжує вести прямі трансляції на своєму каналі без перерв. За його потоками стежать 16,7 мільйонів годин.

Nickeh30

Справжнє ім’я ведучого прямого ефіру Nickeh30 це Ніколас Аміоні. Він 27-річний хлопець, який живе в Канаді та проводить прямі трансляції на платформі, граючи у Fortnite. Він проводить трансляції на своєму каналі англійською мовою і таким чином приваблює колосальний трафік на свій акаунт і прямі трансляції. Його манера гри унікальна, яка годинами приковує аудиторію до екрану.

Він має 4 млн підписників і отримує в середньому близько 8K переглядів під час своїх прямих трансляцій. Найбільша кількість глядачів на його прямих трансляціях становить 90 тисяч. Його ніколи не забороняли на платформі, і він добре розважає аудиторію. За його потоками стежать 45,8 млн годин.

bkriche78

Інформації про bkriche78 через Інтернет, оскільки він любить залишатися приватним. Однак він є резидентом Франції, тому транслює на платформі французькою мовою. Він має величезних шанувальників у Франції, і французи вважають його кумиром і зразком для наслідування.

Він має 336 тисяч підписників в обліковому записі twitch і отримує в середньому 4K переглядів своїх потокових відео в прямому ефірі. Найбільша кількість глядачів, яку він зібрав, становить 24 тисячі. Його ніколи не забороняли на платформі, і він щиро розважає аудиторію своїми прямими трансляціями. За його потоками стежать 1,16 млн годин.

SypherPK

SypherPK 26-річний твіч-стример, який грає у Fortnite під час своїх прямих трансляцій. Його справжнє ім’я Алі Хасан, і він створив свій обліковий запис twitch 14 липня 2012 року, тобто він був частиною платформи протягом тривалого часу. Він живе в Остіні, штат Техас, і транслює канал англійською мовою.

SypherPK має 5,97 мільйона підписників у своєму обліковому записі twitch і отримує в середньому 6 тисяч переглядів під час кожної прямої трансляції. Його найвищий рекорд перегляду – 225 тис. Йому ніколи не забороняли доступ до прямих трансляцій Twitch, і йому вдається залишати своїх шанувальників щасливими та задоволеними весь час. За його потоками стежать 73,7 млн ​​годин.

Jelty

Справжнє ім’я Jelty це ХЕСУС НАВАРЕС ЕСПІНОЗА. Йому 20 років, він веде трансляцію в режимі twitch і веде трансляцію з 3 серпня 2018 року. Він живе в Мексиці та транслює на своєму каналі іспанською мовою. Крім того, він також є частиною команди G2 eSports на платформі.

Він має 2,84 мільйона підписників у своєму обліковому записі twitch і отримує в середньому 7 тисяч переглядів у своїх прямих трансляціях. Він ніколи не був забанений на платформі twitch. Його спосіб і стиль гри у Fortnite є модними серед людей, і вони з великим інтересом переглядають його прямі трансляції. За його потоками стежать 50,8 млн годин.

Амар

Справжнє ім’я Амар є Амар Аль-Наїмі. Він 28-річний твіч-стример і твіч-гравець німецького походження. Його twitch-канал було створено 1 серпня 2014 року, і він постійно веде прямі трансляції. Він транслює німецькою мовою і проживає в Гамбурзі.

Він має 1,44 млн підписників, що цілком очевидно, враховуючи його час на платформі. У середньому він отримує 9 тисяч переглядів своїх прямих трансляцій і має шалених шанувальників. Він також отримав пік переглядів 185K під час своїх прямих трансляцій. Ще один цікавий факт про його обліковий запис прямої трансляції полягає в тому, що він ніколи не був забанений на платформі. За його потоками стежать 48,8 млн годин.

  Як подарувати Fortnite V-Bucks

Ac7ionman

Людина Ac7ion — відомий гравець у твіч, який проводить трансляції на платформі зі США. Він є одним із найпопулярніших стримерів і дуже пишається тим, що грає та насолоджується прямою трансляцією та своєю грою. Його twitch-канал було створено 6 травня 2016 року, і відтоді транслюється на платформі.

Він транслює англійською мовою, залучаючи на свій канал багато глядачів. Він має 627 тисяч підписників на своєму каналі twitch і набирає в середньому 771 перегляд. Переглядів значно менше, ніж підписників і підписників. Ще один цікавий факт – його двічі забанили в обліковому записі twitch. За його потоками стежать 9,65 млн годин.

Пізфн

Справжнє ім’я Пізфн це Ріккардо Піццінеллі. Він проводить прямі трансляції на Twitch італійською мовою. Він створив свій канал Twitch 6 липня 2018 року. У середньому він отримує близько 8476 переглядів у своєму прямому ефірі Twitch, що є великою аудиторією. 6528 людей підписалися на його акаунт у прямому ефірі Twitch.

Він має 573 тисячі підписників у своєму обліковому записі pizza twitch, де він проводить прямі трансляції під час гри у Fortnite. Йому вдалося заробити максимум 25 тисяч переглядів. Важливо те, що він є відомим гравцем і ніколи не стикався з забороною на Twitch. Він продовжує грати у свою гру та розважати публіку своїм геймплеєм. За його потоками стежать 19 мільйонів годин.

Джолаваніль

Оригінальна назва Джолаваніль не відомо. Він відомий гравець у твіч, який тривалий час транслював на платформі. Він приєднався до twitch 29 серпня 2020 року і з того часу став дуже популярним. Джолаваніль є громадянином Франції та грає в багато ігор, зокрема у Fortnite, на платформі для прямого ефіру.

Зараз на його twitch-канал підписані 2810 людей. Він має 327 тисяч підписників і отримує в середньому 3 тисячі переглядів за свої прямі трансляції. Jolavanille є партнером Twitch і успішно вів пряму трансляцію на платформі під час гри Fortnite. За його потоками стежать 15,4 млн годин.

Висновок

Ця стаття, мабуть, оновила ваші знання про деяких найвідоміших твіч-стримерів. Усі ці стримери найкращі у своїх іграх і мають глибокі знання про гру. Якщо ви є затятим шанувальником гри, ви, мабуть, хоча б раз натрапляли на їхні профілі.

Люди отримують величезне задоволення від участі в їхніх прямих трансляціях і спостерігають, як вони грають у гру з ентузіазмом і пристрастю. Ці стримери знаходяться на порозі кар’єрного зростання і, безсумнівно, досягнуть більшого успіху в найближчому майбутньому.

Якщо ви фанат, подумайте про покупку цих товарів Fortnite!