14 найкращих способів просування вашого каналу YouTube

| | 0 Comments| 9:41 PM
Categories:

YouTube вже багато років є розважальною платформою. Люди дивляться та транслюють свій улюблений вміст і можуть отримати величезне охоплення по всьому світу.

З над 2 мільярди активних користувачів і 13 мільярдів місячних відвідувань, YouTube посів друге місце серед найкращих сайтів світу, що робить його більш ніж розважальною платформою.

Власники бізнесу та маркетологи тепер використовують платформу для маркетингових цілей. З такою величезною аудиторією на платформі не можна ігнорувати маркетинговий потенціал YouTube.

  • Маючи 2 мільярди користувачів, навіть невелика кількість вмісту на вашому каналі YouTube може охопити значну аудиторію, якщо ви дотримуєтесь правильних практик SEO.
  • Чи знаєте ви, що можете зробити зворотний зв’язок із даними на своєму веб-сайті за допомогою відео YouTube, і це відео з’явиться в результатах пошуку Google? – дуже простий спосіб просування вашого бренду.
  • Відеоконтент може сказати мільйон слів в одній сцені, а отже, ви можете створювати цікаві відео YouTube, щоб викликати емоції клієнтів і оживити свій бізнес.

Чому б не розважити аудиторію разом із просуванням свого продукту чи бізнесу за допомогою пошукової оптимізації YouTube і маркетингової тактики?

Тепер давайте подивимося, як створити канал YouTube і просувати його серед вашої аудиторії, щоб отримати більше переглядів.

Зрозумійте свою аудиторію

Жоден контент не зможе підвищити продажі вашого бренду та збільшити охоплення, доки він не буде креативним, привабливим і відповідатиме смакам вашої аудиторії. Таким чином, перш ніж використовувати будь-які інструменти YouTube SEO або партнерський маркетинг, важливо знати, чого ваша аудиторія хоче від вас!

Є багато способів визначити, яке відео може набрати багато кілометрів на платформі YouTube. Перший – експериментувати самостійно (регулярно перевіряйте YouTube Analytics після завантаження відео), а другий – досліджувати – перевіряти кількість переглядів і зацікавленість у відео ваших конкурентів.

Вибір ніші YouTube відповідно до поточної тенденції є таким же важливим, як і тактика SEO. Перевірте канали своїх конкурентів і спостерігайте за вмістом і залученістю в певній ніші, щоб створити свою. Аудиторія каналу YouTube, присвяченого випадковим темам, буде розділена, що призведе до невдачі.

Професійна порада: ви можете залишати цінні думки та коментарі на каналі тієї самої ніші, що покращить вашу участь у цій ніші.

  Як отримати режим YouTube PIP на Android 7 або нижче

Ви також можете використовувати розділ списку відтворення на інформаційній панелі YouTube, щоб розглянути різні теми в певній ніші. Контент буде більш організованим для нового трафіку та покращить аудиторію конкретної ніші.

Створюйте відео високої якості

Розмиті відео та спотворений звук відвертають більшість користувачів. В епоху технологічної революції аудиторія чекає більшого від творців контенту.

Професійний вміст із чітким зображенням, відмінною якістю кольорів, чітким голосом за кадром або музикою та гідним монтажем може мати велике значення.

Ось кілька інструментів, які можна використовувати для створення високоякісних відео.

  • ПРОМО: ви можете створити відео для будь-якого типу бізнесу всього за кілька кліків. PROMO також пропонує безкоштовні стокові зображення та відео на вибір – виведіть свою присутність у соціальних мережах на новий рівень.
  • ANIMOTO: цей відеоредактор із функцією перетягування та створення відео може заощадити багато вашого часу, допомагаючи створювати ваші продукти та бізнес-відео.

Не можна заперечувати, що алгоритми ранжирування YouTube змінюються щодня, а рейтингувати відео важко. Ось кілька ключових факторів, які, безсумнівно, сприятимуть покращенню практики SEO YouTube:

  • Додайте всі цільові ключові слова в поле опису відео, але не переповнюйте їх. Оптимальним вважається до 15 ключових слів.
  • Ви також можете додати ключові слова до відео. Це допоможе YouTube краще зрозуміти вашу нішу.
  • Категорії та ключові слова в описі є одним із способів відсортувати ваш рейтинг у певній ніші. Теги також відіграють важливу роль і дають YouTube краще уявлення про ваш вміст і цільову аудиторію.

Дотримуйтеся вказівок

Дотримання вказівок будь-якої платформи, на якій ви намагаєтеся просувати свій бізнес або продукт, підвищує довіру до вашого вмісту. Будь-яке порушення, що призведе до заборони вашого каналу, може зашкодити вашому бренду та репутації.

Офіційні особи YouTube активно видаляють контент і канали, які порушують інструкції та політику платформи. У 2021 році алгоритм автоматичного позначення вмісту YouTube було видалено більше шести мільйонів відео.

Чи знаєте ви, що можете покращити видимість відео на YouTube за допомогою пошукової системи номер 1 Google?

Якщо у вас є бренд або бізнес-сайт для публікації цікавих інформаційних блогів, ви завжди можете зв’язати вміст зі своїми відео YouTube. Зрештою, результат Google за цим конкретним ключовим словом покаже ваше відео користувачам.

Мініатюра

Однією з найефективніших стратегій привернути увагу користувачів є створення налаштованої мініатюри відповідно до ніші, теми відео та категорії за допомогою будь-якого хорошого програмного забезпечення для редагування фотографій.

  Як зациклювати відео та списки відтворення YouTube на Chromecast

Назва та мініатюра відео мають бути пов’язані та підвищувати рейтинг відео. YouTube також вибирає мініатюру для вашого відео, але кадр іноді може бути розмитим або нечітким і може не відповідати темі. Отже, було б найкраще створити індивідуальну/налаштовану мініатюру. Або створіть шаблон для кожного відео, або ви можете щоразу створювати з нуля.

Ми рекомендуємо використовувати Canva для створення власних мініатюр для ваших відео. Canva має тисячі вбудованих шаблонів, наклейок, стилів тексту та тем у категорії мініатюр YouTube, що економить ваш час.

Пограйте з ключовими словами

YouTube може стати вашою найкращою маркетинговою технікою для просування бренду чи бізнесу, але лише в поєднанні з SEO. YouTube SEO відіграє важливу роль у збільшенні охоплення та залучення вашого вмісту, особливо якщо ви робите інструкції та інформаційні відео про продукт, який продаєте.

Додавання правильних ключових слів у заголовки, теги та описи та їх використання у відео збільшує шанси на те, що відео буде високо оцінено. Ви можете використовувати кілька стратегій або інструментів дослідження ключових слів, щоб пограти з ключовими словами.

  • KWFinder: простий у використанні інструмент для пошуку рейтингового ключового слова з меншою конкуренцією та вищими шансами бути в тренді.
  • SEMRUSH: один із найкращих інструментів, який допоможе знайти ключові слова для проведення кампаній контент-маркетингу в соціальних мережах і залучення органічного трафіку.

Будьте інтерактивними

Привернути увагу аудиторії, а потім захопити її своїм вмістом – не така легка задача! Ви можете змусити їх переглядати ваш вміст один раз, але правильна взаємодія та спілкування можуть зацікавити їх довше. Постійно спілкуйтеся зі своєю аудиторією за допомогою коментарів, конкурсів, відео із запитаннями та відповідями та сесій у прямому ефірі.

Партнерство з брендами

Кожна особа чи бренд має своїх послідовників. Ось головна перевага: ви завжди можете співпрацювати з іншими творцями чи брендами, щоб перетворити їх підписників на своїх. Це одна з найкращих рекламних тактик, яку використовують навіть найбільші зірки YouTube для просування свого вмісту та постійного зростання.

Але як ви можете це зробити? Перший крок у співпраці з брендом чи творцем — знайти потрібний бренд — ви не можете співпрацювати з брендом, який стоїть на полюсах у вашій ніші! Обов’язково знайдіть автентичний бренд у своїй ніші.

Майте плейлист або серіал

Аудиторія любить звичайний контент, незалежно від того, ведете ви серіал Vlog чи канал бренду. Навіть якщо ви створюєте інформаційні та практичні відео для просування свого бізнесу чи групи, ви завжди можете розробити серію схожих тем для публікації.

  Створюйте скрінкасти та завантажуйте їх безпосередньо на YouTube [Windows]

Крім того, щоб краще організувати вміст, найкращим варіантом буде створення списку відтворення! Тому що чим більше відео ви робите, тим важче користувачам буде проходити по каналу.

Платформи соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter і Instagram, можуть допомогти вам прискорити зростання каналу YouTube. Ви можете регулярно публікувати публікацію із закликом до дії у своєму обліковому записі в соціальних мережах щоразу, коли ви розміщуєте нове відео на своєму каналі YouTube. Так само ви завжди можете поділитися відео в соціальних мережах із попереднім переглядом.

Ви також можете створювати фрагменти для своїх платформ соціальних мереж, щоб ділитися будь-яким інформаційним вмістом і додавати посилання на відповідне відео YouTube. TikTok — це велика платформа, де ви можете опублікувати 15-секундну версію свого відео на YouTube і додати заклик до дії, щоб спонукати людей дивитися ваш вміст.

Святковий сезон може стати порятунком гри.

У цю напружену епоху всі змагаються, і ніхто не має часу дивитися відео на YouTube, особливо в будні! Але сезон відпусток може бути різним. Люди частіше переглядають сторінки брендів, переглядають публікації в соціальних мережах і переглядають вміст YouTube у вихідні та святкові дні.

Крім того, люди більше схильні купувати речі під час святкового сезону, оскільки це викликає відчуття емоцій – кожен намагається дарувати подарунки рідним і друзям! Це ідеальний час для просування вашого бізнесу чи продукту. Ви також можете організувати роздачу подарунків і створювати відповідні рекламні відео, щоб мати додаткове охоплення.

Переконайтеся, що він вічнозелений

Час змінюється стрімко, і жодна тенденція не триває місяцями! Ви повинні якомога швидше сприйняти цей факт і прийняти реальність. Створення старих відеороликів і постійне дотримання одного стилю чи теми ні до чого не призведе.

Тому, щоб знайти своє місце в розділі трендів, виберіть вічнозелені теми або вічні відео, якими ваші глядачі зможуть насолоджуватися через роки. Ви можете створити практичні посібники, інструменти, списки ресурсів та інформаційний вміст.

На винос 👩‍🏫

З роками відео на YouTube перетворилися з розваги на маркетингову стратегію. Компанії та бренди можуть ефективно використовувати YouTube SEO, щоб залучити аудиторію та отримати більше переглядів і підписників. Ось кілька найкращих інструментів YouTube для збільшення аудиторії.