14 найкращих розширень коду VS для розробників

Categories:

Visual Studio Code, або VS Code, є одним із найпопулярніших редакторів вихідного коду, які використовують розробники. Щоб підвищити продуктивність вашого проекту розробки програмного забезпечення, ви можете використовувати деякі з найкращих розширень VS Code, згаданих у цій статті.

Починаючи редагувати програмне забезпечення або вихідні коди веб-сторінок у Visual Studio Code, ви отримуєте фантастичні готові можливості. Однак, будучи розробником, ви завжди можете вимагати більше функцій у цьому майже інтегрованому середовищі розробки (IDE) редактор коду.

VS Code Marketplace має бути вашим місцем для всіх видів розширень VS IDE. Продовжуйте читати цю статтю, щоб знайти найкращі розширення VS IDE, які ви можете використовувати у своїх веб-програмах або проектах розробки програм Windows.

Популярність Visual Studio Code

Відповідно з WakaTime Статистика з програмування, розробники використовували редактор VS Code більше 21 мільйона годин. Це був редактор коду №1 у 2021 році, якщо порівнювати години редагування коду в інших інструментах, таких як IntelliJ (>3 мільйони годин) і PhpStorm (>2 мільйони годин).

Ось кілька причин, чому більшість розробників віддають перевагу VS Code над іншими редакторами вихідного коду:

#1. Він абсолютно безкоштовний, із відкритим вихідним кодом і підтримується між платформами. Це означає, що він працює на Linux, Windows і macOS.

#2. Редактор має вбудований налагоджувач. Таким чином, вам потрібно робити менше кліків. Крім того, ви можете стежити за своїм проектом кодування, а також за налагоджувачем в одному вікні, не перемикаючи програми.

#3. VS Code поставляється з коробки з IntelliSense, інакше відомим як прогнозне кодування.

#4. Ви можете легко перетворити програму VS Code на повноцінну робочу станцію за допомогою правильних комбінацій клавіш, розширень VS Code і налаштувань.

Що таке розширення Visual Studio IDE?

VS Code — це суперорганізований редактор вихідного коду, який підтримує такі операції розробки програмного забезпечення та програм, як контроль версій, налагодження та виконання завдань. Він надає розробникам ефективну платформу для легкого циклу створення коду та налагодження для більшості мов програмування. Однак для складних робочих процесів вам знадобиться IDE, наприклад Visual Studio.

Щоб подолати недоліки, розробники придумали розширення VS Code. Розширення — це просто доповнення, які можна встановити в програмі VS Code і отримати доступ до нових функцій. Розширення VS IDE головним чином підвищують продуктивність і роблять програмування легшим і бездоганним.

Чому розширення IDE корисні?

Перш за все, ви можете використовувати розширення VS Code, щоб покращити зручність використання інструменту для різних проектів розробки програмного забезпечення та програм. Якщо проект потребує будь-якої конкретної функції, якої не вистачає VS Code, ви можете пошукати розширення на ринку.

Крім того, розширення допомагають підвищити продуктивність команди розробників програми. Ви можете уникнути непотрібних помилок під час кодування, використовуючи розширення для завершення коду.

Крім того, існують розширені інсталятори пакетів розширень, які можуть допомогти вам імпортувати сховища для проектів DevOps із сайтів розміщення пакетів. Коротше кажучи, розширення дозволяють конвертувати код VS у IDE із повним набором послуг.

  Як повернути старий дизайн Gmail

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих редакторів коду VS.

Синхронізація налаштувань

Ви можете перевірити Синхронізація налаштувань Розширення VS IDE із ринку Visual Studio, якщо вам потрібно синхронізувати фрагменти, налаштування, теми, прив’язки клавіш, піктограми файлів, робочі області тощо на різних машинах під час проекту розробки. Розширення використовує GitHub Gists.

Деякі чудові функції:

 • Ви можете використовувати Gist і токени наявного облікового запису GitHub.
 • Завантаження останніх налаштувань змінюється автоматично.
 • Налаштування автоматичного завантаження, коли є зміни у файлі.

Розширення вже пережило понад 3 мільйони інсталяцій. Крім того, доповнення є безкоштовним для будь-якої роботи з розробки. Однак є способи підтримати розробників цього інструменту, якщо ви хочете.

Живий сервер

Якщо ви працюєте над розробкою веб-сайтів у VS Code і вам потрібно візуалізувати свою роботу, ви можете скористатися Живий сервер. Він створює локальний і тимчасовий сервер лише для веб-сайту, що розробляється. За допомогою цього розширення можна візуалізувати як динамічні, так і статичні сторінки веб-сайту.

Деякі характерні особливості:

 • Живий і перезавантажуваний веб-сервер на основі браузера для візуалізації веб-сайту.
 • Користувачі можуть зупинити або запустити сервер одним клацанням миші в рядку стану надбудови.
 • Сумісний із додатком для налагодження Chrome.

Інструмент є у вільному доступі, і наразі його встановлено понад 23 мільйони.

Visual Studio Code Remote – SSH

Віддалений – SSH надбудова для VS Code дозволяє використовувати будь-який віддалений ПК із SSH-сервером як IDE. Це значно покращить усунення несправностей і розвиток у різних ситуаціях. Деякі визначні особливості:

 • Розробляйте програми та програмне забезпечення на складній віддаленій робочій станції, отримуючи доступ до неї з локального комп’ютера.
 • Миттєво перемикайтеся між різними середовищами розробки, не впливаючи на продуктивність локального комп’ютера.
 • Спільна робота над існуючою IDE з кількох віддалених машин.

Найкраще те, що вам не потрібно розгортати вихідний код на локальній робочій станції. Надбудова запускає команди та інші розширення VS IDE безпосередньо на віддаленому комп’ютері.

Prettier – Форматування коду

Якщо ви хочете застосувати загальний посібник зі стилю для всіх проектів розробки у вашій команді, ви повинні спробувати гарніше надбудова для VS Code. Ось деякі функції цього доповнення, які вам слід знати:

 • Розширення для форматування коду
 • Інтегрується з багатьма редакторами коду
 • Коли ви використовуєте цей інструмент, дискусії про стиль стають марними
 • Це економить вашу енергію та час

Іноді вам, як розробнику, може знадобитися працювати над непослідовною кодовою базою. Ви можете легко очистити та переформатувати існуючу кодову базу за допомогою цього розширення на VS Code.

npm

Якщо ви працюєте над проектами JavaScript, ви повинні спробувати npm як менеджер пакунків. Тепер, коли вам потрібно перенести свою роботу на редактор VS Code, ви можете це зробити. Тому що розширення npm дозволяє вам насолоджуватися підтримкою npm у редакторі VS Code, як і в інших IDE.

Ось деякі з вбудованих команд:

 • Згадуємо останній скрипт npm, який ви використовували після встановлення цього розширення.
 • Запустіть сценарій npm
 • Припинення будь-яких запущених сценаріїв
 • Запустіть npm install

Це розширення VS Code, розроблене Microsoft, яке зафіксувало понад 5 мільйонів установок.

  Як закріпити модулі Центру керування на панелі меню на Mac

Керівник проекту

Якщо ви менеджер проекту з розробки програмного забезпечення та керуєте кількома проектами DevOps на VS Code, вам слід спробувати Керівник проекту. Інструмент дозволяє отримати доступ до всіх проектів з одного комп’ютера незалежно від того, де проекти доступні.

Є положення для визначення проектів, щоб ви могли легко їх організувати. Деякі визначні особливості:

 • Зберігайте папки або робочі області як проекти
 • Позначте свої проекти для розширеної організації
 • Відкрийте всі проекти в новому або тому ж вікні
 • Легко ідентифікуйте перейменовані або видалені проекти

Крім того, розширення було встановлено понад 2 мільйони.

SonarLint

SonarLint це розширення Visual Studio з відкритим вихідним кодом, яке дозволяє виправляти проблеми з кодуванням до їх появи. Надбудова висвітлює вразливості безпеки та помилки, коли ви пишете код у Visual Studio. Його інтерфейс простий і працює так само, як програма для перевірки орфографії в будь-якому текстовому редакторі.

Крім того, інструмент надає чіткі вказівки щодо вирішення проблеми. Таким чином, ви отримуєте можливість виправити код до того, як робочий процес закріпить програму. Крім того, розширення VS Code підтримує аналіз різних мов програмування, таких як C++, C, Java, HTML, PHP, JavaScript, TypeScript і Python.

Stylelint

Ви шукаєте автоматизований інструмент, який позначатиме помилки кодування, стилістичні помилки, баги та інші підозрілі конструкції на VS Code? Ви можете спробувати Stylelint, просте в установці розширення linter для VS Code. Крім позначення, він змушує вашу команду розробників дотримуватися попередньо схвалених угод про стиль коду, щоб уникнути сміття та сміття у вашому програмному забезпеченні чи коді програми.

Деякі помітні особливості:

 • Підтримка плагінів для створення персоналізованих правил
 • Для сучасних функцій і синтаксису CSS він має понад 170 вбудованих правил
 • Іноді він автоматично виправляє проблеми з кодом, коли розуміє будь-який шаблон

VS Marketplace показує 700 тисяч встановлень цього доповнення.

CSS Peek

Хочете позбутися необхідності переходити до свого файлу .css, щоб перевірити властивості, додані до ідентифікатора чи класу? Вам потрібно спробувати CSS Peek надбудова для VS Code. Це дозволяє переглядати зображення CSS-коду з файлу HTML.

Розширення також перетворює ідентифікатори та назви класів у гіперпосилання. Таким чином, коли ви натискаєте ці гіперпосилання, ви можете миттєво отримати доступ до визначення ідентифікатора та класу вашого CSS.

Цей додаток зафіксовано понад 3 мільйони встановлень. Ви можете безкоштовно встановити інструмент у VS Code.

Полакод

Полакод це надбудова для VS Code, яка дає змогу миттєво створювати чудові скріншоти програмного забезпечення чи коду програми. Потім ви можете використовувати отриманий компонент, щоб поділитися своєю роботою з програмуванням із співробітниками, друзями чи клієнтами. Найкраще те, що він зберігає всі існуючі теми VS Code і шрифти коду. Надбудова просто поміщає код у гарний макет, який виглядає професійно.

Розширення має функцію перетягування для зміни розміру контейнера або фрагмента коду. Вам просто потрібно утримувати та перетягувати правий нижній кут. Інші команди, які можна використовувати для керування зовнішнім виглядом зображення, це polacode.shadow, polacode.target, polacode.backgroundColor тощо.

GitLens — розширення коду VS

GitLens, безкоштовне розширення VS Code, просто допомагає кодерам краще зрозуміти коди програмування. Ви можете швидко дізнатися, чому, коли та хто змінив блок коду або рядок коду.

  Вивчіть Photoshop онлайн за цими 6 посібниками

Крім того, ви також можете переглянути історію коду, щоб отримати корисну інформацію про те, чому та як частина коду еволюціонувала. Тому керівники проекту можуть без зусиль досліджувати еволюцію чи історію кодової бази.

Розширення також доступне як GitLens+. Він має два режими підписки. Ви можете увійти за допомогою безкоштовного облікового запису та поділитися даними з розробником GitLens+ або відкрити платний обліковий запис. Ви можете використовувати безкоштовний обліковий запис для публічних репо та платний обліковий запис для приватних репо.

Вартість імпорту

Вартість імпорту це надбудова VS Code, яка дозволяє візуалізувати розмір файлу імпортованої сторонньої бібліотеки. Він показує вартість імпорту, щойно ви імпортуєте бібліотеку в редактор VS Code.

Під час введення коду ви побачите розмір бібліотеки. Для перегляду розміру імпортованого файлу бібліотеки використовується веб-пакет. Деякі визначні особливості:

 • Розмір бібліотеки для імпорту всього вмісту
 • Розмір перегляду для імпорту за замовчуванням
 • Сумісний з мовами програмування Typescript і JavaScript.

Надбудова зафіксувала понад 1 мільйон установок.

Path Intellisense

Зазвичай вам потрібно працювати з кількома файлами під час роботи над проектом розробки програмного забезпечення чи програми. Під час написання коду вам потрібно ввести ім’я файлу як є зі своєї пам’яті. Тепер, оскільки назви файлів містять дефіси, запам’ятати їх стає складним завданням. Тут ви можете отримати швидку допомогу Path Intellisense.

Це розширення, яке автоматично доповнює імена файлів у кодовій базі. Інструмент миттєво пропонує файл, який ви шукаєте, коли визначає початкові літери. Це також може допомогти вам зробити приховані файли видимими.

Відладчик JavaScript (щоночі)

Це базується на протоколі адаптера налагодження (DAP). Налагоджувач програм JavaScript. Інструмент дозволяє налагоджувати доповнення Chrome, Node.js, WebView2, Edge, VS Code та багато іншого. Починаючи з VS Code версії 1.46, JavaScript Debugger є надбудовою для налагодження за умовчанням. Microsoft також поступово розгортає інструмент для Visual Studio IDE.

Це розширення VS Code є інструментом із відкритим кодом від Microsoft. Ви можете використовувати його як для комерційних, так і для некомерційних цілей розробки. Наразі інструмент зафіксував понад 600 тисяч установок.

Заключні слова

Наразі ви знайшли деякі з найкращих розширень VS Code, якими варто скористатися, якщо любите працювати над кодом Microsoft Visual Studio. Це провідне ім’я в екосистемі редакторів коду з відкритим кодом. Залежно від вимог вашого проекту ви можете встановити будь-яке з наведених вище розширень VS IDE.

Цей остаточний список найкращих розширень VS IDE допоможе вам заощадити час, який ви витратили б на пошуки цих інструментів. Тепер ви можете присвятити більше часу своєму проекту, оскільки ви вже знаєте, які розширення хороші.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих IDE, про які повинен знати кожен програміст.