14 найкращих програм Slack для підвищення продуктивності

Ви використовуєте програми Slack, але не знаєте, як вони можуть підвищити вашу продуктивність? Ось кілька найкращих програм Slack спеціально для продуктивності, які можуть стати в нагоді.

Безсумнівно, Slack став одним із найбільш виняткових додатків для спілкування та керування командою. Мільйони користувачів і сотні компаній використовують Slack як основну комунікаційну програму для зв’язку з віддаленими працівниками команди та різними відділами.

Щоб успішно вести бізнес, потрібно зосередитися на кількох програмах, які можуть зробити бесіду, обговорення та завдання безперебійними. Найкращою особливістю програми Slack є те, що її легко інтегрувати з іншими програмами.

Від отримання сповіщень про проекти, призначення завдань, відстеження прогресу, отримання зворотного зв’язку та встановлення термінів – додаток Slack із його інтеграціями може вам дуже допомогти. Найкраще те, що вам не потрібно входити в десять програм, щоб виконати роботу.

Крім того, плагін легко встановити з веб-браузера та інтегрувати його зі Slack, щоб почати працювати. Інтеграції Slack легко доступні та працюють завдяки додаванню нових функцій, таких як бібліотеки документів, дошки робочих процесів, ігри та відеочати.

Ось деякі з найкращих програм Slack, які можуть підвищити продуктивність шляхом оптимізації спілкування, узгодження завдань, автоматизації результатів, досягнення цілей і допомагаючи вам залишатися на зв’язку.

П’ятниця

Що це робить? – П’ятниця це інструмент керування, який можна використовувати для шаблонів, підказок і хаків продуктивності. Це допомагає користувачам розчистити календар і подолати значні труднощі. Мета полягає в тому, щоб підвищити продуктивність під час відстеження синхронного та асинхронного зв’язку.

Інтеграції Friday допомагають навести порядок на робочому місці, як-от документи, чат, інструменти керування проектами та HRIS. Це допоможе інтегрувати розрізнені інструменти, роблячи спілкування на роботі більш доступним, і є ідеальним рішенням для нових працівників.

особливості

 • Повторення тижневих завдань, щоб допомогти команді виконати свої завдання.
 • Отримуйте прямі звіти та оновлення, не призначаючи іншу зустріч.
 • Діліться щоденними завданнями з усіма, щоб спростити роботу.
 • Настроювані маршрути спілкування, такі як нагадування, запитання та каденція.
 • Отримуйте переконливі звіти для зацікавлених сторін, не витрачаючи час на миттєві тенденції.
 • Автоматизовані робочі процедури та планувальники для миттєвого зв’язку з колегами.

Можна інтегрувати Friday зі Slack, щоб оптимізувати завдання та управління проектами. Завдяки інтеграції Slack можна автоматизувати регулярні оновлення, як-от щотижневі завдання, постійні зустрічі тощо. Легко налаштувати Friday за допомогою Slack, і ви (разом із вашими товаришами по команді) отримуватимете оновлення регулярно.

Коріння

Що це робить? – Коріння має на меті зменшити виснаження офісу, покращити командну співпрацю та створити більш надійну корпоративну культуру. Плагін HR Slack розроблений, щоб допомогти співробітникам оптимізувати свої повсякденні завдання та підвищити продуктивність. Це чудове HR-рішення, яке гарантує, що ви можете почати роботу, не інвестуючи в декілька інструментів.

особливості

 • Він поставляється з системою адаптації, яка дозволяє користувачам будувати автоматизований робочий процес для автоматичного призначення завдань і для орієнтації нових співробітників.
 • Відстежуйте шляхи кожного працівника та підготуйте працівників до кращого потоку та комфорту для Slack.
 • Слідкуйте за організаційною діаграмою, щоб зрозуміти лінії зв’язку та покращити видимість за допомогою сповіщень Slack у реальному часі.
 • Допоможіть команді залишатися на зв’язку та об’єднатися через зацікавлені групи, цікаві теми та рулетку зустрічей.
 • Використовуйте інтелектуальні опитування для залучення співробітників і знайте, які кроки ви можете зробити, щоб покращити їхній досвід.

Коріння легко розгортати, тому користувачі завантажують, інсталюють і налаштовують плагін протягом кількох хвилин. Окрім цього, інструмент із необмеженим PTO для програми Slack для запитів, відстеження, аналізу та затвердження використання співробітниками.

  7 Надійне рішення хостингу JSON для вашої сучасної програми

monday.com

Що це робить? – Інтеграція Monday.com вважається ідеальним доповненням до платформи Slack. Він забезпечує безперебійне спілкування для співробітників, допомагає їм регулярно отримувати оновлення, синхронізувати розмови на обох платформах і відстежувати будь-які зміни в режимі реального часу. Мета полягає в тому, щоб залишатися на одній сторінці, щоб працювати як команда.

особливості

 • Відстежуйте всі дедлайни та миттєво повідомляйте членів команди безпосередньо через Slack.
 • Автоматично синхронізуйте дані, як-от розмови та оновлення про Slack на monday.com.
 • Створюйте нові завдання та миттєво призначайте їх членам команди.

Інтеграція monday.com може допомогти команді легко працювати один з одним, ділячись прогресом у реальному часі з іншими. Це дозволяє співробітникам змінювати статус, створювати нові завдання, сповіщати інших і завершувати проекти, не пропускаючи дедлайнів.

Пончик

Що це робить? – Розглянемо Пончик як єдине місце для зв’язку зі співробітниками, не чекаючи перерв на акварель. Це спосіб насолодитися віртуальною кавою, обговореннями DEI та навчанням рівних. Мета полягає в тому, щоб побудувати значущі стосунки між співробітниками, налагодити співпрацю та відкрити нові ритуали в команді.

особливості

 • Це допомагає зберігати конфіденційність, доки ви не захочете поділитися завданням або подією з кимось як канал.
 • Повідомлення та сповіщення надсилаються тим, кого ви запросите.
 • Безкоштовний доступ до таких функцій Donut для співробітників, як надсилання запрошень, святкування подій і спілкування в чатах для охолодження води.
 • Він поставляється з декількома функціями, які розділені на два платні плани, наприклад плани Premium і Standard.

З Donut легко працювати, щоб зблизити людей. Це полегшує нові зв’язки, заохочує до взаємного святкування та автоматизує випадкову розмову. Найкраще те, що користувачам не потрібно порушувати свою конфіденційність, щоб виконати завдання.

Гей, Тако

Що це робить? – Гей, Тако допомагає роботодавцям створювати щасливіші та сильніші віддалені команди. Це допомагає оптимізувати робочий процес, не турбуватися про визнання членів команди та весело проводити час під час спільної роботи.

особливості

 • Можна відкрити канали активності, щоб побачити, над чим працює команда.
 • Підтримуйте та активуйте таблиці лідерів, щоб отримувати та роздавати тако співробітникам.
 • Створюйте незабутні моменти з друзями на основі особливих випадків або досягнень і даруйте їм віртуальні подарунки.
 • Це допомагає компаніям створити культуру визнання для своїх співробітників, щоб зменшити витрати на оборот і зберегти членів команди.

HeyTaco легко інтегрувати з Microsoft Teams і Slack; додайте емодзі Tack, коли ви обмінюєтеся повідомленнями з колегами, щоб висловити вдячність і похвалу, щоб викликати посмішку на їхніх обличчях. Крім того, це дозволяє відстежувати всі дії вашої команди.

Поллі

Що це робить? – Поллі отримує всі оновлення та переносить їх у вашу програму Slack, будь то велике запитання чи незначний запит. Він миттєво відповідає на всі запитання, не мулячись на різних платформах.

особливості

 • Відповідь у 7-10 разів швидша та миттєва, ніж форма чи опитування
 • Він спеціально створений для Slack.
 • Приймайте обґрунтовані рішення з миттєвими візуалізованими результатами за допомогою файлів бази даних CSV.
 • Автоматизація повторюваних завдань за допомогою щотижневих перевірок, порядку денного зустрічей 1-на-1, щоденних стоянь та інших процедур.

Інструмент Polly також може підсилювати різноманітні голоси за допомогою структурованого зворотного зв’язку «знизу вгору», щоб покращити роботу співробітників і отримати контроль анонімності щодо делікатних тем.

Джибл

Що це робить? – Розглянемо Джибл як безкоштовний інструмент відстеження робочого часу Slack, який може допомогти роботодавцям відстежувати час роботи співробітників і поза ним. Він може допомогти у перегляді спрощених табелів і працювати як інструмент обміну повідомленнями. Рішення може допомогти знайти команди, які можуть працювати для компаній, щоб розпочати роботу.

  10 швидких кроків для підвищення продуктивності ПК

особливості

 • Відстежуйте час співробітників за допомогою команд зі слешами, щоб зрозуміти їхній прогрес.
 • Відстежуйте щоденні журнали співробітників з годинами нарахування заробітної плати, відстежуваними годинами та щоденними записами.
 • Переглядайте дії та проекти, щоб відстежувати час і перевіряти, хто над яким модулем працює.
 • Спростіть дані табеля за допомогою регулярних журналів, щотижневих оновлень і щоденних підсумків без перемикання програм.
 • Миттєво розумійте проектну діяльність усіх співробітників, прокручуючи деталі.
 • Отримуйте миттєві сповіщення в режимі реального часу, щоб відстежувати діяльність співробітників, наприклад відстежувати час, розуміти їх роботу тощо.

Користувачі можуть створити обліковий запис Jibble, інтегрувати його зі Slack, запросити учасників і почати використовувати його.

Статус Герой

Що це робить? – Статус Герой це інструмент із миттєвою синхронізацією з автоматичними резервами та миттєвим узгодженням команд. Щоб отримувати глибокі та лаконічні звіти, можна підтримувати асинхронність даних і реєстрацій. Метою використання Status Hero є заміна тривалих нарад, перерв і постукувань по плечах.

особливості

 • Легко автоматизувати щоденні реєстрації за допомогою спеціальних налаштувань, надсилати Slack, SMS або електронні листи та знати часовий пояс.
 • Відстежуйте стан здоров’я членів вашої команди, одночасно відстежуючи їхні цілі, частоту реєстрацій, запити та дії за допомогою ретро-звіту та звіту 1:1.
 • Переглядайте діяльність співробітника миттєво в потоці активності в реальному часі та реєстраціях за допомогою інструментів керування проектами, не перемикаючи програми.

Він ідеально підходить для Microsoft Teams, Slack і електронної пошти для реєстрації та компіляції дій для уточнення намірів, досягнень і блокувальників. Мета полягає в тому, щоб допомогти гібридним і віддаленим командам у різних часових поясах і робочих процесах отримувати звіти, ділитися відгуками та переглядати членів команди.

Geekbot

Що це робить? – Geekbot може допомогти проводити опитування та наради, а також отримувати щоденні звіти про програми Microsoft Teams і Slack. Мета полягає в тому, щоб заощадити час, отримати автоматизовані звіти та включити регулярні оновлення разом із встановленням частоти та часу зустрічей.

особливості

 • Вести звіти на основі місцевих часових поясів працівників легко, не пропонуючи їм отримати звіт опівночі.
 • Використовуйте шаблони, щоб почати створювати звіти, компілювати набори даних, працювати лише кількома клацаннями миші й отримувати підтримку в реальному часі.
 • Надішліть дружній звіт співробітникам, щоб поділитися звітами в режимі реального часу, і відкладіть очікування, щоб отримати відповідь.
 • Він ідеально підходить для звітів про продажі, щоденних зустрічей, моментів спілкування, нотаток зустрічей, відгуків команди, приватних зустрічей 1-на-1, ретроспективи команди тощо.
 • Налаштуйте командну роботу на автопілоті для повторюваних завдань, діліться відповідями, збирайте опитування, запускайте щоденні стендапи та публікуйте оновлення в Microsoft Teams і Slack.

Geekbot також допомагає отримувати відповіді від Microsoft Teams і Slack.

Workast

Що це робить? – Workast має на меті організувати роботу для команд на Slack, делегуючи завдання, оптимізуючи процеси, проводячи зустрічі, керуючи проектами та покращуючи видимість завдань членів команди. Легко встановити Workast кількома клацаннями миші та почати співпрацювати з членами команди.

особливості

 • Миттєві нагадування та сповіщення в Slack без перевантаження ваших інструментів.
 • Співпрацюйте з членами команди без окремих паролів, запрошень або нових облікових записів.
 • Легко створюйте завдання на Slack і миттєво фіксуйте статус.
 • Отримайте видимість завдань, призначених членам команди, перерозподіліть ресурси для завдань і відстежуйте їх.

Workast полегшив відстеження та фіксацію робочих деталей у Slack за допомогою дошок, списків, часових шкал і календарів. Це допомагає користувачам створювати унікальні робочі процеси та оптимізувати завдання за допомогою електронних листів, синхронізації календаря, конструктора робочих процесів, веб-хуків і API, Zapier і форм.

  Палітра вибирає кольори з будь-якого зображення та надає вам HEX або RGB-код [Web]

Діапазон

Що це робить? – Діапазон дозволяє користувачам відстежувати своїх співробітників із Slack, не перемикаючись між програмами. Від реєстрації до виїзду, він може охопити всі важливі функції. Якщо ви дошкуляли своїй команді щодо всіх завдань і оновлень, найкраще вибрати Range, який позбавить вас необхідності надсилати повідомлення команді.

особливості

 • Встановіть нагадування для відстеження завдань, не переходячи до фази мікроуправління.
 • Отримуйте потужні оновлення статусу, щоб отримати продуктивні, цілеспрямовані та пов’язані результати.
 • Написання реєстрацій швидко та швидше, незалежно від завдань, над якими працює ваша команда.

Його легко підключити до Slack; відвідайте налаштування інтеграції, налаштуйте Slack, підключіть Slack і Range, виконайте необхідні кроки та почніть насолоджуватися інтеграцією.

PigeonBot

Що це робить? – PigeonBot це чудовий інструмент для інтеграції зі Slack, не заважаючи членам команди. Команди /email легко використовувати для надсилання електронних листів через Slack, щоб обговорити будь-яке завдання та залишатися зосередженим. Справа в тому, що працівники ненавидять отримувати повідомлення Slack для кожного завдання.

особливості

 • PigeonBot допомагає уникнути відволікання електронною поштою через Slack, що може оптимізувати завдання для команди.
 • Надсилайте й отримуйте повідомлення електронної пошти безпосередньо в Slack, не змінюючи програму.

Найкраще надіслати електронний лист із усіма завданнями та перенести його далі. PigeonBot легко обробляє електронні листи для команди, не перемикаючись між Slack і електронною поштою (щоб перевіряти будь-які нові оновлення).

Бонусно

Що це робить? – Бонусно інтеграції добре працюють із Slack, допомагаючи членам команди співпрацювати та ефективно спілкуватися. Користувачі можуть приєднатися до каналу розпізнавання на Slack, щоб знати статус співробітника та його колег. Він пропонує прямі трансляції співробітників на кожному кроці протягом робочого дня.

особливості

 • Це допомагає підвищити взаємодію з членами команди, не залишаючи Slack.
 • Створення міцнішої команди та збільшення визнання серед членів, безпосередньо підпорядкованих менеджерів, колег та інших.
 • Просування основних цінностей бізнесу за допомогою спілкування та співпраці є бонусом.
 • Регулярні оновлення про дні народження та події гарантують, що всі зможуть відсвяткувати подію разом.
 • Функція автоматичного сповіщення в Slack без додаткових зусиль для менеджерів або керівників.

Bonusly надсилає визнання членам команди за допомогою простої команди /give як режим заробити досягнення, отримати нагороди та отримати бонус.

Просте опитування

Що це робить? – Просте опитування це рідний і простий інструмент інтеграції для Slack, який може допомогти зв’язатися з колегами за кілька хвилин. Легко створити опитування за допомогою команди /poll, щоб інші могли проголосувати.

особливості

 • Створюйте анонімні опитування, щоб приховати, щоб легко побачити, хто за що проголосував.
 • Налаштуйте повторювані опитування на основі тижня, дня чи місяця.
 • Обмежте голосування одним голосом на особу або кількома голосами відповідно до ваших вимог.
 • Створюйте опитування з декількома запитаннями, щоб було легко дізнатися про досвід співробітника.

Висновок

Зважаючи на це, ми сподіваємося, що ви зможете скористатися цим списком і миттєво підвищити свою продуктивність. Ці додатки та інтеграція допоможуть вам отримати найкращі результати, збільшити утримання та полегшити співпрацю без шкоди для якості.

Ви також можете переглянути ці програми для підвищення продуктивності, якщо ви віддалено працюєте.