14 найкращих програм (юридичні технології) для юридичних фірм у 2022 році

Юридичні технологічні рішення допомагають фахівцям у сфері права або фірмам спрощувати процеси та зосереджуватися на розгляді справи, а не на канцелярських завданнях.

Оскільки більшість галузей промисловості переживає цифрову трансформацію, чому юридичний ринок залишити в спокої? Натомість судові процеси можуть отримати більше користі від технологічних програмних продуктів, таких як автоматичний пошук довідкових справ, розвідка про протилежних експертів, табелі обліку робочого часу на основі ШІ тощо.

Відкрийте для себе найкращі у своєму класі судові рішення, засновані на передовій практиці розробки програмного забезпечення та технології AI/ML.

Технологічний продукт, який робить судові процеси ефективнішими, прибутковими, сумісними та безпечнішими. Це досягається шляхом поєднання юридичної практики з програмними технологіями, штучним інтелектом (AI), машинним навчанням (ML), керуванням базами даних, аналізом великих даних, блокчейном і протоколами безпеки даних.

У звичайних юридичних фірмах персонал витрачає більше часу на непродуктивну канцелярську роботу, ніж на те, що має значення для фірми, підписуючи більше клієнтів і виграючи справи. Оцифровані програми дозволяють адвокатам і помічникам юристів витрачати більше часу на справи та клієнтів.

Удосконалені програмні рішення для юридичних професіоналів також дозволяють мікро-, малим і середнім юридичним фірмам розвиватися за рахунок використання новітніх технологій, оскільки багато постачальників юридичних програмних технологій пропонують пакети передплати, доступні та масштабовані.

#1. Інструменти юридичного процесу допомагають вам усунути людські помилки з ваших юридичних документів і розгляду справ. Таким чином, ви отримуєте більше часу для роботи з клієнтами та їхніми справами, а не для усунення помилок.

#2. Захист даних клієнтів є складним завданням у традиційній юридичній практиці. Цілком можливо, що хтось викрадає або копіює дані клієнта, щоб отримати перевагу в будь-яких точках контакту, таких як копіювальні магазини, будівлі суду тощо. Ви можете уникнути таких можливостей, перейшовши на цифрову систему обробки документів.

#3. Більшості юридичних фірм потрібно наймати команду помічників юристів, щоб відстежувати зміни законодавства, що відбуваються в усьому світі. Це величезні капітальні витрати. Ви можете інвестувати в доступне програмне забезпечення для легального аналізу даних і уникнути величезних витрат на непотрібний персонал.

#4. Юридичні справи включають тисячі посилань на кримінальні кодекси, цитати з історичних справ, юридичні документи, адміністративні документи, експертні примітки тощо. Для того, щоб зібрати їх в одному місці в безладний спосіб, потрібно багато оплачуваних годин. Натомість керуйте всіма справами та файлами в централізованому програмному забезпеченні та отримуйте доступ до них онлайн зі смартфона чи ноутбука.

Тепер, коли ви маєте базове уявлення про те, як програмне забезпечення та юридична індустрія працюють разом, настав час дізнатися про провідні програми, наведені нижче:

Кліо

Ви можете без особливих зусиль керувати, розвивати та підвищувати цінність своєї юридичної фірми за допомогою безлічі інструментів від Кліо. Будь то керування юридичними практиками, нові та існуючі клієнти, адаптація клієнтів і керування документами, ви отримуєте все в одному захищеному хмарному програмному забезпеченні.

Усе, що вам потрібно, це надійне підключення до Інтернету та комп’ютер із веб-браузером для запуску Clio. Таким чином, не має значення, який пристрій ви використовуєте. Кожен пристрій підтримується з віддаленого або офісного приміщення. Таким чином, вам також стане легко ввійти в еру цифрової трансформації, використовуючи цей юридичний технологічний інструмент.

Clio пропонує два різні програми для малих, середніх і великих юридичних фірм. Це Clio Manage для основних завдань юридичної фірми, як-от ведення справ, виставлення рахунків, керування завданнями, аналітика юридичних фірм, аналітика даних тощо. З іншого боку, Clio Grow призначено для клієнтів, управління взаємовідносинами, обробки та керування документами, призначення на прийом. бронювання тощо.

Everlaw

Everlaw це онлайн-інструмент правового управління. Корпорації, юридичні фірми, державні установи, державні та місцеві правоохоронні органи тощо широко використовують його для складної юридичної роботи. Інструмент Everlaw спеціалізується на електронному відкритті.

Електронне відкриття – це ідентифікація, дослідження даних, що зберігаються в електронному вигляді, збір електронної доказової інформації, позначення документів тощо. Модуль електронного пошуку Everlaw має такі розширені функції, як інтелектуальні можливості пошуку та виклик відповідних документів справи за допомогою механізму прогнозування.

Крім того, є багатозадачний екран, де юристи та слідчі можуть візуалізувати всі пов’язані документи в груповій формі. Крім того, це дає вам свободу використання технології пошуку за допомогою перетягування. Ви можете просто перетягнути такі фільтри пошуку, як клієнт, учасник команди, рейтинг документа, тип документа, мова документа тощо, щоб отримати потрібні документи справи.

Крім того, юридичне технологічне рішення Everlaw поставляється з прогнозним кодуванням і AI/ML. Ці функції дозволяють інструменту ставати розумнішим, коли ви та вся ваша юридична фірма взаємодієте з програмою.

Filevine

Filevine це ще одне преміальне, надійне та надійне програмне рішення для юридичного товариства. Це хмарна програма, яку можна розгорнути за допомогою сумісного веб-переглядача за лічені хвилини.

Таким чином, вашій фірмі не потрібно витрачати час на налаштування програмного забезпечення, конфігурацію сервера, підписку на центр обробки даних тощо. Іншим важливим моментом є те, що Filevine використовує хмарну платформу Amazon Web Services (AWS) для максимального часу безвідмовної роботи інструменту та легкого доступу з будь-якого місця.

Основні функції цього інструменту:

 • Центри обробки даних, сумісні з HIPPA та SOC 2 типу II, забезпечують максимальну безпеку даних
 • Управління завданнями та термінами
 • Інструменти спілкування для клієнтів, юристів, свідків, експертів і медичних працівників
 • Запис розмови
 • Управління проектами
 • Сповіщення про оновлення справ для клієнтів

Різноманітні юридичні фірми, окремі практикуючі юристи, юридичні асоціації та юридичні товариства віддають перевагу цьому інструменту, оскільки він пропонує налаштування високого рівня. Таким чином, ви більше не витрачаєте дорогоцінний час і години практики на тестування випадкового програмного забезпечення для правового управління. Натомість команда Filevine надсилає вам інструмент, створений спеціально для вашої команди та доступний у хмарі.

Прапорець

Прапорець це відомий веб-інструмент для автоматизації бізнес-процесів без коду за допомогою веб-додатків. Він також має такий самий потенціал для трансформації будь-яких юридичних фірм або підприємств, які виконують різні повторювані завдання.

Використовуючи це юридичне технічне рішення для автоматизації процесів, ви можете надавати своїм клієнтам якісні консультаційні послуги. Крім того, ви можете створювати спеціальні клієнтські програми для покращення ваших ділових відносин.

Крім того, ви можете перетворити юридичні проекти з фіксованою комісією та низькою маржою на прибуткові, розширивши здатність вашої команди швидше закривати проекти завдяки автоматизації. Нарешті, деякі з найкорисніших інструментів, які ви можете використовувати на цій платформі, це розумні форми, механізми обчислень, стенограми, автоматизація документів, інформаційні панелі тощо.

Могутній

Коли ви розширюєте свою юридичну практику, щоб обслуговувати понад сотню клієнтів, спілкуватися з ними може стати справжньою проблемою. Ось наближається Могутнійонлайн-веб-портал для легкого обміну інформацією про справи з власниками застави, постачальниками медичних послуг, експертами, клієнтами та спонсорами.

Це заощаджує вам багато грошей, які в іншому випадку вам доведеться витратити на наймання додаткових помічників юристів для обговорення оновлених справ із клієнтами. Mighty звільняє наявних помічників юристів, щоб вони могли зосередитися на активних справах або потенційних нових справах.

Його ключовою особливістю є онлайн-платформа, де клієнти можуть перевіряти статус справи, завантажувати файли, запитувати оновлення тощо. Крім того, він інтегрується та синхронізується з іншими юридичними технологічними інструментами, такими як Filevine, Clio, MyCase тощо.

Експертний інститут

Експертний інститут є популярним місцем для пошуку експертних послуг (пошук експертів, клінічні кейс-клініки тощо) для судових справ і технологічних програм для практикуючих юристів і фірм. Наприклад, адвокати можуть підписатися на програми Expert Institute, такі як:

 • Управління справами для консультацій з експертами, збору думок і накопичення даних для зміцнення вашої справи.
 • Expert Radar, який дає вам інформацію про експертів-професіоналів, найнятих контрагентом
 • Transcript Network надає вам доступ до наявних експертних стенограм у подібних справах.

Навпаки, якщо ви фахівець у своїй галузі та хочете заробляти гроші на розгляді кейсів, ви можете приєднатися до Expert Institute або отримувати оплату щодня від випадку до випадку.

Час за Ping

ІТ-лідери, керівники фірм і фінансові керівники використовували Час за Ping протягом тривалого часу, щоб реєструвати час, складати табелі, виставляти рахунки клієнтам без особливих зусиль і розвивати їхній бізнес. Настав час вам перевести роботу вашої юридичної фірми з обліку часу на Time by Ping, а не робити це вручну.

Щоразу, коли ваші адвокати, юридичний персонал і помічник юриста працюють над чимось, пов’язаним зі справою, програмування ШІ інструменту автоматично фіксує час і роботу та також класифікує їх.

Крім того, він може ефективно відстежувати дії в програмах, запущених на ваших ПК з Windows, і пов’язувати завдання з відповідним випадком або клієнтом. Цей видатний юридичний інструмент для відстеження часу може відстежувати додатки для керування юридичною практикою, Microsoft Word, Outlook, Google Chrome, веб-сайти для дослідження випадків та багато іншого.

Практика Пантера

Якщо ваша юридична команда або фірма зосереджена на тілесних ушкодженнях, банкрутстві, плануванні майна, кримінальному праві, розлученні, судовому розгляді тощо, ви повинні спробувати Практика Пантера. Багато малих, середніх і великих юридичних фірм віддають перевагу цьому програмному забезпеченню для правового управління через його простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача (UI).

Це веб-додаток, тому ви можете запускати його на більшості комп’ютерів. Основні функції включають:

 • Ведення справ
 • Управління документами
 • Управління контактами
 • Календар і докетинг
 • Облік часу, виставлення рахунків і оплата

Крім того, для мобільності та віддаленої роботи існують програми для Android та iOS. Таким чином, ви можете синхронізувати свою роботу з комп’ютера на смартфон і отримувати доступ до файлів справи під час поїздки на роботу.

MyCase

Різноманітні юридичні фірми та професійні юристи використовують MyCase рішення для правового менеджменту для виконання щоденних робочих процесів із судовими справами та ефективного спілкування зі своїми бізнес-клієнтами. Хмарна програма також надає такі корисні функції, як планування зустрічей із клієнтами та облік.

Він також пропонує такі стандартні функції, як керування документами справ, цифровий облік часу для цілей виставлення рахунків, реєстрація справ і керування діловими контактами. Крім того, існують функції синхронізації розкладу та календаря, які дозволяють практикуючим юристам, помічникам юристів і клієнтам співпрацювати в активній справі.

КосмоЛекс

Якщо ви шукаєте централізоване рішення для ведення юридичних справ, щоб усунути дублікати, подвійні записи та суміжну культуру роботи, ви можете спробувати КосмоЛекс. Це веб-додаток, розміщений у хмарі, тому налаштування не потрібно.

Деякі з його визначних особливостей:

 • Фіксація часу та витрат
 • Пакетний рахунок-фактура електронною поштою та виставлення рахунків одним клацанням миші
 • Бухгалтерія адвокатського бюро
 • Юридичний довірчий облік
 • Документообіг справи
 • Захищений веб-портал для клієнтів
 • Календар справ і управління завданнями

Плата також полегшує вам виконання завдань завдяки інтеграції зі сторонніми інструментами, такими як Google Drive, Dropbox і WeTransfer.

Ракетна справа

Ракетна справа це ще один популярний і надійний інструмент управління юридичною практикою для юридичних справ і справ усіх видів. Крім того, інструмент ідеально підходить для юридичних організацій будь-якого розміру, як-от індивідуально практикуючі юристи, великі юридичні фірми, фірми середнього розміру тощо.

Він містить усі наступні програми в одній програмі:

 • Облік робочого часу та табелі обліку робочого часу
 • Автоматична обробка документів
 • Управління юридичними контактами
 • Ведення справ
 • Завдання, графіки та календарі
 • Програми для співпраці та смартфонів

Цей юридичний технічний інструмент — це єдине програмне забезпечення, яке вам знадобиться для ведення легального бізнес-процесу. Таким чином, ви економите на заявках, додатковому штаті, паперах та інших компонентах, які збільшують капітальні витрати вашої фірми.

Smokeball

Запровадьте продуктивність, організованість і прибутковість, перенісши управління судовими процесами до Smokeball. Інструмент містить усі ключові моменти, необхідні для таких юридичних сфер, як сімейне право, планування майна, тілесні ушкодження, комерційне право, цивільне судочинство, кримінальне право тощо.

Його модуль продуктивності знайомить вас з автоматичною обробкою документів, складанням документів, відстеженням часу для точного виставлення рахунків, електронними підписами, клієнтськими порталами тощо. З іншого боку, модуль організації зосереджується на основних юридичних процесах, таких як робочі процеси, завдання, форми, електронні листи, ведення справ та ведення юридичного календаря.

Нарешті, скористайтеся модулем прибутковості для залучення нових клієнтів, збору аналітичних даних та інструментів виставлення рахунків, керування обліковими записами клієнтів та інтеграції Smokeball з іншими бізнес-додатками.

Вкладки3

Вкладки3 Інструмент правових технологій пропонує фінанси, управління справами та управління практикою для малих і середніх юридичних фірм у більшості сфер юридичної практики. Це дозволяє практикуючим юристам керувати своїми справами та розкладом зустрічей з клієнтами. Крім того, будучи фахівцем у сфері права, ви можете відстежувати свій час і рахунки за допомогою централізованої системи.

Багато юристів і адвокатів часто шкодують, що виставили своїм клієнтам занижені рахунки, оскільки ручний облік часу та створення табелів відбуваються з людськими помилками. Крім того, ви можете забути деякі дрібні завдання, пов’язані зі справою. Якщо ви використовуєте Tabs3, його модуль Timer точно відстежує всі завдання, пов’язані зі справами або клієнтами, і автоматично виставляє їм рахунок.

TimeSolv

TimeSolv був популярним вибором інструменту виставлення рахунків у хмарі для багатьох професій, таких як бухгалтери, архітектори, консультанти з технологій, фрілансери тощо. На щастя, інструмент також вийшов на ринок практикуючих юристів та юридичних фірм.

Дорожні збори поєднують білінг із юридичними проектами та завданнями. Отже, щойно ваша команда закриває справу, TimeSolv автоматично виставляє рахунок. Більше немає втрат доходу через несвоєчасне виставлення рахунків і пропуск клієнтами термінів платежу.

Заключні слова

Ви дізналися про найкращі юридичні технологічні інструменти, які перемагають у ринковій конкуренції, і вам має бути простіше вибрати один. Ви можете порівняти всі основні функції та унікальну торгову пропозицію популярного програмного забезпечення для юристів-практиків.

Вас також можуть зацікавити шаблони юридичних документів для важливих для вас підприємств.