14 найкращих програм скорочення URL-адрес для маркетингу брендів

Довгі URL-адреси можуть завдавати величезних труднощів кількома способами, і одним із них є керування ними.

Якщо ви десь зберігаєте свої URL-адреси для довідок, то мати довгі та складні символи іноді може бути складним завданням. Мало того, якщо ви ділитеся довгими посиланнями в соціальних мережах, це також може виглядати трохи спамом.

Щоб боротися з цим, існує багато програм для скорочення URL-адрес, які перетворюють ваші довгі URL-адреси на короткі, що запам’ятовуються. Використовуючи їх, вашій аудиторії буде легко поділитися цим без будь-яких вагань.

Крім того, більшість засобів скорочення URL-адрес дозволяють відстежувати перегляди/кліки та інші дані. Це чудовий елемент для маркетингових цілей.

У цій статті я перерахував деякі з найкращих програм скорочення URL-адрес. Давайте відразу перейдемо до списку. 🙂

Трохи

Якщо ви не жили під каменем, знаєте що Трохи є. Це, мабуть, найвідоміший засіб скорочення URL-адрес, і він робить більше, ніж просто це. Ви можете отримати такі дані, як, хто натискає ваші посилання, демографічні показники, з яких вони надходять, а також з якого веб-сайту/джерела вони клацнули.

Ви можете налаштувати посилання, щоб вони містили вибрані символи відповідно до вашого бренду. Великі компанії, такі як Disney, ESPN, Amazon і Nike, користуються цією послугою, тому ви навряд чи помилитеся.

Ви можете почати користуватися Bitly безкоштовно, але є також преміальні плани від 29 доларів США на місяць.

Ребрендінг

Маючи понад 100 інтеграцій, Ребрендінг постачається з купою функцій, які зовсім нестандартні. Ви можете розмістити назву свого бренду на своїх скорочених посиланнях, відстежувати кожен клік і перегляд, оптимізувати посилання для кращого охоплення та співпрацювати з членами вашої команди.

Rebrandly має понад 250 000 задоволених клієнтів і зростає.

Тарифні плани починаються від 29 доларів США на місяць, але ви можете зареєструватися безкоштовно, щоб відчути смак із безкоштовним планом.

Clkim

Clkim це платформа скорочення посилань із багатьма гнучкими параметрами. Це дозволяє вичавити максимальний потенціал із ваших посилань за допомогою:

 • Короткі фірмові URL-адреси
 • Інтелектуальне перенаправлення до прямих користувачів на основі контекстних тригерів
 • Ретаргетинг користувачів і створення власних списків
 • Монетизація за допомогою реклами

Крім того, Clkim легко налаштовується, його налаштування займає не більше 2 хвилин. Ви отримуєте детальну аналітику, щоб бути в курсі своїх кампаній, і блискучу команду підтримки, яка доступна 24/7.

  Як відновити Apple Watch за допомогою iPhone

Ви можете вибрати тарифний план від 10 доларів США на місяць за умови щорічної оплати. Однак є 14-денна безкоштовна пробна версія, якою ви можете скористатися, перш ніж перейти до неї.

Чудово підходить як для окремих осіб, так і для команд, Поморгайте використовується такими брендами, як Airbnb, Ray-Ban і Coca Cola. Це дозволяє аналізувати та відстежувати ваші посилання та легко інтегрувати їх API у вашу екосистему. Ви також отримуєте масу корисних ресурсів, щоб налаштувати речі та досягти найкращих результатів.

Його легко розширити з часом, оскільки ви можете платити лише за функції, які вам потрібні на даний момент, і оновлювати пізніше. Одна дивовижна особливість цієї платформи полягає в тому, що вона має програму для iOS і розширення Google Chrome, тож ви можете отримати доступ до неї з різних сторін.

Нарешті, важливо зазначити, що вони підтримують безпеку та відповідність корпоративного рівня, тому всі ваші дані та все інше завжди буде в безпеці.

TinyURL

Як випливає з назви, TinyURL безкоштовно робить ваші посилання коротшими та такими, що запам’ятовуються. Ви можете одразу використати поле URL-адреси, щоб ввести свої довгі посилання та натиснути кнопку, щоб виконати завдання, навіть не реєструючись.

Він також має панель інструментів браузера, щоб ви могли скорочувати посилання набагато швидше, і він працює в більшості провідних браузерів, які існують.

Ця служба не є найбагатшою на функції, але вона справляється зі своєю основною роботою досить добре. Якщо ви бажаєте не більше, ніж швидше скоротити кілька посилань, то TinyURL чудово підходить для цього. Ні більше, ні менше.

Ow.ly

Якщо у вас є Hootsuite, ви можете використовувати їх Ow.ly Сервіс скорочення URL. Раніше він був доступний для всіх, але через проблеми безпеки тепер ви можете знайти його лише на інформаційній панелі Hootsuite.

Однак це не ускладнює роботу, оскільки ви можете розпочати роботу безкоштовно та продовжувати користуватися нею абсолютно безкоштовно. Це дозволяє миттєво скоротити посилання, виміряти трафік і продемонструвати соціальну рентабельність інвестицій.

Є також багато інших функцій, до яких ви можете отримати доступ, якщо виберете один із їхніх платних планів. Будьте певні, Ow.ly надзвичайно зручний, і вам не складе труднощів розібратися.

Tinycc

Ви можете скорочувати, відстежувати та керувати URL-адресами Tinycc. Це дозволяє переглядати нові та повторні кліки, країну походження, використовуваний браузер та іншу статистику. А оскільки вам потрібно зареєструватися та створити обліковий запис, ви можете перевіряти свою історію посилань і керувати ними за допомогою тегів, фільтрів тощо.

  Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone

Вам також надається можливість скоротити посилання, що містять назву вашого бренду або власний домен, що дуже круто та корисно. Ця послуга безкоштовна, але є також преміум-план, який ви можете перевірити. Він має більше надбавок і функцій.

Qti.ai

Qti.ai це не просто засіб для скорочення URL-адрес, але також працює як аналіз загроз для покращення цілісності онлайн. Коли ви створите посилання за допомогою цієї служби, вона проаналізує їх на предмет шахрайства та зловмисних дій, допомагаючи користувачам залишатися захищеними від загроз.

Оскільки сьогодні хакери досить розвинені, Qti.ai ретельно перевіряє кожне посилання, щоб з’ясувати, чи містить воно фішинг, вміст для дорослих або ризик шахрайства.

Це захищає вас і людей, які натискатимуть ці посилання, у безпеці. Користуватися цією послугою можна безкоштовно, тож перевірте її.

Хл.лі

Дуже простий і зрозумілий сервіс, Хл.лі дозволяє швидко та легко скорочувати URL-адреси. Він безкоштовний, безпечний для конфіденційності та дозволяє вам налаштувати власне закінчення URL-адреси. Ви також можете вибрати термін дії, якщо ви не хочете, щоб URL-адреса працювала через певний період часу.

Tiny.ie

Ви можете перетворити свої довгі URL-адреси на фірмові та легко їх аналізувати за допомогою Tiny.ie. Він має можливість відстеження, що дає вам змогу розділити A/B-тест між URL-адресами, щоб побачити, які з них дають кращі результати. Крім того, ви можете користуватися повністю захищеним сховищем даних, яке захищає вашу інформацію.

Окрім цього, ви можете:

 • Відстежуйте конверсії
 • Легко змініть цільову URL-адресу, якщо спочатку зробили помилку.
 • Перенацілюйте кожен окремий клік для отримання максимальних результатів
 • Створюйте CTA для будь-якого веб-сайту в світі

Є набагато більше функцій, і ви можете отримати до них доступ за допомогою 14-денної безкоштовної пробної версії. Зазначте, що тарифні плани починаються від 19 доларів США на місяць.

Is.gd

Is.gd це ще одна дуже проста служба для скорочення ваших посилань. Ви отримуєте можливість реєструвати статистику для своїх посилань, використовувати слова в нижньому регістрі + слова, які можна вимовляти, і навіть генерувати спеціальну URL-адресу. Користуватися цим веб-сайтом можна абсолютно безкоштовно, і ви можете зменшувати скільки завгодно посилань.

  Як вимкнути флеш-повідомлення на iPhone

Крім того, він досить широко використовується, і на сьогодні вони скоротили понад мільярд посилань.

Кутт

Доступний як хмарний сервіс, а також як розширення браузера для Google Chrome і Firefox, Кутт має купу функцій, які можуть зробити ваше життя набагато зручнішим, скорочуючи посилання. Він абсолютно безкоштовний і має відкритий вихідний код і дозволяє виконувати такі завдання:

 • Керуйте посиланнями з єдиної зручної інформаційної панелі
 • Створіть власні домени для своїх посилань
 • Переглянути детальну статистику
 • Використовуйте їх API для доступу до рішення з будь-якого місця

Я вважаю, що для послуги, яка не вимагає жодних витрат, Кутт справляється дуже добре.

Adf.ly

Я думаю, що багато з вас знайомі Adf.ly, тому що в той час це була найпопулярніша служба скорочення посилань. Велика частина популярності прийшла тому, що вам платять за скорочення посилань. Так.

Однак він також має багато чудових функцій, як-от перегляд детальної аналітики, використання API тощо. Ви також отримуєте кілька варіантів монетизації, тому обов’язково перевірте, якщо це те, що ви шукаєте.

Короткий.io

І останнє, але не менш важливе, Короткий.io має гнучкі плани та чудові функції. Ви можете використовувати кілька спеціальних доменів, відстежувати кожен окремий клік і його місцезнаходження та персоналізувати кожну URL-адресу. Окрім цього, це дозволяє вам співпрацювати з членами команди та також використовувати їх ключ API.

Дивовижно те, що ви можете інтегрувати цю послугу з кількома додатками за вашим бажанням. Short.io має як безкоштовні, так і платні плани від 20 доларів США на місяць.

Ви можете або зареєструватися, використовуючи їхній безкоштовний план, або скористатися пробною версією одного з їхніх преміум-планів.

Висновок

Скорочена URL-адреса завжди краща за довгу URL-адресу зі спамом, тому я сподіваюся, що одне з наведених вище рішень полегшить вашу роботу.

Тепер розглянемо ці URL-адреси на крок далі. Прочитайте: 10 найкращих інструментів керування посиланнями на бренди для відстеження, маскування, повороту, перенаправлення.