14 найкращих програм для створення музики для професіоналів аудіо

Думаєте інвестувати в програмне забезпечення для створення музики? Намагаєтеся визначити, яке програмне забезпечення підійде вам найкраще?

Програмне забезпечення для створення музики формує будівельні блоки для створення музики. Інструмент для створення музики може зробити все: від створення чернетки до її вдосконалення в 10 разів.

У цій статті ми поговоримо про те, що таке створення музики та найкращі методи, яких слід дотримуватися під час створення музики, деякі функції, на які варто звернути увагу під час купівлі програмного забезпечення, і, нарешті, перерахуємо перевірене програмне забезпечення, яке можна спробувати.

Давайте розпочнемо.

Що таке створення музики?

Від простих джинглів до високохудожніх пісень, усе, що стосується створення музики, є частиною музичного виробництва.

Ви також можете сказати, що виробництво музики в цілому — це процес розробки, створення, вдосконалення та керування записаною музикою. Це одна з небагатьох професій, яка поєднує в собі креативність і технічну майстерність. Музичний продюсер має бути музичним генієм, але він також має бути технічно досвідченим. Чим ще повинен бути або робити музичний продюсер?

Не існує чітких правил того, що робить музичний продюсер. Оглядаючись назад, музичний продюсер жонглює багатьма ролями та завданнями.

Ось короткий огляд цих ролей:

 • Придумайте бачення музики та матеріалу
 • Допоможіть художникам реалізувати бачення
 • Формування музики протягом усієї постановки
 • Контролюйте виробництво та тренуйте артистів, коли потрібно
 • Планування та бюджетування

Це все основні ролі музичного продюсера. Однак різні жанри музики мають свої посадові інструкції для музичних продюсерів.

Наприклад, у жанрах хіп-хоп і R&B музичний продюсер створює ритм для пісні чи репу. Подібним чином музичні продюсери EDM часто самі є виконавцями.

З одного боку, бути художником, який також займається самопродюсуванням, сьогодні стає надзвичайно поширеним явищем.

Так, музику створюють не лише такі гучні імена, як EMI, Sony Music Entertainment або Universal Music Production. Маленькі творці та художники також беруться за це завдання.

Ця культура самопродукції стала сучасною сценою для більшості митців-початківців. Більшість з них роблять це лише тому, що вони на це здатні.

Поп-культура також почала поважати фонову роботу, яка йде на створення музики. Якщо ви хочете створювати музику самостійно, ось найкращий посібник.

Рекомендації, яких слід дотримуватися під час створення музики

Як згадувалося раніше, музичний продюсер не просто робить одну або дві речі і називає це концертом. Отже, ці «найкращі практики» є більш або інакше загальними речами, які допоможуть вам стати кращим музичним продюсером.

#1. Організуйте свою студію

Під час створення музики вам знадобиться величезна бібліотека ресурсів. Вам знадобляться звуки, як-от малий барабан, хлопки, мелодії та навіть вихідний матеріал, як-от уривки та повні треки.

Тож, щоб пройти через усе це, щоб знайти ідеальний фрагмент, може знадобитися багато часу, і ви можете втратити цей творчий імпульс. Організованість дає вам час обдумати основні ідеї.

Щоб ваші налаштування були чистими, ви можете створити папки та вкладені папки для всіх основних категорій ресурсів і розділити їх за типом.

Нарешті, організація вашої студії також включає в себе охайне робоче місце або офіс, навіть просто письмовий стіл.

#2. Створіть правильний графік роботи та поза нею

Творчість є вільною та природною для більшості. Але не обманюйте себе. Перехід до ненормованого графіка відштовхне вас і переверне вашу творчу сторону.

Ставтеся до створення музики, як до будь-якої іншої роботи. Наявність дисциплінованого графіка забезпечить вам виконання завдань.

Крім того, будьте здорові та піклуйтесь про своє тіло, своєчасно приймаючи їжу, займаючись фізичними вправами та будь-якою іншою діяльністю, яка допомагає вашому тілу залишатися зосередженим на створенні найкращої музики.

#3. Спілкуйтеся з іншими талановитими музикантами та продюсерами

Немає нічого схожого на спілкування з однодумцями. Ви можете вчитися у них та їхнього досвіду і робити те саме для них.

Ви можете запитати у них поради чи відгуки про свою роботу. Їхні пропозиції можуть додати інший погляд на вашу музику та інший кут для дослідження.

#4. Тренуйте свій слух до різних стилів

Зрозуміти популярні тенденції та незрозумілий стиль можна, послухавши інші жанри та стилі.

Тренуйте свій слух, щоб визначити, чому пісні, які ви слухаєте, відрізняються і що робить їх унікальними. Спробуйте навчитися розпізнавати висоту, гармонію та темп.

#5. Інвестуйте все, що можете, у програмне забезпечення та обладнання для створення музики

Однією з найпоширеніших порад щодо створення музики, яку ви бачите в Інтернеті, є придбання правильного обладнання та програмного забезпечення для створення музики.

В ідеалі вам потрібно почати з того, з чим ви можете працювати. Це не обов’язково має бути найвищий клас.

Однак вам однозначно слід працювати з преміум-студією, коли ви зможете. Ваша музика не тільки стане кращою, але й ви зможете легко керувати всіма своїми потребами.

Як вибрати правильне програмне забезпечення для створення музики

Вибір правильного програмного забезпечення для створення музики має вирішальне значення, оскільки воно стане вашим найкращим другом у ваших творчих пошуках.

Правильне програмне забезпечення зробить багато речей правильно за вас, наприклад, не потрапить у надокучливу петлю помилок або спробує з’ясувати різні технічні нюанси музичного виробництва.

Це також допоможе вам керувати своїм часом і підвищити продуктивність. І коли ви знайдете програмне забезпечення, яке відповідає вашим потребам, ви будете налаштовані на все життя.

Ось кілька порад щодо пошуку відповідного програмного забезпечення для створення музики, яке відповідає вашим потребам.

 • Зрозумійте свої цілі, визначте пріоритети своїх потреб і визначте конкретний робочий процес для свого музичного виробництва. Отримання програмного забезпечення, яке доповнює ваш робочий процес, усуне можливість необхідності додаткових плагінів або, що ще гірше, відсутності необхідних вам функцій.
 • Не вибирайте програмне забезпечення з найбільшою кількістю функцій. Наявність непотрібної кількості функцій може вас перевантажити. Незважаючи на це, ви використовуватимете лише частину всіх цих функцій.
 • Виберіть програмне забезпечення, яке найкраще працює з вашим комп’ютером або обладнанням. Деяке програмне забезпечення для створення музики найкраще працює з ПК з Windows, а інше — з Macbook. Тож виберіть свою отруту та створюйте епічну музику.
 • Ви також повинні розуміти свої бюджетні обмеження. Є багато безкоштовних додатків. Однак програмне забезпечення преміум-класу допоможе вам у створенні музики. Також просимо не використовувати піратські або підроблені копії.

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати правильне програмне забезпечення, ми створили розширений список найкращого програмного забезпечення для створення музики. Подивіться, який з них відповідає вашим критеріям ідеального продукту, і дерзайте!

Fl Studio

FL Studio це платна цифрова аудіоробоча станція для Windows і Mac OS.

Простота використання зробила його вірусним, і тепер це одне з найпоширеніших програм для створення музики в усьому світі.

Особливості FL Studio

 • Легко створюйте музику, натискаючи на ноти замість використання MIDI-контролера
 • Чудова здатність мікшування та мастерингу з чудовим мікшером, секвенціями, VST та ефектами
 • Отримайте доступ до величезного вибору платних і безкоштовних плагінів та інструментів
 • Чудовий звук і бібліотека пресетів для створення творчих мелодій і пісень
 • Величезна онлайн-спільнота з великою кількістю форумів і посібників із програмного забезпечення

Fl Studio — це чудова цифрова аудіоробоча станція (DAW), яку можна придбати одноразово та безкоштовними оновленнями протягом усього життя. Ви також можете спробувати його з необмеженою безкоштовною пробною версією.

Інструменти Avid Pro є галузевим стандартом музичного виробництва. Деякі з найвпливовіших художників і творців використовують Avid pro для своїх проектів.

Навіть голлівудські саундтреки створені за допомогою цієї дивовижної DAW.

Особливості Avid Pro Tools

 • Широкий вибір аудіоінтерфейсів і систем DSP, щоб отримати саме те, що потрібно вашому робочому процесу
 • Все, що вам потрібно, від інструментів, ефектів, фільтрів і купи аудіоінструментів із понад 100 плагінами
 • Широко визнаний як найкращий DAW і обов’язковий для артистів і музичних продюсерів

Avid Pro Tools доступний у 3 версіях – Artist, Studio та Flex. Усі вони доступні в різних цінових діапазонах залежно від ваших вимог.

Magix Music Maker

Magix Music Maker це чудова робоча станція для початківців для початківців, у якій достатньо можливостей для більш професійних користувачів.

Будь-хто може встановити музичний редактор і почати створювати музику.

Особливості Magix Music Maker

 • Настроюваний, простий у використанні інтерфейс і зручний для початківців досвід створення музики
 • Корисні та інтуїтивно зрозумілі інструменти зі штучним інтелектом для створення пісень для створення музики
 • Отримайте доступ до понад 500 звукових пулів, включаючи понад 260 000 семплів
 • Створюйте власні ритми та використовуйте високоякісні мікшери та ефекти

Magix Music Maker доступний у безкоштовній версії, яка пропонує чудові функції для нових продюсерів. Ви також можете вибрати випуски програмного забезпечення plus, premium або beatbox, щоб отримати більше функцій і отримати доступ до більшої бібліотеки ресурсів.

Ableton Live

Ableton Live це надзвичайно універсальна та корисна DAW як для художників, так і для продюсерів.

Він особливо відомий як вибір для виконавців EDM та хіп-хопу, оскільки він чудово підходить для нарізання семплів, налаштування та спотворення петлі.

Особливості Ableton Live

 • Чудова попередньо відображена апаратна інтеграція з Ableton Push та декількома іншими партнерами Ableton для плавного та безперебійного практичного використання
 • Контролер із підтримкою MPE для керування декількома параметрами різних нот для кращого інструментального виконання
 • Надзвичайно легко налаштувати та налаштувати DAW відповідно до ваших потреб
 • Компонування та редагування пов’язаних доріжок, що ділить виконання MIDI на окремі дублі, щоб спробувати різні комбінації

Live 11 від Ableton — чудове програмне забезпечення для створення музики, яке використовується багатьма продюсерами в індустрії. Ви також можете випробувати Ableton протягом 90 днів безкоштовно, перш ніж купувати вступну, студійну або пакетну версію Live 11.

Зухвалість

Зухвалість це безкоштовне програмне забезпечення для створення музики з відкритим вихідним кодом, яке більше схоже на аудіоредактор, ніж на повноцінну DAW.

Audacity може бути чудовим програмним забезпеченням і будь-якою іншою робочою станцією, якою ви користуєтеся, оскільки вона має функції редагування, які інші програми не мають.

Особливості Audacity

 • Доступність високого класу, де ви можете повністю маніпулювати доріжками та вибором
 • Запис живого багатодоріжкового аудіо безпосередньо з мікрофона, мікшера або іншого носія.
 • Легко редагуйте треки за допомогою таких функцій, як видалення шуму, зміна тональності, додавання або генерування звуків.

Audacity — чудове програмне забезпечення для редагування музики, використання якого абсолютно безкоштовне. Це також зручно для початківців, оскільки спільнота виробників допомагає один одному.

Apple Logic Pro

Apple Logic Pro це одна з найдосконаліших DAW, яка містить практично все, що вам знадобиться від програмного забезпечення для створення музики.

Ця DAW нового покоління від Apple — чудовий інструмент для вас, якщо ви хочете, щоб усі ваші завдання виконувалися на одній робочій станції, не покладаючись на декілька програм.

Особливості Apple Logic Pro

 • Дивовижна DAW «все в одному» для повного завершення проекту
 • Велика бібліотека з понад 7000 звуків, циклів, інструментів, ефектів тощо.
 • Чудовий новий 3D-планувальник об’єктів, який забезпечує точне розташування звуку навколо слухача
 • Легкий запис MIDI, редагування та маніпуляції
 • Створюйте безшовні композиції, натискаючи та перетягуючи, щоб вибрати потрібні розділи

Примітка. Apple Logic Pro доступний лише для комп’ютерів Mac, і ви можете придбати його одноразово або скористатися 90-денною безкоштовною пробною версією.

PreSonus Studio One

PreSonus Studio One це хороша робоча станція для початківців із великою кількістю функціональних можливостей для задоволення ваших потреб у створенні музики.

Це менше, ніж інше програмне забезпечення для створення музики, а також має відносно менші можливості. Однак це також не сутулість.

Особливості PreSonus Studio One

 • Зручна робоча станція зі стилем перетягування робочого процесу по всій дошці
 • Необмежена кількість аудіофайлів і MIDI-доріжок із хорошими можливостями редагування
 • Один із найкращих варіантів freemium на ринку DAW
 • Пропонує як електронні елементи, так і функції класичної нотації

Незважаючи на те, що PreSonus Studio One має обмежені функції, він все ще має тег, що його використовують професіонали в галузі. Ви можете розпочати роботу над цією робочою станцією з деякими платними плагінами, щоб покращити виробництво музики.

Жнець

Жнець це високотехнологічне програмне забезпечення для виробництва музики з великою кількістю параметрів налаштування для вашого робочого процесу.

Він має круту криву навчання, але коли ви закінчите, ви побачите, що Reaper є однією з найкращих DAW на ринку.

Особливості Reaper

 • DAW з широкими можливостями налаштування, де ви можете налаштувати речі так, як вам подобається, і створити унікальну та персональну робочу станцію
 • Надзвичайно зручний для ПК і потребує набагато менше обчислювальної потужності, ніж багато інших конкурентів.
 • Найкраще програмне забезпечення для виробництва музики у своїй бюджетній категорії

Reaper – не найкращий варіант для всіх виробників. Особливо, якщо ви новачок, вам слід шукати простіші DAW, щоб розпочати роботу. Ми радимо вам використовувати Reaper для просунутого музичного виробництва.

Steinberg Cubase Pro

Cubase це DAW, створений Стейнбергом, який також створив VST (технологія віртуальної студії).

Отже, одна з найкращих частин використання Cubase — це можливість використовувати VST сторонніх розробників із відмінною стабільністю програмного забезпечення.

Особливості Cubase Pro

 • Доступ до чудових VST і вбудованих ефектів у DAW
 • Багато розширених функцій редагування, які можна використовувати для багатьох проектів
 • Усі стандартні функції, такі як Comping, підтримка ARA, відмінний звуковий механізм, Audio Warp тощо.
 • Деякі з найкращих можливостей MIDI на ринку

Cubase доступний для ПК Mac і Windows у трьох версіях: Elements, Artists і Pro. Усі версії забезпечують хороший досвід за суму, яку ви платите.

Студія Bitwig

Студія Bitwig це програмне забезпечення для виробництва музики, яке поєднує традиційне аранжування з сучасними робочими процесами запуску кліпів, орієнтованих на виконання.

Особливості Bitwig Studio

 • Чудова система модуляції з більш ніж 150 модуляторами, які дозволяють використовувати елементи керування макросами, вирази нот, LFO і конверти
 • Хороша апаратна інтеграція для обробки MIDI, синхронізації нот і компенсації затримки
 • Достатня кількість інструментів і ефектів для запису і складання саундтреків

Bitwig Studio також доступна в Linux на додаток до Windows і Mac, що є відносно рідкісним явищем. Ви можете отримати версію Bitwig Studio із 16 треків або повну версію з 30-денною безкоштовною пробною версією.

MOTU Digital Performer 11

MOTU Digital Performer 11 це класична DAW з найвищим рейтингом, яка не така популярна, як раніше.

Але популярність, яку він отримав, була цілком виправданою, оскільки Digital Performer 11 — це дивовижне та потужне програмне забезпечення для створення музики.

Особливості MOTU Digital Performer 11

 • Настроюваний і масштабований інтерфейс для створення унікальної робочої станції, яка також має кілька тем
 • Грайте, записуйте, редагуйте, мікшуйте та обробляйте MIDI, аудіо та віртуальні інструменти
 • Консолідоване вікно оптимізує ваш робочий простір, щоб ви могли отримати доступ до таких функцій, як редактор секвенцій, мікшерна панель і редактор сигналів
 • Необмежена кількість треків і секвенцій із будь-якою кількістю дублів

Зараз MOTU наполегливо працює, щоб повернути Digital Performer 11 до його днів слави, додаючи часті оновлення та роблячи все, щоб створити чудове програмне забезпечення для створення музики. Ви можете придбати його як одноразову покупку з безкоштовними оновленнями.

Mixcraft 9 від Acoustica

Mixcraft 9 від Acoustica це добре оцінена DAW, яка здебільшого відома як «досить хороша», а не як найкраще програмне забезпечення для створення музики.

Це також програмне забезпечення, орієнтоване на музикантів, яке більше зосереджено на потребах артиста.

Особливості Mixcraft 9

 • Записуйте необмежену кількість аудіо та треків віртуальних інструментів
 • Велика бібліотека з понад 7500 циклів і семплів
 • Вбудований механізм Melodyne для конвертації будь-якого монофонічного аудіокліпу в MIDI одним клацанням миші
 • Покращений мікшер із великою кількістю вбудованих ефектів і петель
 • Можливості редагування відео, щоб отримати остаточну звукову доріжку в одному місці

Acoustica виконала чудову роботу, створивши програмне забезпечення для створення музики, яке дозволяє редагувати відео для повного досвіду створення пісень. Ви можете почати роботу з Mixcraft 9, отримавши 2-тижневу безкоштовну пробну версію або придбавши Mixcraft 9 Pro/студію звукозапису.

Waveform Pro 12 від Tracktion 7

Waveform Pro 12 пропонує різноманітні ефективні інструменти для семплювання, компонування, запису, редагування, мікшування та мастерингу пісень.

У ньому немає кількох непотрібних функцій, щоб зменшити роздуття та максимізувати ефективність виробництва.

Особливості Waveform Pro 12

 • Створюйте та конвертуйте необмежену кількість звукових і MIDI-доріжок
 • Синхронізуйте звукові доріжки та музику з відео
 • Спеціальні макети, щоб переставляти розділи на свій смак і переваги
 • Широкий контроль над MIDI за допомогою п’яти нових інструментів MIDI: арпеджіатор, повторення нот, супроводжувач акордів, монітор MIDI та фільтр MIDI

Waveform Pro 12 — не єдина DAW, яку пропонує Tracktion. Ви також можете безкоштовно придбати Tracktion 7 або Waveform, які пропонують значно менше функцій, але є абсолютно безкоштовними. Але якщо вам потрібен pro 12, ви можете отримати його окремо або в різних комплектах.

Підведенню

Ідеальне програмне забезпечення для створення музики є ключем до створення якісної музики. Якщо ви не виберете правильний, у вас можуть виникнути труднощі з покращенням якості виробництва музики з часом.

Усі згадані вище інструменти перевірені та є найкращими на ринку.

Додайте свій вибір, спробуйте їх і виберіть той, який вам найбільше подобається, тому що коли мова заходить про музику, просто пливіть за течією!

Ви також можете переглянути ресурси, щоб отримати безкоштовну фонову музику.