14 найкращих програм для відстеження очей для маркетингу та онлайн-досліджень

| | 0 Comments| 10:16 AM
Categories:

Програмне забезпечення для відстеження очей є ідеальним інструментом як для онлайн-, так і для офлайн-бізнесу, оскільки воно допомагає надати цінну інформацію про те, що є помилковим, коли йдеться про залучення користувачів з точки зору упаковки, розміщення продукту, реклами тощо.

Відстеження очей відноситься до методу дослідження, який спостерігає та інтерпретує рухи очей людини. Він діє на активації користувачів, коли вони взаємодіють з різними візуальними стимулами, включаючи веб-сайти, рекламу, зображення та інший візуальний вміст.

Цей метод використовується передовими технологіями, такими як пристрої відстеження очей і програмне забезпечення для моніторингу та документування рухів очей і моделей під час взаємодії з цими візуальними елементами.

Використовуючи програмне забезпечення для відстеження погляду, компанії можуть отримати максимальну віддачу від демонстрації своїх продуктів і стратегії цифрового маркетингу. Читайте далі, щоб ознайомитися з нашим спеціально підібраним списком найкращого програмного забезпечення для відстеження очей, який наведено в таблиці нижче:

Назва

опис

Досліджуйте

Lumen Research

Відстеження очей веб-камерою для веб-сайтів, телебачення, цифрового маркетингу.

Sticky від Tobii

Керує айтрекерами, калібрує користувачів, інтегрується з аналітикою.

iMotions

Інтегрує біосенсори, засновані на хмарі, детальне відстеження очей у різних контекстах.

GazeRecorder

Хмарна платформа відстеження очей, записує та аналізує залучення користувачів.

RealEye

Відстеження очей на основі штучного інтелекту, вимірювання уваги в інтерв’ю в прямому ефірі.

Точка огляду

Оцінка даних у реальному часі, медичне використання, допоміжні технології.

Окуляри

Імерсивне відстеження очей і голови на основі ШІ, економічно ефективне рішення.

Соколине око

Відстеження очей iOS для дослідження користувачів, цифрова, масштабована платформа.

Expoze.io

Дослідницька платформа для відстеження очей, миттєві та точні результати.

Loceye

Веб-платформа відстеження очей, спеціальні звіти, людський аналіз.

EyeSee

Дослідження ринку за допомогою веб-камери, відстеження очей, кодування обличчя, економічно вигідно.

Класний інструмент

Платформа Insight, неживі інструменти вимірювання, дослідження на основі опитувань.

Учнівські лабораторії

Програмне забезпечення з відкритим кодом, гарнітура для стеження за очима, аналіз у хмарі.

Погляд в очі

Комунікаційний пристрій на основі погляду, швидкий і безпечний перегляд Інтернету.

Як працює технологія стеження за очима?

Технологія стеження за очима використовує інфрачервоне світло для відстеження рухів очей, коли воно освітлює зіницю. Зрештою, зображення формується на камері📷.

Потім камера записує зображення, відображаючи центр зіниці, повідомляючи про обертання очей і визначаючи напрямок погляду. Програмне забезпечення обробляє отримані дані та надає детальну інформацію про точки погляду та рухи очей.

Чим корисні дані відстеження очей для маркетологів і досліджень користувачів?

Технологія відстеження очей повідомляє нам про те, яку частину сторінки переглядають найчастіше, і скільки часу користувач витратив на неї. Цей просунутий метод дозволяє отримати інформацію про частини веб-сторінки, які перебувають у фокусі, і причину цього.

Розміщення продукту, дизайн упаковки, реклама та залучення користувачів є частиною маркетингу, а технологія визначає те, що привертає увагу до їх творчості. Зрештою, це впливає на купівельну поведінку та готовність клієнта платити.

Деякі вимоги до програмного забезпечення для відстеження очей у режимі реального часу в маркетингу та пошуку користувачів:-

 • У магазині: технологія стеження за очима на голові ефективна для магазинів, коли люди дивляться на виставлені продукти. Покупці приходять до магазину, а техніка фіксує їхню діяльність. Це допомагає дізнатися, яка категорія щодня привертає увагу.
 • Дизайн упаковки: упаковка продуктів впливає на купівельну поведінку покупців, оскільки деякі її частини мають бути привабливими. Технологія перевірки очей є підходящою платформою для фіксації деталей на упаковці продуктів. Маркетолог може працювати над частинами пакету, які були проігноровані аудиторією.
 • Реклама. Цифрова реклама – це метод цифрового маркетингу, який зростає. Технологія Eye Testing – це тестова платформа, яка показує, що привертає увагу, а що ні. Процес аналізу включає привабливі або знехтувані елементи візуальної презентації продуктів.
 • Веб-сайт: платформи Eye-tracking допомагають отримати глибоку інформацію про привабливі веб-сайти. Це ефективний спосіб дізнатися причину клацання та бажану дію клієнтів.

Чи сприяють статистичні дані на основі відстеження очей до збільшення продажів і зростання?

Відстеження очей обробляє візуальну інформацію людини, вимірюючи увагу та інтерес. Це цінний інструмент для дослідження людської поведінки та роботи над сегментацією клієнтів.

Бренди широко використовують цю програму, щоб збільшити свої продажі; це дозволяє їм знати, на що привертає увагу клієнт протягом тривалого часу. Це збільшує прибуток підприємств і покращує рівень продажів і здатність приймати рішення.

Джерело: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/eye-tracking-market

 • Технологія відстеження очей надає детальну інформацію про задоволеність клієнтів, допомагаючи зменшити витрати на залучення клієнтів 65%.
 • Програмне забезпечення створює звіти, орієнтовані на клієнта, і звіти про залишені сегменти, а бренди використовують дані для покращення недоліків. Це може підвищити коефіцієнт онлайн-конверсії до 16%.
 • Галузь охорони здоров’я поділиться 25% від загальної частки ринку технологій відстеження очей до 2021 року. 50% активності мозку пов’язано з оком, тому відстеження очей допомагає при травмах мозку та захворюваннях, таких як когнітивні порушення.
 • Бренди можуть збільшити свою залученість за допомогою цифрового маркетингу, оскільки відстеження очей надає інформацію про візуалізацію на веб-сторінках, оголошеннях тощо. Точність програмного забезпечення становить 96%, що може збільшити вплив реклами на 45 разів.
 • Споживачі віддають перевагу індустрії продажів електронної комерції для повторних покупок, яка значно зросла 43% з 2021 року. Ця галузь може збільшити зростання, регулярно розвиваючи занедбані сфери, як і деталі Insight, створені за допомогою програмного забезпечення для відстеження очей.

Lumen Research

Lumen Research це технологічна платформа для відстеження погляду на основі веб-камери, яка допомагає брендам вимірювати зацікавленість, покупки та увагу в маркетингу. Він перетворює камеру телефону або комп’ютера на високоякісний датчик відстеження очей для вимірювання візуальної взаємодії.

  7 AI Art Generators для використання замість Dall-E

Програмне забезпечення працює на базі передової технології машинного навчання, яка зосереджується на упаковці та точці масштабу. Для роботи він обчислює людське око в межах кола діаметром 2,5 см або 1 дюйм.

Ключові особливості:

 • Він забезпечує датчик відстеження очей для веб-сайтів, телебачення та цифрового маркетингу, який допомагає підвищити видимість.
 • Він має статичні датчики програмного забезпечення для стеження за очима, які привертають увагу до оголошень, анкет, оцінки ЗМІ та творчого тестування в будь-якій точці світу.
 • Інструменти програмного забезпечення поєднують технологію відстеження погляду з кодуванням обличчя та вбудованими технологіями часу реакції для створення детальних рекомендацій, які сприяють прийняттю впевнених рішень і збільшенню продажів.

Lumen Research — це масштабована та швидкісна платформа в режимі реального часу для вимірювання результатів відстеження людського ока, тому вона є одним із інструментів цифрового маркетингу, який необхідно мати!

Sticky від Tobii

Прилипає до Тобій — це менеджер відстеження очей, який є цінним інструментом для керування підключеними пристроями відстеження очей та калібрування користувачів. Він включає передову сенсорну технологію для визначення присутності людини та відстеження її фокусування в режимі реального часу. Технологія фіксує рухи очей у набір даних, забезпечуючи положення зіниці, вектор погляду для кожного ока та точку погляду.

Ключові особливості:

 • Інструмент має прості кроки, які дозволяють дослідникам швидко налаштувати пристрій відстеження очей з екраном.
 • Він забезпечує швидке та надійне калібрування користувача та вказує розташування очей учасника в полі відстеження.
 • Програмне забезпечення можна інтегрувати з аналітичними програмами, надаючи програмному забезпеченню гнучкість для відстеження програм, налаштування області відображення та проведення калібрування користувача.

Sticky має широкий спектр застосувань і розшифровує рухи очей, перетворюючи їх на цінні відомості.

iMotions

iMotions це програмне забезпечення для дослідження поведінки людини, яке об’єднує та синхронізує декілька біосенсорів, включаючи відстеження очей і вираз обличчя.

Програмне забезпечення розроблено для ефективних дослідницьких проектів, особливо тих, які покладаються на запис і аналіз вхідних даних кожного біометричного апаратного пристрою. Він розкриває приховані емоції, думки та поведінку, що допомагає приймати рішення, розвивати здібності до навчання та покращувати самопочуття.

Ключові особливості:

 • Програмне забезпечення iMotions дозволяє використовувати різноманітні метрики та візуалізації для відстеження очей, де користувачі працюють із зображеннями, відео, середовищами віртуальної реальності та веб-контентом у своєму основному програмному забезпеченні для настільних лабораторій.
 • Це онлайнове, хмарне, високоточне програмне забезпечення, яке надає детальні дані відстеження очей навіть за мінливих умов освітлення.
 • Він вимірює візуальну увагу до певного елемента за допомогою відображення погляду та забезпечує динамічний візуальний вміст, представлений статичним зображенням.

Багатомодельне програмне забезпечення підтримується наукою, яка включає в себе комплексні інструменти людського розуміння, щоб дізнатися точку погляду, куди хтось дивиться або рух очей відносно голови.

GazeRecorder

GazeRecorder це хмарна платформа для відстеження інформації. Він автоматично записує, що люди шукають і де вони взаємодіють на екранах своїх комп’ютерів за допомогою звичайних веб-камер. Технологія відстеження рухів очей надає теплові карти для аналітичних досліджень.

Ключові особливості:

 • Його інструмент для запису погляду записує відео відстежуваних рухів очей, використовуючи веб-камеру як джерело вхідного сигналу для цього процесу.
 • Вказівник погляду відстежує вказівник миші, щоб відстежувати видимі області веб-сторінки.
 • Gaze Flow — це незалежний від апаратного забезпечення механізм відстеження погляду веб-камери, який оптимізує відстеження очей у реальному часі без фізичного контакту.
  Як створити закладку для певних місць у файлі Google Docs

GazeRecorder сумісний із поширеними операційними системами, вводячи дані відстеження очей і миші в реальному часі.

RealEye

RealEye це програмне забезпечення для стеження за очима на основі ШІ, яке використовує звичайний ПК або ноутбук для аналізу зображень із веб-камери. Штучний інтелект інноваційної платформи визначає зіниці обличчя користувача та передбачає точки погляду з точністю до 110 пікселів.

Ключові особливості:

 • Програмне забезпечення дає вам знати, чи звертають увагу учасники на живі інтерв’ю.
 • Він має сумісне програмне забезпечення для відстеження очей для дослідницьких проектів, а його високоточний аналіз показує інформацію про поведінку погляду студента.
 • Цей інструмент вимірювання уваги має аналітичну функцію, щоб дізнатися про концентрацію та здатність зосереджуватися на певній інформації.

Програма RealEye для стеження за очима має більш точне представлення пікселів, ніж інше програмне забезпечення.

Точка огляду

Точка огляду це біометричне програмне забезпечення для стеження за очима, яке в режимі реального часу оцінює чесні думки, уподобання та невподобання користувача. Він може аналізувати, як людські очі бачать і реагують на це. Програмне забезпечення дозволяє уточнювати плани відповідно до відгуків учасників.

Ключові особливості:

 • Це керована даними платформа, яка усуває здогади про взаємодію користувачів із точкою погляду. Дизайнери можуть переглядати моделі використання та оптимізувати взаємодію з користувачем.
 • Gazepoint є ефективним інструментом для медичного використання, оскільки він використовується для тестування на глаукому, діагностики та лікування дислексії.
 • Його допоміжні технології дають людям з обмеженими можливостями можливість спілкуватися, орієнтуватися та взаємодіяти зі світом.

Багатоцільове програмне забезпечення охоплює широкий спектр дій, включаючи тестування очей, рішення для відстеження очей, маркетинг, пов’язаний з нейротехнологіями, і біометричні дослідження.

Окуляри

Окуляри – це постачальник технології занурення на основі штучного інтелекту, яка виконує відстеження голови та очей за допомогою веб-камер або 3D-камер. Запатентовані алгоритми комп’ютерного зору та технологія штучного інтелекту машинного сприйняття лежать в основі апаратних рішень на основі старих технологій.

Це економічно ефективне програмне забезпечення для відстеження очей, яке можна інтегрувати в будь-яку платформу чи пристрій.

Ключові особливості:

 • Він був розроблений для посилення природного зв’язку між людьми та пристроями за допомогою технології відстеження погляду.
 • Програмне забезпечення відстежує втому, виявляючи положення голови, погляд і заплющені очі в різних положеннях голови.
 • Його інструмент Eyewear Beam дозволяє відстежувати рухи очей і голови під час гри. Користувачі також діляться нею з глядачами в прямому ефірі.
 • Eyeware забезпечує 6-градусне програмне забезпечення для відстеження голови з точними результатами.

Це програмне забезпечення на основі ШІ, яке усуває апаратний процес для відстеження очей і відстежує рухи очей і голови.

Соколине око

Соколине око це платформа для дослідження та відстеження очей, яка надає інформацію про поведінку користувачів. Це програмне забезпечення підтримує лише пристрої iOS і дозволяє тестувати все за допомогою відстеження очей.

Ключові особливості:

 • Це дозволяє записувати рухи очей, щоб зрозуміти процеси мислення учасників. Через це можна побачити функціональну продуктивність, увагу та невігластво користувача.
 • Зручне програмне забезпечення є повністю цифровим, без використання будь-якого апаратного забезпечення.
 • Цей інструмент дозволяє дизайнерам, маркетологам і дослідникам отримати детальну точку зору на свою творчість.

Платформа обробляє тисячі даних із можливістю масштабування, але програмне забезпечення несумісне з пристроями Android або Windows.

Expoze.io

Expoze.io це дослідницька платформа для стеження за очима, яка мінімізує участь людей. Надійна платформа забезпечує миттєві, точні, цілеспрямовані та передбачувані результати для зображень і відео.

Він наповнений науковою підготовкою та синтаксисом, який передбачає, скільки уваги об’єкти приділятимуть елементу.

Ключові особливості:

 • Він створює теплові карти в оголошеннях або брошурах, щоб показати, яка частина привертає увагу.
 • AI створює оцінку теплової карти з точністю 95% порівняно з людським оком.
 • Плагіни Figma або Chrome можуть аналізувати проекти, не закриваючи поточну програму.
 • Expoze пропонує теплову карту уваги для відео, визначаючи область інтересу та її ефективність перед реальною аудиторією.

Expose.io займає менше часу, ніж інші платформи для стеження за очима, оскільки люди повинні його аналізувати. Однак ця платформа має подібну первинну точність порівняно з людським програмним забезпеченням.

Loceye

Loceye це веб-платформа для відстеження очей, яка надає інформацію брендам, агентствам і дослідникам ринку. Він набрав реальних співробітників для аналізу дизайну на основі демографічних даних. Платформа створює спеціальні звіти з тепловими картами для візуалізації та перевіряє дизайн на основі найкращих припущень.

Ключові особливості:

 • Loceye — це біометрична платформа для відстеження очей, яка оптимізує цифрову допомогу та забезпечує точні вимірювання для візуального представлення.
 • Це дозволяє маркетологам, агентствам і веб-дизайнерам отримувати попередні відгуки про використання їх вмісту.
 • Програмне забезпечення допомагає підвищити рентабельність інвестицій і коефіцієнт конверсії, створюючи теплові карти дизайну та знаходячи області для вдосконалення.
  Як робити фотографії, які завжди у фокусі

Loceye — це корисна платформа для користувачів, яким потрібен задній двір людей для аналізу дизайнів. Він надає людські звіти для використання в режимі реального часу.

EyeSee

EyeSee – це компанія з дослідження ринку, яка залучає маркетингових впливових людей, використовуючи технології відстеження очей і кодування обличчя. Це швидке, масштабоване та економічно ефективне рішення на основі веб-камери для дослідників, яке полегшує перетворення даних у практичну інформацію.

Ключові особливості:

 • Це допомагає тестувати упаковку на всіх етапах процесу, перетворюючи перешкоди на сприятливі результати.
 • Організація допускає позитивні зміни рівня охоплення для електронної комерції. Його технологічний підхід до поведінки споживачів забезпечує помітність продукту та збільшення продажів.
 • Він оптимізує синтетику цифрового маркетингу, щоб забезпечити найбільш прогнозоване розуміння ефективності реклами.

EyeSee містить багато рішень для цифрових процесів, які є економічно ефективними, оскільки не використовують людей для роботи.

Класний інструмент це аналітична платформа, яка надає неживі інструменти вимірювання та дослідження на основі опитувань. Він аналізує те, що люди думають, бачать і відчувають, дивлячись на бренд. Повністю автоматизований інструмент налаштовує та оптимізує концепцію ринку та відображає їхні репости, що допомагає збільшити вплив покупки та рентабельність інвестицій.

Ключові особливості:

 • Програмне забезпечення дозволяє тестувати статичні та анімовані зображення, відео та середовища, такі як прототипи, веб-сайти та мобільні програми.
 • Cool Tool використовує мобільну гарнітуру MindWave для вимірювання активності ЕЕГ, що дозволяє відстежувати емоційний стан користувача в реальному часі. Він показує, чи задоволений клієнт продукцією чи розчарований.
 • Це онлайн-платформа опитування, яка допомагає агентствам проводити дослідження ринку, щоб знати поведінку споживачів.

Програмне забезпечення CoolTool, засноване на опитуваннях, надає детальну інформацію про звіти про візуальні перевірки та допомагає дослідникам зрозуміти настрої споживачів.

Учнівські лабораторії

Учнівські лабораторії це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом і гарнітура для стеження за очима, яка використовується глобальною спільнотою дослідників стеження за очима. Це забезпечується хмарним аналізом погляду та побудовано з надійним набором алгоритмів та інфраструктурою, доступною для дослідників.

Ключові особливості:

 • Його програмне забезпечення Pupil Core зчитує вхідний відеопотік і виявляє зіницю, відстежує погляд, виявляє та відстежує маркери в навколишньому середовищі та передає дані в реальному часі.
 • Він показує рухи очей у реальному часі та розкриває моделі зорової уваги.
 • Pupil Insivible — це окуляри для стеження за очима на основі машинного навчання, які підключаються до смартфонів.

Платформа складається з різноманітних вигадливих окулярів, які відстежують рухи очей і дозволяють додатки для стеження за очима, які виходять за межі сучасних можливостей.

Погляд в очі

Погляд в очі це пристрій зв’язку на основі погляду, який виконує критичну функцію точного вимірювання того, куди дивиться користувач. Це маловтомний і високоточний інструмент, для налаштування калібрування потрібно менше 15 секунд. Цей пристрій керує розважальними та звуковими системами, освітленням і перемикачами за допомогою інфрачервоних частот і радіохвиль.

Ключові особливості:

 • Eyegaze має інструменти форматування тексту, які дозволяють швидше вводити текст, перемикатися між різними розкладками клавіатури та вводити текст у більшій кількості місць.
 • Він має інтерфейс із темним кольором фону, щоб зменшити напругу очей, і містить розроблені значки.
 • Інтернет-браузер є швидким і безпечним, що дозволяє отримувати точнішу інформацію, перебуваючи ближче до об’єкта.

Eyegaze працює швидше, ніж будь-яка інша калібрувальна платформа, і дає результати за 60 секунд. Це спрощує процес підключення до світу.

Заключні слова

Маркетологам і дослідникам потрібне програмне забезпечення для стеження за очима, щоб вивести свій маркетинговий план на новий рівень і виділитися. Він виявляє рухи очей користувачів у режимі реального часу, дозволяючи їм оцінити ефективність своєї творчості в свідомості клієнта. Це виявляється цінним інструментом для розуміння областей елементів, які привертають увагу.

Маркетологи можуть створювати ефективніші рекламні оголошення, веб-сайти та упаковку продуктів, безпосередньо аналізуючи мислення та візуальну увагу споживачів. Ця техніка дозволяє маркетологам визначити ключові області, які потребують уваги, щоб збільшити залучення користувачів. Отже, технологія сприяє прийняттю цінних рішень для досягнення найкращих результатів.

Зверніться до цих інструментів теплової карти, які покажуть вам, де натискають ваші користувачі, щоб ви могли максимально використати свою стратегію цифрового маркетингу та збільшити продажі!