14 найкращих платформ відеохостингу для вашого бізнесу

Розміщувати відео на традиційному сервері веб-хостингу — не найкраща ідея. Дізнайтеся чому!

Це тому, що зі збільшенням кількості відео ви будете скомпрометувати ресурси свого сервера та сповільнити роботу веб-сайту. І я вважаю, що повільна швидкість – це не те, що Google любить для рейтингу, це універсальний факт.

Щоб уникнути всього цього, ви можете (і вам слід) вибрати спеціалізовану платформу відеохостингу, щоб розмістити всі ваші відео, а потім вставити їх у свій веб-сайт/блог.

Якщо це вас цікавить, обов’язково прочитайте цю статтю до самого кінця і, сподіваюся, вбережете себе від згубних наслідків марнування ресурсів вашого сервера.

Переваги використання відео

Хоча є багато причин використовувати відео, ось лише деякі з них.

Легко споживати

Інформацію через відео, порівняно зі статтями, легко споживати, оскільки її можна досить швидко підсумувати. Крім того, в сучасний час мало хто може сидіти і читати величезні абзаци тексту.

Це правильний час, щоб почати зосереджуватися на відео.

Кімната для деталей

Додаючи до вищезазначеного, статтю не можна розтягнути на щось надто довге лише заради того, щоб охопити багато деталей. Це збентежило б читачів і демотивувало їх, тому що читати статтю в 15 000 слів – це не жарт.

На щастя, є виправлення, і це відео. Ви можете охопити стільки деталей у своїх відео, скільки забажаєте, і навіть розрізати їх на частини, щоб їх було зручно переглядати.

Будує довіру

У відео є щось, що кричить про професіоналізм (очевидно, якщо все зроблено правильно!). Закадровий голос і/або показ обличчя можуть значно підвищити довіру клієнтів. Будь то реклама, демонстрація продукту чи онлайн-курс, немає кращого варіанту, ніж відео.

Конвертує краще

Відеомаркетинг може допомогти вашому продукту чи послузі продаватися набагато краще, ніж без них. І я навіть не вигадую цього. Недавнє дослідження Unbounce довів, що розміщення відео на вашій цільовій сторінці може підвищити коефіцієнт конверсії до 80%. Наскільки це переконливо?

З огляду на це, перейдемо відразу до списку.

Від’ярд

Відярда Універсальний сервіс дозволяє досить швидко створювати та ділитися відео на різних платформах. Ви можете додавати інтерактивні заклики до дії, аналізувати ефективність перед завантаженням і навіть використовувати кілька вбудованих інструментів, щоб зробити це якомога кращим.

Крім того, ви можете провести спліт-тест і побачити ефективність ваших відео на всіх платформах. Це кардинально змінює правила гри, оскільки значно скорочує ваші ручні зусилля, дозволяючи приділяти час важливому.

Muse.ai

muse.ai — це відеохостингова платформа нового покоління з пошуком відео на основі ШІ. Безпечно діліться, вставляйте куди завгодно, шукайте та миттєво переміщуйтесь у відео за допомогою мови, об’єктів, людей, тексту та дій у новий спосіб.

  Як переглянути номер телефону в Viber

«Просто, дешево та ідеально. Чудовий, найдешевший в Інтернеті, відеоплеєр чудовий і жодних нарікань немає. Супер простий у використанні. (…) Просто сумно, що ніхто про це не знає, інакше Vimeo припинить роботу».

Вільям Картер. 5 березня 2022, Каліфорнія

Монетизуйте за допомогою підписок, продажів, реклами та CTA. The Портал Функція дозволяє створювати красиві сторінки для користувацької служби підписки «все в одному» та використовувати Ринок ви можете продавати або ліцензувати свій вміст лише за кілька кліків.

Рухоме зображення

Movingimage VideoManager Pro дозволяє легко розміщувати, керувати, редагувати, ділитися та захищати ваші відео у вашій організації.

Професійне рішення для відеохостингу пропонує потужні функції, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і найвищі стандарти безпеки та захисту даних на серверах ЄС, сумісних із GDPR, для великих компаній, підприємств і агентств.

Чистий і простий у використанні. Чудовий спосіб безпечно публічно ділитися відео та подкастами з ідеальною потоковою якістю та спеціальними програвачами.

Ніколь К., індустрія фінансових послуг, Німеччина

Легко діліться відео за допомогою вбудованого високошвидкісного відеопрогравача HTML5 або подібного до YouTube Відеопортал CorporateTubeотримуйте інформацію за допомогою розширеної аналітики відео та економте час завдяки генерації субтитрів за допомогою штучного інтелекту.

SproutVideo

Вам довіряють такі компанії, як FedEx і Fender, SproutVideo це потужна та надзвичайно проста у використанні платформа відеохостингу для компаній. Ви можете відстежувати й аналізувати кожну метрику та планувати відповідно до цього.

Я повинен сказати @sproutvideo має НАЙКРАЩУ документацію з обслуговування клієнтів/підтримки з усіх платформ, якими я коли-небудь користувався. Завжди приємно користуватися їхнім продуктом і спілкуватися з їх командою!

— Кейт Голдсміт (@KGoldsmithMKTG) 15 серпня 2019 р

Ця платформа є безпечною та надає різні елементи керування конфіденційністю для кращого обміну відео. Крім того, ви також можете створювати власні відеопрогравачі, списки відтворення та транслювати в UltraHD.

Тут є багато іншого, і ви можете спробувати їх усі за допомогою 30-денної безкоштовної пробної версії.

Uscreen

Універсальна платформа для розповсюдження та монетизації відео, Uscreen поставляється в комплекті з масою цікавих функцій. Ви можете завантажувати свої відео, налаштовувати їх відповідно до своїх потреб і розповсюджувати через доступні програми OTT. Це чудово для показу ваших відео ширшій аудиторії, ніж ви.

Крім того, ця платформа також дозволяє збільшити кількість передплатників і монетизувати їх за додаткові гроші. Він має інтегровану відеоCMS, веб-CMS, аналітику та платіжні шлюзи.

Ви можете почати користуватися їх безкоштовною пробною версією.

Брайтков

Забезпечуючи дивовижне відео, Брайтков використовує HTML5 для свого відеопрогравача, що робить речі набагато красивішими. Ви можете бути впевнені, будь-яке відео, доставлене через цю платформу, буде хорошим на будь-якому пристрої.

Окрім використання відео на вашому веб-сайті, Brightcove дозволяє ділитися ними на різних соціальних платформах і навіть редагувати відео прямо з їхньої системи. Якщо ви хочете переглянути детальну аналітику для кожного відео, ви також можете це зробити.

  Як налаштувати робочий стіл Pantheon

Вони чудово справляються з безпекою та мають блискучу команду підтримки, яка доступна 24/7, тож ви можете бути впевнені, що про вас добре подбають, якщо виникне будь-яка проблема.

Віделло

Чудово підходить для освітнього контенту, Videollo допомагає вашим клієнтам краще навчатися та досягати більшого за допомогою надійної платформи відеохостингу. Він досить добре поєднує маркетинг і електронне навчання за допомогою відеоплеєра, програм і інструментів продажу.

Незалежно від того, чи використовуєте ви WordPress, Wix, OptimizePress або ClickFunnels, це рішення працює для всіх. Ось деякі інші функції, про які варто згадати:

 • Швидка потокова передача
 • Настроюваний відеопрогравач відповідно до вашого бренду
 • Різні програми для інтеграції для різних цілей
 • Додайте цільові сторінки та воронки
 • Перетворіть глядачів на клієнтів за допомогою слайдів електронної комерції
 • Автоматична SEO-оптимізація ваших відео за допомогою метаданих JSON

Vidello бездоганно працює на всіх браузерах і пристроях і є абсолютно безпечним.

VdoCipher

Чудово підходить для електронного навчання, VdoCipher це ще одна чудова платформа для розміщення відео, яка обмежує завантаження вашого відео глядачами. В Інтернеті було багато піратства, і DRM цієї платформи, сертифікований Голлівудом, повністю припиняє це для ваших відео.

Крім того, ви можете наносити на відео водяні знаки, розміщуючи такі елементи, як:

 • Накладання тексту
 • Телефонний номер
 • Адреса електронної пошти
 • логотип
 • IP-адреса

Відеопрогравач можна настроювати та дає змогу додавати субтитри, перемотувати назад/вперед і масу інших можливостей. У них є кілька дивовижних відгуків, тож я вважаю, що ви обов’язково повинні перевірити це.

Дакаст

Відтоді Дакаст придбав Vzaar, він став набагато кращим і є одним із найкращих. Ви можете розміщувати свої відео, аналізувати результати та навіть монетизувати їх з кількох точок зору. Він забезпечує високу якість потокового передавання та є повністю безпечним. Можливо, це одна з причин, чому їм довіряють такі бренди, як Nokia, Lenovo, eBay і Canon.

Dacast загалом легко налаштувати та запустити, але якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете легко зв’язатися з їх чудовою командою підтримки, яка працює 24/7.

Vimeo

Ви напевно чули про Vimeo оскільки це один із найпопулярніших, і це не без причини. Вони дозволяють перетворити ваші нудні відео на цікаві, надаючи масу параметрів налаштування, як-от:

 • Спеціальний текст із чудовими шрифтами
 • Різні стилі
 • Збірка музичних треків
 • Кольори, що привертають увагу
 • Комбінезон нагадує ваш бренд

Після цього ви зможете ефективно продавати свої відео та відстежувати прогрес як професіонал. Якщо ви не любите пряму трансляцію, ви можете зробити це з легкістю.

Wistia

Wistia надає чудовий відеопрогравач і платформу хостингу для найпрофесійнішої інтеграції відео на ваш веб-сайт. Ви можете відтворювати відео на надшвидкій швидкості та уникати будь-якої спам-реклами третіх сторін або відволікань.

  Які процеси можна безпечно закрити в Моніторі активності на Mac?

Великі успіхи @wistia за їхню службу субтитрів до відео — зробили користувача надзвичайно щасливим цього ранку!

— Ендрю Дрейпер (@andrewdraper) 3 березня 2020 р

Оскільки маркетинг електронною поштою є важливим для будь-якого бізнесу, Wistia дозволяє отримувати електронні адреси глядачів і перенацілювати їх пізніше на основі їхніх даних та інтересів. Ви можете розпочати роботу безкоштовно та стати їхніми клієнтами серед таких брендів, як Moz і Zendesk.

Відео реактивного ранця

Створено для користувачів WordPress, Відео реактивного ранця походить від їх відомого плагіна, і якщо ви давно користуєтеся WordPress, ви знаєте, що цей плагін є одним із найбільш обговорюваних на ринку. Їхня платна версія має чудову функцію розміщення відео, на яку варто звернути увагу.

Ви можете вставити свої відео на свій веб-сайт і навіть не хвилюватися про місце для зберігання, оскільки все розміщено в їхній системі. Деякі функції включають:

 • Без реклами
 • Підтримка кількох форматів відео
 • Інтегрується з редактором публікацій і медіа-бібліотекою
 • Можливість автоматичного відтворення відео та встановлення полів
 • Настроюваний відеоплеєр

Якщо ви вже користуєтеся їх безкоштовною версією, вам не складе труднощів адаптуватися до платної версії.

YouTube

Ми всі знаємо YouTube і його цілісність. З цією платформою навряд чи щось може піти не так, тому вона є найпопулярнішим місцем для розміщення відеовмісту онлайн. Він набув величезної популярності, коли почав давати людям змогу легко та просто ділитися своїми відео.

Те ж саме стосується розміщення ваших відео на ньому. Ви можете безпосередньо завантажити на нього свої відео, а потім вставити їх на свій веб-сайт/блог. Що краще? Це дозволяє глядачам ділитися відео безпосередньо та поширювати інформацію.

Якщо ви вирішите розмістити на YouTube, скористайтеся цими чудовими інструментами, щоб збільшити аудиторію, дохід тощо.

Dailymotion

Маючи можливість розміщувати, зберігати, керувати та монетизувати відео, Dailymotion дуже схожий на YouTube. Це дозволяє створити власний канал, створити базу передплатників і ділитися відео серед захопленої аудиторії.

Лише кількома клацаннями миші ви можете почати вбудовувати відео на свій веб-сайт із плавним переглядом і залученням трафіку. Він має як безкоштовний, так і платний план, щоб задовольнити потреби кожного. Для початку вас має влаштувати безкоштовний.

Висновок

Ви можете покластися на наведені вище платформи відеохостингу та почати розповсюджувати свої відео серед потрібної аудиторії з максимальною легкістю.