14 найкращих онлайн-дипломів кадрів (HR), на які варто подати заявку

Якщо ви працюючий професіонал і бажаєте дослідити сектор кадрової професії, найкращий спосіб – це пройти сертифікаційний курс онлайн.

Це слушний час, щоб отримати ступінь у сфері управління персоналом онлайн, оскільки віртуальна освіта стає все більш популярною після пандемії Covid-19. Читайте далі, щоб дізнатися більше про ступені HR онлайн та популярні варіанти.

Зміст

Роль менеджера з персоналу

Менеджер з персоналу керує та керує поточною роботою відділу з персоналу (HR). Такі рутинні завдання включають співбесіду та найм персоналу, обробку заробітної плати, виплати працівникам, відпустки, утримання працівників тощо. Одним із найважливіших завдань менеджера з персоналу є забезпечення дотримання корпоративної практики та політики.

Контрольні завдання

 • Найміть спеціалістів з персоналу та навчіть їх
 • Своєчасне надання звітів про оцінку ефективності
 • Притягнення до дисциплінарної відповідальності та звільнення працівників

Обов’язки

 • Співпрацюйте з командою керівництва, щоб спланувати поточний найм персоналу, майбутні потреби в талантах, планування наступності та утримання талантів.
 • Підтримуйте та направляйте співробітників відділу кадрів, спеціалістів загального профілю тощо у складних і делікатних завданнях.
 • Управління процесом найму керівників вищого рівня, таких як менеджери, технічні спеціалісти тощо, працюючи з керівниками відділів.
 • Тримайте організацію в курсі нових трудових законів, кодексів оплати праці, переглядів виплат працівникам, нормативних вимог і технологій для людських ресурсів.

Щоб стати успішним і високооплачуваним HR-менеджером, ви повинні володіти:

 • Відмінні комунікативні навички
 • Технічно підковане програмне забезпечення, яке швидко вивчає технології
 • Найкраще вміє вести переговори, вирішувати конфлікти та налагоджувати міжособистісні стосунки
 • Бажання діяти з професіоналізмом, конфіденційністю та чесністю
 • Ступінь бакалавра в галузі людських ресурсів
 • Досвід роботи в управлінні персоналом від трьох років
 • Сертифікація SHRM-CP

Чому онлайн-ступінь людських ресурсів?

Згідно зі звітом Північно-східного університету за 2019 рік:

 • 61% менеджерів з персоналу вважають, що онлайн-ступені такі ж або кращі за традиційне навчання
 • 52% роботодавців вважають, що більшість наукових ступенів у майбутньому пропонуватимуть онлайн
 • 33% роботодавців вважають, що онлайн-дипломи, створені за допомогою кращих технологій, домінуватимуть в очному навчанні.

Справа в тому, що онлайн-курси привертають увагу. Інститути, студенти та роботодавці почали віддавати перевагу дипломам HR онлайн через наступне:

Гнучкість

Онлайн-дипломні класи дуже гнучкі. Викладачі та студенти можуть сидіти на віртуальних зустрічах, щоб обговорити розклад, який відповідає їх стилю життя.

Виконуйте додаткові курси

Онлайн-спеціалісти з питань людських ресурсів також можуть витратити час на вдосконалення навичок, таких як програмування, маркетинг, написання блогів тощо.

Студенти зі ступенем бакалавра в галузі управління персоналом можуть відвідувати факультативні спеціалізовані курси в області управління персоналом ефективніше, ніж учні традиційного навчання.

  Як створити резервну копію та завантажити улюблені Vines у форматі MP4

Доступність

Онлайн-курси є дуже доступними. Ви можете отримати доступ до найкращих університетів з будь-якої точки світу, не ускладнюючи процес подання заявки на студентську візу.

доступність

Віртуальні ступені дійсно доступні. Вам потрібно лише сплатити плату за навчання та іспит. Вам не потрібно платити за величезну оренду житла в інших країнах. Деякі заклади також пропонують розстрочку для онлайн-студентів.

Онлайн ступінь проти. Онлайн-курси/сертифікати для HR

Онлайн-диплом професії HR

Такі ступені для вас, якщо ви тільки що закінчили навчання і хочете продовжити кар’єру, щоб стати керівником відділу кадрів найвищого рівня або керівною посадою. Якщо ви ще не працюєте та хочете витратити час на 4-річний курс навчання, тоді вам слід шукати онлайн-дипломи кадрів. Такі ступені також відкривають двері для отримання ступеню магістра з кадрів та суміжних галузей.

Отримавши звичайний ступінь бакалавра й магістра кадрів онлайн, ви можете отримати роботу на керівному рівні з вищою оплатою, пільгами та іноді опціонами на акції компанії.

Звичайний онлайн-диплом може бути непридатним для працюючих професіоналів, оскільки вони мають інші зобов’язання. Доступність також може бути проблемою. Проте деякі професіонали, які працюють, здобувають ступінь магістра ділового адміністрування з акцентом на HR, щоб отримати підвищення або змінити роботу на кращу зарплату.

Онлайн-курси/сертифікати для професії HR

Залежно від ваших особистих і професійних зобов’язань і доступності, ви можете пройти сертифікацію самостійно або під керівництвом інструктора.

Сертифікати дають змогу будь-якому випускнику змінити кар’єру, швидко засвоївши теми та навички, необхідні для виконання обов’язків на робочому місці. Ви знаєте менше теоретичного і більше практичного змісту.

Власники професійних кадрових сертифікатів також можуть піднятися по сходах на керівний або керівний рівень. Але для цього знадобляться багаторічний досвід роботи та численні галузеві сертифікаційні курси.

Огляд HR Degree онлайн

Фактичний план курсу та рік навчання залежатимуть від університету/установи, який присуджує ступінь. У цьому ступені ви дізнаєтеся про соціальні, правові, ділові та етичні фактори, які формують компанії. Курси будуть зосереджені на виплатах працівникам, працевлаштуванні, трудовому законодавстві, компенсації та навчанні.

Однак нижче наведено огляд онлайн-ступеню кадрових ресурсів, якого дотримуються більшість престижних закладів:

Річний план курсу

Ви повинні пройти один курс за раз. Коли ви закінчите цей онлайн-диплом, ви також можете познайомитися з такими життєво важливими предметами, як бухгалтерський облік, економіка та менеджмент.

Першокурсник (1 курс)

 • Інформаційна грамотність
 • Англійська композиція I і II
 • Етика та моральне міркування
 • Міжособистісне спілкування
 • І інші теми

Другокурсник (2-й рік)

 • Суспільні науки
 • Менеджмент для організацій
 • Управління людськими ресурсами
 • Принципи бухгалтерського обліку І

Молодший курс (3 курс)

 • Господарське право І
 • Маркетинг
 • Працівники та трудові відносини
 • Управління HR технологіями
 • Фінанси
 • Управління винагородами та пільгами
 • І більше тем

Старший рік (4 курс)

На 4-му курсі в основному потрібно вивчати деякі факультативні курси. Ці курси можуть включати одну або кілька основних тем, як-от економіка підприємства, підприємництво, здоров’я та благополуччя, управління ланцюгом поставок тощо.

Очікування щодо зарплати

У звіті USBureau of Labor Statistics за травень 2021 року вказується, що спеціаліст з людських ресурсів може заробляти від 37 680 до 108 160 доларів на рік. Однак середня або медіанна зарплата становить 62 290 доларів на рік.

Те саме агентство також повідомило в травні 2021 року, що менеджери з персоналу можуть отримувати річну зарплату від 75 000 до 163 360 доларів США. А середня зарплата може становити 126 230 доларів.

  Як створити закладку для певних місць у файлі Google Docs

А тепер знайдіть нижче кілька ступенів HR в Інтернеті, які можуть змінити вашу кар’єру та вивести вас на посаду вищого рівня в секторі кадрів:

Ступінь спеціаліста з людських ресурсів онлайн: WGU

Отримайте ступінь бакалавра ділового адміністрування, підписавшись на цей віртуальний ступінь HRM, який пропонує WGU. ACBSP акредитував цей курс. Отже, ви можете бути впевнені в якості курсу та працевлаштуванні після успішного завершення.

Ступінь передбачає гнучкий графік. Отже, залежно від ваших особистих і професійних програм, ви можете завершити їх за рік або чотири. За даними WGU, 72% студентів отримують ступінь протягом 43 місяців.

Онлайн-бакалавр з управління персоналом: SNHU

SNHU – це ще один престижний університет, який пропонує оновлений ступінь бакалавра з управління персоналом, який орієнтований на поточні потреби ринку. Це 120-кредитний курс. Установа пропонує 30 кредитів на рік, щоб це була 4-річна програма.

SNHU узгодив навчальні програми курсу з SHRM та HRCI. Таким чином, після закінчення навчання є високий шанс, що ви зможете отримати сертифікат SHRM або PHR за один раз.

Управління персоналом: Університет Андерсона

Програма бакалавра «Організаційне лідерство» зі спеціалізацією «Управління персоналом». Університет Андерсона викладатиме курс онлайн. Курс супроводжується гнучким розкладом завершення курсів за кредитними годинами.

Загалом вам потрібно заробити 120 кредитних годин. Зміст навчання включатиме загальну освіту, основні курси, концентрацію HRA та факультативи. Існує вимога для MAT 105 – Алгебра коледжу, щоб подати заявку на цю програму ступеня.

Бакалавр з управління людськими ресурсами: Університет Капелла

Ви можете стати професіоналом з управління персоналом, отримавши ступінь бакалавра бізнесу в університеті Capella. Спеціальність цього курсу полягає в тому, що ви можете вибрати між самостійним навчальним програмою та програмою навчання під керівництвом інструктора.

Самостійний коштує дешевше супроводжуваного. Отже, якщо ви знаєте, що старанно навчаєтесь і вам потрібно заощадити гроші, ви можете отримати ступінь на своїх умовах.

Управління людськими ресурсами: CSU Global

CSU Global є ще одним престижним закладом для отримання вищої освіти. Він пропонує 120-кредитну програму бакалавра з управління персоналом. Весь навчальний контент і тести відбуватимуться онлайн.

Крім того, ви можете працювати повний робочий день і мати особисті зобов’язання, вивчаючи цей курс самостійного навчання. Крім того, весь план курсу було узгоджено зі змістом сертифікації SHRM, щоб ви могли легко пройти цю професійну акредитацію після закінчення навчання.

Бакалавр HRM: Університет Фолкнера

Це прискорений онлайн-ступінь бакалавра з управління людськими ресурсами, який пропонує Університет Фолкнера. Ви можете завершити всю програму навчання за 56 тижнів і отримати ступінь якнайшвидше.

Поряд із цією ступенем ви також можете вивчати управління охороною здоров’я як спеціальну сферу для розширення сфер знань. Загальний обсяг курсової роботи має становити 12 годин, з яких основна вимога – 75 годин, а програмна – 45 годин.

Онлайн-розвиток персоналу: Університет штату Індіана

Ви можете побудувати успішну кар’єру спеціаліста з розвитку персоналу, навчаючись за цією онлайн-програмою бакалавра в Університеті штату Індіана.

Після успішного завершення ви можете виконувати такі обов’язки, як розвиток кар’єри співробітників, зв’язки з профспілками, оцінювання ефективності та організаційний розвиток. Курс відкритий лише для першокурсників та студентів, які перейшли з США та Канади.

Управління персоналом в Інтернеті: Державний коледж Уейна

Щоб стати консультантом, менеджером або координатором у відділі кадрів, вам слід ознайомитися з цією програмою бакалавра або бакалавра освіти в Wayne State College.

  Як використовувати віртуальні фони в Microsoft Teams

Ступінь вимагатиме від вас 48 кредитних годин на концентраційному курсі та 30 кредитних годин на загальноосвітньому курсі. Ви можете завершити решту 42 кредитних годин, додавши факультативи або акцентні теми з людських ресурсів.

Ступінь управління персоналом: Глобальний кампус Університету Арізони

Forbes School of Business and Technology Global Campus University of Arizona пропонує цей престижний курс бакалавра з управління персоналом.

Це 4-річний курс і, отже, підходить для першокурсників середньої школи або випускників, які хочуть продовжити кар’єру менеджера з персоналу. Окрім основних тем щодо людських ресурсів, ви також дізнаєтеся про бухгалтерські та економічні дисципліни.

Бакалавр HRM: Університет Давенпорта

Ви також можете ознайомитись із цим бакалавром ділового адміністрування в галузі управління людськими ресурсами в Девенпортському університеті. Загальний кредит курсу становить 120, і навчальний заклад пропонує вам заповнити додаткові дев’ять кредитів за факультативними темами.

Спеціальністю цього ступеня є навчання на практиці. Крім того, схема курсу подібна до сертифікації SHRM. Крім того, ступінь дає право на гарантію працевлаштування.

Управління людськими ресурсами: SMWC

Ця програма SMWC з управління людськими ресурсами готує вас стати центральною визначною пам’яткою для адміністрації та управління персоналом вашої організації.

У закладі створено дві окремі секції курсів:

 • Один – основний курс HRM на 120 кредитних годин.
 • А інший – неповнолітній HRM на 18 кредитних годин. План курсу відповідає професійним іспитам SHRM.

Також перегляньте ці альтернативи, які пропонують найпопулярніші платформи edTech:

Управління персоналом: Coursera

Це спеціалізований курс для спеціалістів з управління персоналом, який проводиться на Coursera від Університету Міннесоти. Ви можете зареєструватися на цей курс безкоштовно та завершити його самостійно, оскільки курс на 100% проходить онлайн.

Управління людськими ресурсами (HR): GetSmarter

Цей курс GetSmarter також є змістом спеціалізованого навчання. Ви можете реалізувати функціональні плани та стратегії управління персоналом, пройшовши цей тренінг онлайн.

Практичний курс HRM із прикладами: Udemy

Цей курс Udemy є чудовою нагодою вивчити управління персоналом, процеси управління персоналом, HRIS, міжнародне керування персоналом, стратегічне управління персоналом та рентабельність інвестицій у відділі персоналу за допомогою практичних прикладів. Буде два кейси; весь вміст становить 4 години 34 хвилини.

Заключні слова

За даними USbureau of Labor Statistics, потреба в спеціалістах з кадрів зросте на 10% з 2020 по 2030 рік. А для менеджерів з персоналу вона становить 9% за той самий період.

Таким чином, це прибуткова професія, попит на яку постійно зростає. Ви можете отримати онлайн-диплом у деяких із зазначених вище престижних закладів і бути готовими до роботи з управління людьми.

Ви також можете пройти сертифікацію SHRM, щоб стати міжнародно акредитованим спеціалістом з управління персоналом. Знайдіть тут кілька популярних курсів підготовки до сертифікації SHRM.