14 найкращих маркетингових платформ SMS для взаємодії з вашими користувачами

Categories:

SMS-маркетинг — це ефективний і доступний спосіб зв’язатися з вашими клієнтами, незважаючи на нові соціальні мережі та інші маркетингові канали.

У звітах йдеться про пропозиції текстових повідомлень На 209% більше часу відповіді ніж електронні листи, дзвінки та інші маркетингові канали та колосальні 98% відкритих ставок.

На жаль, багато хто вважає, що SMS-маркетинг мертвий і шукає лише інших каналів. Але несвідомо вони втрачають свою клієнтську базу, плідні зв’язки та прибуток, роблячи це.

Отже, ти один із них?

Хочете підвищити рівень конверсії та дохід?

Ви використовуєте SMS-маркетинг, але все одно не досягаєте своєї мети?

Ця стаття допоможе вам вирішити всі ці питання.

Просто залишайтеся з нами.

Що таке SMS-маркетинг?

SMS-маркетинг — це постійний маркетинговий канал, який включає в себе надсилання транзакційних і рекламних повідомлень потенційним клієнтам і клієнтам за допомогою текстових повідомлень, які вони можуть вважати корисними для виконання дій або отримання інформації про ваш продукт або послуги.

Ці повідомлення містять оновлення, сповіщення та пропозиції для людей, які цікавляться вашими продуктами/послугами та погодилися отримувати від вас повідомлення.

Проте платформи або постачальники SMS-маркетингу можуть допомогти вам створювати масові текстові повідомлення та надсилати їх на список різних телефонних номерів. Він може легко обробляти всі рекламні, інформаційні та транзакційні повідомлення.

Ви можете використовувати його для кількох випадків використання:

 • Надсилання пропозицій, знижок і безкоштовних подарунків
 • ведення списку контактів
 • Формування звітів
 • Аналіз частоти відповідей
 • Планування доставки текстових повідомлень
 • Нагадування та сповіщення клієнтів
 • Надсилання MMS і автоматичних відповідей
 • Створення опитувань, конкурсів, опитувань
 • Забезпечення кращого обслуговування клієнтів

Чому SMS-маркетинг досі ефективний?

У наш час соціальних медіа та електронної пошти SMS-маркетинг все ще переважає, оскільки він актуальний, простий і відкривається безпосередньо на пристрої ваших клієнтів (серед багатьох інших причин).

На даний момент приблизно 3,8 мільярда людей у ​​світі користуються смартфонами. Не обов’язково, щоб усі вони були активні в соціальних мережах або регулярно перевіряли електронну пошту, але вони отримують текстові повідомлення. Таким чином, SMS-маркетинг надає широкі можливості залишатися в курсі ваших клієнтів і підвищити рівень конверсії.

Навіщо використовувати програмне забезпечення для SMS-маркетингу?

Швидша доставка🚀

Розповсюдження ваших повідомлень через SMS відбувається швидше, ніж у соціальних мережах або електронною поштою. Це тому, що SMS доставляється безпосередньо на телефон вашого клієнта, незалежно від того, яким типом мобільного телефону він користується чи від якого постачальника. І їм не потрібно відвідувати свої профілі в соціальних мережах або електронну пошту, щоб перевірити повідомлення.

Вищі показники відкриття та кліків 📱

Як обговорювалося вище, кількість відкритих SMS-повідомлень на 98% вища, ніж електронні листи, а рейтинг кліків також на 9,18% вищий, ніж у інших каналів цифрового маркетингу. Очевидно, SMS-маркетинг ефективний.

Вимірні результати ✨

Використовуючи програмне забезпечення SMS-маркетингу, ви можете відстежувати ефективність вашої SMS-кампанії. Ви можете переглянути загальну кількість надісланих SMS, кількість відкритих і на які на них відповіли, а також створити звіти для перегляду. Таким чином ви можете оцінити та вдосконалити свої стратегії на основі результатів.

Доступно ✂️

Завдяки опціям масового обміну повідомленнями ви можете надсилати клієнтам велику кількість повідомлень, не витрачаючи багато. На відміну від кампаній електронною поштою, які вимагають більше креативності, дизайну, зусиль і пов’язаних з цим витрат, SMS-маркетинг дозволяє заощадити на цих аспектах.

Тепер ми обговоримо найкращі послуги SMS-маркетингу для зв’язку та взаємодії з вашими клієнтами та збільшення прибутку.

Відправник

Ваш малий і середній бізнес або компанія електронної комерції шукає повністю автоматизований спосіб збільшити продажі та дохід, майже миттєво вийшовши на голодний світовий ринок?

Не дивіться далі, ніж Відправникваша універсальна маркетингова платформа електронної пошти та SMS, яка допомагає розумним компаніям розширювати списки та доходи, залишаючись доступними за ціною.

Ви тільки починаєте й хвилюєтеся про ненавмисні порушення GDPR та інші можливі проблеми з конфіденційністю, розширюючи свій список SMS? Виберіть із бібліотеки конфіденційних, сумісних із TCPA, готових до надсилання спливаючих вікон і форм або скористайтеся надпростим інструментом перетягування, щоб створити власні брендовані.

Готові розвивати та закривати наявну базу шанувальників? Використовуйте покроковий інструмент автоматизації, щоб створювати потужні робочі процеси для запуску точно розрахованих або запущених кроків електронною поштою та SMS, щоб керувати постійними, повністю автоматизованими потоками доходів, які працюють для вашого бізнесу 24/7.

Інтелектуально персоналізуйте вихідні SMS-повідомлення за допомогою імені, місця розташування або спеціальної інформації, щоб кожен абонент почувався так, ніби він єдиний, кому надіслано повідомлення.

Ви можете розсилати цільові та більш релевантні кампанії, використовуючи надзвичайно недооцінену силу сегментації, щоб побачити, хто, найімовірніше, зробить покупку зараз, а хто потребує додаткової підтримки та з ким можна поговорити пізніше.

Почніть роботу за лічені хвилини, підписавшись на БЕЗКОШТОВНИЙ план Forever, який включає до 15 тисяч електронних листів щомісяця до 2500 контактів і можливість придбати SMS-кредити всього за 0,015 доларів США (США).

Крім того, наш багатоцінний місячний план PRO гарантує БЕЗКОШТОВНІ SMS-кредити на суму 70 доларів США щомісяця, окрім щедрих лімітів маркетингу електронною поштою.

Не думайте лише про «SMS-маркетинг». Почніть уже з Sender!

Мобільні текстові сповіщення

Який найпростіший спосіб дійсно охопити всіх клієнтів за допомогою SMS-маркетингу?

Введіть Мобільні текстові сповіщенняпростий у користуванні постачальник SMS-маркетингу, який можна налаштувати та опанувати за 5 хвилин.

А безкоштовна 14-денна пробна версія надасть вам повний доступ до випробування всіх основних функцій – швидке налаштування та кредитна картка не потрібна. Таким чином ви зможете легко відчути, як це працюватиме для вашого власного бізнесу.

Перелік привабливих функцій надає вам такі інструменти, як надсилання текстових повідомлень на стаціонарні телефони, автоматичні відповіді, MMS, використання карток контактів, додаткові параметри, як-от міжнародні повідомлення, і багато іншого, щоб тримати вас у курсі найкращих маркетингових практик.

Ви отримуєте інтеграцію з Zapier, WordPress, Slack, MailChimp, ClickFunnels тощо, щоб підвищити загальну ефективність. Ви також отримуєте доступ до API, щоб ви могли гнучко налаштовувати власні інтеграції.

За допомогою мобільних текстових сповіщень ви можете легко керувати своїми текстовими кампаніями, незалежно від розміру вашої команди, оскільки немає обмежень на кількість адміністраторів для облікового запису.

  Як налаштувати панель навігації в Outlook

Крім того, функція відстеження посилань допомагає миттєво відстежувати показники кліків. А ваші клієнти можуть зручно приєднуватися до списку SMS, відправляючи текстові повідомлення на короткі коди та безкоштовні номери. Тож ви можете легко контролювати свої кампанії.

Ви навіть можете зареєструвати номер свого місцевого підприємства, щоб вашим клієнтам було ще легше зв’язуватися з вами напряму. На платформі Mobile Text Alerts ви також отримуєте можливості імпорту контактів, перенесення невикористаних повідомлень і двосторонній обмін повідомленнями для найкращого обслуговування клієнтів.

Нарешті, ви можете отримати доступ до свого облікового запису обміну повідомленнями, коли вам зручно, за допомогою мобільного додатку. А якщо у вас виникне запитання, ви можете поспілкуватися зі службою підтримки прямо з платформи Mobile Text Alerts.

SlickText

SlickText є одним із найбільш надійних лідерів у сфері SMS-маркетингу, який допомагає вам збільшити прибуток у свій бізнес за допомогою SMS-маркетингу. Він багатий функціями, які дозволяють ефективно використовувати програмне забезпечення, і воно добре працює на будь-якому пристрої.

Крім того, він ніколи не вимагає контракту або прихованих комісій; ви можете знизити, оновити або скасувати послуги в будь-який час. Оскільки люди швидше відповідають на SMS, SlickText дозволяє швидко поширювати ваше повідомлення клієнтам.

Ви можете додати зображення до вашої кампанії, щоб отримати кращий відгук клієнтів. Від ресторанів і роздрібних магазинів до шкіл і міністерств, ви можете використовувати всі функції, щоб забезпечити кращий розвиток свого бізнесу. Надсилайте масові текстові повідомлення незалежно від того, де ви знаходитесь, і ви також можете попросити свого клієнта надіслати текстове повідомлення, щоб приєднатися до маркетингової кампанії.

Зберігайте свої нотатки та плануйте їх, визначаючи дату й час, щоб працювати без зусиль. Ви можете налаштувати автоматичні відповіді, щоб надсилати відповіді на повідомлення ваших клієнтів. Крім того, активуйте двосторонній обмін повідомленнями, щоб залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. Ви також можете відстежувати дні народження своїх клієнтів, щоб надсилати їм побажання.

Крім того, керуйте своїми текстовими повідомленнями за допомогою безкоштовної програми для мобільних пристроїв. Він також містить ті самі функції, які підтримують як Android, так і iOS. Наприклад, ви можете встановити повторювані повідомлення щодня, щотижня чи щомісяця. За допомогою кампаній Drip ви можете надсилати серію текстових повідомлень користувачам.

SlickText інтегрується з Zapier, який об’єднує ваше програмне забезпечення та інші програми для спільної роботи. Він також інтегрується з електронною поштою та Facebook для кращого охоплення. Ви також можете отримати переваги від подвійної реєстрації, вбудованого скорочення посилань, відстеження посилань, встановлення повідомлень для кожної особи та багато іншого.

З усіма цими функціями SlickText є чудовим варіантом у всіх аспектах і дозволяє скористатися безкоштовною пробною версією на 14 днів. Після цього ви можете використовувати різні плани від 29 доларів США на місяць.

ActiveCampaign

Підтримуйте інтерес клієнтів до вашого продукту за допомогою SMS-маркетингу та текстових повідомлень за допомогою ActiveCampaign. Це допоможе вам знайти кращий спосіб швидко охопити клієнтів і забезпечити їм винятковий досвід.

ActiveCampaign допомагає вам додати автоматизацію SMS для надсилання подальших дій, сповіщення агентів тощо. Оскільки ваші користувачі люблять читати тексти більше, ніж перевіряти електронну пошту, це програмне забезпечення дозволяє легко надсилати швидкі нагадування та швидкі розпродажі.

Заплануйте час доставки, визначивши точний день і час, щоб підтримувати належний робочий процес. Дозвольте своїм користувачам надавати свої контактні дані, що допоможе вам збирати номери телефонів шляхом імпорту чи керування ними вручну. Таким чином ви можете залишатися на зв’язку з кожним клієнтом і рекламувати свої нові пропозиції, акції, кампанії тощо.

Отримайте свій слот відповідно до кількості клієнтів і почніть користуватися найкращим сервісом за початковою ставкою 9 доларів США на місяць.

Omnisend

Не звертайте уваги на головний біль використання кількох інструментів для SMS; Omnisend дозволяє інтегрувати SMS поруч із вашими електронними листами. Забезпечте своїм користувачам персоналізований і узгоджений досвід, поєднавши автоматичні текстові повідомлення з електронною поштою, щоб додати push-сповіщення в одному робочому процесі.

У Ominsend є бібліотека, де ви отримуєте готові робочі процеси з SMS-повідомленнями про дні народження, залишення кошика, підтвердження доставки та багато іншого за допомогою кількох кліків. Ви можете використовувати функції з безпроблемним налаштуванням і необмеженими варіантами використання та охоплювати аудиторію/клієнтів своїми повідомленнями, де б вони не були.

Ви навіть можете охопити глобальну аудиторію, оскільки він підтримує коди кожної країни для лише текстових повідомлень, щоб ви могли спонукати міжнародних клієнтів до кращих конверсій. За допомогою сумісних TCPA інструментів створення списків SMS від Omnisend ви можете збирати контактні дані відвідувачів сайту за допомогою спливаючих вікон, цільових сторінок, колеса фортуни, вікон для реєстрації та багато іншого.

Економте вашу енергію та час за допомогою попередньо створених робочих процесів автоматизації. Налаштуйте швидкі розпродажі та рекламуйте найновіші товари за допомогою SMS. Ви також можете додавати зображення та GIF-файли, щоб підвищити зацікавленість. Слідкуйте за тим, як працює ваше SMS і що потрібно включити, щоб збільшити продажі. Omnisend інтегрується з Gorgias, щоб покращити цінність утримання за допомогою двосторонніх SMS, які більше залучають ваших клієнтів.

Отримайте безкоштовну пробну версію зараз, насолоджуйтеся перевагами або виберіть тарифний план від 16 доларів США на місяць, щоб отримати більше послуг.

EZ Texting

EZ Texting — це ще один чудовий інструмент, який допоможе вам розширити масштаб SMS-маркетингу. Ви можете легко імпортувати SMS-кампанії та надати їм індивідуальний підхід, створивши групи клієнтів для кращої конверсії.

Крім того, немає обмежень на кількість контактів, і є двосторонній обмін повідомленнями для зв’язку з конкретними клієнтами за принципом 1-на-1.

Крім того, ви можете додати зображення, щоб допомогти текстам, і включити відмову для здорової взаємодії з клієнтом.

Крім того, попередньо розроблені шаблони та інтеграція Shutterstock надають вашим маркетинговим зусиллям унікальності.

Ви можете включити форми реєстрації та перенаправлення QR-кодів на свій веб-сайт і канали соціальних мереж, щоб збагатити свій список SMS. Однак у вас також будуть ключові слова, які ваші користувачі можуть надсилати на спеціальні номери для реєстрації в кампаніях.

Також є автоматичні текстові повідомлення, відповіді, планування, нагадування тощо, що гарантує, що ви ніколи не пропустите важливу пропозицію.

А EZ Texting підтримує інтеграцію з Hubspot, Constant Contact і Mailchimp, і можна розгорнути Zapier для подальшого підключення до тисяч програм. Однак ви також можете використовувати їхній Rest API для створення індивідуальних інтеграцій.

  Як (і чому) використовувати функцію Outliers в Excel

Нарешті, такі функції, як відстеження та аналітика, додаток для смартфонів (iOS), рольовий доступ до членів команди, перетворення тексту на стаціонарний телефон і 14-денна безкоштовна пробна версія, є вагомими аргументами для них як першокласної маркетингової платформи для SMS.

TextMagic

Нехай ваші клієнти почуваються добре за допомогою простого у користуванні постачальника SMS-маркетингу – TextMagic. Це дозволяє надсилати сповіщення, підтвердження, маркетингові SMS-повідомлення та повідомлення в будь-який час з будь-якого місця. Надсилайте персоналізовані текстові повідомлення за допомогою програмного забезпечення для масових текстових повідомлень своїм співробітникам, постачальникам і клієнтам.

Увійшовши у свій обліковий запис, ви можете надсилати масові повідомлення користувачам у понад 190 країнах. Перетворюйте електронні листи на SMS і надсилайте їх на будь-який смартфон. Ви можете інтегрувати API шлюзу SMS до тексту безпосередньо з програми. Використовуйте програмне забезпечення на робочому столі Mac або ПК, щоб легко надсилати й отримувати SMS онлайн.

TextMagic дозволяє надсилати точні та короткі повідомлення партнерам, співробітникам або клієнтам за допомогою ефективного, рентабельного та безпечного способу спілкування. Отримайте такі функції, як віртуальні мобільні номери, планування текстових повідомлень, вкладення SMS, MMS, шаблони злиття листів, керування відмовою від SMS та багато інших.

TextMagic — це комплексне програмне забезпечення для обміну текстовими повідомленнями для бізнесу з такими послугами, як субрахунки для учасників, корпоративні SMS-рішення, єдиний вхід для підприємств, безпечний обмін текстовими повідомленнями, аналітика, звіти, автоматизація вхідних повідомлень, пошук електронної пошти, перевірка номера, і більше.

Зв’яжіться зі своїми клієнтами в потрібний час за допомогою текстових повідомлень на пристроях iOS і Android. Надсилайте повідомлення довжиною до 918 символів, якщо вам здається, що 160 символів недостатньо. Він підтримує такі мови, як арабська, російська, китайська, японська, англійська та інші мови.

Крім того, дозвольте своєму потенційному клієнту зателефонувати, переадресувавши свій номер TextMagic на телефон. Кожен відвідувач є потенційним потенційним клієнтом, тож дозвольте йому приєднатися за допомогою потужних форм підписки від TextMagic і дізнаватися подробиці вже сьогодні.

ManyChat

SMS-маркетинг може розчарувати бізнес електронної комерції, якщо ви не знаєте, з чого почати. Однак такий надійний інструмент, як ManyChat, може допомогти надсилати текстові повідомлення користувачам і закривати продажі в чаті. Тепер легко зв’яжіться зі своїм клієнтом і поспілкуйтеся з ним, не порушуючи його день постійними дзвінками.

За допомогою цього інструменту можна надсилати купони, розпродажі та вміст контактам протягом 3 хвилин. Легко підключити та поєднати Messenger або Facebook із SMS та електронними листами, що дозволяє компаніям безкоштовно спілкуватися з клієнтами.

Крім того, можна надсилати індивідуальні повідомлення клієнтам щодо оновлень, персоналізованого вмісту, нагадувань про зустрічі, спеціальних пропозицій тощо для взаємодії з брендами. Також важливо вести двосторонні текстові розмови з клієнтами для збору відгуків або оглядів за допомогою опитувань.

Можна також створювати крапельні кампанії через SMS, такі як щомісячні інформаційні бюлетені та 7-денні виклики, що підтримують розмову з клієнтами. Легко збирати номери з магазину електронної комерції для бездоганного досвіду та творчих мультимедійних повідомлень.

Крапельниця

Надсилайте повідомлення за допомогою Крапельниця і збільшуйте прибутки за допомогою динамічних і персоналізованих рекомендацій щодо продукту в потрібний час. За допомогою легкого конструктора робочих процесів Drip ви можете автоматизувати процеси, щоб отримати кращий результат.

Ви також можете зв’язуватися зі своїми користувачами/клієнтами за допомогою SMS-повідомлень, яке є миттєвим, простим у споживанні та по суті. Вони є ідеальним каналом для встановлення глибокого зв’язку з ними, надсилання цінних повідомлень і отримання прибутку.

Клієнти Maximum віддають перевагу SMS, а не електронним листам і телефонним дзвінкам, тому скористайтеся простою формою Drip, щоб додати найкращих користувачів до свого списку. Незважаючи на те, що багато клієнтів люблять текстові повідомлення, вони більше люблять це з деякими промо-кодами або кодами знижки. Завдяки SMS-маркетингу ви можете охопити своїх клієнтів, де б вони не були, простими клацаннями.

Використовуйте SMS, щоб привернути увагу, підвищити лояльність користувачів і підвищити терміновість, надсилаючи святкові рекламні пропозиції, презентації продуктів, термінові пропозиції, VIP-кампанії тощо. Люди не люблять довгих і спам-повідомлень; Нехай текст буде простим, коротким і зрозумілим, щоб залучити більше клієнтів. Ви також можете додати дату й час доставки та автоматизувати робочий процес, щоб запобігти пропуску будь-якого клієнта.

Розпочніть безкоштовну пробну версію на 14 днів або виберіть план відповідно до кількості клієнтів, починаючи з 7,50 доларів США за 500 надсилань.

EngageBay

Розвивайте свій бізнес за допомогою EngageBay продавати ваш продукт, пропозиції тощо за допомогою SMS-маркетингу. Відстежуйте всі свої відповіді на одній інформаційній панелі та надсилайте SMS тисячам людей, персоналізуючи свою кампанію.

EngageBay зберігає різні атрибути, такі як ім’я, прізвище, вік, компанія, місцезнаходження тощо. Ви навіть можете додати їх усіх, зібравши інформацію та масово надіславши SMS. Ви можете додати функцію SMS у робочі процеси автоматизації та надсилати SMS на основі поведінки клієнтів або подій, таких як невдалі платежі, оновлення продукту, залишення кошика, акції тощо.

Використовуйте фільтри, щоб вибрати підмножину або перспективи клієнтів за вашим попитом. Він включає джерело та місцезнаходження контакту на основі дати, дії тощо. Крім того, ви також можете додати спеціальний простір для сегментації контактів і надсилання відповідних кампаній текстових повідомлень. Використовуйте прості проекти EngageBay для своїх маркетингових робочих процесів, не вимагаючи жодних знань програмування, і використовуйте всі інструменти, які він пропонує, щоб розвивати свій бізнес.

Завдяки потужним візуальним елементам ви можете організовувати маркетингові кампанії для ефективного надсилання SMS клієнтам. EngageBay дозволяє відстежувати кожну SMS-маркетингову кампанію за допомогою надійних показників. Ви можете відстежувати рівень успіху вашої кампанії та прогрес, який програмне забезпечення записує, щоб дізнатися про ваших клієнтів і досягти успіху з кампаніями.

Ви можете безкоштовно використовувати EngageBay для 500 контактів і 1000 фірмових електронних листів. Однак, якщо у вас більше підключень, ви можете вибрати початкову ціну 8,99 доларів США.

Sendinblue

Sendinblue допомагає зв’язуватися зі своїми клієнтами безпосередньо за допомогою SMS-повідомлень. Зберіть список контактів із Sendinblue для надсилання масових повідомлень про кампанії та події в один клік.

Далі ви можете написати текст, вибрати окремий список відповідно до їхнього розташування, попиту тощо та запланувати надсилання повідомлень відповідно до встановленої дати та часу. За допомогою Sendinblue ви також можете налаштувати оновлення доставки, транзакційні SMS, підтвердження замовлень і багато іншого відповідно до свого бізнесу за допомогою API, безліч плагінів і автоматизації маркетингу.

  Як приховати попередній перегляд повідомлень Slack на екрані блокування

Створюйте персоналізовані повідомлення за допомогою сегментації та додавання індивідуальних атрибутів для різних контактів. Наприклад, ви можете визначити ім’я, прізвище, дату, назву компанії та іншу інформацію. За допомогою ключових показників залученості отримуйте ідеї щодо того, що працює, а потім вдосконалюйте це для досягнення кращих результатів.

Крім того, ви можете контролювати та відстежувати ефективність SMS-кампаній. На основі статистики залучення та звітів про виконання ви можете вирішити пов’язані проблеми в режимі реального часу для різних SMS-кампаній. Незалежно від того, де знаходяться ваші клієнти, цей простий спосіб зв’язатися з ними дозволить кожному клієнту відстежувати ваші акції, знижки та багато іншого.

Виберіть безкоштовний або платний план відповідно до ваших потреб і скористайтеся перевагами.

Натисніть Надіслати

Надсилайте маркетингові повідомлення онлайн своїм клієнтам із веб-порталу SMS за допомогою Натисніть Надіслати, що полегшує обмін діловими повідомленнями. Ви можете надсилати тисячі повідомлень по всьому світу за допомогою служби Web to SMS. Ви навіть можете контролювати транзакції SMS через API шлюзу SMS.

Онлайновий SMS-шлюз ClickSend дає вам доступ до простих кроків для надсилання повідомлень окремим особам або багатьом контактам за допомогою онлайн-сервісу. ClickSend також використовує плагін Microsoft Outlook для надсилання текстових повідомлень. Крім того, ви можете відправляти масові SMS через онлайн-сервіс або існуючий додаток.

Після того, як ви додасте список клієнтів і їх деталі, служба SMS впорається з рештою, що зробить вашу роботу простою та легкою. За допомогою шлюзу SMTP ви також можете надсилати масові SMS-повідомлення, що дає змогу відчути потужну продуктивність. Завдяки всім цим функціям, плагінам тощо ви можете легко надсилати маркетингові повідомлення, трансакційні SMS, рекламні SMS, події, нагадування та багато іншого.

ClickSend гарантує вам 100% безвідмовну роботу та впевнено доставлятиме ваші повідомлення кінцевим користувачам. Крім того, він пропонує надзвичайно просту інформаційну панель, за допомогою якої ви можете користуватися послугою та легко відстежувати кожен запис в одному місці.

Крім того, ви можете встановити деякі ключові слова, щоб програмне забезпечення відповідало на повідомлення клієнтів, щоб швидко відповідати. Нарешті, виміряйте свій успіх і ефективність за допомогою звітів і аналітики, які надає ClickSend для створення реальної цінності для бізнесу.

Ви отримаєте більше функцій, таких як безпечний SSL, автоматичне поповнення, попередження про низький кредит, обмеження 1224 символів, висока продуктивність із 4800 повідомлень/хвилину, блискавична доставка повідомлень, налаштування ідентифікатора відправника, доступ до програмного забезпечення для онлайн-повідомлень SMS, моніторинг стану, безкоштовні відповіді, відсутність плати за встановлення та багато інших переваг. У вас є можливість гнучкої оплати, як передоплати, так і післяплати.

Textlocal

Розумні клієнти обирають розумні послуги, як Textlocal який надає можливість надсилання SMS у режимі реального часу для ваших користувачів. Щоб підвищити впізнаваність бренду, покращити шлях клієнта та оптимізувати комунікацію, скористайтеся надійною, масштабованою та однією з найкращих платформ для SMS-повідомлень.

Існує багато способів надсилання повідомлень відповідно до потреб вашого ринку. Ви можете платити по ходу роботи зі збільшенням списку ваших контактів або вибрати аутсорсинг ваших повідомлень. У цьому випадку керовані послуги допоможуть вам із розробленими вами рішеннями SMS незалежно від вашого бізнесу. Крім того, Textlocal дозволяє вам відкрити шлюз API високої щільності для вашого бізнесу.

Якщо ви розробник, ви знайдете SMS API більш універсальним і настроюваним. Завдяки цій функції ви можете інтегрувати Trextlocal з будь-якою іншою програмою, щоб працювати так швидко та потужно, як вам заманеться. Крім того, ви можете легко додавати посилання на веб-сайти, персоналізовані ваучери, вкладати відео, зображення та файли тощо до кожного отримувача.

Взаємодія з вашим клієнтом і моніторинг вашої ефективності стає легким з Textlocal. Коли ви створюєте обліковий запис Textlocal, ви отримуєте доступ до безкоштовного фахівця з SMS, спеціального ключового слова, акредитації партнера, двофакторної автентифікації та платформи, сертифікованої GDPR для забезпечення безпеки.

Клавійо

Не змушуйте своїх клієнтів довго чекати, щоб отримати повідомлення в SMS. Клавійо допоможе вам отримати власний безкоштовний номер, щоб ваші клієнти залишалися задоволеними вашим винятковим обслуговуванням. Це рішення дає змогу будувати ділові стосунки з вашими постійними клієнтами та збільшувати ваш дохід.

Klaviyo інтегрується з більш ніж 200 інструментами та платформами електронної комерції, щоб мати все під рукою під час надсилання повідомлення клієнту. Вітайте їх на ім’я, вітайте з днем ​​народження, навіть діліться деталями замовлення будь-якого продукту, повідомляйте їм про стан запасів, надсилайте швидкі нагадування та багато іншого за допомогою цієї платформи SMS.

Подвоїте свої маркетингові канали, а не подвоюйте роботу, надсилаючи електронні листи та текстові повідомлення в одній серії, щоб клієнти могли вибрати варіант, який їм подобається найбільше. Klaviyo точно показує, що необхідно для розвитку вашого бізнесу, дозволяючи відстежувати та контролювати ефективність продажів за допомогою SMS-повідомлень.

Ви можете налаштувати робочі процеси автоматизації, щоб указати час і дату доставки. Klaviyo також пропонує багато варіантів шаблонів на вибір. Крім того, дозвольте своїм клієнтам самостійно зареєструватися за допомогою форми або кнопок підписки. Ви можете оцінити свою ціну, перевіривши кількість контактів, які у вас є, і заплатити відповідно.

Кращі практики SMS-маркетингу

 • Переконайтеся, що всі у вашому списку контактів вибрали отримання ваших SMS
 • Майте на увазі, що час повідомлення має залежати від місця розташування клієнтів. Ніколи не надсилайте SMS у непарні години.
 • Пряме та коротке повідомлення є хорошим способом, і ви також можете включити відповідні посилання.
 • Підкресліть перший рядок SMS, щоб спонукати одержувача до повідомлення
 • Додайте назву свого бренду та персоналізуйте повідомлення
 • Додайте важливі застереження
 • Будьте послідовними та стежте за частотою.

Висновок

SMS-маркетинг не помер; насправді, це розвивається разом із технологіями. Тому виберіть будь-яку з вищезазначених найкращих платформ SMS-маркетингу та почніть використовувати її переваги, щоб підключатися та взаємодіяти зі своїми клієнтами, одночасно збільшуючи коефіцієнти конверсії.

Якщо ви просто хочете надсилати SMS без аналітики чи маркетингу, тоді ви можете спробувати SMS API.