14 найкращих карт захоплення гри для запису ваших ігрових сесій

Карта захоплення потрібна, якщо ви бажаєте записувати дані високої чіткості або стандартні дані з PS4, Xbox One або Wii-подібних пристроїв.

Capture Card користується популярністю серед геймерів, які записують різні ігрові відео. Ці карти захоплення можуть записувати високоякісні прямі трансляції та конвертувати DVD-диски у формат HD. Ці записані відео будуть збережені після запису та пізніше можуть бути завантажені в Інтернет.

Однак, оскільки на ринку так багато ігрових карток захоплення, користувачам може бути важко вибрати одну. Ось список деяких карт захоплення ігор, які допоможуть вам вирішити, яка з них вам потрібна для наступної гри та трансляції.

Що таке картка захоплення гри?

Карта захоплення гри – це пристрій, який записує або передає потокове відео та аудіо з іншого джерела. Наприклад, якщо ви хочете записувати ігровий процес зі свого Xbox One, вам знадобиться карта захоплення, яка підключається до порту HDMI консолі, оскільки ваш Xbox One не може одночасно знімати та транслювати ігровий процес.

Потокова трансляція, захоплення та обмін усієї гри можливі за допомогою карти захоплення та інших аксесуарів, таких як кабель HDMI. Ви можете зберегти захоплюючу гру PlayStation для подальшого перегляду або завантаження на свої платформи соціальних мереж.

Чому люди використовують ігрові карти захоплення?

Використання картки захоплення має кілька переваг, якщо ви стример або YouTuber. Для початку карти захоплення дозволяють записувати або транслювати відеоматеріал високої чіткості, що важливо для тих, хто хоче створювати вміст професійної якості.

По-друге, деякі карти захоплення можуть одночасно записувати або транслювати відео з кількох пристроїв, що робить їх ідеальними для налаштування кількох камер.

Карти захоплення також спрощують запис коментарів або інших аудіоджерел, оскільки зазвичай містять вбудовані мікрофонні входи. Це дозволяє безпосередньо підключити мікрофон до карти захоплення та записувати високоякісний аудіо, щоб доповнити відеоматеріал ігрового процесу.

Картка захоплення гри проти захоплення вікна та дисплея за допомогою програмного забезпечення

Запис гри та відображення або захоплення вікна — це два режими запису вашого ігрового процесу. Основна відмінність полягає в тому, що захоплення гри записуватиме лише ваше ігрове вікно. Він не захопить нічого за межами ігрового екрана. Якщо ви згорнете ігровий екран, він продовжуватиме записувати цю конкретну гру.

З іншого боку, відображенням або захопленням вікна може бути все, що працює на екрані, як-от браузер, повідомлення, фільми тощо. Це означає, що все, що ви робите на моніторі, він буде записувати.

  Як оновити мікропрограму AirPods

Незважаючи на те, що на ринку доступно кілька карт захоплення, важливо вибрати найкращі для вашої установки. Ось кілька хороших карт захоплення на ринку.

Elgato HD60 S+, зовнішній

Ця карта захоплення гри дає змогу знімати процес гри у 1080p 60 кадрів/с. Тепер поділіться своїм ігровим процесом у чудовій якості перегляду. Функція plug-and-play полегшує використання. Грайте у високоякісні ігри для Xbox One X, Xbox Series X/S, PlayStation 5 і PlayStation 4 Pro в оригінальному форматі. Використовуйте технологію наднизької затримки, щоб покращити робочий процес.

Він має необмежений режим захоплення. Тепер ви можете зберігати години відзнятого матеріалу на жорсткому диску. Він також має функцію запису ретроспекції, яка дозволяє повернутися в минуле та зберегти епічні моменти заднім числом.

Rybozen 4K Audio Video

Тепер ви можете записувати джерела відео з роздільною здатністю до 1080p, і це підходить для всіх пристроїв HDMI, таких як PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, DVD, Wii U, DSLR, камери безпеки, камери та приставки.

Зовнішній драйвер не потрібен, оскільки він працює за принципом «підключай і працюй». При підключенні пристрій розпізнає себе як веб-камеру. Він може автоматично виявляти вхід і регулювати вихід. Немає використання ЦП, додаткове захоплення звуку.

Він працює як з Windows, так і з Mac OS. Високошвидкісна технологія USB 3.0 і чудова технологія з низькою затримкою спрощують пряму трансляцію на Youtube, Twitch, Facebook, OBS, Twitter, Potplayer і VLC.

Він може захоплювати одноканальний відеосигнал HD HDMI і базується на високошвидкісній технології USB 3.0. Коли ви граєте в живу гру, затримки немає. Ви можете використовувати мікрофонний вхід на карті захоплення Kedok, щоб додати зовнішній коментар під час гри. Майте на увазі, що він працює лише зі стандартними мікрофонними гарнітурами 3,5 мм TRS.

EVGA XR1 Lite

Ви можете записувати в 1080P/60FPS і відтворювати в 4K/60FPS. Він має низьку затримку та невеликий розмір.

Він ідеально підходить для зйомки та трансляції ігрового процесу на ПК/консолі, або ви можете підключити його до цифрової дзеркальної камери для якісної веб-камери. Має порт USB 3.0 Type-C. Ця карта захоплення сертифікована OBS.

КІНОМАГАЗИН Відео 4K HDMI

Карта відеозахоплення USB 2.0 має максимальну вхідну роздільну здатність [email protected] і максимальна вихідна роздільна здатність 1920×[email protected] Це дозволяє одночасно захоплювати відео- та аудіосигнали та записувати відео високої чіткості зі швидкістю 30 кадрів/с прямо на жорсткий диск без затримки.

Плата відеозахоплення HDMI із шлейфовим портом HDMI має чудову технологію низької затримки, тому немає затримки під час гри в режимі реального часу.

Насолоджуйтесь грою з друзями, знімаючи відео за допомогою функції петлі сигналу HDMI для потокової передачі в реальному часі на Twitch, YouTube, OBS, Potplayer, VLC та інших платформах, а також записуйте відео безпосередньо на ваш ПК або смартфон. Немає стиснення або затримки на виході.

  11 найкращих рішень для резервного копіювання даних для середнього та корпоративного бізнесу

Відео HDMI MYPIN 1080P

HDMI Game Video Recorder записує відео та ігри з роздільною здатністю 1080P і зберігає їх на USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск. Однак, оскільки він не підтримує пряму трансляцію, він не працюватиме з OBS Studio, VLC, Youtube та іншими подібними програмами.

Ви можете отримати відео будь-де та будь-коли, безпосередньо підключивши флеш-накопичувач USB (FAT32). Ця карта захоплення має вхід для мікрофона, і її можна використовувати для додавання зовнішніх коментарів до ігор, але вона не записує групові чати. Він простий у використанні та зберігає відео на пристрої USB, але не працює безпосередньо з ПК.

Відео гри TKHIN

Ігрова карта відеозапису TKHIN побудована на основі інтелектуального чіпа високого класу та стильного та компактного корпусу з алюмінієвого сплаву. Це підтримує [email protected] Вхід HDMI і функція plug-and-play дозволяють пристрою миттєво працювати з потоковими медіафайлами, такими як OBS.

Ідеально підходить для прямих трансляцій, ігрових трансляцій, відеозапису, конференц-залів та інших подібних програм.

Ви можете підключити пристрій захоплення аудіо-відео до своїх навушників через 3,5-мм аудіовихід. Ви також можете підключити пристрій відеозахоплення до мікрофона 3,5 мм через порти, щоб легко транслювати та записувати свій голос.

AVerMedia GC513 Live Gamer підходить для всіх стримерів, незалежно від того, чи є вони любителями, творцями контенту, новачками чи досвідченими. Ця карта захоплення дозволяє вам насолоджуватися грою 4K під час редагування у 1080p60.

Завдяки вбудованій функції проходження без затримок LGP2 може записувати дивовижний ігровий процес зі швидкістю Full HD 60 кадрів/с без дратівливих затримок і в 4Kp60.

Портативність LGP2 є відмінною рисою. Таким чином, його можна легко налаштувати для запису ігрового процесу, де б ви не були – будь то на вашому iPhone чи турнірі на ПК, ваші можливості необмежені.

Elgato HD60 X

Цей пристрій записує в якості 4K30 HDR10 або 1080p60 HDR10, а також у 4K60 HDR10, 1440p120 і 1080p120 з проходженням VRR. Ця карта захоплення не потребує встановлення додаткових драйверів.

Ви можете транслювати на будь-яку платформу, включаючи OBS, Streamlabs, Vmix, Zoom, Microsoft Teams, YouTube, Twitch, Facebook Gaming та інші.

DIGITNOW

Він має роздільну здатність джерела відеозапису до 1080p при 60 кадрах в секунду (кадрів за секунду) і підходить для всіх пристроїв HDMI, таких як PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, Wii U, DSLR, DVD, камери безпеки , Камера та приставка.

Високошвидкісна технологія USB 3.0 і чудова технологія низької затримки спрощують пряму трансляцію на Youtube, Twitch, OBS, Facebook, Twitter, VLC і Potplayer.

MOYOON

Плата захоплення MOYOON HDMI виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву та розроблена на основі інтелектуальних чіпів високого класу з роздільною здатністю входу HDMI до [email protected] і запис відеосигналу до 1080p 60fps. Це забезпечує високу якість і без збоїв для гравців.

  Як видалити обліковий запис Microsoft Teams

З додатковим аудіовходом для мікрофона ця карта захоплення 4K HDMI дозволяє любителям ігор транслювати, записувати та використовувати свій голос у процесі гри. Немає потреби в драйвері чи додатковому живленні, а можливості вже вбудовані в поточне програмне забезпечення для плавного переходу.

Розширення ниток 4K HDMI

Карта захоплення звуку має максимальну вхідну роздільну здатність [email protected] і вихідна роздільна здатність [email protected] Тепер ви можете записувати відео безпосередньо на жорсткий диск без затримки. HDMI Video Capture підходить для пристроїв із виходом HDMI, таких як PS4 і Switch.

USB-карта захоплення підтримує високоякісний запис 1080P 60 кадрів/с і пряму трансляцію. Карта захоплення аудіо-відео може одночасно записувати відео та аудіо HDMI і передавати відео та аудіосигнали на ПК і смартфони для зберігання та попереднього перегляду.

MOYOON Capture Card USB 3.0

Карта захоплення K виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву та має інтелектуальний чіп високого класу. Завдяки високошвидкісній технології USB 3.0 карта захоплення ігор усуває затримки, а також спрощує та прискорює трансляцію в прямому ефірі, обмін і запис.

Підтримує роздільну здатність входу HDMI до [email protected] і запис відеосигналу з роздільною здатністю до 1080p 60 кадрів/с для високоякісного ігрового відео та потокового медіа без збоїв.

Картка захоплення Papeaso

Наша карта захоплення відео HDMI має вхідну роздільну здатність 3840×[email protected]максимальна вихідна роздільна здатність 1920×[email protected]та резолюцією від [email protected] Записуйте відео високої чіткості зі швидкістю 60 кадрів на секунду з дуже низькою затримкою безпосередньо на жорсткий диск.

Його інтерфейс подвійного призначення Підтримує комп’ютери/мобільні телефони/планшети з інтерфейсом USB і Type-C для збору та запису даних, відповідаючи різноманітним вимогам до інтерфейсу.

MYPIN 1080P HDMI

HDMI Game Video Recorder записує відео та ігри з роздільною здатністю 1080P і зберігає їх на USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск. Оскільки ця карта захоплення не підтримує пряму трансляцію, вона не працюватиме з такими програмами, як OBS Studio, VLC і Youtube.

Тепер підключіть флеш-накопичувач USB (FAT32), щоб переглядати відео будь-де та будь-коли.

Заключні слова

Як ви бачите, це кілька хороших варіантів гри Capture Card для безперебійної потокової передачі. Усі вони мають деякі унікальні функції та досить прості у використанні. Ви можете використовувати їх і легко стати стримером.

Ви також можете ознайомитися з найкращими іграми GOG безкоштовно.