14 метавсесвітів, у які ви вже можете потрапити у 2022 році

Те, що починалося як концепція в ігровій індустрії, перейшло в зовсім інший всесвіт 3D, відомий як Metaverse. І кожне підприємство у сфері технологій чи розваг хоче отримати від цього частку.

Ми рухаємося в сюрреалістичну епоху цифрового світу. Такі технології, як штучний інтелект і доповнена реальність, захопили світ штурмом.

Метавсесвіт — це світ, якого не існує, але ви все одно бачите та переживаєте його, оскільки він увесь віртуальний. Якщо вам важко зрозуміти цю частину інформації, пригадайте художні фільми, такі як «Матриця» та «Перший гравець готовий». Згадайте, як у «Матриці», щойно вони підключалися до розетки, вони занурювалися в зовсім інші світи, які функціонували невідомими для реалій світу, в якому ми живемо, способами.

Кожен у цьому світі жадає свіжих і нових вражень; це породило абсолютно нову концепцію розваг, відому як досвід занурення, що є принципом і Біблією Метавсесвіту. Одним натисканням кнопки ви можете відчути, як це почувати себе в джунглях Амазонки або яким було життя в стародавньому Єгипті.

Згідно з нещодавнім опитуванням ринку, повідомлялося, що глобальний ринок доповненої віртуальної реальності оцінюється приблизно в 2,6 мільярда доларів США в 2018 році, і очікується, що він зросте майже до 815 мільярдів доларів до 2025 року.

У цій статті мова піде про значущі метавсесвіти на даний момент і надасть вам захоплюючі враження, яких ви ніколи раніше не мали.

Отже, стежте за цими 14 найкращими метавсесвітами.

Пісочниця

The Пісочниця — це децентралізований метавсесвіт NFT на основі Ethereum. Ця платформа дозволяє технічно підкованим гравцям створювати, продавати, купувати та монетизувати свої NFT віртуальної реальності.

Це платформа, керована спільнотою, і творці можуть монетизувати свої творіння та ігровий досвід на блокчейні. Пісочниця пропонує повну свободу демонструвати та продавати ваші творчі здібності та інновації у своїй пісочниці. Ви можете влаштовувати вечірки, влаштовувати виставки, створювати свою землю та багато іншого.

Whitepaper of the Sandbox — це ідеальне місце, щоб дізнатися все, що вам слід знати про платформу. Клієнти Sandbox, які називають власниками Sandbox, беруть участь в управлінні платформою через децентралізовану автономну організацію, роблячи роботу екосистеми максимально прозорою.

Пісочниця – це чеснота; світ, де гравці/учасники можуть створювати, володіти, монетизувати весь свій ігровий досвід у блокчейні Ethereum за допомогою SAND, токена, керованого платформою.

Децентраленд

Децентраленд це платформа, де ви можете створювати, торгувати, монетизувати та досліджувати віртуальний світ, яким також володіють користувачі.

З Decentraland ви можете створювати та випробовувати межі своєї уяви, яку, у більшості випадків, ви перевершуєте, створюючи сцени, твори мистецтва, виклики тощо. Це можливо за допомогою простого інструменту конструктора, доступного разом із платформою. На веб-сайті є все для всіх типів творців; наприклад, платформа пропонує найскладніші та затребувані інструменти, щоб зробити вашу екосистему більш інтерактивною за допомогою соціальних ігор і мультимедійних програм.

Метавсесвіт може бути віртуальним, але він все ще є всесвітом, і яким би був всесвіт, якби він не дозволяв вам спілкуватися, взаємодіяти та спілкуватися з іншими членами вірша. У Decentraland ви отримуєте шанс досліджувати Землю, створену іншими користувачами, і навчитися чомусь, навіть коли ви розважаєтеся абсолютно зачаровуючими та небаченими раніше враженнями.

Ви також можете купувати та продавати землю, активи, як-от аватари, носії та імена на ринку Decentraland Marketplace, і дозвольте мені бути першим, хто скаже вам, що це найцікавіше та найцікавіше місце. Ви можете зберігати найновіші та найкращі цифрові товари та атрибутику, що підтримується блокчейном Ethereum.

Decentraland також організовує всесвітні заходи, щоб надати кожному найкраще з Метавсесвіту. Деякі з повних розваг, організованих платформою, включають Magic Hours, Australian Open Metaverse, Boxhead Friends і Drop. Buffalo Metaverse Tour та багато іншого.

  Виправте, що Vizio Remote не працює

Axie Infinity

Платформа Axie Infinity трохи не тонує, чого очікувати в його Метавсесвіті. Вас вітають літаючі роботи, мутанти з молотами, літаючі звірі та істоти, яких ви ніколи раніше не бачили. Якщо ви прокрутите трохи глибше, середньовічні банери повністю змінять настрій і захоплять вас зненацька.

Axie Infinity — це перш за все ігровий всесвіт, наповнений захоплюючими істотами, відомими як Axies. Гравці можуть гладити їх і використовувати в своїх інтересах для будівництва, розширення чи захисту свого всесвіту під час битв і воєн. З першого погляду всесвіт виглядає як будь-яка багатокористувацька онлайн-гра, де новачки виконують квести, щоб отримати досвід, а гравці на просунутому рівні оголошують конфлікти та війни один проти одного, використовуючи складні стратегії та тактики, щоб отримати свою здобич.

Однак критична відмінність Axie від будь-якої традиційної гри полягає в тому, що блокчейн-економічний дизайн платформи дозволяє гравцеві створювати складну економіку в ігровому всесвіті, яка взаємозалежна одна від одної. Коли гравці просуваються до просунутої стадії, вони пожинають переваги цих економік у вигляді винагороди та потенційних ресурсів, які мають реальну грошову вартість завдяки відкритій економічній системі гри.

Сораре

Якщо ви любите грати в онлайн-футбол, Sorare — це саме те, що вам потрібно. Він пропонує колекційні цифрові картки для підключення торгівлі з іншими користувачами на відкритому ринку порталу. У Sorare ви зможете насолоджуватися футболом, як ніколи раніше, втілюючи фантазію в реальність одним натисканням кнопки.

Ви також можете створювати свою команду та керувати нею, використовуючи стратегії, які раніше не використовувалися, створювати склади та заробляти очки на основі результатів гравців у реальному житті. Роблячи все це, ви отримуєте глибший зв’язок із футболом, спостерігаючи, як обраний творить історію на полі.

І зачекайте, це просто не те; залежно від результатів у фантастичній лізі ви отримуєте нагороди у вигляді щотижневих пропозицій і призів, доводячи свою мужність, змагаючись з іншими менеджерами та піднімаючись у дивізіони, щоб перемогти в грі.

На платформі Sorare понад 215 офіційно ліцензованих клубів (список включає такі клуби, як FC Barcelona FC Bayern Munchen), і щотижня приєднуються нові клуби, що робить всю екосистему цікавою, розважальною та конкурентоспроможною водночас.

The Game in Sorare — це безкоштовна рекламна гра, яка організовується в кількох турнірах для просування основної діяльності організатора, створення найкращої команди, яка представляє професійних футболістів. Найкраща команда визначається за унікальною бальною системою, яка враховує фактичні результати гравців у реальному житті під час турніру. Подробиці про матчі та те, що він пропонує, доступні на сторінці правил гри.

Ілювій

Ілювій це повністю децентралізована пригодницька RPG і колекційна гра, побудована на блокчейні Ethereum і мережі Immutable X L2. Гравці мандрують величезними та різноманітними ландшафтами, щоб полювати та ловити магічних божественних істот, які називаються Ілювіал.

Гра має цікаву хронологію для Metaverse, пропонуючи гравцям насолоду від оповідання історій і найсучаснішого дизайну, що робить всю гру захоплюючим досвідом для гравців.

Гра зачепила правильні акорди: реальні гравці та значні корпоративні гравці, готові співпрацювати з Illuvials на різних посадах. Вони вражені її подорожжю та вірять у перспективність платформи. Серед них Bitcoin.com, Immutable X, Lotus Capital, Influx, Blockchain Game Alliance та багато інших.

Illuvium відрізняється від решти децентралізованих ігрових платформ тим, що не стягує комісію за GAS кожного разу за завершення однорангової транзакції. Інтеграція з Immutable X дає вам змогу безпечно зберігати свої активи, не сплачуючи комісії за газ за миттєві транзакції.

У Illuvium ви можете створювати та розвивати свою команду, складаючи та кидаючи виклик іншим гравцям. Перехитривши своїх опонентів своєю швидкою реакцією та стратегічним маневром, ви заробите $ILV, криптовалюту, також створену платформою, яка зараз оцінюється в $589 і має ліквідну ринкову капіталізацію понад $5 мільярдів!

  Як видалити контакт у WeChat

Метагерой відрізняється від усіх метавсесвітів, про які ми читали досі. Натомість Metahero від Wolf Digital World є воротами до Метавсесвіту. Він використовує технологію Ultra-HD Metascanning і має потужний криптотокен під назвою $HERO.

Metahero пропонує до столу найкрутішу частину віртуального світу. Я хотів би, щоб ви пригадали свої спогади Ready Player One і пригадали чудові аватари та гаджети, якими користуються гравці у віртуальному світі. Так само Metahero пропонує технологію 3D-сканування та моделювання.

Ця складна технологія може створювати ультрареалістичні 3D-аватари та віртуальні елементи для використання в іграх, віртуальній реальності, соціальних мережах та онлайн-моді. Ця технологія також дозволяє створювати NFT з реальних творів мистецтва та предметів колекціонування.

У списку партнерів платформи є досить відомі імена, зокрема Tencent як маркетинговий партнер, KuCoin і Kanga Exchange Listing Partner, а також були представлені Yahoo Finance, Business Insider, Cointelegraph, MarketWatch, BSC News, Crypto Daily та Forbes.

Височина

Височина це абсолютно новий метавсесвіт NFT, відображений у реальному світі. Вона швидко стає найзначнішою та найдинамічнішою економікою, заснованою на блокчейні, у Метавсесвіті. У грі можна купувати, продавати та торгувати віртуальними об’єктами, прив’язаними до підтверджених адрес. Ви можете побудувати свій будинок, розпочати бізнес і заробляти монети UPX, продаючи свою нерухомість на вільному та відкритому ринку.

Upland захопив Інтернет штурмом і процвітає завдяки свободі та свободі, яку він надає своїм гравцям. Ви можете спілкуватися з іншими гравцями, які називаються uplanders, щоб розвивати райони, вивчати ігрові стратегії, а також співпрацювати та проводити час у місцях зустрічі метавсесвіту.

Популярність гри така, що її висвітлювали майже всі важливі друковані та візуальні медіа-канали в США. Протягом багатьох років він отримував фінансування в мільйонах доларів, останнє – 18 мільйонів доларів США при оцінці в 300 мільйонів доларів США. Гру згадували на великих медіа-порталах, таких як Forbes, VICE, Decrypt, VentureBeat, coin desk, Bitcoin.com та багатьох інших.

Моя сусідка Аліса

З одного погляду, Моя сусідка Аліса нагадує мені Farmville, але він може запропонувати набагато більше, ніж останній. Це багатокористувацька ферма та будівельна гра на основі блокчейну, в яку грають мільйони гравців у всьому світі. Використовуючи токен Alice, ви можете купувати, володіти та продавати віртуальні острови, підключатися та будувати захоплюючі предмети та зустрічати нових друзів.

Гра була популярною з самого початку, і всі основні гравці в технологічній сфері хочуть отримати її частину. Серед них такі гіганти, як NGC, ChromaWay, Genesis Block, ASYMM Ventures, box Mining, Kyros Ventures, The Sandbox, Blockchain Game Alliance, Bounce та багато інших.

Давайте поговоримо про технологію, яка використовується в цій прекрасній грі. Ігрова серверна інфраструктура Alice заснована на Chromia. Сервер — це реляційна база даних блокчейну Chromia, яка використовується разом з Unity для операційних облікових записів, передачі токенів, передачі реляційних даних.

Однак інтерфейс цієї гри розроблено в Unity, що гарантує бездоганний досвід користувачів і зосереджується на ігрових циклах. Повсякденна діяльність із утриманням гравців не загрожує.

Блоктопія

The Блоктопія Метавсесвіт містить віртуальні блоки нерухомості, доступні для власників токенів блоків. Метавсесвіт — це віртуальний хмарочос із 21 рівня, призначений для доступу як до центрального центру для всієї інформації та типів криптовалют. Метавсесвіт, побудований на основі принципів «Навчайся, заробляй, грай, створюй», пропонує широкий вибір досвіду та шляхів отримання прибутку за допомогою багатьох джерел доходу, пишаючись країною можливостей для навчання.

Bloktopia співпрацює з Venly, Anzu, Babylons, polygon і Zokyo і отримала Animoca Brands як провідного інвестора та MagicFew як маркетингового партнера.

Серед інших відомих платформ, які асоціюються з Blocktopia, є деякі з основних гравців галузі, зокрема Bitboy Brpto, Genblock Capital, Polygon, AU21 Capitol, Magnus Capital та багато інших.

  7 найкращих неперетворених хостингів серверів для всіх

Ерта

Ерта це перш за все гра дослідника, але вона має багато змінних, які роблять процес гри захоплюючим і розважальним. Він створений для відтворення реального середовища, імітуючи дії людей, щоб заробити собі на життя. Глобус Ерти містить 350 000 земельних ділянок HEX, які можна купити як NFT.

У грудні 2021 року відомий Metaverse заробив рекордні інвестиції в розмірі 5,4 мільйона доларів і став провідним гравцем у блокчейні та ігровій індустрії.

Зоряний атлас

Зоряний атлас забезпечує абсолютно новий, новаторський і футуристичний досвід наукової фантастики з використанням новітніх технологій, таких як Nanite від Unreal Engine 5, для захоплюючого зображення та кінематографічної якості. Технологія Nanite Graphics буде випущена в світ у 2021 році.

Використовуючи стиснення Nanite, гра розробила здатність моделювати середовища в реальному часі з можливістю керування мільярдами багатокутників.

Вона досить популярна серед ентузіастів наукової фантастики, і гра стала хітом з дня її виходу. Він отримав фінансування від провідних інвесторів простору Metaverse і висвітлюється на головних медіа-порталах, які детально висвітлюють розвиток у просторі Metaverse.

Простір Сомніум

Простір Сумніум це відкритий простір віртуальної реальності, побудований на блокчейні, який повністю формується гравцями. Простір пропонує своїм гравцям створювати, купувати та імпортувати NFT для миттєвого використання та монетизації. Гра доступна на всіх основних гарнітурах віртуальної реальності для ПК, таких як Oculus, HTC, VIVE, HP і Valve.

Бачення цього підприємства полягає в тому, щоб створити абсолютно новий світ для наступного рівня комунікації, електронної комерції та розваг. Гра пропонує все для кожного. Початківці можуть досліджувати нескінченні можливості, доступні їм у грі. Навпаки, досвідчені гравці можуть завантажувати повні аватари та повні сцени на земельних ділянках у просторі Somnium.

Ультра

Ультра багато в чому відрізняється від платформ, про які ми читали досі. Для погляду, куди інші платформи пропонують вам, хоч і захоплюючий досвід, але в єдиному метавсесвіті. У той час як з Ultra ви можете випробувати різні послуги ігрової індустрії під одним дахом, і всі вони доступні через єдиний вхід, божевільно!

Ви можете відкривати, купувати та грати в ігри, дивитися прямі трансляції, спілкуватися зі своїми впливовими людьми, брати участь у конкурсах, вигравати турніри та багато іншого. Увесь вміст, придбаний на платформі, є цифровими товарами в ланцюжку, що означає, що ви контролюєте їх настільки, наскільки могли б, якби вони були фізичними, і ще одне, що робить їх навіть кращими за ваші фізичні активи, це те, що вони легко мобільний.

Копальні Даларнії

Копальні Даларнії — це насичена діями пригодницька гра, у якій гравці видобувають, співпрацюють і об’єднують свої сили й активи на шляху до покращення своїх навичок і розблокування ігрових секретів і рідкісних предметів. Видобуті мінерали можна використовувати для покращення свого персонажа та підвищення кваліфікації під час підвищення рівня в грі.

За ці роки гра здобула лояльну базу шанувальників і є тісною спільнотою з розробниками, гравцями, зацікавленими сторонами та інвесторами в належних каналах спілкування. Гра зібрала фінансування від таких інвесторів, як Animoca Brands, Binance Smart Chain, Bitscale Capital, Chromia та багатьох інших.

Підводячи підсумки

Тепер, коли ви перерахували майже всіх основних гравців індустрії розваг метавсесвіту, можливо, ви змогли розвіяти деякі сумніви щодо захоплюючої теми.

Нескінченний список криптовалют, які ви бачите на Binance та інших платформах обміну, — це токени, створені та керовані технологією, що лежить в основі цих метавсесвітніх підприємств. Тож наступного разу, коли ви захочете придбати декілька з них, ретельно вивчіть технічну документацію компанії, що стоїть за цим.

А щодо списку, як обговорювалося, виберіть свій улюблений, стрибайте в мета-вагон раніше за решту світу та заробляйте гроші, розважаючись.

Ви можете прочитати:

Найпопулярніші компанії Metaverse і шлях попереду.

Найкращі криптотокени Metaverse для інвестування.