14 криптовалютних гаманців для надійного зберігання ваших криптовалют

Бережіть те, що маєте.

Є багато випадків, коли люди втрачали свою криптовалюту, тому що вони недостатньо її захистили; як ви, можливо, знаєте, криптовалюти навіть не зареєстровані за законодавством жодної країни. Тому ви повинні бути дуже обережними, коли ви вибираєте гаманець для своєї цифрової валюти.

Леджер

Ви крипто-ентузіаст?

Спробуй Леджер Нано Спровідний апаратний гаманець.

Тепер, якщо ви думаєте про те, що таке апаратний гаманець, то ось вам. Це криптовалютний гаманець, який зберігає особисті ключі користувачів у захищеному апаратному пристрої. Його основна мета — відокремити ваш комп’ютер/смартфон, який легко зламати, від закритих ключів.

Ledger дозволяє безпечно продавати, купувати, керувати та обмінювати свої криптовалюти за допомогою лише однієї програми на комп’ютері, планшеті та смартфоні. Він підтримує понад 1500 жетонів і 27 монет.

Передова технологія Ledger для апаратних гаманців забезпечує найвищий рівень безпеки ваших криптоактивів. Їхні продукти поєднують власну ОС і Secure Element, розроблені для захисту ваших активів. Це дає вам можливість контролювати та володіти вашими особистими ключами.

Трезор

Шукаєте краще місце для зберігання віртуальних монет і керування ними?

Трезор Hardware Wallet – відмінний варіант!

Це надійне рішення, яке містить апаратний гаманець, який допоможе вам керувати своїми криптовалютами та торгувати ними замість онлайн-провайдерів, які можуть зникнути або бути зламаними будь-коли. Він безпосередньо захищає ваші активи завдяки прозорій безпеці, яка включає перевірки експертів із безпеки та перевірку їхніх послужних даних.

Гаманець Trezor розроблений, щоб забезпечити легкість і впевненість, пропонуючи зручний, зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Це дозволяє легко керувати, контролювати та переказувати кошти. Завдяки автономному резервному копіюванню ви можете легко отримати доступ до своїх активів і відновити їх протягом кількох хвилин.

Коли ви налаштовуєте свій гаманець Trezor, для вас буде згенеровано початковий код. Якщо ви хочете отримати ще більшу безпеку для свого зерна, тоді не робіть цифрову копію та зберігайте її в надійному місці. Ви завжди можете отримати доступ до свого гаманця, використовуючи особисте початкове джерело відновлення з 12-24 слів.

Це початкове джерело відновлення використовує стандарт, створений ними в SatoshiLabs, і воно також сумісне з різними програмами гаманця. Гаманець Trezor підтримує понад 1000 монет і вживає багатьох заходів безпеки, включаючи зашифроване хмарне сховище, автентифікацію U2F, мікропрограмне забезпечення лише для біткойнів, шифрування через GPG тощо.

Гаманець DeFi

Гаманець DeFi by Crypto.com — це гаманець без опіки, який дозволяє використовувати всі сервіси DeFi під однією парасолькою. Ви можете мати повний контроль над своїми ключами та криптовалютами та легко керувати понад 100 монетами, такими як BTC, ATOM, DOT, LTC, CRO, ETH та іншими токенами ERC20.

Імпортуйте свій поточний гаманець за допомогою фрази з 12, 12 або 24 слів для відновлення даних. Ви також можете надсилати криптовалюти з бажаною мережевою платою та швидкістю підтвердження. За допомогою гаманця DeFi ви можете заробляти відсотки на понад 35 токенів за допомогою Compound, Yearn Earn V2, Aave, Cosmos Staking і Crypto.org Chain Staking.

Це дає вам змогу насолоджуватися чудовими прибутками без умов блокування. Крім того, ви можете створювати токени DeFi і міняти їх безпосередньо за допомогою гаманця DeFi. Він пропонує постачальникам ліквідності переваги бонусної прибутковості та розподілу комісії за обмін для вибраних пулів. Гаманець DeFi також допоможе вам збільшити прибутки в 20 разів. Безпека для них є головним пріоритетом; отже, DeFi Wallet надає вам приватні ключі, зашифровані на вашому пристрої локально за допомогою безпечного анклаву, 2-факторної автентифікації та біометрії.

Отже, завантажте програму DeFi Wallet із Google Playstore або Apple App Store і насолоджуйтесь своїми криптовалютами.

Crypto.com також пропонує обмінну платформу для торгівлі криптовалютами. Отримайте $10 бонусу за реєстрацію.

Вихід

Керувати вашою криптовалютою стає легко Вихід оскільки він дозволяє надсилати, отримувати та обмінюватися ними за допомогою простого у користуванні гаманця, який працює як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої.

Апаратний гаманець Exodus легко інтегрується з різними програмами, щоб краще контролювати ваші статки та допомогти вам легко заробляти більше відсотків за допомогою цих програм. Ви отримаєте живі діаграми та портфоліо, вбудовану біржу та цілодобову підтримку, щоб зробити вашу криптовалютну торгівлю цікавою.

Він підтримує понад 100 активів криптовалюти. Ви можете краще контролювати свої віртуальні активи незалежно від того, де ви працюєте, за допомогою мобільних додатків Android та iOS. Синхронізуйте дані з їхнім настільним додатком, обмінюйте криптовалюту двома кліками та легко відстежуйте зміни ринку.

Ви можете безпечно керувати своїми криптоактивами в Exodus за допомогою апаратного гаманця Trezor із розширеною безпекою. На додаток до цього, усі ваші активи залишаються в безпеці офлайн на обладнанні Trezor. Exodus простий у використанні навіть для початківців і дозволяє їм отримати повну підтримку від команди та ефективно використовувати гаманець.

Trust Wallet

Користуються мільйони людей Trust Wallet, один із найбезпечніших і надійних криптогаманців. Він розроблений для тих, хто хоче простий підхід до керування своїми криптовалютами, і доступний для Android, iOS і настільних пристроїв.

Ви можете купити криптовалюту за допомогою картки та миттєво обміняти її з кращою конфіденційністю та безпекою. Ви також можете придбати біткойни за кілька хвилин, заробити криптовалюту на свій гаманець і переглянути свої NFT, мистецтво та предмети колекціонування в одному місці.

Не хвилюйтеся про вихід із програми під час обміну криптовалюти. Крім того, ви можете легко відстежувати ціни та графіки в гаманці, захищаючи його від шахраїв і хакерів. Отримайте перші 50 доларів Ethereum, Binance Coin, Bitcoin та інших криптовалют, не вимагаючи жодної суворої документації для торгівлі своєю криптовалютою.

Вони ніколи не збирають ваші особисті дані; усі ваші цифрові активи безпечні та конфіденційні, і лише ви можете використовувати їх без будь-яких обмежень. Ви можете вільно використовувати свої улюблені децентралізовані програми та знаходити нові та цікаві, не виходячи з гаманця.

Trust Wallet підтримує понад 160 активів і 40 блокчейнів, надаючи вам просту платформу для зберігання ваших жетонів і монет в одному гаманці.

BitPay

Керуйте та обмінюйте криптовалюти з BitPay і мати повний контроль над ними. За допомогою BitPay ви можете створювати кілька гаманців, переказувати кошти, розважатися з монетами тестової мережі та багато іншого.

Захистіть свої кошти за допомогою шифрування ключів і мультипідпису, а також захистіть покупки за допомогою протоколу оплати. Миттєво отримуйте електронні листи та push-сповіщення про кожне оновлення, як-от пропозиції, платежі та перекази.

Ви можете платити своїм друзям по всьому світу та перетворювати свої криптовалютні активи на долари за допомогою їхніх карток/покупкових подарункових карток. Якщо ваш улюблений магазин не приймає крипто, не хвилюйтеся; використовуйте цю програму BitPay, щоб миттєво купувати кредити магазину та витрачати їх у роздрібному продавці.

Гаманець із відкритим вихідним кодом BitPay, який не є кастодіальним, не дозволяє нікому зламати ваші активи; навіть BitPay не може взяти ваші гроші. Покращте свою безпеку за допомогою біометричної автентифікації, PIN-кодів і шифрування приватного ключа. Використовуйте адресу з декількома підписами, щоб розподілити авторизацію платежу на максимум 12 пристроїв або надійних доплатників.

Breadwallet

Breadwallet це гаманець на основі мобільного додатку, розроблений bread у 2015 році. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS. Він безпечний і пропонує простий спосіб зберігання біткойнів. Додаток добре оптимізовано, і він може напряму зв’язуватися з відповідними блокчейнами для збільшення швидкості транзакцій.

Breadwallet створено для захисту особистої інформації та конфіденційності. Одним натисканням кнопки надсилайте й отримуйте гроші в будь-який час і в будь-якому місці з повною фінансовою конфіденційністю. Bread Wallet пропонує унікальну функцію автономного клієнта, без використання сервера, коли користувачі надсилають або отримують біткойни у ​​свої гаманці.

Найкраще те, що для використання не потрібно реєструвати обліковий запис. Він безпечно безпосередньо підключається до блокчейну.

Збройова палата

Збройова палата це гаманець з відкритим вихідним кодом, який підтримує мультипідписи.

Цей гаманець дає користувачам повний контроль над створенням і зберіганням криптографічних ключів. Завдяки консолідації потужних факторів безпеки та зручного інтерфейсу він розроблений таким чином, щоб служити окремим особам і компаніям для захисту та підтримки їхніх токенів біткойн.

Гаманець Armory підтримує холодне зберігання, а це означає, що він також дозволяє керувати біткойнами без підключення до Інтернету. Він також надає опції мультипідпису. Цей гаманець ідеально підходить для користувачів, які завжди приділяють більше уваги безпеці.

GreenAddress

GreenAddress це ієрархічний детермінований гаманець, розроблений для забезпечення чудового балансу між безпекою закритого ключа та доступністю користувача.

GreenAddress — це потужний біткойн-гаманець із багатьма функціями, деякі з них наведено нижче.

  • Вибір 2-факторної автентифікації
  • Пропонуйте API для програмного керування біткойнами
  • Ви можете встановити ліміти витрат
  • Мультиплатформа та пристрій

MyEtherWallet

MyEtherWallet допомагає задовольнити потреби Ethereum. Це полегшило основи Etherueum, такі як налаштування паперового гаманця, надсилання ефіру, збирання ефіру, генерація насіння та навіть багато іншого.

MyEtherWallet має підключення до тестових мереж Ethereum, таких як Ropsten. Він підтримує більшість апаратних гаманців, таких як Trezor, Ledger тощо.

Електрум

Електрум розроблено на Python і працює на Windows, Mac і Linux. Electrum вважається одним із надійних гаманців, доступних сьогодні, і це здебільшого завдяки методам шифрування, які він використовує для захисту приватних ключів. Це легкий клієнтський гаманець, який дозволяє користувачам підключатися до зовнішніх серверів, а не завантажувати весь блокчейн біткойнів, запускаючи повний вузол.

Сервери Electrum децентралізовані та резервовані, тому гаманець ніколи не працює.

Край

Край використовує спеціальну функцію шифрування на стороні клієнта для шифрування всіх особистих даних, щоб зберегти їх у безпеці.

Edge має інтеграцію ShapeShift, щоб користувач міг миттєво конвертувати між монетами та токенами з цього. Він підтримує мобільні пристрої Android і iOS. Деякі функції Edge включають:

Coinbase

Coinbase є одним із найбільших у світі відомих криптовалютних брокерів. Користувачі можуть легко купувати біткойни за допомогою дебетової картки, банківського рахунку, переказу SEPA та багатьма іншими способами. Він також пропонує обмін і API для розробників. Він надає унікальну функцію миттєвої покупки в певних країнах, що означає, що покупки за допомогою кредитної та дебетової картки доступні користувачам миттєво.

Чи знаєте ви, що Coinbase отримав гаманець, де ви можете безпечно зберігати всі цифрові активи в одному місці?

Ви можете завантажити гаманець Coinbase з Google Play і App Store.

ZenGo

ZenGo кладе за стіл простоту. Він видаляє приватні ключі, паролі та секретні фрази. Натомість у ньому є біометрія обличчя як інструмент для автентифікації.

ZenGo має власні механізми безпеки. Вони мають два секретні ключі, один з яких зберігається на мобільному пристрої користувача, а інший — на серверах ZenGo. Для транзакцій потрібні обидва ключі. Саме так ZenGo каже, що усунув єдину точку відмови.

Нічого не приховує, що ZenGo є новим на ринку. Але перейдіть до оглядів їхніх додатків, і користувачі майже не хвалять їх. Інтерфейс користувача простий і створений для мас.

ZenGo також діє як ощадний рахунок, щоб заробляти відсотки на ставку на криптовалюту. Крім того, ви можете відновити гаманець ZenGo за допомогою карти обличчя на будь-якому пристрої. І, нарешті, щоб підтвердити це на свою користь, ZenGo не стягує абсолютно нічого як комісію за транзакції.

Він доступний для Android та iOS.

Висновок

Якщо ви виберете не той гаманець для своїх криптовалют, ви можете відмовитися від усіх своїх грошей. Буде краще витратити свій час на розуміння та дізнатися про різні криптовалютні гаманці, щоб захистити себе від шахрайства та шахрайства, які мають місце зараз.

Якщо ви хочете інвестувати, але не маєте жодного уявлення, подивіться це Курс криптовалюта.

Хочете приймати біткойни та інші криптовалюти як оплату на своєму веб-сайті? Ось кілька способів зробити саме це.