14 командоутворюючих заходів, які можна спробувати під час віддаленої роботи

Для малого та середнього бізнесу та великих корпорацій гнучке, але ефективне дистанційне формування команди має вирішальне значення для забезпечення балансу між роботою та особистим життям.

Чому важливий дистанційний тимбілдінг?

Загалом протягом тижня ми проводимо в офісі вісім годин на день; тому формується сильна команда. Ми регулярно зустрічаємося за робочим столом під час розмов, перерв і іноді навіть офіційних дискусій, тому що ми добре знайомі з характерами один одного.

Таким чином, ці людські дотики встановлюють міцний зв’язок, який веде до легкої співпраці для досягнення більш захоплюючих результатів в організаціях.

Однак, якщо команда працює віддалено, фізична відстань між членами може швидко призвести до відчуття повної роз’єднаності, через що віддалені працівники можуть відчувати себе відокремленими від своїх колег і без підтримки.

Зрештою, це може призвести до більшого відтоку працівників і зниження добробуту працівників.

Психологічно віддалена робота та самотнє життя можуть забезпечити незалежність і гнучкість. Але все ж це також може призвести до виснаження, самотності, тривалого робочого дня та інших проблем, які можуть призвести до проблем зі здоров’ям, депресії та стресу.

Таким чином, людський контакт, спілкування та зв’язок із колегами зменшать вплив і допоможуть людині вести збалансоване та здорове життя.

У своїй основній формі дистанційне командоутворення створює зв’язки між віддаленими співробітниками, які нагадують фізичні команди. У результаті загальні результати, продуктивність, залученість і моральний дух підвищаться.

Щоб сприяти гарному балансу між роботою та особистим життям, ми розглянемо найпривабливіші способи взаємодії з віддаленими командами або співробітниками в публікації нижче.

Віртуальні чати

Незважаючи на те, що спілкування є важливим компонентом зв’язку між співробітниками та відбувається природно в офісі, віддалені команди можуть почуватися дещо самотніми.

Щоб подолати цю перешкоду, необхідно створити віртуальну чат-кімнату, куди співробітники можуть увійти в будь-який час і продовжити розмову, особливо під час перерв або обіду.

Завдання менеджера полягає в тому, щоб заохочувати персонал брати участь у цій онлайн-спільноті чатів і зробити її щоденною звичкою.

Такі платформи, як Slack, Asana, Flock, Zoho Cliq, Microsoft Teams, Discord, Skype тощо, спрощують впровадження віртуальних чатів.

Розпочніть віртуальний здоровий спосіб життя

Потреба компаній у підтримці благополуччя співробітників ніколи не була такою, як в епоху віддаленої роботи. Запровадьте програму охорони здоров’я, якщо ви шукаєте командоутворення, яке також включає добробут віддалених співробітників.

Такі програми допоможуть їм впоратися з ізоляцією та виснаженням від довгих робочих днів, створюючи успішну стратегію побудови команди.

Групові онлайн-тренування, щоденні крокові завдання, поради щодо харчування, уроки здорової кулінарії, групова терапія, коучинг із життя та семінари з психічного здоров’я – все це чудове місце для початку.

Додаток для дихання Spiro підійде для запуску цієї програми.

Віртуальні заходи компанії

Організації або зацікавлені сторони можуть планувати корпоративні заходи практично так, як вони проводяться в офісі. Було б найкраще, якби ви керували віртуальними бізнес-подіями так само, як і реальними подіями. Додайте порядок денний, ведучого, низку доповідачів, деякі розваги, можливість участі тощо.

Вся команда отримує від цього значну користь і відчуває задоволення та ентузіазм. Ви можете використовувати різні програми для відеозустрічі, зокрема Zoom, Webex, Google Meet, Microsoft Teams і Zoho Meeting.

Віртуальні ігри

Працювати на самоті може бути стресом, що може зробити завдання виснажливими та демотивуючими. Але ігри та задоволення можуть зробити це ще веселішим. Ця розвага зробить ваш персонал менш напруженим, креативним і залученим.

Нижче наведено кілька розважальних і захоплюючих ігор, з яких ви можете почати свою команду;

 • Alice Escapes Wonderland: спільна робота над головоломками, лабіринтами та іншими завданнями об’єднає різних членів вашої віддаленої команди.
 • Чудовою вправою для вашої віддаленої команди може стати віртуальне полювання на сміттяра.
 • Використовуйте онлайн-квест, щоб випробувати обмеження вашої команди та розгадати таємницю.
 • Віртуальне бінго — це проста та цікава гра, яка залучає всю команду та вимагає зосередженості та уваги.
 • Улюблена рольова гра Murder Mysteries, яка намагається розгадати таємницю, що викликала виклик.
 • War of the Wizards — це блискуча та захоплююча онлайн-гра для створення команди для віддалених працівників.
 • Gingerbread Wars — чудова альтернатива, якщо ви організуєте віртуальну командоутворення на свята.

Заохочуйте визнання

Платформа для винагород і визнання може бути чудовим підходом, щоб гарантувати, що вдячність укоріниться в повсякденному житті, коли ми фізично не присутні, щоб це зробити.

Подяка співробітників може бути цінним інструментом для розвитку команди та спілкування, коли всі географічно розділені та працюють віддалено.

Заохочення вашої команди та відзначення її досягнень є однією з головних переваг визнання. У цьому випадку Perkbox надає платформу як систему винагород.

Обговоріть особистісні тести

Створення особистісних тестів і обговорення результатів є одним із методів визначення сильних і слабких сторін і стилю роботи віддаленого співробітника.

Кожен член команди має різні риси особистості, здібності, стилі роботи та способи мислення. Використання оцінювання особистості під час віддаленої діяльності з формування команди може допомогти створити ефективнішу команду.

Кожна з цих індивідуальних відмінностей між товаришами по команді є приводом для святкування, оскільки саме вони допомагають зберігати оригінальність і досягати результатів.

Деякі особистісні тести, які допоможуть у цьому сценарії, це Опитування сильних сторін характеру, Еннеаграма, Майєрс-Бріггс, 5-хвилинний особистісний тест DiSC та багато інших.

Відчуття віддаленої п’ятниці

По п’ятницях усі в офісі зайняті складанням планів на вихідні, але віддалені команди зазвичай відрізані від такої діяльності. Заходи на Virtual Fun Friday дозволяють одноліткам спілкуватися та відпочивати дистанційно.

Політика не проводити зустрічей по п’ятницях, безсумнівно, зменшить навантаження на ваш персонал.

Ми завжди можемо замовити обід у найближчих ресторанах, доставити його додому співробітникам, а потім команда зв’яжеться та поїсть разом.

Таким чином, пообідати разом і добре провести час за розмовою цілком можливо. Команда може підключитися до дрібниць у пабі після обіду. Ви можете насолоджуватися ним практично не виходячи.

Віртуальна розтяжка або заняття аеробікою піднімуть вам настрій у п’ятницю. П’ятничний настрій зніме стрес від тижневої напруженої роботи та покращить атмосферу.

Ви працюєте віддалено, і час від часу відчуваєте, що це ізольовано та не вистачає можливостей повідомити щось, що не входить у сферу вашої роботи? Віддалені команди можуть розпочати сеанс, який не стосуватиметься їхнього робочого профілю чи спілкування, яке повністю виходить за рамки їхньої роботи.

Конверсія, не пов’язана з роботою, безсумнівно, оновила б дні віддалених працівників. Навіть такий семінар допоможе персоналу поділитися фантастичними новинами, які їм прийшли в голову.

Як би там не було, оголошення позитивної інформації може бути чудовим способом почати розмову та зібрати команди разом, коли вони вітають одна одну з маленькими перемогами.

Коли всі фізично присутні в офісі, ми натикаємось на стіл колеги, щоб побалакати, якщо нам потрібна перерва. Але якщо ми працюємо віддалено, нам потрібно буде використовувати кілька SaaS для ваших офісів, наприклад Slack, Zoho Cliq, Discord, Flock, Fleep, Asana та багато інших, щоб досягти цього.

Такі чати, не пов’язані з роботою, зменшать занепокоєння співробітників і допоможуть у найбільш вражаючому дистанційному тімбілдінгу, оскільки люди втомлюються від рутинних справ, насамперед, якщо ми працюємо віддалено.

Ставте дружні виклики

Час від часу складна діяльність перериває мислення про рутинну роботу. Дружні віртуальні виклики стануть чудовим способом для віддалених співробітників залишатися на зв’язку та оновити свої думки.

Відмінний спосіб почати роботу – це фітнес-челендж. Такі заняття не тільки сприяють веселому змаганню, а й покращують самопочуття. Почніть із таких програм, як MapMRun, Stridekick, MoveSpring і MyVirtualMission.

У цьому відношенні віртуальні ігрові виклики також будуть вигідними, і ClasofClans буде фантастичним місцем для початку.

Інші онлайн-завдання, які пожвавлять віддалені команди:

Завдання «Малювати із зав’язаними очима», «Намагайся не сміятися», «Алфавітне завдання», «Відерце з льодом», «Вгадай текст» тощо.

Співробітники та роботодавці виграють від проблем навчання; наприклад, отримання сертифіката може бути винагороджено відшкодуванням або іншим визнанням.

Проводьте дистанційні семінари та заняття

Якби були проведені кумедні віртуальні семінари, віртуальна стендап-комедія та дистанційні майстер-класи з оповідання історій, команди, що працюють віддалено, були б більш захоплені.

Було б добре забезпечити захоплюючі та непрофесійні онлайн-семінари, які б пожвавили та зацікавили віддалені команди.

Ви можете найняти віртуального стендап-коміка з заходів Kabloom, щоб розважити своїх віддалених працівників.

Навіть компанії можуть проводити конкурси на домашні страви, де співробітники можуть брати участь і демонструвати свої вміння.

Створення надійної віддаленої команди, яка сприяє співпраці та підвищує моральний дух працівників, потребує таких неробочих подій.

Якщо ви бажаєте створити семінар, платформа SessionLab чудово підійде для використання готових шаблонів.

Залежно від наявності віддалених команд корпоративні віртуальні комедійні шоу можна забронювати через LaughterLounge. Якщо ви шукаєте музичні комедійні події, використання laughevents — найкращий варіант.

Проводьте спільні сеанси медитації

Оскільки люди працюють віддалено і, отже, обирають свій графік, важко зупинитися та зробити перерву, що негативно впливає на працівників у довгостроковій перспективі.

Щоб подолати такі бар’єри серед віддалених співробітників, можна проводити спільні сеанси медитації серед віддалених команд, щоб омолодити співробітників.

Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники регулярно відпочивали від свого насиченого розкладу, заохочуйте їх проведенням сеансів медитації, які можуть відвідувати всі одночасно.

Курси медитації Udemy доступні для людей, які іноді хочуть медитувати приватно.

Окрім уважного дихання чи медитації, інші теми, які можуть обговорюватися під час цього заняття, включають поради щодо здоров’я та дієти, загальні поради щодо способу життя тощо.

Корпоративні медіаційні сесії проводяться на кількох платформах, включаючи Mindfulleader, Headspace, Mindful та інші.

Віртуальні дебати

Завдяки різним рівням досвіду віртуальні дебати дозволять командам, які працюють на відстані, розвивати життєво важливі навички міжособистісного спілкування та спілкування.

Віртуальні дебати — це захоплюючі сесії, на яких представлені свіжі ідеї, теми та обговорення, які можуть розважити співробітників і змусити їх більше почуватися частиною віддалених команд.

Навіть міні-дебати допоможуть командам, які сидять далеко одна від одної, налагодити гарне спілкування.

Віртуальні дебати можна проводити між командами або групами співробітників для отримання найвидатніших результатів.

Віртуальні суперечки можуть початися на будь-яку тему, як-от найкраща піца, безалкогольний коктейль, коктейль, ігри чи читання, проблеми реального світу, технології, океани чи ліси тощо.

Водночас віртуальні дискусії між новачками чи стажерам для обговорення технологічних питань, деталей проекту тощо покращать їхні навички.

Розширення Slack

Це чудова ідея знайти час, щоб поділитися про нас, коли ми не працюємо, оскільки ми всі пов’язані віддалено, і це чудова можливість дізнатися про інтереси одне одного.

Ці розважальні канали Slack іноді є найкращою ідеєю для побудови команди, і ними найлегше керувати, оскільки віддалені колеги потребують можливості невимушено поговорити за столами, у коридорах чи кафетеріях.

Ці канали можуть бути приємним способом зв’язатися з колегами, які працюють віддалено, дізнатися про спільні інтереси та розваги, а також поділитися милими фотографіями членів сім’ї, домашніх тварин і домашніх страв.

Нижче наведено кілька цікавих програм, які можна легко інтегрувати в Slack:

 • GIPHY: найкраще онлайн-джерело найновіших і найкращих анімованих наклейок і GIF-файлів.
 • Просте опитування: користувачі можуть створювати прості опитування та брати участь у них.
 • Foursquare: Швидко знаходьте найнеймовірніші місця, щоб поїсти, випити або погуляти за допомогою Foursquare, і все це в Slack.
 • Хрестики-нулики: якщо ви хочете зробити коротку перерву та пограти в ігри, хрестики-нулики — найкращий варіант.
 • Камінь-ножиці-папір: це робить гру на Slack простою та швидкою.
 • Digg: Вам буде достатньо бути в курсі місцевих подій, пропонуючи добре підібраний вміст із медіа-джерела, якому ви віддаєте перевагу.
 • Donut: Donut — це розширення Slack, яке автоматично збігається з вашими колегами, щоб вони могли запланувати 30-хвилинний відеодзвінок.

Розслабте своє тіло за допомогою йоги

Іншим заняттям, яке може об’єднати віддалені команди та сприяти гармонії між розумом і тілом, є йога. Ніщо так не об’єднує напружених, самотніх професіоналів, які сидять у віддалених місцях, як заняття йогою.

Проведення зустрічей із співробітниками, які не працюють разом або які рідко перетинаються, може зробити це трохи більш відмітним.

Інші види діяльності, як-от танці та аеробіка, можна поєднати, щоб насолодитись і повністю відновити персонал.

Доступні численні віртуальні платформи або додатки для йоги, такі як Gaiam, Dailyyoga (якими користуються мільйони людей), GloYoga, 5MinuteYoga тощо.

Sosparty пропонує корпоративним клієнтам щотижневі віртуальні заняття йогою.

Переваги віддаленого тімбілдінгу

Ось кілька переваг віддаленого створення команди:

Коли співробітника оточує дієва команда, створюється система підтримки. Якщо вони знають, хто їх слухає, вони почуватимуться впевненіше та будуть краще готові висловлювати свої ідеї.

Оскільки дистанційна робота іноді може бути ізольованою та самотньою, виховання почуття спільності може підняти настрій і зробити людей щасливішими, коли їм важко.

Співробітники можуть ефективніше співпрацювати для досягнення вражаючих досягнень, якщо вони щиро розуміють своїх колег і здібності.

Сильну корпоративну культуру можна розвинути значною мірою за допомогою формування команди. Ви можете покращити внутрішню та зовнішню комунікацію, створивши бізнес-культуру, насамперед якщо ви працюєте віддалено.

Заключні слова

Навіть якщо ми спробуємо, ми не зможемо працювати як робот; це буде переслідувати нас через деякий час, оскільки ми люди. До такого висновку дійшли численні дослідження. Так багато компаній, від невеликих стартапів до великих корпорацій, шукають способи розважити своїх віддалених співробітників.

Перелік заходів для розвитку віддаленої команди нескінченний. Головне – шукати свіжі, креативні способи зв’язати віддалений персонал, залишатися на зв’язку та створювати позитивну робочу атмосферу.

Далі ви можете перевірити програми, щоб полегшити роботу вдома.