14 економних варіантів мікрофонів для ваших потоків Youtube/Twitch

Categories:

Прямі трансляції стають надзвичайно популярними на YouTube і Twitch. Ви також проводите години, переглядаючи прямі трансляції від ваших улюблених творців?

Усім нам властиво дивитися різні відео, які транслюються на різних платформах соціальних мереж. Ми можемо дивитися ці відео лише заради розваги або щоб дізнатися чи отримати знання про щось. Потокове відео, або просто потокове відео, стало звичним поняттям для всіх.

У цій статті ми обговоримо, що таке потокове передавання і чому це стало вигідним варіантом кар’єри в наші дні. Потім ми розглянемо роль мікрофона в стрімінгу. Нарешті, ми обговоримо деякі економічні варіанти мікрофонів, які ви можете використовувати для трансляції на YouTube або Twitch.

Будь-який медіа-матеріал, який Інтернет передає на комп’ютери та мобільні пристрої та відтворюється в режимі реального часу, називається потоковим. Це може бути як наживо, так і в записі. Поширені типи потокового матеріалу включають фільми, телешоу, музичні відео, подкасти та веб-трансляції.

Медіа-елементи, такі як музика, відео та інші види, плануються та передаються в послідовних пакетах даних, щоб ви могли миттєво транслювати їх. Усе, що вам потрібно для трансляції, – це відповідний пристрій, доступ до потокової програми та швидке, надійне високошвидкісне підключення до Інтернету.

Коли ми говоримо про трансляцію як про кар’єру, це стосується людей, які беруть участь у створенні медіафайлів, які транслюватимуться через Інтернет на різні пристрої. Щоразу, коли ми сумніваємося щодо деяких продуктів або хочемо дізнатися про якийсь хак, ми звертаємося до відео на різних платформах соціальних мереж.

Ці відео включають огляди продуктів, ігрові відео, мотиваційні відео тощо. Навіть коли нам нудно, ми шукаємо розваги, транслюючи різні розважальні відео, створені впливовими особами.

Цілком очевидно, що ті, хто створює контент для потокової передачі, заробляють великі гроші. Ці творці контенту заробляють гроші через платформи, на яких вони публікують свій контент.

Гроші змінюватимуться залежно від кількості переглядів і лайків, які вони отримають на своєму вмісті. Потокове передавання – це ефективний і цікавий варіант кар’єри, який чудово підходить для творчих людей.

Яку роль відіграє мікрофон у потоковому передаванні?

Потокове передавання складається з двох частин: аудіо та відео. Найнеобхідніша частина потокової передачі – це комп’ютер.

Окрім комп’ютера, вам знадобиться інше програмне забезпечення та обладнання для потокового передавання, щоб гарантувати, що ви зможете створювати якісний потоковий вміст. Це обладнання може включати світлодіодні ліхтарі, якісну веб-камеру, процесори тощо.

Основною частиною потокового передавання є його звукова частина. Тим, хто хоче створювати потокове відео чи аудіо з власним голосом, знадобляться якісні мікрофони. Ці мікрофони повинні зменшувати фоновий шум і більше зосереджуватися на призначеному аудіо, яке потрібно записати.

Мікрофони необхідні для співаків, які хочуть записати свої пісні для потокового передавання, і спікерів, які хочуть говорити на різні теми.

  Як заблокувати канали на YouTube

На які характеристики варто звернути увагу, купуючи мікрофон?

Коли ви купуєте мікрофон для потокової передачі, пам’ятайте, що мікрофон має придушувати зовнішні шуми та зосереджуватися лише на голосі, який ви хочете записати. Поп-фільтри та амортизатори також повинні бути у вашому мікрофоні.

На мікрофоні мають бути легко доступні кнопки гучності, вимкнення звуку та живлення. Нарешті, якщо ви записуєте відео разом із записом звуку, ваш мікрофон має бути гарним і привертати увагу глядачів.

Оскільки ми вже обговорювали важливість мікрофонів, тепер ми обговоримо деякі економічні варіанти мікрофонів для вашого потоку Youtube або Twitch.

USB-мікрофон для ігрового ПК FIFINE

Ігровий USB-мікрофон FIFINE Gaming PC має репутацію виробника автентичного звуку. Використовуючи USB-конденсаторний мікрофонний капсуль, ігровий мікрофон видає живі та теплі звуки. Ви можете однією рукою швидко натиснути кнопку вимкнення звуку на мікрофоні комп’ютера.

Точне налаштування спрощується завдяки великій ручці гучності в основі USB-мікрофона. Автоматичний двотональний градієнтний RGB дозволяє мікрофону комп’ютера адаптувати новий дизайн освітлення RGB до обладнання комп’ютера.

Користувачі можуть ще більше зменшити пов’язані з грою звуки та вібрації машини за допомогою зовнішнього поп-фільтра та амортизатора. Ігровий мікрофон для комп’ютера зі штангою має широкий набір подовжувачів, що робить його ідеальним для геймерів з різними предметами на столі.

Динамічний мікрофон FIFINE

Динамічний мікрофон FIFINE для подкастів із звуковим тиском 130 дБ створений для довговічності та універсальності. Він не спотворює аудіо з вокалу, відео чи музичних записів, зберігаючи свою оригінальність.

Для захоплюючого звуку подкастів інтерфейс XLR покращує сприйняття аудіопростору. Ваш голос легше резонуватиме з мікрофоном XLR.

Динамічний USB-мікрофон для ПК — це величезна перевага для подкастів багатьма способами, оскільки він постачається з роз’ємами USB і XLR.

На передній панелі USB-мікрофона зручно використовувати функцію вимкнення звуку дотиком, а не натискати кнопку, оскільки вона усуває фоновий шум під час співу, подкасту чи трансляції. Здатність мікрофона забезпечувати моніторинг у реальному часі та регулювання гучності навушників є додатковими перевагами для професіоналів запису.

USB мікрофон MAONO

Традиційним мікрофоном, представленим MAONO, є подкаст-мікрофон AU-A04. Він підключений і працюй, простий у налаштуванні та чудово підходить для новачків.

Професійний звуковий чіпсет цього конденсаторного мікрофона дозволив мікрофону USB підтримувати частоту дискретизації з високою роздільною здатністю та був вбудований у пристрій.

Цей мікрофон записує вашу мову за допомогою поп-фільтра та лобового скла з піни. Амортизуюче кріплення мікрофона стабілізує його, виконуючи функцію амортизації.

Мікрофон оснащений інтерфейсом даних USB 2.0, що дозволяє легко підключити його до комп’ютера та операційної системи Linux. Для його використання не потрібні додаткові драйвери або зовнішня звукова карта.

Конденсаторний ігровий мікрофон WMT

Завдяки своїй кардіоїдній діаграмі спрямованості конденсаторний ігровий мікрофон WMT може збирати та приглушувати небажані фонові звуки. Просто вставивши з’єднання USB Type-C, ви можете використовувати цей комп’ютерний мікрофон без будь-якої збірки.

Припустимо, що під час прямого мовлення є чутливість, відсутність звуку або спотворення, ручка підсилення дозволяє швидко регулювати. Крім того, ви можете плавно збільшити посилення та вимкнути звук одним дотиком, якщо вам потрібно зробити перерву в середині подкасту.

Цей мікрофон сумісний з комп’ютерами, ПК, ноутбуками (Windows і MAC), PS4, телефонами Android тощо. Він також має кабель USB-A для зменшення шуму. Додатковий драйвер не потрібен. Одним натисканням кнопки ви можете вибрати 12 настроюваних режимів освітлення RGB ігрового мікрофона.

USB мікрофон Ovedisa

16-міліметровий мікрофонний капсюль USB-мікрофона Ovedisa і професійний звуковий процесор створюють насичений, детальний звук. Мікрофон забезпечує більш природний і чутливий звук завдяки повній частотній характеристикі та високому рівню звукового тиску.

  Як вимкнути або видалити обліковий запис Twitch

Вихід потокового мікрофона тихий і безшумний, зберігаючи оптимальне посилення сигналу. Він знімний, портативний і краще підходить для різних ситуацій.

Моніторинг без затримки дозволяє вбудованій кардіоїдній капсулі записувати звук безпосередньо перед мікрофоном, захоплюючи чистий, плавний, різкий звук і ефективніше зменшуючи фоновий шум.

Високоякісні корпуси з металевих стрижнів, ударостійка рама та надійне C-кріплення з регульованим консольним кронштейном у всіх напрямках входять до комплекту записуючого мікрофона.

Конденсаторний мікрофон FIFINE

Конденсаторний мікрофон FIFINE має унікальну функцію. Він містить знімний поп-фільтр, який запобігає та зменшує пориви та шипіння у ваших записах. Це захищає мікрофон від слини та пилу.

Крім того, цей мікрофон містить невелике амортизаційне кріплення, яке зменшує вібрацію. Він також поглинає гуркіт або вібрацію від жорсткого використання для плавного запису звуку.

Регульований гвинт на конденсаторному мікрофоні забезпечує кращий кут для запису. Вбудований фіксуючий гвинт запобігає падінню мікрофона з місця. І останнє, але не менш важливе: він включає надійну опору для штатива, яка займає менше місця та надійно тримає мікрофон на місці під час використання.

Потоковий мікрофон Razer Seiren X

Мікрофон Razer Seiren X був створений спеціально для покращення потокового передавання. Мікрофон має вбудоване протиударне кріплення для зменшення вібрації та інтелектуальної фільтрації небажаних фонових звуків.

Це досягається за допомогою вбудованої технології зменшення фонового шуму. У ньому використовується суперкардіоїдний мікрофон, який усуває дратівливі звуки, які знаходяться далі від мікрофона, для потокового аудіо високого калібру.

Він професійно розроблений, щоб відповідати вашим ігровим налаштуванням. Мікрофон створений так, щоб бути гладким і ненав’язливим, щоб ваша аудиторія могла бачити вас більше. Імпеданс і підсилювач потужності менше ніж 16.

Крім того, цей мікрофон забезпечує моніторинг із нульовою затримкою, уможливлюючи поточний моніторинг у реальному часі без відволікаючих відлунь. Мікрофон – це те, що підніме ваш досвід потокового передавання на нову висоту.

USB-мікрофон Blue Snowball

USB-мікрофон Blue Snowball має відомий синій звук трансляції. Він включає конструкцію з 2 капсул, яка забезпечує значну присутність вашого голосу та деталізацію для запису професійного рівня.

Це може покращити вашу трансляцію Twitch, відео YouTube та інший вміст. USB-мікрофон має всенаправлену діаграму спрямованості, яка переміщує вас у кімнату для конференц-дзвінків у Zoom, Skype та інших службах. Він також має кардіоїдну схему для запису та потокової передачі.

Він має елегантний ретро-вигляд, який чудово виглядає на робочому столі та камері. Це дозволяє записувати або транслювати стильно за допомогою традиційного обладнання для запису.

Мікрофон Razer Seiren Mini USB

Завдяки вужчому налаштуванню кута захоплення Razer Seiren Mini може зосередитися на вашому голосі, одночасно запобігаючи вловленню навколишніх звуків, таких як набір тексту та клацання миші.

Завдяки 14-міліметровій конденсаторній капсулі та плоскій частотній характеристикі мікрофон передає ваш голос із надзвичайною чіткістю, наповненим різкими високими та глибокими низькими частотами.

Він майже не займає місця на робочому столі, непомітний для камери та розроблений для мінімалістичних або невеликих установок, зосереджуючи більше уваги на вас.

Його також легко транспортувати, якщо вам потрібно насолоджуватися трансляцією в іншому місці. Мікрофон, який підтримується міцною основою, можна нахиляти, щоб знайти ідеальне місце для вашого голосу. Крім того, він знімний і може бути встановлений на кронштейн або мікрофонну стійку.

Мікрофон HyperX QuadCast USB

Завдяки вражаючому червоному підсвічуванню та динамічним ефектам USB-конденсаторний ігровий мікрофон HyperX QuadCast забезпечує привабливу дозу персоналізованого стилю.

  10 альтернатив YouTube, які варто вивчити для відеомаркетингу

Цей мікрофон має вбудоване антивібраційне кріплення. Він розділяє пристрій і глушить ненавмисні брязкіт і поштовхи за допомогою пружної мотузкової підвіски.

За допомогою світлодіодного індикатора стану мікрофона ви можете звести до мінімуму аудіосигнал за допомогою зручної функції «торкніться, щоб вимкнути звук». Ви можете вибрати одну з чотирьох діаграм спрямованості: стерео, всенаправлену, кардіоїдну та двонаправлену.

Це допомагає максимізувати вашу конфігурацію трансляції, а також зберегти фокус на звуках, які ви бажаєте чути. Ви можете швидко змінити чутливість мікрофона, обертаючи диск у нижній частині QuadCast.

USB-мікрофон Blue Snowball iCE

Спеціальна конденсаторна капсула Blue живить мікрофон Snowball Ice. Він створює аудіо, яке на багато років випереджає вбудований мікрофон вашого комп’ютера з точки зору чіткості.

Завдяки кардіоїдній діаграмі спрямованості цей мікрофон надійно вловлює ваш голос для потокового передавання, подкастингу, трансляцій, розмов у Skype та зустрічей Zoom.

Крім того, він пропонує елегантний ретро-дизайн, який виглядає фантастично на камері та робочому столі, дозволяючи записувати або транслювати потокове відео. Завдяки регульованій настільній підставці, що входить до складу цього мікрофона, ви можете розмістити конденсаторний мікрофон відповідно до джерела звуку.

Динамічний мікрофон FIFINE RGB

Динамічний мікрофон FIFINE RGB покращує розбірливість голосу та відтворення мови завдяки частоті дискретизації 16 біт при 48 кГц. М’яка кнопка вимкнення звуку дозволяє швидко вимкнути ігровий мікрофон, не видаючи звукових сигналів під час потокової передачі чи подкастингу.

Він має вбудований світлодіод, який можна використовувати, щоб показати, чи працює мікрофон під час гри в темряві.

Консолі Windows, Mac OS і Playstation сумісні з цим простим комп’ютерним мікрофоном USB, що підключається та працює.

Він має амортизаційне кріплення з круглою рамою, яке зменшує вібрацію столу, спричинену ударами по геймпаду або клавіатурі під час гри. Ігровий USB-мікрофон також має ручку-фіксатор для простого регулювання кута.

Набір мікрофонів USB TONOR

Мікрофон TONOR Q9 підключається до комп’ютерів Mac і Windows за допомогою роз’єму USB A до B без необхідності додаткових звукових карт або драйверів. Він ідеально підходить для спілкування в чаті, потокового відео або музики, запису та ігор. Цей мікрофон пропонує ідеальний баланс різкості, тепла, широкого динамічного діапазону та високого звукового тиску.

Цей мікрофон має кардіоїдний конденсаторний капсюль, який дозволяє йому записувати чистий і точний звук і усувати фоновий шум, що робить його ідеальним для розмови та запису.

Мікрофон простий у використанні, оскільки має зручну кнопку гучності. Коли мікрофон активний, ви можете швидко натиснути кнопку гучності, щоб змінити гучність, і натиснути її протягом трьох секунд, щоб вимкнути її.

USB-мікрофон Caattilaa

USB-мікрофон Caattilaa — це професійний мікрофон, який забезпечує насичений і кристально чистий звук для озвучування, зустрічей, прямих трансляцій, подкастів, відео на YouTube та ігор.

Кардіоїдна діаграма спрямованості мікрофона дозволяє йому зосередити джерело звуку точно перед собою, ефективно блокуючи фоновий шум.

Він має вбудований поп-фільтр для приглушення непомітних вибухових речовин і шуму вітру. Після його підключення комп’ютер миттєво виявить мікрофон і почне запис.

Щоб завершити установку, вам потрібно лише розгорнути штатив, прикріпити його до мікрофона та закріпити нижню ручку на столі. Завдяки гнучкій конструкції на 180 градусів ви також можете змінити кут на будь-який вибір.

Висновок

Ознайомившись із цією статтею, ви б уже зрозуміли, що стримінг — це дуже прибутковий варіант кар’єри, який відкриває широкі можливості для людей, зацікавлених у розважальному та цікавому заробітку.

Оскільки мікрофони необхідні для потокового передавання, мати хороший мікрофон також є обов’язковим для більшості творців контенту. Купуючи мікрофон, ви повинні підкреслити, що мікрофон записує звук, який ви хочете, зменшуючи фонові перешкоди.

Усі інші функції, які вам потрібні у вашому мікрофоні, залежать від вашого вибору та вимог. Ви можете вибрати найкращий для себе з перерахованих вище варіантів.

Ви також досліджуєте деякі мікрофони преміум-класу, щоб підняти свої подкасти/потоки на новий рівень.