14 безкоштовних шаблонів колажу, щоб покращити вашу гру в соціальних мережах

Хочете вивести свою гру в соціальних мережах на новий рівень? Незалежно від вашої мети щодо соціальних медіа, будь то збільшення залученості, покращення впізнаваності бренду, краще націлювання, покращення обслуговування клієнтів або отримання конкурентної переваги, ви повинні постійно вдосконалювати свою стратегію соціальних медіа, щоб залишатися актуальними та оновленими.

Однією зі стратегій, яку ви можете застосувати, є використання колажів, щоб використовувати ваші зображення, щоб розповісти історію.

Чому вам варто активізувати свою гру в соціальних мережах?

Ось кілька причин, чому вам варто поширювати свою гру в соціальних мережах:

Покращте свій профіль

Соціальні медіа є потужним інструментом, щоб справити враження та перетворити вашу цільову аудиторію на клієнтів. Ваш профіль у соціальних мережах має бути переконливою маркетинговою заставою для просування вашого продукту чи послуги. Ось кілька порад щодо покращення вашого профілю в соціальних мережах:

 • Вкажіть у своєму профілі такі основні дані, як посилання на веб-сайт, місцезнаходження та інші важливі деталі.
 • Продовжуйте регулярно оновлювати свій профіль.
 • Поділіться своїми цілями, завданнями та історією в соціальних мережах.

Створюйте високоякісний контент

Створення іміджу бренду та регулярне розміщення контенту не дадуть необхідного результату без високоякісного контенту. Якщо ви хочете більше читачів і більше зацікавленості, регулярно публікуйте високоякісний вміст.

Ви можете публікувати відгуки, тематичні дослідження, подкасти та інфографіку та перевіряти, який тип вмісту дає кращі результати. Наприклад, використання колажів є трендом і допомагає впливовим особам і малому бізнесу досягати своїх цілей у соціальних мережах.

Використовуйте програми

Керування декількома обліковими записами в соціальних мережах може бути складним і непосильним. Різноманітні онлайн-додатки, такі як Hootsuite, Tweetdeck, Echofon тощо, допоможуть вам планувати публікації, керувати онлайн-спілкуванням, відстежувати аналітику тощо.

Монітор аналітики

Якщо ви хочете розвинути свою гру в соціальних мережах, вам слід регулярно відстежувати аналітику та відповідно коригувати свою стратегію в соціальних мережах. Більшість платформ соціальних медіа пропонують власний інструмент аналітики, який допоможе вам визначити – який тип контенту подобається вашій аудиторії? Наскільки зацікавлені ваші найпопулярніші публікації? Хто взаємодіє з вашим дописом і в який час?

Переваги використання шаблонів колажів

Колажі зараз дуже популярні, особливо колажі в Instagram, які використовуються в основному впливовими особами та малими підприємствами. Колаж — чудовий спосіб показати кілька зображень в одному кадрі. Шаблон колажу використовується для створення творчих колажів для соціальних мереж. Ось кілька переваг використання шаблонів колажу:

 • Вам не потрібно вивчати графічний дизайн, і ви можете створювати креативні та цікаві колажі.
 • Ви заощадите гроші, використовуючи готові шаблони колажу.
 • Не графічний дизайнер може заощадити час і швидко створити унікальні колажі зображень.

Тепер ми детально обговоримо різноманітні готові шаблони або колажі, доступні в Інтернеті.

Canva

Canva — один із найпопулярніших інструментів графічного дизайну, який допомагає створювати зображення для соціальних мереж, запрошення, візитні картки тощо. Інструмент призначений для тих, хто не є професійним дизайнером, або для тих, хто не може нести значні гонорари за наймання графічних дизайнерів.

За допомогою цього інструменту на основі штучного інтелекту будь-хто може створювати чарівні колажі для плакатів, обкладинок журналів, резюме, відео, як-от заставки на YouTube тощо.

 • Він поставляється з 250 000+ безкоштовних шаблонів. Понад 100 типів дизайну (дописи в соціальних мережах, презентації, листи тощо), понад 1 мільйон безкоштовних фотографій і графіки, які дозволяють створювати все, що вам потрібно. Від створення резюме до логотипів, від створення презентацій до плакатів і брошур, ви можете створити купу речей із Canva.
 • Він пропонує функцію перетягування, що робить інтерфейс користувача зручним.
 • Він має такі інструменти на основі штучного інтелекту, як Magic Eraser і Magic Edit на вашій наступній фотографії, щоб заощадити час на редагування, і Beat Sync для захоплюючих відео.
 • Ви можете видалити фон будь-якого зображення, змінити його розмір, зробити прозорим, додати до нього рамки, тексти та анімацію. Він також надає бібліотеку безкоштовних фотографій, значків і шрифтів для створення привабливого графічного дизайну.
 • Ви також можете створювати професійні відеоколажі з музикою та переходами за допомогою відеошаблонів.
 • Він має потужний і вдосконалений вбудований редактор, який допоможе вам створити будь-який шаблон.
 • У ньому є 90 мільйонів безкоштовних і преміальних фотографій; Ви можете використовувати їх або завантажити свої зображення з локального диска чи хмарного сховища, щоб створити колажі.
 • Ваші незавершені проекти або інші дані автоматично зберігаються в хмарі.
 • Canva доступна в Windows. Mac OS, iOS і Android.

З безкоштовним планом Canva має преміум-план Canva Pro з усіма інструментами для задоволення ваших потреб. У нього також є бізнес-план Canva for Teams, за допомогою якого ви можете розширити виробництво контенту.

Фотоколаж мережа

Photo-collage.net — це преміальний онлайн-колажник, у якому ви можете створити колаж зі своїми фотографіями та завантажити його чи надіслати на свою адресу. Це набагато швидше і простіше, коли справа доходить до створення колажу.

Ви можете створити свій колаж у маленькому, великому та дуже великому розмірі, який можна використовувати для свого веб-сайту та соціальних мереж.

 • Він поставляється з понад 250 безкоштовними шаблонами імен, чисел, у формі серця тощо, за допомогою яких ви можете створювати веселі зображення та креативне мистецтво, будь-які інструкції з експлуатації, створювати унікальні пам’ятні фотографії, зроблені на будь-якій особливій події, тощо.
 • Він пропонує створювати колажі з квадратів і прямокутників із 20 різними розмірами. У колажі можна використовувати до 100 зображень.
 • Ви також можете створити фотомозаїку з до 1000 фотографій і миттєво завантажити її, щоб перетворити свої спогади на прекрасне мистецтво.

Photo-collage.net — чудовий вибір, якщо ви хочете надрукувати свій колаж у високій якості, що приверне вашу аудиторію в соціальних мережах.

Adobe Express

Adobe Express також пропонує онлайн-колажерів, ідеальний хмарний інструмент для створення чудового мистецтва для ваших профілів у соціальних мережах без досвіду дизайну. Ви можете створювати банери, брошури, флаєри, логотипи, плакати, резюме, листівки тощо разом із зображеннями у Facebook та Instagram.

 • Він поставляється з простим і зручним інтерфейсом користувача, до якого ви можете швидко звикнути.
 • Він пропонує понад 50 000 приголомшливих шаблонів із бібліотекою з 20 000 шрифтів Adobe і понад 175 мільйонів фотографій.
 • Він надає засоби для створення слайд-шоу, де ви можете створювати колажі, використовуючи готові макети або власний вибір з нуля за допомогою вбудованого редактора.
 • Він поставляється з програмою для Android, і ви також можете запускати її в браузерах.
 • Ви можете поділитися своїм колажем безпосередньо на веб-сайтах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, Instagram тощо.
 • Він надає фотоефекти та функції редагування, як-от видалення фону, анімація, уточнення вирізів, зміна розміру, графічні групи тощо.
 • Ви отримуєте до 100 ГБ пам’яті, щоб зберігати свої колажі в хмарі.

Він пропонує безкоштовний та преміальний план. Преміальний план включає 30-денний пробний період.

Picmonkey

Інструмент для створення колажів Picmonkey є одним із найкращих на ринку для швидкого створення зіркових колажів. З Picmonkey ви можете робити багато речей: від налаштування фотографії до розробки соціальних мереж і маркетингових матеріалів, створення сертифікатів, резюме, мемів, діаграм Венна, SWOT-аналізу тощо. Це потужна багатофункціональна програма, яка може допомогти вам багатьма способами.

 • Ви можете вибирати із сотень шаблонів колажу та створювати історію та розповісти глядачам суть вашого бренду.
 • За допомогою Picmonkey можна створювати знімки до і після, які допоможуть вам створювати пости про трансформацію, креативні флаєри тощо.
 • До своїх колажів можна додавати текст, емодзі та графіку.
 • Ви можете створювати вигнуті логотипи, монограми та інші стилі.
 • Ви можете поставити водяний знак на свій колаж; це може бути логотип вашого бренду, щоб вважати його своїм назавжди.
 • Він має гнучкі функції автоматичної зміни розміру клітинок колажу, які звільняють вас від необхідності турбуватися про зміну розміру фотографій.

Picmonkey пропонує три преміум-плани – Basic, Pro та Business. У всіх цих планах вони надають 7-денну безкоштовну пробну версію.

Fotor

Fotor — ще один популярний інструмент для створення колажу всього за кілька кроків. Вам не потрібні дизайнерські навички, щоб створити чудові зображення, які можуть позбутися вашої соціальної присутності.

Крім того, він пропонує всі необхідні функції безкоштовно.

 • Він поставляється з понад 100 000 попередньо розроблених шаблонів і макетів, які можна редагувати, які допомагають швидко й легко створювати колажі.
 • Він пропонує створювати колажі в різних альбомних або горизонтальних формах, а також у квадратах.
 • Він надає понад 300 преміальних ефектів, рамок і шрифтів. Ви можете додавати тексти, елементи, структури та ефекти, щоб зробити ваші твори візуально привабливішими.
 • Він пропонує такі інструменти, як видалення фону та Smart Portrait Cutout, які допомагають отримати прозорий фон.
 • Ви можете завантажити свої фотографії в хмару для подальшого використання. Він надає до 10 ГБ пам’яті з преміум-планом.
 • Його преміум-план пропонує до 1 мільйона HD-фотографій для комерційного використання.
 • Ви можете використовувати програму в магазинах додатків Apple і Android і відвідувати веб-сайт у браузерах.

Fotor пропонує преміум-плани PRO і PRO+ разом із безкоштовною програмою. Ці преміум-плани мають 3-денну безкоштовну пробну версію, і окрім надання кількох додаткових функцій, вони також видаляють рекламу.

Pixlr

Pixlr — це програма для редагування зображень на базі Flash із штучним інтелектом і простим інструментом для створення колажу. Вони пропонують професійні шаблони для створення чудових зображень і щомісяця оновлюють свій запас новими модними шаблонами.

 • Pixlr пропонує доступ до 50 000 шаблонів, шрифтів, елементів, наклейок і накладень.
 • Ви можете налаштувати межі свого колажу, дозволяючи вільно створювати дизайн.
 • Він поставляється з двома різними фоторедакторами — Pixlr X і Pixlr E. Pixlr E — це розширений фоторедактор, для ознайомлення з яким може знадобитися час, тоді як Pixlr X простий у використанні та базовий.
 • Ви можете додавати тексти та елементи та оформляти їх на свій розсуд.
 • Ви можете додати фільтри або налаштувати світло та колір.
 • Він пропонує набір ефектів для покращення вигляду вашого колажу.
 • Він надає попередньо розроблені шаблони для оновлень у соціальних мережах, а також шаблони для створення базових колажів, флаєрів, плакатів, ваучерів, запрошень, карток, листівок і візиток.

Pixlr має безкоштовні та три преміум-плани з 30-денною пробною версією, щоб вивести вашу творчість на новий рівень.

Freepik

Freepik пропонує високоякісні зображення, включаючи фотографії, вектори, значки, шрифти, ілюстрації та інші візуальні елементи, які можна редагувати, щоб допомогти розробити ваш творчий проект. Інтерфейс користувача Freepik зручний; будь-який новий користувач швидко навчиться ним користуватися. Ви можете легко створювати візитки, плакати, банери, публікації в соціальних мережах тощо за допомогою Freepik.

 • Він пропонує близько 17 тис. безкоштовних і 79 тис. преміальних шаблонів колажів, які можуть вразити вас.
 • Freepik доступний на Android для Play Store і працює в браузерах.
 • Ви можете завантажувати файли у таких форматах, як .jpg і .eps.
 • Для преміум-користувачів посилання на авторство не потрібне.
 • Він має вбудований редактор, у який ви можете завантажувати свої фотографії або використовувати стокові фотографії для створення колажів.
 • Ви можете вибрати шаблони з горизонтальною, вертикальною, квадратною та панорамною орієнтацією.

Freepik можна використовувати безкоштовно, але з обмеженнями. Його преміум-план пропонує понад 47 619 000 редагованих зображень, значків і шрифтів. Безкоштовна програма забезпечує до 3 завантажень на день для незареєстрованих користувачів і десять завантажень на день для зареєстрованих користувачів, що перетворюється на 100 завантажень після того, як ви підписалися на їхній преміум-план.

Vecteezy

Vecteezy пропонує безкоштовні вектори, кліпарти, піктограми, стокові фотографії тощо для створення банерів і дизайну. Це дає нам доступ до мільйонів безкоштовних ресурсів для створення колажів для будь-якої бізнес-події.

 • Він пропонує близько 15 тис. безкоштовної векторної графіки та кліпартів для створення колажів.
 • Він має вбудований редактор, де ви можете редагувати шаблони безпосередньо, не завантажуючи їх.

Як і Freepik, Vecteezy також забезпечує десять завантажень на день для безкоштовних облікових записів. Ви можете завантажити необмежену кількість вмісту, будучи професійним користувачем.

Виправити фото

У Fix The Photo є безкоштовний онлайн-редактор для створення колажів із відкритим вихідним кодом, який допомагає швидко й легко створювати колажі. Просто завантажуйте свої фотографії, створюйте макети або використовуйте вбудовані, попередньо розроблені шаблони колажів Photoshop, щоб створювати колажі за лічені хвилини за допомогою цього безкоштовного колажувальника.

 • Конструктор колажів Fix The Photo дозволяє створювати макети або 1000 готових шаблонів для створення творчих речей.
 • Він підтримує понад 14 форматів зображень, включаючи формати PSD, XCF, Sketch, XD, CDR, JPEG і PNG.
 • За допомогою вбудованого редактора ви можете регулювати баланс білого, експозицію, контраст, тіні, насиченість тощо.
 • Ви можете застосувати фільтри до своїх колажів, щоб зробити їх стильними.
 • Вони також надають інструменти редагування тексту, які дозволяють додавати та налаштовувати тексти.

Fix The Photo надає цей онлайн-інструмент для створення колажів безкоштовно.

Фотомозаїка

Photo Mosaic — ще один чудовий інструмент для створення колажів із приблизно 250 безкоштовними шаблонами. Ось деякі його особливості:

 • Він дозволяє швидко і легко створювати фотоколажі в три кроки, завантажувати зображення, створювати колаж і завантажувати його.
 • Ви можете вибрати з 250 різних шаблонів колажу відповідно до ваших вимог.
 • Це програмне забезпечення для створення колажу дозволяє створити колаж із максимум 100 фотографій.
 • Він дозволяє друкувати колажі на полотні, алюмінії, плакаті або оргсклі.

Його редактор колажів дозволяє користувачам додавати тексти з різними шрифтами, розмірами та кольорами. У програмному забезпеченні є шаблони для особливих випадків і колекцій, таких як любов, подорожі, квіти тощо.

Wepik

Wepik — це онлайн-редактор зображень Freepik, який дозволяє вам вибирати безкоштовні настроювані шаблони з їхніх приголомшливих колекцій або створювати свої макети та створювати привабливі колажі. Якщо ви фрілансер і керуєте великим підприємством, середнім бізнесом або навіть будь-яким малим бізнесом, Wepik — чудовий вибір для маркетингу, публікацій у соціальних мережах тощо.

 • Wepik надає численні елегантні та динамічні шаблони для покращення брендингу вашого бізнесу.
 • Він має вбудований редактор, який може допомогти вам налаштувати шаблони або створити власний макет.
 • Ви можете змінювати кольори, шрифти, тексти та інші редаговані візуальні елементи за допомогою Wepik.

Ви можете легко створювати надихаючі колажі за лічені хвилини безкоштовно за допомогою Wepik.

PixTeller

PixTeller — ще одне програмне забезпечення для соціальних мереж, яке допомагає малим підприємствам створювати графіку, картки, зображення та колажі. Його особливості:

 • Програма пропонує редактор фотоколажів для створення унікальних колажів.
 • Він має бібліотеку професійно розроблених готових шаблонів колажів.
 • Це дозволяє редагувати вибрані шаблони колажу, додаючи фотографії та змінюючи текст.

Програма створення колажів PixTeller — чудовий інструмент із різноманітними шаблонами колажів, таких як дні народження, весілля, ювілеї, кохання тощо.

Visme

Visme — це програмна платформа, яка дозволяє користувачам створювати онлайн-інфографіку, візуальний контент, колажі, діаграми, соціальну графіку тощо. Це веб-інструмент візуалізації даних, і його функції для шаблонів колажу:

 • Платформа проста у використанні та дозволяє швидко створювати колажі.
 • Це дозволить завантажувати графіку високої роздільної здатності у вигляді зображень або анімованих GIF-файлів.
 • У ньому є різні стилі шаблонів колажу для користувачів на вибір.
 • Користувачі можуть замінювати зображення-заповнювачі, редагувати їх і додавати креативні елементи дизайну.

Visme пропонує інтегровані інструменти для редагування фотографій і дозволяє додавати значки, фігури, анімовані ілюстрації тощо.

Unsplash

Unsplash — один із популярних веб-сайтів зі стоковими зображеннями. Багато компаній використовують Unsplash для завантаження високоякісних зображень і використання їх на своїх веб-сайтах, у соціальних мережах тощо. Платформа також пропонує шаблони колажів, і ось її особливості:

 • Платформа має бібліотеку з понад 10 тисяч різних колекцій колажів.
 • Unsplash пропонує безкоштовні зображення високої чіткості.
 • Зображення, доступні на Unsplash, не захищені авторським правом, вільні для комерційного використання та не вимагають посилання на джерело.

Платформа абсолютно безкоштовна і є чудовим початком для вашого малого бізнесу.

Заключні слова

Шаблони колажів, наведені в статті, економлять час і гроші, створюючи цікаві та творчі колажі. Колажі в тренді, і правильне їх використання виділить ваш бренд серед конкурентів. Незалежно від того, чи йдеться про вашу рекламу, історію, публікації в соціальних мережах тощо, колажі є потужними інструментами для збільшення залученості, підвищення впізнаваності бренду та вдосконалення стратегії соціальних мереж багатьма творчими способами.