14 альтернативних емуляторів Bluestacks для Windows, macOS і онлайн

| | 0 Comments| 8:59 AM
Categories:

Будь то LG, Samsung чи Huawei, 90% мобільних телефонів працюють на Android. Враховуючи такий приголомшливий ріст ринку розробки мобільних додатків, існує багато тестів на сумісність, які проводяться у великому масштабі, але розробники через уже зростаюче навантаження не мають часу для тестування проблем сумісності функцій мобільних додатків.

Окрім обмежень у часі, існують проблеми з достатньою кількістю доступних ресурсів для запуску тестів кожної функції різноманітних програм. У результаті використання емуляторів набуло популярності як обхідний шлях для оптимізації та полегшення процесу тестування, щоб зробити його легшим і менш виснажливим.

Перш ніж рухатися далі, давайте спочатку міцно опануємо «емулятор». Так що це?

Що таке емулятор?

Почнемо з того, що емулятор за визначенням — це інструмент, який імітує операційну систему Android на настільному комп’ютері. Розробники розробляють емулятори, щоб допомогти користувачам або розробникам, які хочуть використовувати Android без клопоту встановлення.

Це програма, яка працює в комп’ютерній системі, емулюючи архітектуру гостьового пристрою. Наприклад, ви можете легко використовувати на комп’ютері такі ігри, як PUBG або Pokemon Go, не встановлюючи їх. Круто, чи не так?

Рухаючись далі, тепер, коли ми знаємо, для чого саме цей інструмент, давайте подивимося, як він допомагає тестувати програми.

Ми стали свідками значного сплеску розвитку мобільних додатків. Поступово ці мобільні програми, мабуть, стали опорою нашого існування і продовжуватимуть зростати, оскільки використання мобільних телефонів стане ще більш повсюдним. Незалежно від того, чи це щось таке побутове, як покупка продуктів, чи розважальна діяльність, як-от гра в ігри, тепер усе доступне одним клацанням миші.

Якщо говорити про це, щоб щось працювало безперебійно, воно має бути на належному рівні.

Таким чином, кожна програма повинна пройти сувору фазу тестування, щоб відстежити будь-яку аномалію, перш ніж її буде відправлено користувачам. Отже, для всіх розробників це справжня знахідка, враховуючи, як він визначає несподівані або незвичайні моделі поведінки на етапі тестування мобільної програми.

Перш ніж розпочати обговорення різноманітних емуляторів, давайте трохи дослідимо, як вони працюють і що спонукає користувачів вибирати такий інструмент.

Програма або браузер для Android або iOS емулюється емулятором операційної системи, яка вважається визначеною, як-от Mac і Windows. Він створює умови віртуального апаратного забезпечення пристрою Android або iOS. Після цього ми використовуємо його для тестування, окрім налагодження. Як і все в цьому світі, емулятор також має певну частку обмежень.

Ми не можемо заперечувати, наскільки дорого обходиться створення та підтримка справжньої лабораторії пристроїв Android, тому що впоратися з регулярними витратами на обслуговування, окрім частих оновлень пристроїв, непросто. Тому онлайн-емулятори Android та iOS є популярним вибором серед користувачів, і це правильно!

  Що таке OS/2 IBM і чому вона програла Windows?

Bluestacks

Bluestacks

Bluestacks, доречно згадати, наскільки популярним і основним є вибір для емуляторів Android. Чому це так?

Ну, для початку, Bluestacks — це емулятор робочого столу, який добре поєднується як з Windows, так і з Mac. Хоча вони створили його таким чином, щоб він міг запускати будь-яку програму Android, його функції найкраще працюють для покращення ігрового досвіду відеоігор Android у Windows.

Отже, якщо ви дуже любите ігри з високою графікою, тоді ця гра для вас, оскільки це все про ігри для Android на ПК! Найсуттєвішою перевагою, яку він має, є те, що немає абсолютної втрати якості графіки, і не варто забувати про його дивовижну сумісність із більшістю основних ігор для Android.

Тепер давайте розглянемо деякі альтернативи Bluestacks.

Альтернативи Bluestacks

Апетити

Апетити це емулятор на основі браузера, який добре поєднується з HTML5 і JavaScript.

Враховуючи те, що для емуляторів iOS для ПК і Mac доступних немає або вони обмежені, Appetize є найкращим рішенням, оскільки найбільше, що вимагається від вас, це завантажити програму на веб-сайт, і з цього моменту все готово до роботи. Він ефективно обслуговує як Android, так і iOS.

HeadSpin

HeadSpin пропонує реальну інфраструктуру пристроїв у хмарі. Ви можете вибрати з тисяч реальних пристроїв Android та iOS для тестування.

HeadSpin є провідною в галузі платформою, коли справа стосується тестування на пристроях Android та iOS. Користувачі можуть отримати реальну інформацію, що дозволяє створити середовище, схоже на емулятор, шляхом тестування на реальних пристроях. Найкраще те, що для цього не потрібен SDK.

особливості

  • Ручне й автоматичне тестування – дистанційно тестуйте та налагоджуйте свої програми за допомогою безпечного, масштабованого ручного й автоматичного тестування на основі API.
  • Функціональне тестування. Отримайте потрібну реальну інформацію під час тестування функціональності програми для досягнення очікуваної поведінки програми.
  • Тестування продуктивності – глибоко досліджуйте проблеми продуктивності та усувайте збої та помилки.

Механізм штучного інтелекту – отримуйте статистичні дані про продуктивність і QoE та рекомендації щодо проблем на основі нашого найсучаснішого механізму штучного інтелекту.

LambdaTest

Завдяки вибору з 2000+ різних комбінацій середовища браузера та ОС, LambdaTest гарантує, що веб-сайти та всі програми позбавляються від усіх помилок і працюють безперебійно. Вбудовані інструменти розробника є шлюзом для налагодження, навіть у режимі реального часу.

Це полегшує кросбраузерне тестування в кількох мобільних браузерах, таких як Safari, Mozilla та Google Chrome. Функція лямбда-тунелю забезпечує додаткову перевагу тестування як локальних, так і приватних сторінок.

  Виправити код помилки 0x80070490 в Windows 10

Genymotion

Цей емулятор простий у використанні та налаштуванні, крім того, що він є багатофункціональним емулятором. Він доступний у безкоштовній і платній версіях.

Genymotion виділяється з-поміж усіх завдяки потужним графічним картам OpenGL. Це робить його одним із найкращих і найшвидших емуляторів Android. Він поставляється з плагінами як для Eclipse, так і для Android Studio.

Окрім цього, він доступний у кількох операційних системах Windows, Linux і OS X. Він також дозволяє використовувати веб-камеру для емульованого пристрою як камеру. Команди ADB також можна виконувати за допомогою тунелю ADB.

Sauce Labs

The Saucelab’s Симулятори Android та iOS є економним підходом до тестування мобільних додатків. Їхні емулятори дозволяють проводити кросбраузерне тестування з привабливою швидкістю за меншу вартість, ніж реальні пристрої.

Підводячи підсумок, можна сказати, що вони, мабуть, найкращі з усіх, що пропонують хороше поєднання емуляторів, симуляторів у поєднанні з реальними пристроями для досягнення найкращих результатів, коли йдеться про автоматизацію мобільного тестування.

Ферма пристроїв AWS

Ферма пристроїв AWS допомагає запускати веб-програми та програми для мобільних пристроїв шляхом тестування, поширеного в широкому діапазоні настільних браузерів, таких як Chrome, Internet Explorer і Firefox, і реальних мобільних пристроїв. Це робиться для того, щоб програма працювала однаково незалежно від середовища браузера.

Завдяки автоматизованому тестуванню проблеми визначаються та групуються, щоб спочатку можна було зосередитися на найважливішому. Вони аналізуються та виправляються через інтенсивне використання відео, журналів дій і консолі, а також журналів веб-драйверів.

MEmu

Це емулятор Android, призначений для покращення вашого досвіду відеоігор. Він простий у використанні, оскільки не передбачає зміни чи коригування будь-яких із цих складних параметрів. Все, що потрібно, це встановити, і ви готові до гри. Subway surfers, Geometry Dash і Minion rash — це деякі ігри, якими ви можете насолоджуватися всім серцем, використовуючи цей емулятор.

Окрім цього, MEmu став винятком, оскільки він підтримує Lollipop, Android Jelly-bean, а також Kitkat. MEmu рекомендовано через його зіркову продуктивність, а також є безкоштовним у використанні.

Nox

Це ще один емулятор Android, який спеціалізується на відеоіграх і підтримує кілька версій Android. Він розроблений і виготовлений BigNox і обслуговує такі ігри, як PUBG і Clash of Clans. Він оснащений такими розширеними функціями, як розкладка клавіатури. Ця функція дає вам перевагу порівняно з іншими гравцями, оскільки відповідь клавіатури є швидшою.

Багатокористувацький режим дозволяє запускати одну гру одночасно в різних вікнах, що дає можливість перемикатися між кількома іграми одночасно. Його можна безкоштовно завантажити та використовувати в Windows 10 і Mac. Якщо говорити про це, його легко завантажити та встановити, як і будь-яке інше програмне забезпечення.

  Як видалити панель людей у ​​Windows 10

Android Studio

The Андроїд студія поставляється з різноманітними інструментами, які допомагають розробникам проектувати та створювати ігрові програми та ігри виключно для Android. Крім того, він навіть поставляється з вбудованим емулятором, який допомагає тестувати вашу гру чи програму.

Однак налаштування є досить складним і може зайняти багато часу. Для початківців це може стати досить складним, а для розробників це може бути ідеальним вибором. Це інтелектуальне програмне забезпечення, яке підтримує Kotlin, Java, окрім мов C/C++.

Червонопальець

Червонопальець є одним із найбільш зручних і легких емуляторів. Він не вимагає апаратного забезпечення, а споживання пам’яті є мінімальним, тому він ідеально підходить для початківців і користувачів, які хочуть не витрачати ресурсів комп’ютера.

Це на 100% нативний досвід роботи з Android. Не тільки це, але це також крос-платформний емулятор і дозволяє запускати всі програми Android з Windows або macOS.

BrowserStack

BrowserStack — це унікальний та інноваційний рай для мобільних емуляторів Apple iOS і Google Android, і обидва на 99% схожі на реальні пристрої.

BrowserStack є найнадійнішою платформою для веб- і мобільного тестування. Це дозволяє запускати тести на кількох пристроях і настільних браузерах, щоб переконатися, що програмне забезпечення виходить далеко за межі очікувань організації та клієнтів. Завантажений гнучким, зручним і універсальним інтерфейсом у поєднанні з чудовим API, він значно полегшує роботу.

Ви можете легко перемикатися між мобільним, ПК або MAC.

iPadian

Схожих інструментів досить багато iPadian, які забезпечують роботу з iPad або iPhone як на Mac, так і на ПК, але вони не дозволять вам завантажувати свою програму чи код для запуску тестів. Тому, якщо ви бажаєте використовувати емулятор iOS, який імітує апаратне забезпечення апаратного забезпечення iOS на робочому столі Windows, то iPadian — це те, що вам слід вибрати.

Доречно зазначити, що насправді це не повністю емулятор, скоріше він імітує інтерфейс користувача iOS за допомогою операційної системи Windows 7 або новішої версії, відкриваючи нове вікно та використовуючи програми та обладнання Windows. Він поставляється з настроюваним інтерфейсом у поєднанні з багатьма цікавими програмами.

RunThatApp

RunThatApp дозволяє безперебійно запускати ваші мобільні додатки в браузерах, дозволяючи користувачам тестувати та рекламувати додатки. Це значно знижує вартість, враховуючи, що використовується емуляція пристрою. Платформа, яку він використовує, настільки унікальна, що підтримує майже всі пристрої та браузери.

Заключне слово…

Ми сподіваємося, що підібрані нами списки будуть корисними для вас, коли ви збираєтеся вибрати один для себе.