13 інструментів, які допоможуть вам керувати вашою партнерською програмою

Повідомлення про ваш продукт є, мабуть, найважливішим і складним аспектом цифрового маркетингу. Незважаючи на те, що існує багато чудових методів просування вашого продукту в Інтернеті, запустити свій ритм може здатися складним.

Можливо, одним із найбільш забутих методів маркетингу є афілійований маркетинг. Ви можете не лише отримувати постійний дохід від своєї афілійованої партнерської програми, але й викликати багато шуму про продукти, які ви пропонуєте.

І ось чому:

 • Корисна продукція завжди користується попитом. Незалежно від того, чи ви працюєте в індустрії ведення блогів чи керуєте стартапом, люди використовуватимуть ваші продукти, якщо це їм допоможе. Має сенс тільки те, що ті самі люди хотіли б отримати пасивний дохід від партнерської програми.
 • Багато людей, які беруть участь у партнерських програмах, часто пишуть дописи в блогах про ваш продукт, щоб збільшити продажі партнерів. Це означає безкоштовний маркетинг вашого продукту, включаючи створення високоякісних зворотних посилань.

Партнерські програми особливо добре працюють із цифровими стартапами. Це тому, що клієнту не потрібно замовляти фізичний продукт, щоб ним скористатися. Крім того, це спрощує для інших просування вашого продукту, оскільки він доступний у цифровій формі.

Основи партнерських програм

Якщо ви не впевнені щодо запуску партнерської програми, ось короткий посібник, щоб вас заспокоїти. Партнерська програма дозволяє запрошувати сторонніх співробітників (блогерів, видавців тощо) для просування ваших продуктів в обмін на комісію.

Хоча більшість партнерських програм мають свої відмінності, деякі основні концепції використовуються більшістю:

 • Комісійні від продажів. Партнерський маркетинг дає змогу гнучко підходити до того, як ви платите іншим за їхні зусилля з просування вашого продукту. Вам не потрібно платити комісію, якщо немає продажу. Таким чином, підтримувати партнерську програму надзвичайно рентабельно. Крім того, він заохочує сторонніх філій інвестувати в свої зусилля, щоб отримати комісійні.
 • Поточні комісії. Ви можете вибрати одноразову плату за кожного нового клієнта або дозволити своїм партнерам отримувати комісійні на постійній основі. Наприклад, виплата комісії щоразу, коли клієнт витрачає певну суму на ваші продукти. Бренди, як DigitalOcean відомі використанням цього підходу.

Все інше залежить виключно від вас. Інші функції, які ви можете запропонувати, також залежатимуть від платформи партнерської програми, яку ви використовуєте. Про це також і йдеться в цьому посібнику.

Щоб допомогти вам почати свою партнерську програму, ми склали список найкращих інструментів партнерської програми на ринку. Ці інструменти допоможуть вам розширити свою партнерську програму від початкового рівня до корпоративного, якщо це необхідно. Крім того, ми додаємо багато різноманітних інструментів, включаючи спеціальні інструменти партнерської програми для користувачів WordPress і бізнес-сайтів.

Давайте не будемо втрачати час і перейдемо до хороших частин.

винагорода

Ви керуєте компанією SaaS?

винагорода пропонує одні з найпростіших інструментів для компаній, щоб створити власну партнерську програму за допомогою платіжного шлюзу Stripe.

Платформа автоматизує все: від управління комісією до виплат і відшкодувань. І на довершення всього Rewardful має один із найпростіших процесів налаштування з усіх платформ партнерської програми.

 • Підготуйте обліковий запис Stripe
 • Створити аккаунт
 • Підключіть свій обліковий запис Stripe до Rewardful
 • Скопіюйте та вставте простий фрагмент JavaScript
 • Створюйте свої кампанії на інформаційній панелі

Після виконання вищевказаних кроків фрагмент коду, який ви додали на свій веб-сайт, увімкне афілійоване керування вашим продуктом. Rewardful надає спеціальну інформаційну панель для всіх афілійованих осіб, які зареєструються у вашій програмі.

  Як отримати сертифікат SHRM у 2022 році

Ця інформаційна панель включає керування посиланнями, рекламні банери, виплати та багато іншого. Оскільки він інтегрований зі Stripe, усі платежі відстежуються та керуються автоматично.

Ціни починаються з 19 доларів США на місяць за найпростіший план, з можливістю переходу на Enterprise приблизно за 299 доларів США на місяць.

Tapfiliate

Tapfiliate також є платформою партнерської програми на основі фрагментів. Однак їхній акцент схиляється до підходу «майстер на всі руки». Іншими словами, Tapfiliate чітко націлений на широкий спектр контенту та систем веб-сайтів. Їхнє програмне забезпечення партнерської програми можна інтегрувати з Shopify, WordPress, WeeblyWix та інші відомі платформи.

Ось ключові особливості:

 • Автоматизована інтеграція з найпопулярнішими системами керування контентом.
 • Настроювана інформаційна панель із попередньо створеними робочими процесами, тригерами та функціями керування партнерами.
 • Філіали можуть брендувати свою інформаційну панель.
 • Спеціальні правила для комісійних, у тому числі зовнішніх, таких як бонуси та винагороди.
 • Працює з усіма основними платіжними шлюзами.

Плани починаються від 69 доларів США на місяць із комісією за транзакції 0%.

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro — це спеціальний інструмент відстеження партнерів для керування продажами, виплатами та афілійованими користувачами. Він містить універсальну інформаційну панель для підтримки вашої особистої партнерської програми. Крім того, вам не потрібно мати попередній технічний досвід, щоб використовувати цю платформу. Майже всі кроки встановлення повністю без коду та детально пояснені.

Платформа охоплює відстеження продажів, індивідуальну підтримку продуктів, купони та керування комісією. Крім того, Post Affiliate Pro допомагає запобігти незадоволеним клієнтам, відстежуючи потенційно помилкові транзакції; захист від шахрайства.

Кожна афілійована особа, яка реєструється для просування ваших продуктів, матиме свою індивідуальну інформаційну панель. Ця інформаційна панель містить необхідні інструменти для створення афілійованих посилань, керування платежами та відстеження нових потенційних клієнтів.

Кіфло

Кіфло спеціалізується на допомозі таким брендам, як ваш, реалізувати стратегію управління відносинами з партнерами. За своєю суттю він націлений на зростаючі підприємства, які хочуть зробити наступний крок у просуванні свого продукту.

Як тільки ви відчуєте, що ваші продажі слідують за лінійною кривою, ви можете використовувати широкі інструменти PRM Kiflo, щоб збільшити свою довгострокову експозицію. У ваше розпорядження надається все, починаючи від інформаційної панелі афілійованого партнера та спеціального керування посиланнями.

Крім того, ви можете використовувати уніфіковану інформаційну панель Kiflo, щоб зв’язуватися зі своїми партнерами та будувати довгострокові стосунки. Ваші партнери, швидше за все, самі будуть користувачами вашого продукту.

Партнерський менеджер WP

WordPress — це потужна система керування вмістом. Спочатку сумно відомий завдяки найкращій функціональності для ведення блогів, тепер WordPress слугує потужним медіа-сайтам, SaaS-стартапам, бізнес-платформам і магазинам електронної комерції. Якщо ви керуєте бізнесом або стартапами з WordPress, WP Affiliate Manager стане знахідкою.

Цей плагін призначений для інтеграції з наявним програмним забезпеченням для керування продуктами, а потім дозволяє запросити афілійованих осіб стати частиною вашої програми. Існуючі підтримувані платформи включають WooCommerce, Easy Digital Downloads, WP eStore, S2Member та багато інших.

А оскільки він базується на WordPress, ви отримуєте традиційне середовище робочого процесу, яке легко використовувати. Цей інструмент використовує наявну інформацію WordPress для створення інформаційних панелей користувачів і надання зручних функцій керування партнерами.

Партнер CJ

На початку 2000-х рр. Комісія Джанкшн був відомий своєю сумнозвісною репутацією в сфері афілійованого маркетингу. Майже всі цифрові маркетологи того часу використовували Commission Junction саме тому, що він мав найбільший доступний пул продуктів для просування. Сьогодні CJ Affiliate зосереджується на допомозі обох Рекламодавці а також Видавці.

На відміну від автономного партнерського програмного забезпечення, CJ надає чудові переваги для запуску вашої партнерської програми. По-перше, функція «Рекламодавець» дозволяє вам перерахувати всі ваші продукти на одній інформаційній панелі. З цього моменту ви можете вказати найдрібніші деталі продукту чи послуги, які ви намагаєтеся продати.

  Теорії змови 5G: найбожевільніші листи, які ми отримали

По-друге, CJ також є платформою для видавців. Завдяки цьому ви зможете негайно залучати нових афілійованих партнерів. Дошка видавців CJ містить список усіх доступних продуктів для просування. А аудиторія настільки різноманітна, що завжди є хтось, хто шукає продукт у певній категорії.

ShareASale

ShareASale також сягає початку 2000-х років. Платформа пережила багато різних змін у сфері маркетингу, але залишається надійним вибором для тих, хто хоче просувати свій продукт за допомогою партнерської системи.

Ключовою перевагою ShareASale є те, що це дуже відома платформа. Навіть відомі бренди люблять Чудовий мотив використовують ShareASale для управління своїми партнерськими потребами.

Частково це пов’язано з тим, що ShareASale полегшує роботу видавців. Будь-хто може просувати продукт і дуже ефективно заробляти партнерські комісії. Їхня історія платежів надійна, що робить його легким вибором для афілійованих промоутерів.

Вплив

Партнерський маркетинг — це не лише кінцевий результат. Це також стосується партнерства – людей, які дають змогу отримувати більший довгостроковий дохід. Impact Engage це платформа, розроблена, щоб допомогти вам підтримувати відкриту лінію зв’язку з усіма вашими партнерами.

Ви побачите, які партнери працюють надзвичайно добре, маючи доступ до детальних звітів. І, якщо ви достатньо задоволені, ви можете запропонувати їм спеціальні пропозиції та кращі ставки комісії за їхню важку роботу.

Як правило, ви робите це з чуття або з доброго серця. Натомість Impact допомагає приймати рішення на основі даних. Ви навіть можете не пропускайте тих партнерів, які працюють краще, ніж ви очікували.

Voluum

Voluum це все-в-одному рекламний трекер для вашого бізнесу. За допомогою цього інструменту ви можете зробити більше, ніж керувати своїми партнерськими програмами.

Як приклад:

 • Ви можете відстежувати свої рекламні кампанії на таких сайтах, як Facebook, Instagram, Twitter та інших.
 • Перевірте свої дані, проаналізувавши їх на наявність закономірностей та іншої інформації.
 • Отримайте дієву пораду, щоб покращити загальну ефективність наступної кампанії.
 • Відстежуйте ваші афілійовані покупки та їх походження. Дізнайтеся, хто найбільше впливає на ваші продажі, і скористайтеся цим.

Якщо у вас уже є відомий середній бізнес, Voluum — це інструмент, який дасть вам статистичну перевагу над конкурентами.

ТОРТ

ТОРТ це маркетинговий інструмент, що базується на ефективності, для керування потенційними клієнтами, оптимізації багатоканальної стратегії та сприяння партнерським відносинам. Його найкраще використовувати для існуючої внутрішньої партнерської системи. Крім того, буде корисно збирати кількісні дані для оптимізації ефективності вашого партнера.

Хоча спочатку це може здатися складним, вивчити CAKE легко, оскільки більшість його функцій інтуїтивно зрозумілі. Ви можете створювати звіти, відстежувати конкретних партнерів або надсилати рекламні акції, використовуючи тільки інструменти, надані на інформаційній панелі.

довідка

довідка це всеохоплююча платформа афілійованого маркетингу, яка допоможе вам створити партнерську систему для вашого продукту. Але також допомагає в залученні нових партнерів. Усі клієнти Refersion мають доступ до спеціального ринку, де понад 5000 видавців шукають нові продукти для просування.

Крім того, ви знайдете багато інформативних посібників і відео як продавати свій продукт через афілійований маркетинг.

Цей інструмент партнерської платформи буде надзвичайно добре працювати з власниками магазинів електронної комерції. Наприклад, у вас є Shopify і ви хочете розширити свій бізнес. Refersion має бездоганну інтеграцію як для Shopify, так і для WooCommerce та інших популярних платформ електронної комерції.

AffiliateWP

WordPress, без сумніву, є однією з найпростіших у використанні платформ для керування веб-сайтами. І для багатьох ідея переходу на інше рішення виключена. Якщо ви любите WordPress і бажаєте керувати своїми афілійованими особами з головної інформаційної панелі, у нас є хороші новини.

  Компонентні та композитні кабелі: в чому різниця?

AffiliateWP це перший у WordPress плагін для керування афілійованим маркетингом, який допоможе вам заробляти більше. Оскільки ви вже публікуєте свої продукти за допомогою WordPress, використання AffiliateWP буде надзвичайно простим.

Ви починаєте з базової інсталяції та вказуєте конкретні правила для вашої партнерської програми. Після цього ви зможете додати сторінку партнерської програми на свій веб-сайт. На цій сторінці ваші нові партнери зможуть зареєструватися та отримати свої партнерські посилання.

Так само ваші партнери можуть відстежувати свій прогрес і вимагати зняття платежів після досягнення певного порогу. Як адміністратор вашої партнерської програми ви можете надавати власні банери чи інші варіанти реклами. Тоді ваші партнери матимуть прямий доступ до цих ресурсів.

Якщо ви вже знаєте, наскільки простий WordPress, то плагін AffiliateWP не є винятком із цієї тенденції. Його легко зрозуміти, він дуже гнучкий і дає змогу виконувати будь-які налаштування.

EasyAffiliate

EasyAffiliate — це комплексний плагін для WordPress, який допоможе вам створити самостійну партнерську програму для магазинів електронної комерції або сайтів WordPress за лічені хвилини.

Збільшуйте свої продажі за допомогою інформаційної панелі партнерів, звітів у реальному часі, виявлення шахрайства, інтеграції електронної комерції, маркетингу електронною поштою, виплат одним клацанням миші та відсутності комісій за транзакції. Налаштування надзвичайно просте – не потрібно возитися з базою даних чи спеціальними сценаріями.

WordPress Customizer допомагає налаштувати попередньо оформлену інформаційну панель відповідно до бренду. Крім того, інформаційна панель забезпечує легкий доступ до ваших афілійованих осіб для редагування інформації облікового запису, моніторингу статусу, перегляду історії платежів і завантаження їхніх банерів і посилань.

В адміністраторі WordPress є все, щоб запустити партнерську програму більш зручно та безпечно. Це безпечний плагін, якому можна довіряти, щоб точно відстежувати кожну комісію та захищати її від різних атак. Easy Affiliate також допомагає створювати спеціальні посилання для відстеження. Завдяки підтримці Pretty Links ваші посилання виглядають чудово та короткі.

Easy Affiliate інтегрується з такими постачальниками послуг електронного маркетингу, як ActiveCampaign, ConvertKit і MailChimp, щоб покращити ваш маркетинг електронною поштою. Він надає повнофункціональну платформу для керування банерами та посиланнями, щоб ви знали, що ваша стратегія афілійованого маркетингу правильна.

Для безпечних платежів він підтримує PayPal. Ви також побачите, що легко оновити до Easy Affiliate з AffiliateRoyale одним клацанням миші та швидко отримати доступ до всієї інформації.

Його ціна починається від $99,50/рік за один сайт.

Заключні слова

Розпочати партнерську програму не складно. Якщо у вас є надійний продукт для продажу, велика ймовірність, що хтось хотів би допомогти вам просувати цей продукт. І користь від цього неоціненна.

Залежно від розміру вашого продукту/бізнесу вам потрібно буде розглянути та зважити свої варіанти щодо найкращої платформи афілійованого маркетингу.

Цей посібник із інструментами афілійованого маркетингу має бути достатньо різноманітним, щоб задовольнити ваші потреби в малому бізнесі та підприємствах.