13 інструментів пошуку доменних імен для вашого бізнесу – Пошук доменів

Одним із складних завдань для власників стартапів/підприємців на етапі планування є пошук розумного доменного імені. Коротке доменне ім’я, яке легко вимовляється, запам’ятовується та підходить для пошукових систем.

Враховуючи зростання онлайн-веб-сайту, вам може бути неприємно побачити зареєстрований домен, який ви шукаєте.

Є більше ніж 330 мільйонів доменів зареєстровано, тому все, що ви думаєте про короткі слова зі словника, швидше за все, зникло.

Завдяки наведеним нижче інструментам, які допоможуть вам знайти релевантне доменне ім’я для вашого бізнесу за допомогою кількох комбінацій.

Більшість інструментів для створення доменних імен дозволяють купувати їх безпосередньо з результатів пошуку, але якщо ви хочете придбати їх окремо, ви можете перевірити ці платформи, щоб купити доменне ім’я дешево.

І якщо ви плануєте розмістити свій веб-сайт на спільному хостингу, ви можете спробувати SiteGround або Bluehost, який пропонує БЕЗКОШТОВНИЙ домен.

Давайте розглянемо інструменти пошуку домену.

Колесо домену

Не впевнені щодо свого ідеального доменного імені?

Не переживай!

Колесо домену запропонував вам фантастичний інструмент підбору доменів. Найкраща частина Domain Wheel полягає в тому, що вона дає вам захоплюючі та креативні домени, які здається підібраними вручну. Ви також отримуєте розділи «Sounds Like» і «Rhymes With», які містять ключові слова, подібні до вихідного ключового слова. Не пропустіть розділ «Випадкові пропозиції», оскільки в ньому є кілька чудових варіантів, пов’язаних із вашим ключовим словом.

  Як позбутися двох додатків пліч-о-пліч на iPad

Ім’я Сміт

Ви можете передбачити рівень креативності, який ви знайдете в їхній пропозиції, з їхнього доменного імені.

Ну! Ім’я Сміт не розчарують вас своїми привабливими пропозиціями доменних імен. Просто введіть кілька ключових слів про свій веб-сайт, і ви отримаєте список доменів із точними ключовими словами, деякими творчо змішаними доменами, римованими доменами та масою захоплюючих модифікацій. Ви навіть можете відфільтрувати доменні імена за допомогою модифікатора пошуку зліва.

Domainr

Ви можете використовувати Domainr API, щоб створити мозковий штурм прямо на своїх продуктах. Domainr це шлях, якщо вам потрібен швидкий і безпроблемний пошук домену. Крім того, API можна налаштовувати, і ви можете використовувати його як додаткову заміну або розширити наявний пошук домену. Domainr постійно оновлює свою базу даних, щоб надати інформацію про доступність ваших потенційних доменів у реальному часі.

Пошукові пропозиції є швидкими, але загальними порівняно з іншими службами пошуку доменів.

Подивіться

Штучний інтелект генератор назв компанії від Looka – це корисний інструмент, який збирає список ідей назв на основі ключових слів і галузей. Ви зможете фільтрувати всі потенційні назви компаній за довжиною та миттєво перевіряти домен і соціальну доступність.

Існує також функція, яка дозволяє вибирати зі списку абстрактних ідей, якщо ви не впевнені, які ключові слова ввести.

  6 найкращих інструментів для моніторингу веб-сайтів

Бот доменів

Перетворіть свою ідею на імена за допомогою Бот доменів. Пошукова система доменних імен дає змогу фільтрувати пошук за TLD, мовами, префіксами, суфіксами та опцією відображення лише доступних доменів або доменів із розпродажем.

Якщо ви керуєте хостинговою компанією, вас може зацікавити їх API для інтеграції з пошуком доменних імен.

Послуга від Автоматичний знайти тисячі можливих доменних імен за ключовими словами.

Ви можете сортувати результати за популярністю, довжиною або в алфавітному порядку.

Домінування

Домінування простий у пошуковому інструменті, який дає вам знати, чи використовується певний домен, і альтернативний варіант із префіксами, помилками та синонімами.

інший фантастичний адаптивний інструмент пошуку показує результат під час введення. Це результат популярних розширень і деякі корисні пропозиції.

Якщо потрібний домен уже зареєстровано, у результатах пошуку ви зможете перевірити власника та інші відомості за допомогою WHOIS.

Shopify

А генератор назв компанії від Shopify миттєво шукає доступний домен і дозволяє зарезервувати назву свого бренду на Shopify.

NameBounce

NameBounce це новий генератор назв компанії. Ви можете ввести від одного до трьох окремих ключових слів на домашній сторінці. Потім NameBounce генерує ідеї назви компанії з доступними доменними іменами.

Одна цікава функція полягає в тому, що ви можете шукати домени верхнього рівня з кодом країни, наприклад .co.uk, .com.au та .in.

  Reedy пропонує розумне швидке читання онлайн та офлайн [Chrome]

Коли з’являться результати, ви можете скористатися фільтрами в лівій частині сторінки, щоб звузити результати. Ви можете натиснути зірочку біля імені домену, щоб додати його до списку обраних.

Панабі

Панабі є одним із популярних, щоб запропонувати альтернативну назву, перевірити наявність назви додатка та імена користувачів соціальних мереж для вашого бренду.

Назва grep

ім’я grepяк випливає з назви, ідеально розроблений для гіків для пошуку за допомогою регулярних виразів і наборів.

Словоїд

Словоїд є чудовим інструментом, якщо ви шукаєте «брендове» доменне ім’я. Усі назви, які вони надають, є вигаданими словами. Ви можете здійснювати пошук кількома мовами та використовувати фільтри зліва, щоб створювати нові результати.

Сподіваюся, наведений вище онлайн-генератор доменних імен допоможе вам знайти доменне ім’я для вашого бізнесу. Коли ви завершите доменне ім’я, перегляньте ці преміальні хостинги, якщо вирішите використовувати WordPress.