13 шаблонів Pitch Deck, щоб зацікавити інвестора та забезпечити фінансування

Хочете залучити інвесторів та отримати фінансування? Отримайте допомогу з цими шаблонами презентації, щоб полегшити вашу роботу.

Pitch deck — широко вживаний термін у діловому світі. Такі популярні компанії, як Airbnb і Facebook, змогли залучити інвесторів для своїх проектів за допомогою блискучих презентацій. Отже, наявність хорошої презентації дуже важлива для привернення уваги інвестора.

Створення пітч-дека може зайняти багато роботи для новачків. Тут нам на допомогу приходять шаблони презентації. Ці шаблони надають презентацію, яку можна редагувати, і направляють вас протягом усього процесу створення презентації.

У цій статті ми обговоримо, що таке пітч дек і яким має бути його зміст. Далі ми побачимо, як шаблони презентації можуть вам допомогти та їхні переваги. Нарешті, ми розглянемо найкращі шаблони презентацій, щоб зацікавити інвесторів і забезпечити фінансування.

Що таке пітч-дек?

Презентації – це презентації, які стартапи та підприємці використовують, щоб продемонструвати свої бізнес-концепції потенційним партнерам або інвесторам. Мета презентації — привернути увагу, отримати кошти або створити стратегічні альянси. Він надає стислий і естетично привабливий опис можливостей для бізнесу.

Стандартна презентація складається зі слайдів, які підкреслюють ключові елементи бізнесу. Вони включають визначення проблеми, встановлення рішення, аналіз ринку та створення бізнес-стратегії.

Це також передбачає висвітлення конкурентних переваг, представлення команди, окреслення бюджету та пропозицію про фінансування чи партнерство. Питч-дека має бути лаконічною та легкою для розуміння. В ідеалі він має включати від 10 до 15 слайдів, кожен з яких ефективно та результативно передає інформацію.

Що має містити пітч-дек?

Мета презентації — переконати ваших інвесторів або клієнтів в інтересах, вимогах і перевагах вашого проекту. Ваша презентаційна презентація має стисло передати все про ваш проект і зробити його привабливим. Нижче наведено кілька речей, які справді слід включити у ваші презентаційні слайди.

Проблема

Коротко опишіть проблему чи труднощі, з якими стикається ваш цільовий ринок. Чітко визначте це та поясніть, чому це важливо для них.

Рішення

Опишіть свій оригінальний підхід і те, як він успішно вирішує проблему. Крім того, підкресліть переваги та переваги, які він пропонує.

Доступна конкуренція

Визначте конкурентів і виділіть свої переваги над ними або унікальні характеристики продажів. Зробіть своє рішення виділяючим, підкресливши свою конкурентну перевагу або унікальні переваги продажу.

Бізнес-модель

Поясніть, як ваш бізнес отримує дохід і підтримує прибутковість. Окресліть основні джерела доходу та опишіть свою бізнес-модель.

Вплив на ринок

Продемонструйте своє розуміння розміру цільового ринку, потенційного розширення та тенденцій. Ви повинні продемонструвати, що ви добре розбираєтеся в динаміці ринку.

Опис продуктів або рішень

Дайте вичерпний опис вашого продукту чи послуги, зосередивши увагу на його характерній пропозиції, перевагах і функціях. Поясніть клієнтам, чому вони повинні вибрати ваш продукт замість інших варіантів.

Цільова аудиторія

Складіть список цільового ринку та клієнтів. Надайте розуміння вимог і вподобань ваших ідеальних клієнтів, чітко визначивши їх.

Стратегії

Поясніть, як ви збираєтеся підвищити дохід, зв’язатися зі своєю цільовою аудиторією та залучити клієнтів. Опишіть свої стратегії для збільшення проникнення на ринок і стимулювання продажів.

Про команду

Поясніть осіб у вашій команді, їхній досвід, здібності та відповідні досягнення. Покажіть, що у вас є здатна та кваліфікована команда для виконання вашого бізнес-плану.

Фінанси

Дайте стислий опис своїх фінансових прогнозів, включаючи прибутковість, витрати та дохід. Підготуйте точний і досяжний фінансовий прогноз.

Віхи

Обговоріть значні досягнення та будь-яку тягу, як-от зростання кількості користувачів, альянси чи прибутки. Продемонструйте прогрес і імпульс у вашому бізнесі.

Фінансування або партнерство

Якщо ви шукаєте фінансування або партнерство, вкажіть бажаний рівень фінансування або тип співпраці з конкретними даними. Зробіть прямий запит на підтримку, яка вам потрібна.

Чим вам можуть допомогти шаблони презентацій?

Що стосується економії часу та зусиль, шаблони презентацій можуть кардинально змінити ситуацію. Замість того, щоб починати з нуля, ці шаблони вже мають різноманітні слайди та рамки.

Найкраще те, що вони надають вашому майданчику чистий і професійний вигляд. Це може справити чудове враження на потенційних партнерів чи інвесторів. Крім того, той факт, що ви можете змінити ці шаблони відповідно до своїх вимог, робить їх ще кращими. Це гарантує, що ваша презентація буде точно відображати вашу компанію та бренд.

За допомогою шаблонів презентації ви можете переконатися, що включено всі важливі компоненти. Крім того, ці шаблони надають корисні поради щодо організації ваших даних і створення захоплюючої презентації.

Крім того, вони розпалюють вашу уяву та дозволяють створити естетично привабливу подачу. Використання шаблонів презентації є ефективним інструментом, який спрощує процес проектування та покращує загальний калібр вашої презентації.

Тепер перейдемо безпосередньо до списку найкращих шаблонів презентації.

крок

крок пропонує велику колекцію з різними зразками презентацій. Кожна з їхніх конструкцій містить усі необхідні слайди для пітч-дека. За допомогою цього можна швидко створити ефективну презентацію.

У Pitch ви можете почати створювати презентацію, просто вибравши шаблон і натиснувши «Використовувати цей шаблон». Безкоштовний обліковий запис Pitch – це все, що вам потрібно, щоб почати редагувати. Крім того, ви можете створити стиль презентації, який відображає брендинг вашого бізнесу, щоб надати презентації індивідуального відтінку.

І останнє, але не менш важливе: ви можете запросити свою групу працювати разом, щоб відшліфувати кожен слайд у презентації. Ви також можете створити посилання на публічну презентацію, щоб представити свою велику ідею потенційним інвесторам, діловим партнерам або клієнтам.

Canva

Canva пропонує різноманітні професійні шаблони презентації та простий у використанні інтерфейс для початківців. Вибравши макет, ви можете додати до кожного слайда свій чудовий вміст, і ви будете на шляху до створення надійної презентації.

Кожен шаблон на Canva можна легко редагувати за допомогою зручної платформи редагування. Ви також можете завантажити дизайн на інформаційну панель, де ви можете працювати зі своїми колегами та товаришами по команді. На Canva ви матимете доступ до всіх інструментів, необхідних для зміни кожної презентації відповідно до ваших бізнес-цілей або стратегічних планів.

Ви можете внести будь-які необхідні зміни до шрифтів, фону та кольорів, щоб вони ефективно передавали ваш бренд чи індивідуальність. Крім того, ви можете додавати фільтри та веселі анімації до кожного елемента дизайну слайдів у презентації та завантажувати свій логотип або фотографії зі своєї галереї.

SlideBean

Ви повинні використовувати SlideBeanПослуги питч-дека, якщо вам потрібна досконала та професійна питч-дек. SlideBean забезпечує дизайн презентації, розробку контенту та інструктаж з презентації. За допомогою Slidebean ви можете створити чудову презентацію, яка виділить вас серед конкурентів і допоможе отримати фінансування вашої компанії.

Ви можете вибрати кілька фонових фотографій і додати пункти до тексту про концепцію вашої компанії; Потім SlideBean завантажить вміст у шаблон, створений експертами. Якщо ви поспішаєте, ви навіть можете доручити професіоналам SlideBean написати та створити вашу презентаційну панель.

Показники інструменту є однією з значних переваг для підприємців, які використовують SlideBean. Ви можете відстежувати залучення інвесторів і обмін зворотними посиланнями, щоб визначити, чи популярні слайди та охоплюють належну аудиторію.

Visme

Visme це зручний інструмент для презентацій, який дозволяє людям, які не є дизайнерами, швидко створювати чудові презентаційні деки. Доступно декілька інструментів для вибору, щоб ви могли швидко візуалізувати інформацію.

Вони складаються з механізмів діаграм, які пропонують понад 16 різних типів діаграм, мільйони безкоштовних фотографій, десятки тисяч векторних піктограм, десятки фільтрів зображень і готові до використання віджети даних для відображення статистики та даних.

Його шаблони презентацій містять усе необхідне для відображення ідей, статистичних даних і даних, які можуть допомогти вам покращити свою презентацію. Доступні різні шаблони презентацій, починаючи від простих і елегантних слайдів і закінчуючи яскравими та драматичними.

Щоб розпочати роботу та створити свій шаблон презентації з точними слайдами, які вам потрібні, виберіть один із їхніх понад 900 шаблонів дизайну з можливістю пошуку. Ви також можете додати свою графіку, відтінки та текст до їхніх шаблонів.

SlideKit

SlideKit дозволяє шукати, переглядати, переглядати та інтегрувати оголошення безпосередньо в Google Slides. Він може задовольнити всі вимоги вашої компанії завдяки більш ніж 4500+ оригінальним шаблонам слайдів на вибір у більш ніж 30+ категоріях.

Це може охоплювати все: від побудови систем і визначення порядку денного до передачі стратегії. Кожен шаблон для слайд-шоу регулюється та має правильний розмір.

Ви можете інтегрувати у свою презентацію понад 150 безкоштовних слайдів і безкоштовних шаблонів презентацій SlideKit. Вони також регулярно додають додаткові безкоштовні та платні шаблони. Ви можете використовувати бібліотеку експертних шаблонів презентацій із SlideKit, яка охоплює всі аспекти компанії, включаючи часову шкалу, SWOT, дорожню карту, процес, маркетинг, цикл тощо.

BaseTemplates

BaseTemplates забезпечує гідне співвідношення ціни та якості, надаючи вам персоналізований документ із відгуками, що містить усі їхні спостереження, глибокий аналіз, керівництво та стратегічні ідеї. Крім того, він надає безкоштовні шаблони презентацій, якими ви можете скористатися, якщо ви починаєте і потребуєте допомоги, щоб визначити, з чого почати або як створити свою колоду.

Найкращою особливістю BaseTemplates є те, що його шаблон презентації можна повністю налаштувати в Google Slides, Keynote і PowerPoint (.pptx). Понад 100 слайдів у кожному з їхніх шаблонів мають попередньо розроблені елементи та концепції дизайну. Кожен слайд також створено, щоб передавати всю відповідну інформацію, виглядаючи чудово.

Елементи Envato

Елементи EnvatoPitch Deck — це чудовий інструмент для підприємців і компаній, яким потрібна повна та естетично приваблива презентація. Ці шаблони презентацій включають широкий вибір професійно створених слайдів, макетів і зображень, які можуть вивести вашу презентацію на новий рівень.

Чистий і сучасний стиль шаблонів дозволяє легко створити візуально привабливу презентацію, яка приверне інтерес потенційних партнерів або інвесторів.

Шаблон Pitch Deck містить усі необхідні компоненти, такі як визначення проблеми, презентація рішення, аналіз ринку, бізнес-модель, представлення команди та фінансові прогнози. Програма Envato Elements виділяється своєю універсальністю та можливістю налаштування, що дозволяє змінювати шаблон відповідно до вашого бренду та конкретних вимог компанії.

Slidesgo

SlidesgoШаблони візуально привабливі та мають сучасний стиль, допомагаючи створити привабливу та вражаючу презентацію. Шаблони містять усі компоненти для привабливої ​​презентації.

Ці шаблони неймовірно редаговані, дозволяючи користувачам додавати власні матеріали та змінювати макети, кольори та шрифти відповідно до своїх смаків і бренду. Вони можуть швидше та легше створити візуально привабливу та відшліфовану майданчик.

Шаблони від Slidesgo доступні в Інтернеті, що спрощує перегляд і вибір найкращого для вашої презентації. Вони зручні для користувача та спрощують для споживачів зміну та виробництво своїх пітч-деків без особливих знань у дизайні.

VIP графіка

Увімкнено VIP графіка, вам не потрібно бути фахівцем чи дизайнером, щоб створити гарний пітч. Навіть найнедосвідченіший ведучий може вразити своїм набором пітч-дека. Додайте свій матеріал і графіку; їхня інтелектуальна презентаційна панель покриє решту.

VIP Graphics пропонує інтригуючий огляд успіху вашого бізнесу, майбутні прогнози та стратегію зростання. Цей шаблон презентації ідеально підходить для підприємців, які представляють нові компанії та стартапи інвесторам, партнерам і клієнтам.

За допомогою цього універсального шаблону презентації ви можете створити чудове та переконливе резюме про свою компанію та можливості. Ви також можете використовувати інфографіку, діаграми та діаграми, щоб ефективно передати план своєї компанії.

PandaDoc

PandaDoc це онлайн-інструмент, який допоможе вам легко створювати презентації. Ви можете переглянути їх різні типи шаблонів презентацій, щоб знайти той, який вам найкраще підходить. PandaDoc також проведе вас через процес створення презентації, щоб переконатися, що ваша презентація виділяється серед інших.

Найкраща частина PandaDoc полягає в тому, що він має спеціальні шаблони відповідно до призначення вашої презентації. У них є зразки презентацій для інвесторів, шаблони продажів, зразки бізнес-пакетів і багато іншого, щоб задовольнити ваші потреби. Усі ці шаблони мають готові до використання слайди, які можна редагувати відповідно до цілей вашої компанії.

Поняття

Поняття широко відомий своєю продуктивністю та інструментами для спільної роботи. Ці інструменти допомагають окремим особам і командам легко виконувати повсякденну роботу. Їхній шаблон презентації є одним із таких інструментів, який допомагає людям створювати презентації.

На відміну від традиційних презентацій, шаблон презентації Notion пропонує інтерактивну сторінку, щоб вразити інвесторів. Він пропонує інтерактивний інтерфейс користувача, а його функція перетягування спрощує створення презентацій. Ви також можете пов’язати понад 50 програм на Notion, щоб переконатися, що більшість вашої роботи виконується на одній платформі.

Ви можете використовувати галереї Notion, щоб відобразити свої відомі випадки використання, клієнтів і команду. Крім того, ви можете додати більше тексту, зображень та інформації на підсторінки галереї. Інвестори матимуть можливість дізнатися більше про теми, які їх цікавлять.

Міро

Ви можете використовувати Мірошаблон презентації користувача, щоб зібрати ідеї та цінні ресурси для вашої презентації. У шаблоні Miro кожен слайд є рамкою. Вміст слайдів можна легко змінювати, а також можна додавати або видаляти додаткові слайди або змінювати їх порядок за допомогою перетягування.

Ви можете перемкнутися в режим презентації Miro, коли будете готові представити свої слайди. Навігацію між слайдами можна здійснювати за допомогою кнопок зі стрілками або комбінацій клавіш. Курсори коментарів або співавторів буде приховано, залишаючи лише слайди в кадрах, які ви вибрали для їх відображення, щоб мінімізувати відволікання.

Пітч-будівельник

Пітч-будівельник не лише надає шаблони, але й пропонує індивідуальні вказівки щодо процесу створення презентації. Купуючи шаблони, ви можете зв’язатися безпосередньо з фахівцями. Професіонали Pitch Builder із Лондона перевіряють вашу презентацію перед тим, як надсилати її потенційним ангелам-інвесторам або фондам венчурного капіталу.

Вони створили власний механізм оцінювання, щоб надати корисний внесок. Найвигіднішим є те, що вони створили сотні презентацій, працюючи із сотнями клієнтів. Як наслідок, Pitch Builder є висококваліфікованим інструментом для створення пітч-деків.

Висновок

Як ми обговорювали раніше. Деки для презентацій — це важливий компонент вашого бізнесу, який може укладати або руйнувати ваші угоди. Наявність належної презентації є обов’язковою умовою для всіх вас, хто хоче отримати свої угоди та справити вражаючий вплив на своїх інвесторів.

Створюючи презентаційну колоду, переконайтеся, що ви включили всі необхідні компоненти. Статистика, зображення та приємна колірна схема також справляють чудове враження на ваших клієнтів. За допомогою шаблонів Pitch deck ви можете створювати красиві та привабливі презентаційні колоди, які відповідають вашим очікуванням та очікуванням ваших інвесторів.

Далі перевірте, як написати Elevator Pitch!