13 платформ для створення бази знань і поширених запитань для вашого бізнесу

Створіть базу знань (КБ) із поширеними запитаннями для свого бізнесу

Ну! Точність і легкість, з якою ви можете вирішити проблему клієнта за допомогою рішень, є частиною гарного досвіду клієнта. Добре спланована «База знань або розділ поширених запитань» є одним із інструментів самообслуговування, які ви можете запропонувати своїм клієнтам, щоб вони могли знайти відмінні рішення для себе.

Крім того, це ще один спосіб заощадити час, щоб вони могли бути впевнені у виконанні необхідних дій. База знань — це мотиваційний, навчальний і організований посібник, який охоплює всі аспекти ваших продуктів і послуг, які клієнт може запитати, щоб прийняти рішення або вирішити проблему.

Створення хорошої бази знань

Перш ніж вибрати платформу для бази знань і поширених запитань, потрібно врахувати кілька важливих моментів.

 • Формат статті в базі знань — гарна взаємодія з користувачем, дизайн і архітектура
 • Читабельність документації
 • Навігація та можливість виявлення відомих статей
 • Хороші функції пошуку
 • Посилання на корисні ресурси
 • Поширені запитання щодо найважливіших питань у системі підтримки запитів
 • Відео з покроковими інструкціями, що пояснюють функціональні можливості продукту чи послуг.

Вибір тем бази знань

Як ви збираєте теми для своєї бази знань?

Почніть із копання у своїй базі даних або CRM. Чи є купа питань, на які ви націлені, щоб отримати відповідь? Ймовірно, це ваша основна тема для бази знань.

Крім того, ви можете уявити себе або взяти участь в опитуванні, щоб отримати більш відповідні запитання щодо основної теми, щоб розширити довідковий посібник.

З іншої точки зору, ви можете скористатися допомогою конверсії маркетингової воронки у вашій аналітиці та визначити кілька вузьких місць для взаємодії з користувачем і розробити відповідні рішення у своїй базі знань або розділах поширених запитань.

Загалом, який би підхід ви не обрали, він має бути спрямований на те, щоб полегшити роботу ваших відвідувачів і викликати справжній інтерес. Впроваджуючи базу знань і розділ поширених запитань у вашій бізнес-моделі, ви відкриваєте користувачам шлях до глибоких коренів вашого сайту. І це обов’язково повернеться у вигляді прибутку.

Давайте вивчимо наведені нижче платформи, щоб створити бази знань для самообслуговування, які дозволять клієнтам ефективно знаходити відповіді на їхні запитання (найшвидший і найефективніший метод підтримки клієнтів).

Документ360

The програмне забезпечення бази знань дозволяє створити добре організовану базу знань для самообслуговування (публіковану чи приватну) із потужним пошуком у режимі реального часу на основі ШІ. Це допомагає вашим клієнтам миттєво знаходити рішення для своїх проблем за допомогою пошуку на основі штучного інтелекту. Незважаючи на великий обсяг статей у базі знань, пошукова система штучного інтелекту зможе отримувати відповідні результати за частки мілісекунд.

Аналітика пошуку є ще однією важливою функцією цієї бази знань. Він покаже ключові слова, які часто шукають користувачі, як часто використовуються певні «ключові слова пошуку», чи можуть вони знайти статті у вашій базі знань тощо.

Ще одна важлива функція – дуже простий інтерфейс користувача для керування та впорядкування ваших документів.

 • Підтримує редактор Markdown для ефективного та структурованого написання.
 • Функції SEO допоможуть вашій базі знань про продукт підвищити рейтинг у пошукових системах.
 • Резервне копіювання і відновлення
 • Версії статті
 • Налаштуйте його таким чином, щоб він відповідав правилам бренду

Крім того, ця неймовірна платформа надає персоналізовані домени та отримує сповіщення про те, що саме змінилося у вашій базі знань тощо. Спробуйте!

  Як редагувати файли та зображення за допомогою Quick Look на Mac

Freshdesk

Freshdesk дозволяє створити портал самообслуговування, щоб підвищити рівень задоволеності клієнтів. Його включено до програмного забезпечення служби підтримки на основі хмари, яке підтримує співпрацю всіх каналів підтримки в одному вікні. Пакет складається з бездоганного набору інтуїтивно зрозумілих функцій, які зосереджені на продуктивності та співпраці; це спрощує команди будь-якого розміру, щоб забезпечити чудовий досвід підтримки для клієнтів.

Вони пропонують два типи рішень — корпоративні та SMB. Пакетне рішення для підприємства пропонує всі життєздатні функції для обслуговування клієнтів світового рівня — налаштування та впровадження, самообслуговування та глобальну підтримку. Крім того, вони отримали визнання за свою здатність надавати адаптовані послуги для відстеження продуктивності за допомогою показників.

Крім того, для малого та середнього бізнесу вони прагнуть надати єдине рішення для всіх ваших проблем — передавати всі ваші запити на підтримку до Freshdesk — електронною поштою, чатом, телефоном або соціальними мережами. Автоматично встановлюйте пріоритети, класифікуйте та призначайте квитки.

Серед інших основних моментів:

 • SaaS і веб-розгортання
 • Навчання через документацію, вебінар
 • Підтримка 24/7
 • Можливості KB з моніторингом мережі
 • Прогнозна підтримка

Однак хороша частина полягає в тому, що весь пакет доступний, і ви можете розпочати роботу з їхнім «планом Sprout» БЕЗКОШТОВНО.

База знань ProProfs

База знань ProProfs це простий у користуванні інструмент із спеціальними функціями, які радуватимуть вас на кожному кроці процес створення бази знань. Він розумно розроблений, щоб допомогти вам створити приголомшливу державну або приватну базу знань самообслуговування та відповіді на поширені запитання для ваших клієнтів і співробітників.

Найкраща частина цього програмного забезпечення бази знань полягає в тому, що його неймовірно легко налаштувати. Все, що вам потрібно, це підключення до Інтернету та пристрій, щоб почати роботу. Що дає цьому інструменту перевагу над іншими в галузі, так це його професійно розроблені шаблони, звіти, створені штучним інтелектом, і переконливу інтеграцію з такими популярними інструментами, як Zendesk, Google Analytics, Jira та багатьма іншими.

Ключові моменти:

 • Google-подібний пошук
 • Робочі процеси для забезпечення ретельного перегляду статей
 • Система керування користувачами та спільної роботи
 • Сумісний з кількома пристроями
 • Історія версій і контроль версій
 • Правила умовного вмісту для керування видимістю вмісту
 • Єдиний вхід для автентифікації користувача
 • Функції SEO для оптимізації вашої бази знань для пошукових систем
 • Мультибрендінг

Ви також можете перетворити це програмне забезпечення бази знань на універсальний інструмент підтримки клієнтів, використовуючи його в поєднанні зі службою підтримки ProProfs і онлайн-чатом. Надайте своїм клієнтам 360-градусну підтримку, за допомогою якої вони можуть самостійно обслуговуватися, спілкуватися з вашими агентами та підбирати квитки – і все це в межах вашої бази знань.

Ви можете почати з безкоштовного плану.

KBase

kBase це база знань WordPress тема з Wiki, службою підтримки, системою підтримки клієнтів, довідковим центром або темою спільноти. Головним плюсом цього є його неймовірна доступність. Оскільки він використовує живий пошук Ajax, ви можете швидко фільтрувати результати пошуку за категоріями та спеціальними значеннями.

Серед інших важливих функцій — відповіді на поширені запитання, база знань і форуми підтримки. Ви можете вибирати серед різноманітних баз знань із понад 20 скінами. Інша інтеграція включає інтеграцію BBpress та BuddyPress для створення бездоганного дискусійного форуму.

Для форматування вмісту існує три типи статей — стандартні, розширені та сучасні. Використовуючи різні функції вікна пошуку статей, сайт стане надшвидким у пошуку та пошуку файлів або статей.

  Використовуйте Google Hangouts як окрему програму для Chrome для комп’ютера

Основні моменти

 • Чуйність на всі пристрої
 • Унікальні елементи для кращої взаємодії з користувачем
 • Встановлення в один клік
 • SEO дружній
 • Інтегрована функціональність електронної комерції

Письмовий стіл Zoho

Письмовий стіл Zoho це багатоканальне рішення служби підтримки від Zoho. Він обслуговує підприємства будь-якого розміру. Перш за все, основним центром уваги платформи є бездоганність запитів підтримки клієнтів, портал підтримки клієнтів, управління контрактами та створення звітів.

На передньому плані він збирає взаємодії з різних медіа, таких як електронна пошта, телефон, чат, соціальні мережі, форуми та форми, і представляє їх в одному місці.

У фоновому режимі такі завдання, як призначення квитків, ескалація послуг, правила сповіщень і дії на основі часу, можна автоматизувати шляхом встановлення правил робочого процесу. Що стосується вимірювання продуктивності, пакет надає настроювані та заплановані звіти, рейтинги задоволеності та графічну інформаційну панель для аналізу задоволеності клієнтів.

Щоб отримати поглиблене уявлення про поведінку клієнтів, ви також можете інтегрувати цю платформу з внутрішніми системами клієнтів, щоб інформацію про клієнтів можна було вводити в заявки, зареєстровані в Zoho Desk, що дає змогу агентам обслуговування знати більше про клієнтів.

Крім того, є кілька інших основних моментів:

 • Zia — штучний інтелект для ваших команд обслуговування клієнтів
 • Самообслуговування — надайте клієнтам можливість самостійно знаходити відповіді на запитання
 • Засоби з автоматизацією для робочого процесу та налаштувань
 • Сторонні інтеграції
 • Сумісність із GDPR і повна безпека — щоб знайти баланс між захистом даних клієнтів і наданням вашій команді достатньої гнучкості.

Герой підтримки

Прямо вперед, як говорить веб-сайт: «Отримайте менше квитків у службу підтримки». Герой підтримки це база знань у додатку, яка допоможе вам зменшити кількість запитів у службу підтримки, якими ви керуєте щодня. Крім того, функціональність управління KB підтримує повнотекстовий пошук.

Посібники та відповіді на поширені запитання є ключовими, щоб допомогти вашим користувачам дізнатися про функції вашої програми. Але це вірно лише в тому випадку, якщо їх легко знайти! Тому ви не хочете пропускати цю платформу, якщо ви шукаєте розширені функції для самодопомоги. Наприклад, на основі результатів ви створите нові статті та налаштуєте/оновите існуючі або навіть оновите функції наших програм.

Серед інших основних моментів:

 • Розширена статистика для поглибленого дослідження клієнтів
 • Простежуваність намірів користувача
 • Чудова інформаційна панель продуктивності для огляду результатів
 • Улюблений серед засновників SaaS

Крім того, як вони гарантують, це чудова платформа для прибуткових інвестицій. Отже, наздоганяйте їх за планами, які вам підходять.

KnowAll

KnowAll це сучасна, швидко реагуюча та оптимізована для SEO система з неймовірною навігаційною системою. Як наслідок, можливість виявлення добре розроблена, щоб надати клієнтам можливість знаходити свої відповіді з мінімальним створенням запитів підтримки.

Більш того, плагін містить можливості для миттєвих відповідей і його легко налаштувати. Нарешті, з усіма основними функціями, цей плагін WordPress представляє ефективну аналітику. Ви також можете знайти прогалини у вмісті.

Серед інших основних моментів:

 • Пов’язаний вміст пропонує
 • Чудова настройка для брендингу компанії
 • Корисна інформація з відгуками про статті для кращого розуміння

Крім того, ця неймовірна платформа використовує короткі коди, такі як перемикачі, гармошки, вкладки та сповіщення для кращої взаємодії з клієнтами.

Хааш

У вас є веб-додаток у продажу? У вас є Хааш для вас.

І тоді це орієнтована на користувача KB, яка здогадується з поширених запитань. Таким чином, ви позбавите користувачів від виходу з вашого сайту та жонглювання між вкладками браузера, щоб знайти допомогу з цим розумним віджетом. Додатково мають всі документи на ділянці установки віджетів.

  Пам'ятаєте BBS? Ось як ви можете відвідати один сьогодні

Серед інших основних моментів:

 • Інтуїтивно зрозумілий пошук
 • Налаштування домену
 • Система запитань і відповідей, схожа на Quora, для миттєвих відповідей
 • Конструктор інтерфейсу перетягування

Коротше кажучи, незабаром отримайте це в руки з базовим безкоштовним планом.

TypeForm

Ви хочете обмінюватися інформацією через форми або хочете, щоб опитування були легкими, веселими та бездоганними на будь-якому пристрої? -Потім TypeForm твоя приманка.

Крім того, ця неймовірна річ інтегрується з понад 500 вашими улюбленими програмами. Отже, будь то надсилання даних у MailChimp для створення вашого списку, Google Таблиці для аналізу чи Salesforce для персоналізації взаємодії з клієнтами — у TypeForm є все для вас.

Крім того, ви можете використовувати масу шаблонів для різних цілей, таких як опитування та опитування, створення потенційних клієнтів або щось творче.

Зокрема, аналіз ринку є незамінним для збору даних, тому ви не хочете пропустити можливість спробувати ці продукти. Зокрема, вони дозволяють інтеграцію з такими сайтами, як MailChimp або HubSpot, і це додасть більше цінності вашому маркетингу електронною поштою та стратегіям залучення потенційних клієнтів.

TypeForm — чудове універсальне рішення для технарів.

Довідковий сайт

Довідковий сайт це проста служба, яка допоможе вам створити ідеальний центр підтримки або «довідковий сайт». Він зосереджений на трьох основних речах — поширених запитаннях і базі знань, розумній контактній формі та вікні швидкого пошуку.

Звичайно, на веб-сайті також розміщено збірку керівних документів. Очевидно, відповідно до їх USP, вони пропонують можливість використовувати власний домен.

Крім того, у них є неймовірна система керування квитками для плавного робочого процесу.

HelpJuice

Немає кращого варіанту, якщо ви спеціально зосереджені на «програмному забезпеченні бази знань» —HelpJuice навіть налаштовує вашу базу знань під вас. Він підходить для компаній будь-якого розміру та в будь-якому сегменті галузі. Крім того, він містить програми для створення внутрішніх і зовнішніх баз знань і керування ними.

Функція позначення тегами дозволяє позначати запитання кількома відповідними категоріями. Система починає пошук найпопулярніших тем і статей на основі пошукового запиту.

Згодом цей пакет програмного забезпечення полегшує розуміння «Як зробити» речі за допомогою різних ресурсів і приклади на сайті як засіб навчання.

Flowlu

Flowlu полегшує для технічних і нетехнічних користувачів керування будь-якими типами даних або інформації в консолідованій базі знань, з’єднуючи людей із внутрішніми ресурсами.

Програма має додаткові вбудовані інструменти – наприклад, ментальні карти та agile-модуль.

Серед інших основних моментів:

 • Система управління онлайн-фінансами — покращте свій грошовий потік за допомогою потужних звітів.
 • Бездоганні інструменти для співпраці — розмова — найкращий спосіб почати співпрацю над завданням або документом.
 • Інтеграція сторонніх розробників — ZenDesk, Google Drive, інтеграція онлайн-платежів.

Happyfox

Happyfox надає довідкову службу та рішення щодо продажу квитків компаніям у різних галузях, включаючи комп’ютери та програмне забезпечення, освіту, подорожі та відпочинок, медіа та видавництво, енергетику, роздрібну торгівлю тощо.

Happyfox поставляється з різними інтеграціями служби підтримки. Наприклад, коли ви входите в каталог програмви можете досліджувати інтеграції сторонніх розробників, як-от Zapier для автоматизації завдань або Shopify, якщо ви працюєте в електронній комерції.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище інструменти допоможуть вам створити фантастичну базу знань або поширені запитання для вашого бізнесу. Більшість із них пропонують безкоштовний план або пробну версію, тому спробуйте їх і подивіться, що найбільше відповідає вашим вимогам.