13 платформ для отримання піктограм для вашого сайту [Free and Paid]

Піктограми — це графічний дизайн або символ, який представляє якусь фантазію, реальність або дію.

Це корисні та наочні способи допомогти людям легко зрозуміти ваш вміст. Вони роблять нудний проект привабливим і привабливим для аудиторії.

Однак знайти ліцензовані безкоштовні значки може бути досить складним завданням — більшість значків доступні безкоштовно або для їх завантаження потрібна преміум-підписка. Щоб допомогти вам, ми тут із найкращими веб-сайтами, де можна отримати безкоштовні та преміум-іконки.

Flaticon

Flaticon це чудовий сайт для безкоштовних іконок. Він має одну з найбільших баз даних значків, доступних у різних форматах і розмірах. Піктограми абсолютно безкоштовні для особистих і комерційних цілей із зазначенням власників піктограм, які ви використовуєте.

Його бібліотека значків містить понад 3 мільйони векторних значків. Ви також можете налаштувати та редагувати ці значки.

Flaticon пропонує не тільки безкоштовні, але й широкий вибір преміум-іконок. А якщо ви дизайнер, ви також можете додавати іконки та заробляти.

Елементи Envato

Преміальне рішення для серйозних виробників брендів.

Елементи Envato це онлайн-бібліотека з мільйонами графічних ресурсів, включаючи шрифти, фотографії, шаблони, аудіокліпи, відеоматеріали, зображення та, звичайно, також шрифти.

Щоб отримати доступ до піктограм та інших активів, потрібно вибрати місячну платну підписку. Якщо ви плануєте використовувати піктограми у своєму наступному проекті, не хвилюйтеся, оскільки передплата постачається з комерційною ліцензією.

Його послуги пропонують співвідношення ціни та якості, оскільки його значок і дизайн дуже привабливі та унікальні. У ньому є широкий вибір високоякісних значків, які постійно додаються. Загалом, чудова пропозиція преміум-класу для чудових наборів значків.

Iconfinder

Iconfinder дуже популярний, у нього понад 2 мільйони користувачів. Це як пошукова система, але для піктограм. Ви можете завантажити їх у форматах SVG, PNG, AI, ICO та ICNS.

  6 способів отримати більше від Microsoft Planner

Крім того, він дозволяє завантажувати піктограми різних розмірів від 16 пікселів до 512 пікселів.

Якщо ви створюєте програму для розробки та хочете отримати піктограми програмним шляхом, то вам пощастило – ви можете скористатися їхнім API, щоб розпочати роботу за лічені хвилини.

Freepik

Freepik отримав багато графіки.

  • Ікони
  • Вектори
  • Стокові фотографії
  • абстрактним фоном
  • Макет

Якщо ви працюєте над абсолютно новим проектом, то, можливо, ви захочете вивчити їхні колекції, щоб використовувати їх для узгодженості.

Значки8

Чи бажаєте ви відредагувати піктограми перед їх завантаженням?

Ваше бажання збулося. Значки8 дозволяє змінювати колір, додавати ефекти, накладати, додавати текст перед завантаженням. Безкоштовні піктограми доступні в розмірах до 100 × 100 і мають формати PNG, тоді як преміум-іконки мають кілька розмірів і параметрів.

Якщо ви розробник, ви можете скористатися їхнім API для пошуку та отримання улюблених значків, музики, фотографій і векторів.

Іменник Проект

Іменник Проект має велику колекцію безкоштовних іконок художньої якості, яка охоплює все: від зебр до астронавтів. Інструмент підібрав різні піктограми для різноманітності, якості та включення, які легко завантажити та використовувати файли SVG або PNG.

Він підтримує творців із понад 120 країн, культурні кордони та межі мови. Доступно понад 3 мільйони піктограм, які задовольняють усі вимоги, включаючи кімнату засідань і класну кімнату. Крім того, це включає в себе футуристичні технології, відновлювані джерела енергії, рослини, пригоди, іконатон (переосмислення жіночої колекції) та інвалідний візок.

Vecteezy

The Vecteezy лише полегшує пошук безкоштовних значків. Цей сайт чудовий, якщо вам не подобається крива навчання Illustrator. Він має широкий вибір значків у всіх категоріях. Найкраще на цьому сайті те, що не лише іконки. Але він також надає безкоштовні стокові зображення.

Ви отримаєте все, як-от логотипи, зображення та значки, в одному місці. Крім того, на панелі ліворуч є фільтр для встановлення орієнтації та типу вмісту. Існує також преміум-план, щоб отримати додаткові функції, як-от редагування та преміум-іконки. Він також пропонує піктограми відповідно до вашого пошуку, щоб полегшити роботу.

  Як додати звіт про трафік за допомогою Google Maps

GraphicBurger

GraphicBurger є домом для значків преміум-класу та інших ресурсів, які пропонуються користувачам безкоштовно. Сайт виглядає дуже простим і простим, але достатньо гідним, щоб бути в списку.

Є пакети іконок, які можна завантажити без будь-якої реєстрації. Крім того, є платні значки, які дозволяють завантажувати у форматах PNG, SVG та EPS.

Крім піктограм, він також має набори інтерфейсу користувача, текстові ефекти, фон і деякі інші графічні набори, які ви можете легко завантажити.

Іконшок

The Іконшок має понад 2 мільйони професійних бібліотек іконок і понад 400 наборів іконок у понад 30 стилях. Більшість із них є SVG і їх можна налаштувати. Ця велика різноманітність стилів і дизайнів включає значки iPhone, плоскі значки, справжні значки Vista та багато іншого.

Iconshock має дуже хорошу репутацію серед дизайнерів за чистий і професійний дизайн. Основний інтерфейс веб-сайту досить зручний, пошук потрібних іконок не займає багато часу.

Його довгий список із різними категоріями піктограм розроблено відповідно до вашого проекту. Отже, один із найкращих сайтів для отримання безкоштовних іконок.

Iconstore

Якщо ви тільки починаєте та бажаєте створювати приголомшливі дизайни чи послуги за допомогою піктограм, тоді цей веб-сайт має величезну колекцію, для початку. Ви можете отримати доступ до їх бібліотеки, яка допоможе вам додати чіткі елементи до своїх проектів.

The Iconstore відрізняється від інших сайтів, оскільки він зосереджений на унікальних та оригінальних пакетах значків. Але це ще не все. Ви можете піти глибше та шукати значки на основі категорій, таких як технології, розваги, соціальні мережі, ігри та жести рук.

  Як завантажити відео OnlyFans на iPhone

Найкраще на цьому сайті те, що немає преміальних планів; отже, все безкоштовно для його користувачів.

UXWing

UXWing приніс рішення для всіх проблем із пошуком піктограм. Це один із популярних сайтів для безкоштовних іконок. Він надає високоякісні значки, розроблені професіоналами.

Піктограми доступні у стиснених форматах SVG і PNG. З точки зору різноманітності, існує понад 50 категорій.

Однак якщо ви не знайшли піктограму, ви навіть можете надіслати запити на неї. Загалом, один із найкращих веб-сайтів, де можна безкоштовно отримати піктограму для свого наступного проекту.

Pngtree

За дуже короткий період, Pngtree зібрав мільйони унікальних графічних дизайнів на своєму сайті. Ви можете легко шукати в онлайн-бібліотеці значків і вибрати найбільш підходящий для ваших проектів.

Ви отримаєте зображення PNG, фон, шаблони, ілюстрації та найважливіші значки. Піктограми доступні лише у форматах PNG і PSD. Пам’ятайте, що для безкоштовних учасників необхідне вказівку авторства, тоді як для преміум-користувачів не потрібно вказувати автора.

Це дасть вам широкий вибір для вашого проекту. Проте, якщо ви хочете зробити пожертву на якісні ікони та твори мистецтва, тоді вам більше ніж раді.

Оптимізація

Оптимізуйте іконки це одне з найкращих місць для пошуку преміум-іконок. Ви отримаєте широкий вибір піктограм, згрупованих у 53 категорії та 720 підкатегорій. Усі доступні піктограми можна налаштувати, оскільки всі вони є у кількох форматах файлів. Вони також надають векторні піктограми, розмір яких можна змінювати без втрати якості.

Можливо, ви чули про їхній популярний набір значків Nova.

Висновок

Ікони всюди; є мільйони значків, які ви можете знайти. Але якість важливіша за цифри. Витрати на розробку іконок можуть поглинути значну частину вашого бюджету. Отже, розумно заощадити гроші, отримавши готові іконки з вищевказаних сайтів.

Однак, якщо ви все ж хочете спробувати отримати спеціальну піктограму, розроблену для ваших потреб, ви можете спробувати Fiverr або Upwork.