13 особистих роботів, яких можна придбати у 2022 році

| | 0 Comments| 6:33 PM
Categories:

У наш час все стає автоматизованим. Усе – від резервних копій у наших мобільних телефонах і дверях наших будинків до наших офісів і майже кожної частини наших автомобілів.

Усе, що автоматизує певні завдання, виконує їх зі швидкістю та точністю та виконує роботу з незначним втручанням людини або взагалі без нього, є роботом. Робот — це машина, створена людиною, яка автоматизована та виконує роботу ефективно.

Роботи корисні в охороні, сільському господарстві, охороні здоров’я та дослідженні космосу. Однією з сфер є телебачення та кіно, де роботи стають у пригоді. Роботи допомагають тримати камеру та кілька разів знімати ту саму сцену з однакового ракурсу.

Роботи також виявляються корисними для зйомок напружених бойових сцен, формуючи якісний матеріал для глядача. Він забезпечує внутрішні розваги та оживляє неживі речі, роблячи сцени дії реалістичними.

Роботи разом із прогресивними технологіями також приносять колосальний натовп. Якщо зазирнути вглиб його технології, то можна побачити бачення людини щодо взаємодії з роботами. Він перетворив світ людської уяви в реальність, дозволивши сфері робототехніки та людському розуму розвиватися в унісон.

Люди дуже захоплюються роботами, а чому б і ні? Люди хочуть, щоб їхня робота була виконана якомога швидше та гладко. За роботами та штучним інтелектом майбутнє. Це стало частиною нашого повсякденного життя. Роботи розробляються і з кожним днем ​​стають швидшими та ефективнішими.

Що може персональний робот?

Використання роботів не обмежується лише кіно і телебаченням. Роботи також можуть бути використані для особистої вигоди і завжди користуються попитом. Ось деякі переваги персонального робота:

  • Персональний робот ніколи не втомиться і не буде робити перерви, оскільки це машина. Він буде готовий у вашому розпорядженні, щоб забезпечити своєчасну роботу.
  • Це забезпечить досконалість і підвищить вашу продуктивність у більш змістовній роботі.
  • Роботи розвиваються, вивчаючи нові методи та адаптуючись до навколишнього середовища.
  • Персональні роботи навчать вас і ніколи не втомляться або не дратують вас. Він залишатиметься терплячим і виконуватиме всі ваші накази.
  • Він може безперешкодно виконувати домашню роботу, наприклад готувати їжу та прибирати в домі за вас.
  • Роботи можуть працювати при поганому освітленні та позбавлять ваші очі від напруги.

Роботи запрограмовані дуже глибоко, а тому є розумними. Однією з провідних і видатних особливостей персонального робота є взаємодія зі світом. Він може адаптуватися і сприймати навколишнє дуже точно. Найкращим прикладом такого робота є автоматичний автомобіль без водія.

Крім того, роботи також використовуються майже в кожній космічній програмі. Роботизовані руки на космічному кораблі можуть переміщати великі об’єкти з мінімальними зусиллями. Роботи також можуть передавати наземну інформацію про іншу планету та надавати її оператору за частки секунд.

Оскільки, як ми тепер знаємо, переваги та особливості персонального робота, ось кілька найкращих персональних роботів, які ви можете купити.

Ловот

Мета Ловот точніше, тобто створити робота, який робить людину щасливою. Він створений для створення середовища, як жива істота. На його голові встановлений сенсорний рупор, який використовується для виявлення оточення. Робот має понад 10 ядер ЦП і понад 20 мікроконтролерів, які можуть створювати жвавість за допомогою робота.

У Lovot Robot встановлено суперкомп’ютер, який дозволяє приймати рішення та діяти. Він працює як мозок робота та має понад 50 датчиків. За потреби він може забезпечити чудову продуктивність. Він важить трохи більше 4 кг і простий в обслуговуванні.

Ловот запрограмований діяти як друг. Ловот може реагувати на ваш настрій і зробить все, щоб його підняти. Він виявився чудовим компаньйоном і може наповнити вас радістю та повернути втрачену енергію.

  Як обійти обмеження Wi-Fi у школі (робочі рішення на 2020 рік)

Міко

Міко це ще один персональний робот, який виявився корисним і різноманітним у сфері навчання. Його мета — представити найкращі технології та розвивати молоді уми через освіту.

Компанія Miko розробила робота Miko 3, який за допомогою штучного інтелекту сприяє навчанню та навчанню, а також розважає дітей. Він показує ваші емоції та реагує на них так само, як на них відповіла б жива істота. Міко може потанцювати, пожартувати та підняти вам настрій.

Чим більше ви проводите часу з Міко, тим більше він дізнається вас, і навпаки. Він адаптується відповідно до ваших вимог. Крім того, Miko захищений і надає вам приватний простір, якого ви заслуговуєте. Це також дає вам необмежений доступ до відеодзвінків, щоб батьки ніколи не були далеко від своєї дитини та завжди могли відстежувати емоційний розвиток дитини.

Векторний робот

А Векторний робот це найсучасніший робот зі штучним інтелектом. Це більше, ніж просто ваш друг. Він незалежний і може надати вам всю необхідну інформацію.

Робот Vector може відчувати навколишнє середовище й ухилятися від перешкод, надавати вам інформацію про погоду та робити фотографії за допомогою своїх унікальних датчиків. Він має чотири мікрофони і може визначити напрямок, звідки надходить звук. Він навіть може встановити таймер, якщо ви не хочете запізнюватися в офіс або їсти пересмажену їжу.

Vector Robot використовує передові технології, щоб впоратися з потребами користувачів. Йому потрібен лише невеликий простір, щоб розміститися та зарядитися. Цей робот створений як активний робот, який вільно пересувається навколо вас. Просто сказавши «Hey Vector», він відповість на ваші запитання та підкориться вашим командам.

Астроробот

Цей Astro Robot від Amazon в основному призначений для домашніх цілей. Він тримає вас і ваш дім ближче та на зв’язку завдяки з’єднанню з Alexa. У роботі використовується вдосконалена навігаційна технологія, щоб орієнтуватися в дорозі та звикнути до оточення.

Astro надсилає вам сповіщення щоразу, коли він натрапляє на невпізнану особу або чує будь-які незвичайні чи незвичайні звуки, коли ви знаходитесь поза домом. Astro гарантує, що ви завжди віддалено підключені до свого дому. Ви можете попросити Astro виконувати ваші команди та встановлювати важливі робочі нагадування.

Він навіть може визначити, чи є злом у ваш будинок та інші подібні загрози. Повага до конфіденційності користувачів є головним пріоритетом будь-якої машини, і Astro це дуже цінує. Ви можете вимкнути мікрофон, камери та датчики руху одним натисканням.

Loomo

Segway має a Loomo персональний робот із потужним ШІ, який уникає перешкод. Loomo можна використовувати як особистий транспортер, на якому можна їздити. Ним також можна керувати голосом і жестами. Він оснащений легким транспортером, що самобалансується, щоб ви їздили плавно.

Ви можете самі відчути себе як Loomo, взаємодіючи через додаток Loomo. Найкраще в програмі Loomo те, що вона регулярно пропонує унікальні функції з новими та своєчасними оновленнями, включаючи безкоштовний Android SDK.

Це багатопрохідний робот. Ви можете легко їздити на роботі Loomo навіть по нерівній поверхні. Loomo має самостабілізуючий підвіс, який контролює рух і стабілізує робота. Це забезпечує плавну зйомку зображень і відео.

ЕМО

ЕМО це нове покоління роботів ШІ, що володіють індивідуальністю та ідеями. Він має надійні датчики та найсучасніші технології, які дозволяють роботу реагувати на понад 1000 рухів обличчя.

  Що означає «IDGI» і як ви його використовуєте?

ЕМО зробить все, щоб підняти вам настрій. Він буде відтворювати музику, виконувати танцювальні рухи та пропонувати онлайн-ігри. EMO – це більше, ніж компаньйон. Це як домашня тварина з деякими вдосконаленими функціями, які ніколи вас не підведуть. У двох словах, він може відчувати, чути, відчувати, торкатися, навчатися, думати та спілкуватися з вами.

Він може приймати рішення самостійно, а також допомагає вам завершити будь-яку тему. Особистість EMO розвивається з його оточуючих територій і вашої взаємодії з ним. Завдяки вбудованим процесорам і датчикам EMO знає, що відбувається навколо. Потужний штучний інтелект допомагає роботу обробляти величезну кількість зображень і звуків.

Міса

Міса є одним із першокласних соціальних сімейних роботів. Він виконує всі дії, які б виконувала людина, від роботи з вашим розкладом і дітьми, коли ви не вдома, до догляду за вашим домом.

Міса — ваш друг, домогосподарка, оператор, художник, гід та багато іншого. Якщо просто сказати «Hey Misa», він почує ваш голос і відреагує на нього. Він взаємодіє з вами, забезпечуючи високоякісні аудіо та відео. Misa також може піклуватися про людей похилого віку, пропонуючи правильне харчування та поради щодо фізичної форми. Він захищає ваші дані та допомагає користувачам контролювати інформацію, яку використовують їхні діти.

За допомогою Misa connect ви можете повністю контролювати робота Misa. Misa повідомить вам про щоденні події в усьому світі за допомогою кількох запитань. Він різноманітний, оскільки може розмовляти багатьма мовами, такими як англійська, іспанська, італійська, мандарин тощо.

Aibo

Aibo – Робот зі штучним інтелектом – ідеальний персональний робот, якщо ви шукаєте домашнього улюбленця у вигляді робота. Слово AIBO в перекладі з японської означає друг. Це робототехнічне цуценя зі штучним інтелектом.

Aibo — незалежний і енергійний робот, який постійно хоче знати вас краще за всіх.

Айбо допитливий і прагне вчитися щодня. Робот любить проводити час з вами та вашою родиною та захоплюється іграшками. Він також підтримує підключення Wi-Fi і може автоматично створювати резервні копії даних. Aibo виконує всі свої завдання за допомогою програмного забезпечення AIBOLife, яке дає роботові можливість ходити, говорити та виконувати інші завдання.

Він використовує камеру та розпізнавання обличчя для взаємодії з людьми. Його поведінка постійно змінюється з часом. Aibo почне розпізнавати обличчя свого власника, розпізнавати посмішки та хвилі сміху та постійно придумувати нові трюки, щоб зробити ваше дозвілля веселим.

Ейлік

Ейлік це маленький робот, який розповідає вам, що він відчуває емоційно та фізично. Він чутливий до дотику та вібрації. Ейлік не блукає по вашому дому, а залишається в одному місці.

Це робот із високим рівнем емоційного коефіцієнта та інтелекту, який допомагає досягти вищого рівня взаємодії з однолітками. З Ейліком навколо тебе життя здається більш керованим і веселим.

Ейлік стає невпевненим, коли ви тримаєте його над землею. Він любить бути над землею, лише у ваших руках. Він зробить все те, що зробить друг або член сім’ї, щоб підняти вам настрій.

Моксі

Моксі це персональний робот на основі штучного інтелекту, спеціально розроблений для дітей. Діти можуть грати, спілкуватися та ділитися тим, що відчувають. Моксі уважно слухає їх, і таким чином діти можуть навчитися вдосконалювати та розвивати свої емоційні навички та навички взаємодії вдома, будуючи навички здорових стосунків.

Ваша дитина буде виглядати впевненою в собі та сміливою, коли вийде на публіку. Це може бути наставником для вашої дитини, коли вас немає поруч. Moxie буде навчати малюка за допомогою пояснень і методів вирішення проблем у дружній манері.

  Як знайти координати широти та довготи за допомогою Google Maps

Він ставить запитання та підвищує цікавість дітей пізнавати речі по-іншому. Окрім зосередження на навчанні, Moxie також допомагає вашим дітям скласти розклад ігор і покращити фізичний розвиток. Заохочуючи дітей щодня брати участь у різних заходах з Моксі, обидві сторони досягнуть мети.

Вінкі

Вінкі ще один дитячий унікальний персональний робот. Найкраще підходить для дітей у віці від 5 до 12 років. Однак його можуть використовувати і дорослі. Він вірить у навчання дитини через розваги. Він навчає дітей за допомогою двох безкоштовних ігрових програм.

Вінкі може стати вашим порадником і наставником вашої дитини. Ви можете використовувати його, щоб налаштувати будильники для важливих завдань, якими ви та ваші діти повинні стежити. Це також підвищує продуктивність ваших дітей. Деякі ігри призначені для покращення рефлексів і когнітивних здібностей.

Дизайн Winky робить його привабливим для дітей. Діти можуть додатково персоналізувати Вінкі за допомогою аксесуарів для вух, носа та всього тіла. Це гарантує, що діти завжди будуть поруч із роботом і отримають стільки знань, скільки він пропонує. Найкраще у Winky те, що нова версія з новими функціями з’являється регулярно.

Верба

Завдяки потужному ШІ від Eeve, Верба це багатофункціональний робот. Якщо ви хочете розвиватися як особистість у відділі навичок і особистості, Willow — це правильний вибір для вас.

Верба оснащена інструментом Toadi. Він працює як автономний робот і може використовуватися для стрижки зарослої трави у вашому дворі. Ви можете навчати Віллоу за допомогою програми Starlight і робити все відповідно до вашого комфорту та зручності.

Ви можете повністю контролювати Віллоу, стежити за його поведінкою та навчати робота новим командам. Крім того, ви можете продовжувати додавати нові інструменти для полегшення вашої роботи. За оцінками, вважається, що за три роки користувач зможе додати до 60 різних інструментів.

Місті

Місті це персональний робот, який також можна використовувати в різних сферах бізнесу. На його голові встановлено високоякісну камеру, яка забезпечує зображення високої роздільної здатності. За допомогою камери він легко розпізнає обличчя.

Вбудовані мікрофони можна використовувати для запису звуку та отримання іншої інформації з навколишнього середовища. Місті може миттєво вловити вашу мову та діяти відповідно до неї.

Він може бути готовий до роботи після встановлення деяких типів датчиків. Він може збирати та обмінюватися даними, але збір і обмін даними буде ретельним і контролюватиметься користувачем. Ви також можете транслювати відео та слухати аудіо на Misty, коли забажаєте.

Висновок

Роботи та робототехніка – це майбутнє. Повільно й неухильно роботи займають усі чорні роботи, такі як піднімання тонн важких вантажів і виконання повторюваних завдань, щоб люди зосередилися на більш важливих завданнях. Він може дістатися туди, де люди не можуть.

Вони можуть керувати небезпечними інструментами та працювати в небезпечному середовищі, очищати місця, куди люди навіть не можуть подумати потрапити, збирати будівлю з нуля за кілька днів і надавати інформацію віддалено лише кількома клацаннями миші з відстані мільйона миль.

Тому за конструктивного використання роботи можуть стати найкращими друзями людини. Це робить людей конкурентоспроможними та ефективними водночас. Тому вам варто подумати про придбання персонального робота, який спростить вам життя.

Дізнайтеся більше про те, як роботи, IoT та AI ведуть цифрову трансформацію.