techukraine.net techukraine.net 13 найкращих інструментів для видалення фону відео для бездоганного відео

13 найкращих інструментів для видалення фону відео для бездоганного відео

| | 0 Comments| 6:29 AM
Categories:

Не задоволений фоном відео, яке ви щойно записали після годин зусиль? Використовуйте програми для видалення фону відео, щоб створити вражаюче відео.

Це ера соціальних медіа з високим попитом на відеоконтент. У 2023 році люди споживають в середньому 17 годин відеоконтенту на тиждень. Оскільки обсяг уваги людей зменшується, вам потрібно ділитися відео, які можуть негайно привернути увагу вашої аудиторії.

Крім того, відео мають бути винятковими, щоб мати потенціал для поширення. Вам не завжди потрібно записувати відео із зеленим фоном екрана. Замість цього ви можете скористатися доступними інструментами для видалення фону відео.

Що таке Video Background Remover?

Це програмне забезпечення або інструмент, який видаляє фон відео. Його функція полягає в тому, щоб визначити тему відео та стирати його фон. Іноді засіб для видалення фону відео також може видалити небажаних людей, тварин або будь-які інші елементи з відео.

Деякі інструменти для видалення BG на основі штучного інтелекту можуть автоматично виявляти та видаляти фон. Однак для інших програм потрібно вручну вибрати пікселі або кольори для маскування об’єкта.

Переваги використання Video Background Remover

  • Якщо у вас є засіб для видалення фону відео, немає необхідності знімати перед зеленим екраном.
  • Він пропонує вам свободу записувати відео будь-де та видаляти з нього всі непотрібні об’єкти.
  • Інструмент дозволяє творцям вмісту творчо підходити до відео, дозволяючи їм додавати фони на свій вибір.
  • Це допоможе вам скоротити витрати на створення студії, наймання команди та обладнання.
  • Програма також корисна для перепрофілювання того самого відеокліпу з використанням іншого фону.

Якщо ви також зацікавлені у використанні програмного забезпечення, ось список інструментів для видалення фону відео з чудовими функціями:

Зняти екран

Якщо ви все ще використовуєте такі складні методи, як зелений екран і хромакеінг, настав час переключитися на Unscreen. Тепер ви можете записувати відео будь-де та використовувати цей інструмент, щоб автоматично позбутися фону.

Немає необхідності вибирати пікселі чи кольори, оскільки Unscreen може проаналізувати все відео, щоб видалити фон. Ви можете завантажити відео зі свого ПК або вставити URL-адресу відео. Онлайн-інструмент підтримує формати файлів MP4, WEBM, OGG, OGV, MOV і GIF.

  Чому програми зникають з App Store і Play Store?

Filmora

Filmora оснащено технологією AI Smart Cutout, яка дозволяє вибирати та видаляти фон відеокліпу. Незалежно від того, чи це особа, предмет, значок чи товар, цей інструмент може видалити це з високою точністю.

Якщо вам потрібна більша точність, ви можете вручну уточнити виріз кадр за кадром. Розширений режим Filmora також може регулювати напрямок стеження. Він пропонує чотири режими попереднього перегляду, щоб перевірити, чи вибрані області потребують додаткових змін.

Злітно-посадкова смуга

Незалежно від того, чи є ви режисером чи учасником соціальних мереж, ви можете створювати унікальний вміст за допомогою творчих інструментів Runway, як-от видалення фону. Ви можете перетягнути відеофайл в інтерфейс програмного забезпечення або завантажити його з розташування локальної системи. Він дозволяє використовувати функції маски та панорамування для видалення фону.

Окрім параметрів збільшення, зменшення, скасування та повторення, програмне забезпечення підтримує спільний доступ до файлу з вашими співавторами. Runway також пропонує інші функції, пов’язані з фоном, як-от розмиття фону, заміна фону та додавання зеленого фону.

VEED

За допомогою VEED достатньо одного кліка, щоб видалити фон вашого відео. Потім ви можете використовувати бажаний колір і зображення як фон. Окрім створення віртуального фону, ви можете використовувати інше відео як фон кліпу.

VEED також пропонує функцію запису веб-камери, яку можна використовувати для запису відео на зеленому екрані з вашого браузера. Крім того, ви можете додати анімацію та ефекти до свого відео за допомогою цього інструменту.

Depositphotos

Depositphotos використовує інструмент на основі ШІ, щоб позбутися фону. Він працює з будь-яким типом відео, успішно видаляючи людей, тварин, об’єкти та графіку. Користувачі можуть використовувати цю платформу як в особистих, так і в комерційних цілях.

Цей онлайн-інструмент підтримує відео розміром 2 ГБ і тривалістю 60 секунд. Це економить не тільки ваші гроші, але й дорогоцінний час, надаючи відео з прозорим фоном протягом кількох секунд.

  Як передати вміст із Chrome на ваш Google Home

Media.io дозволяє ізолювати людей від фону відео, на яких вони присутні. Цей інструмент полегшує процес як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Вам навіть не потрібно завантажувати програмне забезпечення, оскільки це веб-програма.

У той час як видалення BG – це всього лише кілька кліків, вам не потрібно турбуватися про якість відео навіть після обробки. Платформа вільна від реклами та спаму та дозволяє ШІ виконувати роботу за вас.

Ківі

Keevi допоможе вам справити незабутнє враження на вашу аудиторію, видаливши нудну BG із ваших відео. Дозволяючи змінювати фон відео, це робить відео унікальними та професійними.

Замінюючи відволікаючі елементи вашого відео важливими елементами, Keevi дозволяє підкреслити ваше повідомлення. Існують також варіанти додавання візуальних ефектів і використання фільтрів, щоб створити ідеальне середовище відповідно до теми вашого відео.

Програмне забезпечення підтримує кілька форматів файлів, включаючи MP4, MOV, AVI, WEBM і FLV. Після видалення BG відео можна поділитися безпосередньо в соціальних мережах або завантажити в локальну систему.

Canva Pro

Якщо ви вирішите використовувати Canva Pro, вам не доведеться турбуватися про запис відео перед зеленим екраном. Це програмне забезпечення дозволяє позбутися фону будь-якого відео в один клік. Це також гарантує високоякісні результати без ручних зусиль.

Навіть якщо ви використовуєте це програмне забезпечення вперше, цей інструмент дає змогу легко змінити фон для створення професійного відео. Ви можете працювати з чистим полотном або скористатися будь-яким із тисяч відеошаблонів Canva.

AVCLabs

AVCLabs пропонує низку інструментів на основі штучного інтелекту, включно з інструментом для видалення фону відео. Це позбавляє вас від завантаження важких програм на ваш комп’ютер, дозволяючи виконати весь процес видалення в Інтернеті.

Ви можете завантажувати відеокліпи у форматах MP4, WEBM, MOV та OGG, а технологія штучного інтелекту цієї платформи автоматично визначить фон, щоб з точністю його видалити.

Вакаго

Vakago пропонує розширення для видалення фонового відео AI для Adobe Premiere Pro. Він використовує технологію штучного інтелекту, щоб автоматично виявляти людей у ​​відео та маскувати їх. Розширення також використовує штучні нейронні мережі для аналізу вашого відео та зміни його фону в один клік.

  24 найкращих альтернатив Outlook

Коли ви редагуєте відео в Adobe Premier Pro, це розширення також дозволить вам розмити фон і виділити передній план.

Відео

Wideo — це безкоштовний онлайн-інструмент для видалення фону з відео, який має мінімальний інтерфейс. Щоб завантажити відео в цю програму, потрібно лише один клік. Він дозволяє завантажувати відео у форматах MP4, MOV, WEBM, M4V і 3gp.

Після видалення ви навіть можете переглянути попередній перегляд, щоб побачити, як працював інструмент. Нарешті, ви можете завантажити відео у форматі MP4 на свій комп’ютер і використовувати його де завгодно.

Cutout.Pro

Cutout.Pro — це 100% автоматичний онлайн-інструмент для видалення фону відео в один клік. Ви можете безперешкодно завантажувати будь-яке відео зі свого комп’ютера на цю платформу та видаляти фонове відео реальної сцени. Після обробки ви можете переглянути безкоштовний п’ятисекундний попередній перегляд із роздільною здатністю 360p.

На Cutout.Pro ви можете завантажувати файли MP4, WEBM, MOV і GIF розміром 2 ГБ. Крім того, він підтримує максимальну роздільну здатність відео 4K. Ви можете негайно поділитися відредагованим відео на YouTube, TikTok і Vimeo.

Редагувати-Відео-Онлайн

Edit-Videos-Online — це ще одна веб-платформа, де можна видалити поточний фон відео. Навіть якщо у відео немає зеленого екрана, програмний штучний інтелект може виявити фон і видалити його.

Для завантаження відео він підтримує MP4, AVI, MOV, WMV і FLV. Після видалення ви можете вибрати цільовий формат і роздільну здатність для експорту відеофайлу.

Підведенню

Незалежно від того, яка причина створення відео, ви хочете, щоб воно виглядало привабливо та вражаюче. Безладного або незручного фону відео достатньо, щоб зруйнувати ваші зусилля.

Використовуючи ці інструменти для видалення фону відео, ви можете легко позбутися наявного фону та додати новий до свого відео. Ви також можете прочитати про інструменти обрізання відео та відеоредактори з відкритим кодом.