13 найкращих шаблонів кінцевих екранів YouTube для покращення утримання глядачів

Кінцеві заставки YouTube – це один із найбільш недооцінених компонентів YouTube, який сприяє утриманню глядачів. Отже, давайте використаємо кілька гідних шаблонів для них.

Немає сумніву, що підтримувати кількість глядачів і підписників на відео та канали YouTube є важким завданням. Як випливає з назви, кінцеві екрани з’являються в кінці, але мають бути привабливими, щоб залучати користувачів до каналів та їх вмісту.

У цій статті ми дізнаємося, що таке кінцеві заставки YouTube і чому вони такі важливі. Ми також розглянемо деякі переваги шаблонів кінцевого екрана YouTube. Нарешті, ми розглянемо деякі з найкращих шаблонів кінцевого екрана YouTube для покращення утримання глядачів.

Що таке кінцевий екран YouTube?

В останні 20 секунд відео на YouTube функція під назвою «Кінцевий екран YouTube» дає змогу просувати або рекламувати відео каналу. Для опису кінцевого екрана також використовуються терміни «Кінцева картка» та «Кінцевий екран». Це може відображатися в останні п’ять-двадцять секунд відео. Користувачі YouTube можуть розміщувати рекламу на кінцевому екрані, посилаючись на зовнішні веб-сайти, елементи, списки відтворення та відео.

YouTube надає цю функцію, щоб допомогти виробникам спонукати глядачів діяти після перегляду їх вмісту. Ваші кінцеві екрани можуть містити заклики до дії підписки, посилання на перевірені веб-сайти, посилання на інші канали або посилання на різні відео чи списки відтворення.

Наскільки важливий кінцевий екран YouTube?

Після перегляду вашого відео кінцевий екран YouTube зацікавить глядачів, спонукаючи їх до інших ініціатив. YouTube прагне утримувати користувачів на сайті якомога довше, що є одним із його основних принципів.

Після перегляду вашого відео функція «Далі» на YouTube починає рекомендувати десятки, сотні чи навіть тисячі інших відео, щоб підтримувати інтерес користувачів до сайту.

Таким чином, якщо творці відео YouTube не включають кінцевий екран або помітний заклик до дії в самому кінці своїх відео, вони втрачають значну кількість трафіку. Кінцева заставка підвищує рівень залучення аудиторії каналу, а також підвищує рейтинг кліків.

Що таке шаблони кінцевого екрана YouTube?

Хоча можна створювати кінцеві заставки з нуля або на YouTube, ви можете використовувати кілька шаблонів, щоб швидко створити кінцеву заставку, яка відповідатиме вашим вимогам до бренду.

Анімація, створена за допомогою програмного забезпечення для редагування, служить шаблоном кінцевого екрана YouTube. Вони автоматизують створення вашого кінцевого екрана та надають вам порожнє місце в кінці ваших фільмів, де ви можете додавати власні фірмові матеріали, зокрема логотипи, посилання на ваші профілі в соціальних мережах і заклики до дій для глядачів підписатися на ваші канал.

Які переваги шаблонів кінцевого екрана YouTube?

Деякі теми кінцевого екрана є необхідними та потребують кількох фонових кольорів і оновлених зображень, щоб відповідати вашому стилю. Залежно від ваших цілей дизайну, деякі можуть вимагати більше налаштувань, що робить власну розробку кращим варіантом.

Елементи – це елементи, з яких складається кінцевий екран. Ви можете додати до чотирьох із них і швидко налаштувати їх, застосувавши шаблони та вибравши, де вони мають відображатися у вашому фільмі.

Найкращі кінцеві заставки спонукатимуть глядачів підписуватися та переглядати пов’язані з вами матеріали, що допоможе вам рекламувати та розвивати свій канал YouTube. Чудові кінцеві заставки не будуть захаращені, містять лаконічні, доречні повідомлення та повністю відповідатимуть бренду.

Marq

Marq дає змогу створювати графіку, яка виглядає професійно. Створювати красиву графіку кінцевого екрана стало простіше, ніж будь-коли, завдяки шаблонам кінцевого екрана YouTube від Marq.

Ці шаблони можуть допомогти вам розпочати роботу на правильному шляху та створювати те, чим ви можете бути задоволені, навіть якщо ви лише іноді точно знаєте, чого хочете.

Ви можете вибрати з кількох різних шаблонів кінцевого екрана, які пропонує Marq. Шаблони кінцевих екранів можна вибрати залежно від проекту, над яким ви працюєте. Marq також містить шаблони для окремих соціальних мереж, які ви вирішите використовувати. Кілька клацань на Marq — це все, що потрібно, щоб змінити дизайн.

Велософи

Відомим джерелом інтернет-відео для брендів і виробників контенту є Velosofy. Будь-який виробник вмісту може завантажити численні шаблони відео, які Velosofy зібрала з джерел в Інтернеті та відеоджерел учасників по всьому світу, включаючи шаблони кінцевих екранів для YouTube.

Ви можете отримати кілька безкоштовних шаблонів кінцевого екрана від Velosofy, не сплачуючи нічого. Ці теми можна відсортувати за такими параметрами: «Популярні», «Найпопулярніші», «Останні», «Тенденції» та «Пропоновані». Найкращою особливістю Velosofy є додаткові чудові безкоштовні шаблони для таких програм, як Photoshop, Sony Vegas, Blender, Panzoid тощо.

Adobe Express

Adobe Express дозволяє легко створювати красиві кінцеві картки з нуля або використовувати готові, майстерно створені шаблони, готові до налаштування. Вибір, налаштування та розповсюдження шаблону — це прості процеси.

Щоб зробити ваші проекти цілком реальними, вам потрібно лише створити для них тему, використовуючи зображення, піктограми, логотипи, шрифти та інші настроювані компоненти.

Ви також можете копіювати дизайни та масштабувати їх для одноманітності для кількох типів матеріалів. Ви можете швидко створювати, зберігати та безкоштовно ділитися своїми ідеями за допомогою Adobe Express, дозволяючи запрошувати колег, отримувати згоду та закінчувати свої відео за допомогою унікального зовнішнього дизайну, так само, як ви створюєте переконливу заставку.

Snappa

За допомогою Snappa зробити кінцевий екран YouTube простіше, ніж ви можете собі уявити. Ви повинні ввійти в Snappa, щоб почати. Ви можете почати з нуля або вибрати шаблон кінцевого екрана YouTube. Ваш шаблон матиме відповідний розмір для кінцевого екрана YouTube, коли його буде розміщено на полотні.

Ваші рекомендовані відео та інші заклики до дії можна додати до порожніх кадрів у кожному шаблоні. Завдяки готовим шаблонам Snappa у вашому розпорядженні створення кінцевих заставок YouTube стає неймовірно простим, і вони також підвищать рентабельність інвестицій вашого каналу на всіх фронтах.

Fotor

За допомогою онлайн-конструктора кінцевої заставки YouTube Fotor створити кінцеву заставку YouTube дуже просто. Вам не потрібно завантажувати будь-які інструменти для проектування або мати досвід проектування. Ви можете скористатися вікном пошуку, щоб швидко визначити певний тип шаблону, який ви шукаєте, або ви також можете вивчити значну бібліотеку готових до використання дизайнів кінцевих екранів.

Просто клацніть ідеальний шаблон після того, як ви його знайдете, щоб почати редагування. Ви також можете грати з іншими шрифтами, кольорами, фоном, макетами тощо. Fotor також містить багато зображень, малюнків, значків, наклейок і ефектів, щоб ще більше прикрасити ваш дизайн.

Мікскіт

Ще один розробник тем кінцевого екрана YouTube – Mixkit, який також пропонує безкоштовне завантаження шаблонів After Effects. Крім того, найкращою особливістю Mixkit є можливість отримати безкоштовні шаблони DaVinci Resolve, Premiere Pro та Final Cut Pro.

На цьому веб-сайті, окрім кінцевих екранів, надається безліч чудових звукових ефектів, безкоштовних аудіодоріжок і відеоматеріалів про зелений екран, навколишнє середовище, тварин тощо. Крім того, ви можете завантажити вишукано створені переходи, слайд-шоу, текстові анімації тощо.

PhotoADKing

Завдяки понад 10 000 красивих шаблонів дизайну PhotoADKing — це хмарний інструмент графічного дизайну, який дозволяє користувачам створювати листівки, плакати, брошури, візитні картки, запрошення, біодані або резюме, рекламу в соціальних мережах тощо. Він швидкий, простий і безкоштовний у використанні.

За допомогою багатьох інструментів від PhotoADKing ви можете створити шаблон кінцевої картки YouTube для своїх фільмів. За допомогою інструментів і можливостей, які пропонує PhotoADKing, ви можете створити запланований дизайн.

Більше того, якщо ви намагаєтеся знайти мотивацію, у PhotoADKing доступні багато настроюваних концепцій шаблонів кінцевого екрана YouTube.

Ви можете використовувати ці шаблони, які можна редагувати, щоб створити свій дизайн або внести зміни відповідно до своїх потреб. На своїй веб-сторінці PhotoADKing також пропонує посібники користувача та підручники, щоб допомогти користувачам дізнатися більше про їхні можливості.

FlexClip

Завдяки численним безкоштовним готовим макетам, великим запасам ресурсів, значним спецефектам та іншим функціям FlexClip є одним із найкращих онлайн-творців кінцевих екранів YouTube. Ви можете почати з власного унікального дизайну у FlexClip або вибрати одну з їхніх чудових тем кінцевого екрана.

Ви можете завантажувати власні фотографії та відео, додавати логотип вашої компанії, змінювати кольори та шрифти, додавати фільтри тощо, щоб повністю налаштувати остаточний екран. Крім того, він безкоштовний у використанні, відносно простий і дозволяє зберігати ваші фільми кінцевої картки без водяного знака.

WoFox

WoFox пропонує готові теми кінцевих карток YouTube, включаючи зображення, тексти та інші візуальні елементи. Змінивши його, ви можете додати до цих кінцевих дисплеїв власні ознаки бренду або інформацію. Використовуючи стандартні чи спеціальні вимірювання, ви також можете створити унікальний кінцевий екран із самого початку за допомогою цього зручного конструктора.

Ви отримуєте безкоштовний доступ до понад мільйона фотографій, графіки, ефектів, понад 800 3D і фантастичного тексту на WoFox. Для всіх тем вони часто пропонують чудові макети кінцевого екрана відео YouTube. Ви можете надіслати WoFox свій запит на дизайн, якщо у вас є особливі вимоги, і вони також можуть їх розробити.

VideoCreek

Ви можете створювати кінцеві відеоролики з багатьма функціями та фантастичним користуванням за допомогою VideoCreek, не сплачуючи членства. Щоб видалити водяний знак, потрібно лише заплатити невелику комісію. Шаблон кінцевого екрана YouTube від VideoCreek дає змогу створювати кінцеві екрани професійного вигляду.

З VideoCreek ви отримуєте різноманітні варіанти створення кінцевої заставки, яка підвищує рівень взаємодії для вашого каналу. Що стосується шаблонів VideoCreek, доступно багато варіантів модифікації.

Ви можете почати з додавання свого повідомлення замість зразка тексту в шаблоні кінцевого екрана YouTube. Ви також можете додати фотографії, анімацію та графіку, щоб зробити речі свіжими.

Freepik

На платформі Freepik ви можете знайти майстерно підібрані першокласні зображення, вектори, редаговану графіку, значки та шрифти. Таким чином, ви можете пришвидшити свою роботу та вивести її на вищий творчий рівень. Це платформа, яку можуть використовувати як дизайнери, так і недизайнери, щоб отримати доступ до різноманітних матеріалів дизайну, зокрема до кінцевих екранів.

Платформа гарантує, що вони надають своїм користувачам автентично оригінальні та найсучасніші матеріали, забираючи їх від окремих авторів відповідно до своєї програми співавторів.

Якщо ви все ще визначаєте, що шукаєте, функція пошуку веб-сайту допоможе вам у навігації між категоріями та зразками. Це вигідно, якщо ви походите з іншої сфери, ніж дизайн.

Шаблони труб

Tube Templates — ще один постачальник шаблонів кінцевих заставок YouTube, який пропонує різноманітні шаблони для користувачів, які хочуть додати кінцеві заставки до своїх відео. Шаблони доступні в різноманітних кольорах і мають такі необхідні функції для правильного кінцевого екрана.

Шаблони Tube пропонують багато інших шаблонів і функцій, які допоможуть вам створювати привабливі відео. Він також пропонує анімаційну графіку, посібники для творців і курси для допомоги новим творцям вмісту.

Піксельний

Щоб заощадити час і гроші, Pixelied пропонує колекцію із сотень готових шаблонів, з яких ви можете вибрати для створення власних власних вихідних тем YouTube. Ви можете використовувати стокові фотографії та значки, видаляти фони, додавати реалістичні макети та багато іншого, щоб ваш кінцевий екран YouTube виглядав новим, креативним і професійним.

Просто виберіть один із готових шаблонів зі списку вище, щоб почати використовувати запропоновані вимірювання. Далі, використовуючи надійний редактор, який містить різноманітні параметри редагування дизайну, ви можете змінити свій YouTube Outro. Після завершення редагування завантажте свій чудовий креатив у кількох форматах файлів.

Висновок

Якщо ваша аудиторія переглядає ваші відео до кінця, ви привернули їхню увагу. Однак ви хочете, щоб вони продовжували звертати увагу після закінчення відео; ви хотіли б, щоб вони продовжувалися. Чудовий спосіб захопити й утримати увагу аудиторії – це за допомогою кінцевих заставок YouTube.

Створення кінцевого слайда саме для вбудованої функції YouTube для підписки та подальших відеофайлів дасть вашим відвідувачам уявлення про те, що ви досконалі та в курсі подій. Ви можете створювати привабливі та креативні шаблони кінцевих екранів, використовуючи вищезгадані шаблони кінцевих екранів.

Далі перевірте, як ви можете зробити банер YouTube.