13 найкращих трекерів для спостереження за місцезнаходженням вашого вихованця

Якщо ви читаєте цей пост, я припускаю, що у вас вже є домашня тварина. У мене теж є домашня тварина. Тож повірте мені, я точно знаю, як ви турбуєтеся про безпеку свого вихованця.

Незалежно від того, наскільки навчений ваш вихованець, завжди є ймовірність, що він заблукає додому під час прогулянки або у своїй схильності досліджувати околиці. І що може бути гірше, ніж не знати, де ваш улюбленець, якщо не вдома, де він найбезпечніший.

Я радий, що технології настільки просунулися вперед, що відстежувати місцезнаходження вашого домашнього улюбленця чи дитини вже не так важко, як це було кілька років тому.

Сьогодні, зробивши лише невеликий захист, ви можете переконатися, що вони в безпеці в межах вашої досяжності, не дозволяючи їм блукати далеко від вас.

У сьогоднішньому дописі ми наведемо для вас кілька найкращих трекерів для домашніх тварин, які допоможуть вам утримувати вашого люблячого друга там, де йому найкраще місце.

Тягова

Тягова це GPS-трекер, який дозволяє відстежувати пересування вашого вихованця з будь-якого місця та куди б ви не були.

Цей фантастичний виріб – нашийник, який необхідно одягнути на шию вихованця. Потім ви можете встановити програму відстеження на свій телефон або браузер, щоб знати, де саме вони знаходяться.

Додаток легко доступний для завантаження як у Google Play Store, так і в App Store. Продукт надзвичайно зручний, чому ми завдячуємо передовій технології, на основі якої він створений.

GPS-трекери Tractive найточніше та надійніше повідомлять вам про місцезнаходження вашого вихованця. І це стосується не тільки вашого двору, але й будь-якої частини світу.

Цей пристрій доступний як для кішок, так і для собак. Тож незалежно від того, який у вас є, Tractive завжди поруч, щоб захистити вашого улюбленця, забезпечуючи ваше постійне спостереження в будь-який час.

Ви також можете налаштувати визначену безпечну зону у своїй програмі. Тож щоразу, коли ваш вихованець затримується за ним, програма миттєво сповіщатиме вас сповіщенням. Це зводить до мінімуму ймовірність того, що вони бездумно втечуть, тому що ви там, щоб повернути його на безпечне місце.

Павскаут

Павскаут це ще один чудовий трекер для домашніх тварин із багатьма функціями, що забезпечує корисний досвід стеження для власників домашніх тварин. Програма Pawscout доступна для Android та iOS і підтримує такі зручні функції, як перегляд карти світу, відстеження прогулянок, історія місцезнаходжень тощо.

У додатку Pawscout ви також можете знайти список місць, де дозволено проживання з домашніми тваринами, щоб взяти свого вихованця туди, де він, безсумнівно, сподобається. Ви також отримуєте доступ до соціальної мережі домашніх тварин, яка включає домашніх тварин з усього регіону. Крім того, трекер Pawscout допоможе вам цілодобово відстежувати свого вихованця в режимі реального часу.

Ви можете використовувати трекер Pawscout із його безкоштовною версією, але ви отримуєте численні додаткові переваги, як-от Пріоритетна підтримка, Історія місцезнаходжень тощо у їхній версії Pro. Пріоритетна підтримка гарантує, що вам ніколи не доведеться чекати будь-якої форми підтримки від Pawscout. Крім того, план Pro включає один рік безкоштовних акумуляторів для Pawscout Tracker. Функція безкоштовної батареї є величезною проблемою, оскільки в іншому випадку ви можете витратити купу грошей на сам град.

  Як змінити адресу електронної пошти Yahoo

Свисток

Whistle щойно зробив відстеження місцезнаходження розумнішим. Цей пристрій не просто Bluetooth-трекер. Це більше ніж це. У той час як стандартний Whistle може відстежити вашого вихованця на відстані до 50 футів, пристрій Whistle 3 може відстежити його на відстані до 3000 миль. Це чимала відстань, чи не так?

Ви також можете вибрати спосіб отримання сповіщень про місцезнаходження вашого вихованця. У вас для цього так багато варіантів. Ви можете отримувати електронний лист, текстове сповіщення тощо кожного разу, коли вони відходять від огорожі безпеки, яку ви можете створити віртуально.

Це лише деякі особливості. Це ще щось. Тож придбайте трекер зараз і відкрийте його самі, щоб назавжди почуватися в безпеці зі своїм вихованцем.

Petcube Bites

Petcube Bites не призначений для використання на відкритому повітрі, але Petcube Bites можна тримати вдома, щоб допомогти вам стежити за своїми домашніми тваринами, коли вас немає. Він має ширококутну HD-відеокамеру з нічним баченням, 4-кратним цифровим зумом і кутом огляду 160 градусів. Ви також можете розмовляти зі своїми домашніми тваринами за допомогою функції двостороннього аудіо.

Ще одна головна особливість, яку варто згадати, це дозатор ласощів. Це дозволяє викидати частування із системи, використовуючи лише телефон. Ви можете встановити кількість і відстань і навіть залишити його в автоматичному режимі, коли ви зайняті.

Окрім цього, він дозволяє:

  • Отримуйте сповіщення в реальному часі про небезпечні події та ситуації
  • Автоматично знімайте дії домашніх тварин на спогади або ловіть їх на гарячому
  • Інтегруйте з Amazon Alexa, щоб полегшити роботу

Petcube Bites two досить міцний, щоб витримати будь-які падіння, і є обов’язковим для батьків домашніх тварин.

Гармін Т5

Garmin T5 GPS Dog Collar має час автономної роботи до 40 годин і має високочутливий GPS, який визначає дальність до 9 миль. Ви також отримуєте акумуляторну батарею та світлодіодні маячки, а також функцію режиму порятунку для більшої безпеки вашої собаки.

Ремені досить міцні, щоб бігти туди, куди йде ваша собака, не розриваючись. Ви також можете замінити їх на інший колір, якщо хочете.

Це від Garmin, тому очікується, що якість буде найкращою.

Жираф

Цей потужний.

Ви можете відстежувати до 4 різних домашніх тварин в одному додатку та контролювати їхнє місцезнаходження в даний момент. Цей пристрій доступний як для котів, так і для собак.

Girafus використовує безпечну радіочастотну технологію 2,4 ГГц, тому вам ніколи не доведеться хвилюватися, що вона може заважати роботі інших бездротових пристроїв. Це означає, що ви можете безпечно використовувати його з будь-якою кількістю різних пристроїв.

Girafus є водостійким і має розумний сплячий режим, який подовжує термін служби батареї. Установка також проста. Просто додайте комірки та увімкніть пристрій. Ось ти де. Готовий до використання.

  Як використовувати функцію TRUNC в Excel

Кіппі

Кіппі є ще одним варіантом, який ви можете перевірити. Цей фантастичний GPS-трекер використовується так само, як і згадані вище. Kippy дозволяє вам робити все необхідне, щоб відчути себе в безпеці, починаючи з реального місцезнаходження вашого вихованця та відстежуючи його переміщення в минулому.

За допомогою цього пристрою ви також можете отримати різні поради щодо того, як зробити його життя здоровішим і довшим. Потім ви можете дозволити своєму вихованцеві щось робити, щоб він назавжди залишався у формі.

Додаток Kippy можна встановити на мобільний телефон, планшет або навіть ноутбук, який, на вашу думку, надасть вам легкий доступ до місцезнаходження та діяльності вашого вихованця.

Weenect

Weenect це ідеальний пристрій для вашої собаки, якщо вона схильна занадто багато бігати по сусідству. Це не тільки збільшує їхні шанси загубитися, але й посилює вашу цікавість щодо їхнього благополуччя та безпеки, якщо вони не прийдуть додому вчасно.

Але з Weenect на вашому боці ви можете попрощатися з усіма своїми турботами, тому що ви точно знаєте, де знаходиться ваш улюбленець під час його пригодницьких подорожей.

Weenect також додав до пристрою тренувальний вібратор. Тож ви можете використовувати його, щоб повідомити собаці, що настав час їсти чи гуляти, просто дозволивши пристрою вібрувати в нашийнику.

Pawtrack

Як випливає з назви, це пристрій для відстеження лапок, який гарантує точне місцезнаходження вашого милого кота. Це пристрій спеціально призначений для котів і любителів котів, щоб вони завжди почувалися в безпеці.

Це легкий пристрій із інтегрованою Wi-Fi та Wi-Fi-маяком, який сидить на шиї вашого кота та показує вам його місцезнаходження на моніторі, підключеному до нього через Інтернет.

Вам не потрібно купувати монітор спеціально для цього. Просто екран телефону, планшета чи навіть ноутбука чи настільного комп’ютера цілком достатньо, щоб служити цій меті. Ви можете відрегулювати ремінь відповідно до ваших вимог для використання на кота будь-якого віку.

Нашийник для собак Fi Smart

За допомогою Нашийник для собак Fi Smart. Ви також можете відстежувати свою собаку під час відпустки, тож ви завжди будете вільні від стресу.

Існує також можливість встановити мінімальний час тренувань для ваших собак, щоб вони залишалися у формі, регулярно дотримуючись певного режиму. Безумовно, найцікавішою функцією є можливість знаходити інших власників собак Fi неподалік і спілкуватися з ними. Який спосіб спілкування для вас і вашої собаки.

Getfindster

Я впевнений, що вам сподобається GetFindster пристрій для безпеки вашого вихованця. Цей пристрій доступний безкоштовно, і Amazon, Yahoo, Techcrunch і навіть PetGuide.com назвали його найбільш продаваним пристроєм для відстеження місцезнаходження та активності домашніх тварин.

Щоб користуватися цим трекером і додатком, вам навіть не потрібно платити абонентську плату. Найкраще те, що вам також не потрібне покриття мережі, щоб відстежувати їх. Пояс повністю водонепроникний, тому навіть якщо тварина випадково його намочить, ви все одно зможете відстежити його на моніторі.

Getfindster також дозволяє ділитися місцем розташування домашньої тварини з іншими авторизованими учасниками, якщо ви вважаєте, що воно ближче до місцезнаходження іншого учасника.

  Як віддалено відкрити програму з графічним інтерфейсом за допомогою PuTTY

The Посилання може стати першим смартфоном вашого улюбленця. Подібно до того, як ми почуваємося безпечніше з нашими телефонами, почувайтеся безпечніше для вашої собаки, коли з нею цей дивовижний пристрій.

Всього за 20 доларів Linkakc вартий того, щоб купити, враховуючи, наскільки захищеним ви можете відчувати свою собаку.

Це невеликий, легкий і модний нашийник, який доступний у двох різних якостях. Ви можете вибрати коричневу шкіряну або чорну нейлонову, залежно від того, що на вашу думку краще виглядає.

Це також дозволяє записувати всі ваші пригодницькі подорожі та прогулянки та невеликі моменти, якими ви ділитеся зі своїм вихованцем, і зберігати їх назавжди, щоб ви могли насолоджуватися.

Безпечніша тварина

Часто домашніх тварин дратують громіздкі трекери, закріплені на їхніх нашийниках. Більш помітні трекери ускладнюють пересування та гру домашніх тварин, але Безпечніша тварина вирішує цю проблему за допомогою свого компактного трекера. Компактний розмір Safer Pet дозволяє прикріпити його до будь-якого нашийника для домашніх тварин, не дратуючи ваших домашніх тварин.

Трекер важить лише 23 грами, але не варто сумніватися щодо його набору функцій. Safer Pet поєднує відстеження GPS і Wi-Fi для точного визначення місцезнаходження вашого вихованця на відстані до 10 метрів у будь-якій точці Європи. Крихітний трекер записує рух вашого вихованця та надсилає його безпосередньо до програми Safer Pet. Ви можете відстежувати весь прогулянковий маршрут і навіть переглядати та оптимізувати його відповідно до свого вихованця.

Трекер сам по собі досить міцний із захищеним від бризок корпусом, що робить його ідеальним для безтурботних користувачів. Більше того, ви можете забути про часту зарядку трекера, оскільки Safer Pet поставляється з колосальними трьома днями роботи від одного заряду. Він також містить динамік, який стане в нагоді, щоб знайти свого вихованця, активувавши функцію звукового маяка через мобільний додаток.

Процес використання Safer Pet як основного рішення для відстеження простий; ви можете замовити трекер онлайн, придбати план передплати на веб-сайті Safer Pet і відстежувати своїх собак і котів у мобільному додатку. Програма Safer Pet доступна на iOS і Android і підтримує до трьох домашніх тварин одночасно, що робить її чудовою для людей, які мають кілька домашніх тварин.

До вас

Це були деякі з трекерів для тварин, які ви можете використовувати, щоб тримати свого найкращого друга там, де він найбезпечніший. Усі перераховані вище продукти потребують підключення до Інтернету для найкращої роботи.

Далі ви можете ознайомитися з внутрішньою камерою відеоспостереження, щоб забезпечити безпеку вашого будинку.