13 найкращих програм OKR на 2022 рік

Categories:

Програмне забезпечення OKR допомагає організаціям і окремим особам створювати та розуміти бізнес-цілі, узгоджувати їх, виконувати завдання та вимірювати продуктивність для вдосконалення та успішного досягнення цілей.

Вимірювання ефективності є важливим для кожної компанії та команди, щоб проаналізувати, як ви працюєте, свої сильні та слабкі сторони та шляхи вдосконалення.

Ось чому використовуються такі методи, як OKR і KPI.

А процес вимірювання ефективності, формування команди та просування до успіху тепер став простим завдяки програмним рішенням, таким як програмне забезпечення OKR.

У цій статті ми детально розглянемо це та дізнаємось про найкраще програмне забезпечення OKR на ринку.

Що таке OKR?

Цілі та ключові результати (OKR) — це амбітні та конкурентоспроможні цілі, яких організація хоче досягти для зростання та успіху.

Вони є системою постановки цілей не лише для організації, але й для окремих осіб і команд, яку можна використовувати для визначення довгострокових і короткострокових цілей і оцінки результатів.

Як випливає з назви, він складається з двох частин:

 • Об’єктивна, чітка мета з планами та завданнями, які надихають людей на її досягнення
 • Ключові результати, вимірні цілі для відстеження успіху

Приклад: організація може поставити собі за мету збільшити свій дохід на 10%. Тут ключовими результатами можуть бути залучення 20 нових клієнтів, збільшення 50 нових потенційних потенційних клієнтів і збільшення утримання клієнтів на 70%.

Отже, програмне рішення з можливостями OKR називається програмним забезпеченням OKR. Він має багато функцій, які допоможуть вам визначити свої цілі та досягти успіху. Це включає:

 • Інформаційні панелі для керування та відстеження цілей
 • Сповіщення та сповіщення, щоб бути в курсі вдосконалень
 • Попередньо створені шаблони
 • Автоматизація для економії сил і часу
 • Засоби безпеки
 • Інтеграція з інструментами для легкої роботи в одному програмному забезпеченні

І більше.

Переваги використання програмного забезпечення OKR

 • Узгодження цілей: використання програмного рішення OKR допомагає вашим співробітникам і керівникам краще зрозуміти ваші цілі та узгодити їх із цілями.
 • Підвищення продуктивності організації: за допомогою таких функцій, як відстеження прогресу, щотижневі реєстрації та перевірки ефективності, ви можете вимірювати ефективність членів вашої команди. Це дає змогу винагороджувати виконавців, одночасно тренуючи тих, хто погано працює.
 • Кращі результати: покращення продуктивності кожного члена команди та команди дозволяє загальній організації вдосконалюватися та рухатися до мети для досягнення кращих результатів.
 • Покращена організаційна культура: програмне забезпечення OKR дозволяє людям ефективно співпрацювати та допомагати один одному. Це дає їм спільну мету та забезпечує прозорість, щоб вони могли більше сприяти успіху організації. У результаті покращується культура вашої організації.

Різниця між OKR і KPI

OKR і KPI відрізняються в багатьох аспектах:

 • Постановка цілей: OKR мають більш конкурентоспроможні та амбітні цілі, яких команди можуть не досягти через високі стандарти. З іншого боку, KPI мають реалістичні та досяжні показники.
 • Результати: ви повинні вказати бажані результати в OKR, але в KPI вам не обов’язково це робити.
 • Прозорість: OKR більш прозорі та надаються кожному учаснику для узгодження. І навпаки, ключові показники ефективності є більш обмеженими та надаються окремим відділам.
 • Огляд ефективності: OKR не включено до оцінки ефективності, але ключові показники ефективності включені.
 • Час: OKR можуть змінюватися з часом, але KPI менш імовірно.

Тепер давайте поговоримо про найкраще програмне забезпечення OKR для вашої організації.

Peoplebox

Досягайте своїх цілей і швидше створюйте високоефективні команди Peoplebox, OKR і платформа управління продуктивністю. Це допомагає оптимізувати роботу команди, залученість і узгодженість для досягнення чудових бізнес-результатів.

Peoplebox довіряють понад 500 нових стартапів, оскільки він пропонує вражаючі функції та переваги для кожної команди. За допомогою цього інструменту ви зможете краще зосередитися на правильних цілях і стратегічних пріоритетах, проводити ефективні оглядові зустрічі за допомогою автоматично заповнюваних інформаційних панелей і без зусиль відстежувати OKR за допомогою нативних інтеграцій.

Ви можете надати своїм керівникам можливість виконувати періодичні перевірки продуктивності та продуктивності з меншою роботою адміністратора. Інструмент також допомагає вам замкнути цикл залучення співробітників, вживати розумних дій, збирати анонімні відгуки та запропонувати безпечніше місце для них.

Крім того, ви отримаєте такі функції, як керування завданнями, інтелектуальні сповіщення електронною поштою або Slack, запропоновані теми для обговорення, щотижневі реєстрації тощо. Роздрібно продавайте своїх найкращих талантів, щоб створити сильнішу команду, проводячи опитування Pulse та залученість, статистичні дані в реальному часі, анонімні обмін повідомленнями, опитування життєвого циклу співробітників і Coffee Connect.

  Коли я створив обліковий запис Google?

Peoplebox пропонує понад 50 інтеграцій із вашими базами даних, HRMS, комунікаційною платформою та програмами SaaS. Він включає Jira, Zoho People, Tableau, BambooHR, Outlook, Slack, Teams, Google Analytics, Salesforce, HubSpot, Notion, Asana тощо. Спробуйте цей інструмент БЕЗКОШТОВНО.

Profit.co

Profit.co це ефективне програмне забезпечення OKR, яке допоможе реалізувати вашу бізнес-стратегію, щоб ви могли зосередитися на своїх цілях, відстежувати прогрес і досягати кращих результатів. Ця всеохоплююча платформа OKR дозволяє керувати продуктивністю, завданнями, OKR і залучати співробітників.

Незалежно від того, чи є ви стартапом, малим бізнесом чи підприємством, програмне забезпечення OKR від Profit.co буде корисним для вас. Він пропонує простий у використанні ефективний механізм постановки цілей, який має такі переваги, як гнучке узгодження, керовані щотижневі перевірки та швидше виконання й адаптацію.

Ця єдина платформа дозволяє керувати всім: від стратегії та OKR до процесів, людей і ефективності. Profit.com допомагає вам розставляти пріоритети для цілей, залучати співробітників, виконувати стратегії та економити час, навіть маючи обмежені ресурси, щоб розвивати високоефективну культуру та ефективне лідерство.

Ви можете змусити команди зрозуміти та узгодити ваші цілі за допомогою інформаційних панелей узгодження та заохотити їх до ефективного внеску. Використовуйте їх вимірні ключові результати різних типів для результатів, які ви можете фактично виміряти. І використовуйте їх ключові результати, які можна відстежити, для результатів, які ви не можете виміряти. Profit.co пропонує понад 400 вбудованих і спеціальних KPI, які допоможуть вам визначити ключові результати.

Ви також можете використовувати їхні шаблони OKR і покрокові посібники, щоб створити OKR менш ніж за 5 хвилин. Він також пропонує щотижневі огляди та реєстрації, щоб допомогти вам відстежувати прогрес і виявляти проблеми в режимі реального часу за допомогою інформаційних панелей і теплових карт. Крім того, ви отримаєте такі функції, як радарна діаграма, ключові результати ваги, бібліотека KPI, доступ до API, презентації PowerPoint для завантаження, автоматичні нагадування тощо.

Ally.io

Перетворіть свої організаційні цілі на результати за допомогою Ally.io який допоможе вам визначити пріоритети ваших цілей і поставити їх у центр усіх процесів. Це дає вам змогу досягти своїх цілей за менший час, а не просто виконувати цілі.

Це програмне забезпечення OKR дозволяє вашим командам, керівникам і співробітникам краще бачити весь робочий процес і пов’язувати завдання з вашими найважливішими цілями. Тож, коли ваша команда побачить, як кожен із них справді може вплинути, вони будуть більше зосереджені, щоб зробити більший внесок.

Ally.io може інтегруватися з різними інструментами та системами для вашого щоденного використання, що полегшує виконання всіх завдань з одного місця та підключення їх до ваших процесів, не турбуючись про витрати на міграцію. Ви можете підключити його до Slack, Jira, Teams, Tableau, Asana тощо для ефективної співпраці.

Ви навіть можете скористатися коучингом і консультаціями Ally від їхніх експертів зі стратегії, щоб запустити, адаптувати та виконати свої процеси, щоб швидше досягти бажаних результатів. Почніть БЕЗКОШТОВНО або замовте демонстрацію, щоб дізнатися більше.

Weekdone

WeekdoneПрограмне забезпечення OKR ретельно розроблено для сприяння організаційній культурі, орієнтованій на результат. Це допоможе вам встановити цілі OKR, додавати плани та відстежувати їхній прогрес, надаючи чітку дорожню карту вашого успіху.

Використання інструменту дозволить вашим лідерам створювати цілі та вказувати ключові результати, щоб визначити, як їх досягти в конкретному кварталі. Ви також можете встановити свої плани на тиждень і досягти результатів швидше. Дозвольте вашим командам і лідерам працювати з тренерами Weekdone OKR, щоб вивчити найкращі практики OKR і перетворити їх у звичку.

Встановіть структуровані цілі, щоб узгодити всі дії у всій організації. Ви також можете прив’язати свій OKR, щоб відстежувати прогрес. Крім того, створюйте інформаційні панелі, щоб переглядати діяльність кожного щодо досягнення мети, і розробляйте щотижневі плани з реєстраціями для просування OKR вперед.

Weekdone сприяє залученню колег через стрічку новин, підвищує їхній моральний дух і хвалить їх за досягнення більших успіхів у досягненні своїх цілей. Ви отримаєте автоматизовані та настроювані звіти для керування вдосконаленнями та просту навігацію для швидкого доступу до всього та оновлення елементів. Крім того, він легко інтегрується з багатьма корисними інструментами та програмним забезпеченням.

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ версію або платний план за 280 дол. США на місяць із щорічною оплатою.

Робоча дошка

Створюйте OKR, які надихають, мотивують і пояснюють вашим співробітникам робити все найкраще, використовуючи Робоча дошка. Він надає надійну структуру з корисними прикладами та допомагає вашим командам узгоджуватися, зв’язуватися та швидко рухатися до результатів.

  Чи варті розумні будинки інвестиції?

Цей інструмент допомагає вам складати плани на квартал, півріччя тощо, щоб сформулювати те, чого ви хочете досягти, зосередитися на вимірних результатах і з часом навчатися інтерактивно. Завдяки квартальним результатам ви можете зрозуміти сфери, де ви створюєте цінність, і досягти результатів швидше.

Робоча дошка робить OKR, прогрес і узгодження прозорими для всіх і підвищує їхній моральний дух для більшої співпраці та прийняття правильних рішень.

Решітка

Прискорити ріст с Решітка який дозволяє пов’язувати ваші індивідуальні досягнення з успіхом компанії за допомогою OKR і цілей. Він пов’язує цілі та OKR із розпорядком дня кожного працівника, щоб керувати роботою та бути на висоті.

Встановіть чіткі цілі, щоб сприяти співпраці та результатам, забезпечуючи узгодженість і створюючи ефективні стратегії. Lattice пропонує швидку поверхню без тертя для постановки цілей, відстеження та перегляду. Він пропонує 4250+, як-от Asana, Monzo, Vention, Slack, Reddit тощо, щоб зробити цілі реальними.

Lattice дозволяє менеджерам і лідерам відстежувати стан цілей і прогрес, щоб визначити області, на яких слід зосередитися, і оптимізувати кожен процес. Його вартість починається від 8 доларів на місяць на людину.

15 п’ять

Змініть продуктивність і залученість співробітників 15 п’ятьпрограмне забезпечення OKR. Він дозволяє перетворити ваші знання про залученість співробітників у дієві результати за допомогою простих у використанні інструментів аналізу та оцінки на основі фактичних даних.

Цей інструмент дає змогу дізнатися, що працює у вашій компанії, а що ні. Таким чином ви зможете вжити відповідних заходів, надавши своїм співробітникам і менеджерам інструменти для підвищення результатів. Надихайте на зростання та оцінюйте продуктивність, використовуючи сучасний і багатогранний підхід до періодичних перевірок ефективності.

Це інтуїтивно зрозуміле рішення допомагає вашим керівникам відстежувати, вимірювати, підвищувати та підтримувати продуктивність членів команди. 15five спрощує встановлення цілей і OKR, дозволяючи уточнювати та відстежувати цілі для кожного співробітника у вашій організації. Він пропонує інструменти планування та практичну інформацію, щоб надихнути кожного досягти більшого.

Святкуйте перемоги та надсилайте відповідні відгуки, виконуйте щотижневі перевірки, ведіть розмови 1-на-1 тощо для безперебійної роботи процесів. Він поставляється з такими функціями, як опитування залучення, теплові карти з можливістю фільтрації та аналітика, тематичні оцінки, інформаційні панелі, історичні контрольні показники, інформаційні брифінги, навчання співробітників, безпека корпоративного рівня, численні інтеграції тощо.

Його ціна починається з 4 доларів США за користувача на місяць, рахунок виставляється щорічно.

Gtmhub

використання Gtmhub щоб подолати розрив між стратегією та виконанням, передбачити зриви, розвивати гібридну культуру роботи та прийняти гіперзростання. Це дозволяє покращити узгодженість, взаємодію та гнучкість, а також вітати кращі результати, довіру та розширення можливостей.

Понад 1000 компаній і 500 тисяч користувачів із 75 країн довіряють Gtmhub за його чудові функції та можливості. За допомогою Gtmhub ви можете ефективно оркеструвати свої стратегії та досягати кращих бізнес-результатів у масштабі за допомогою OKR.

Об’єднайтеся з експертами, щоб застосувати відповідну методологію та знайти відповідну підтримку для успішного впровадження OKR. Ви можете вибрати з понад 200 готових шаблонів OKR одним клацанням миші.

Розпочніть БЕЗКОШТОВНУ пробну версію або виберіть план від 7 доларів США на місяць за користувача.

Місячний табір

Ця універсальна платформа OKR – Місячний табір створено для цілеспрямованих і гнучких команд. Це дозволяє вам чітко визначати ваші OKR і цілі в акуратному просторі та періодично перевіряти, щоб дізнатися, хто що робить.

Ви знайдете все під одним дахом, щоб усі члени вашої команди були злагоджені та зосереджені на спільній меті. Це допомагає підвищити продуктивність і прозорість у вашій компанії та досягти вражаючих результатів.

За допомогою регулярних перевірок ви можете нагадувати людям оновити свої відповідні цілі та ділитися своїм прогресом і пріоритетами. Оскільки дані мають вирішальне значення та можуть бути конфіденційними, Mooncamp пропонує такі функції безпеки та відповідності, як шифрування даних у стані спокою та передавання, користувацький SSO на основі SAML, журнали аудиту, детальне керування доступом, спеціальні SLA, політику часу вирішення інцидентів та відповідність GDPR.

Крім того, він може інтегруватися з кількома інструментами, такими як G Suite, HubSpot, Asana, Teams, Slack тощо. Він також пропонує підтримку світового рівня електронною поштою, телефоном і чатом.

Спробуйте Mooncamp БЕЗКОШТОВНО або виберіть тарифний план від 35 доларів США на місяць до 10 користувачів.

  Як створити календар у Google Таблицях

Гумінос

використання Гумінос створювати OKR і ключові результати, щоб спостерігати зростання, упорядковувати дані та відстежувати важливі завдання та прогрес. Ви можете створювати OKR на різних рівнях – індивідуальному, командному та корпоративному, а також різних типів – відданих чи бажаних.

Ви можете додавати різні типи KPI, а потім вимірювати та відстежувати свої OKR. Інструмент допоможе вам досягти прозорості за допомогою елементів керування видимістю та вирівняти OKR по горизонталі та вертикалі. Це дає змогу регулярно перевірятися, щоб допомогти вам відстежувати прогрес, уточнювати очікування, надавати необхідні ресурси та розподіляти завдання. Це також допомагає усунути перешкоди та контекстуалізувати оновлення за допомогою блокувальників та ініціатив.

Huminos дозволяє вам узгоджувати свої завдання з різними інструментами, такими як електронні листи, документи, зустрічі тощо, за допомогою OKR. Це дає вам змогу вести неупереджені розмови та приймати рішення на основі даних, проводячи огляди наприкінці циклу та зустрічі 1:1. Він пропонує більше функцій, таких як опитування пульсу, інформаційні панелі, рейтинги та калібрування, керування ефективністю, зворотний зв’язок та інструктаж тощо.

Спробуйте Huminos БЕЗКОШТОВНО протягом 14 днів або виберіть план від 90 доларів США на місяць для 20 користувачів.

Perdoo

Виконуйте ефективні стратегії та збільшуйте зростання до 10 разів Perdoo використання OKR і KPI. Це допоможе вам передбачити проблеми на ранній стадії завдяки надійним звітам, які розкривають глибші відомості про все та заохочують вас вдосконалювати свою гру. Perdoo використовують понад 2000 компаній у 70+ країнах.

Ви можете зрозуміти, як ваша воронка продажів виглядає як ефективність кожного члена команди, і як усунути прогалини, використовуючи дані інструменту. Завдяки Perdoo ви можете мати провідні в галузі ресурси та експертне навчання, щоб створити виграшний підхід. Він відомий найкращою підтримкою та ресурсами, простим у використанні програмним забезпеченням і чудовими можливостями керування цілями.

Використовуйте БЕЗКОШТОВНО, щоб розпочати свою подорож з OKR. Цей план безкоштовний назавжди та застосовний до 10 користувачів і включає такі функції, як дорожня карта, щотижневі звіти, необмежену кількість вкладених груп, Google SSO, спеціальні списки звітів і реєстрації, інтеграцію MS-Team і Slack тощо. Його платний план починається з від 5,68 дол. США на місяць до 10 користувачів, рахунок виставляється щорічно.

Дзеркало

використання Дзеркало підвищити узгодженість цілей із прозорими ключовими результатами та цілями. Це допоможе вам зрозуміти, як робота пов’язана з усім у вашій компанії, і уявити майбутнє, зосередити увагу співробітників і стимулювати зростання.

З Mirro стає легко встановлювати цілі на різних рівнях і націлюватися на всю компанію, включаючи всіх окремих людей і команди. Ви можете визначити цілі та завдання та додати терміни виконання кожного завдання, щоб мотивувати людей. Цей інструмент дуже корисний для всіх, незалежно від їхньої технічної компетентності.

Ви можете згрупувати завдання в одному розділі, щоб усунути тертя, і додати виконані завдання в розділ прогресу, щоб підкреслити свої досягнення. Mirro автоматично оновлює зміни в стрічці активності вашої організації щоразу, коли хтось досягає певного прогресу. Він також відстежуватиме всі ваші завдання та проекти та впорядковуватиме їх, щоб усунути припущення.

Крім того, ви можете легко проводити перевірки ефективності, використовуючи всю необхідну інформацію з інструменту. Mirro також пропонує завантажувані шаблони для створення OKR разом із багатьма корисними функціями, які полегшать вашу роботу.

Його ціна починається від 7 доларів США на місяць за користувача, рахунок виставляється щорічно.

Фітботи

Фітботи це універсальне рішення для потреб організації в OKR. Їй довіряють 2500 команд по всьому світу, і вона допомагає вам розвиватися швидше за допомогою практичного та інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення OKR, а також підтримки та навчання для досягнення більшого успіху.

Використовуючи цей інструмент, ви можете вибрати правильні бізнес-результати, упорядкувати свої дані в одному місці та узгодити свої команди зі стратегічними результатами. Це також допомагає вам виконувати потужні перевірки продуктивності та візуалізувати все за допомогою OKR.

Програмне забезпечення OKR від Fitbots пропонує багато вражаючих функцій, таких як реєстрації OKR, дошка команд, шаблони, інформаційні панелі, віхи, конструктор OKR, попередження та сповіщення, значки, теплові карти та інтеграцію з SSO, Slack, Jira Cloud і корпоративними API.

Висновок

Використання програмного забезпечення OKR дає змогу встановити цілі та пріоритети та пов’язати їх із вашою організаційною роботою. Це допоможе вам знайти прогалини та способи їх усунення для досягнення кращих результатів.

Усі програмні рішення OKR, про які я згадував вище, чудові з чудовими функціями та різною ціною. Тому виберіть той, який відповідає вашим вимогам і бюджету.