techukraine.net techukraine.net 13 найкращих програм для управління талантами для менеджерів з персоналу

13 найкращих програм для управління талантами для менеджерів з персоналу

| | 0 Comments| 1:00 PM
Categories:

Менеджерам з персоналу стає важко впоратися з усім, але ці інструменти управління талантами, безперечно, можуть полегшити роботу.

У діловому світі, де така конкуренція, працівники необхідні, чи то для підвищення успіху, чи для полегшення роботи. Через це компаніям важко знайти та обслуговувати потрібних працівників.

Але не до тих пір, поки вони не вирішать використовувати програмне забезпечення для управління своїми талантами. Ця нова технологія є корисним інструментом для менеджерів з персоналу. Програмне забезпечення для керування талантами дозволяє легко відстежувати все. Цей інструмент допомагає в усьому, від пошуку нових працівників до забезпечення тих, яких ви вже виросли.

Ось короткий опис найкращого програмного забезпечення для керування талантами, про яке я розповім нижче.

Восьмикратний.ai

Уявлення про продуктивність, розвиток навичок, розвиток талантів.

ClearCompany

Відстеження кандидатів, адаптація, залучення співробітників, управління продуктивністю

робочий день

Аналіз навичок на основі штучного інтелекту, аналітика продуктивності, розумний підбір персоналу

Talentreef

Погодинне управління робочою силою, інтеграція соціальних мереж, нарахування заробітної плати, ефективний найм

Personio

Автоматизація кадрів, відстеження життєвого циклу співробітників, управління кандидатами та винагородами

Талантквест

Покращена аналітика та відстеження взаємодії, підвищення продуктивності команди

Paychex

Управління продуктивністю, планування винагороди,

А саме

Відстеження кандидатів, нарахування заробітної плати, оцінка та управління продуктивністю

PeopleFluent

Аналітика в режимі реального часу, компетентність, управління винагородами, планування наступності

Paylocity

Сучасне управління людьми, співпраця, адаптація, звітність у реальному часі

Symplr

Орієнтація на охорону здоров’я, показники, інтеграція, підбір персоналу, інструменти розвитку

Paycom

Розрахунок заробітної плати, залучення талантів, планування винагороди, аналіз продуктивності, розширення можливостей співробітників.

Deltek

Комплексне управління талантами, управління продуктивністю, управління даними про співробітників

Ця стаття допоможе вам дізнатися більше про програмне забезпечення для керування талантами. Пізніше ми обговоримо деякі з найкращих програм для управління талантами, які допоможуть вашому відділу кадрів.

Що таке програмне забезпечення для управління талантами?

Програмне забезпечення для управління талантами має на меті полегшити роботу з працівниками. Ця програма відповідає чотирьом основним частинам управління талантами. Вони наймають людей, керують продуктивністю, дізнаються про професійне зростання та керують оплатою.

Багато функцій вбудовано в інструменти для управління талантами. Ці завдання допомагають організаціям правильно планувати. Ці програми допомагають менеджерам з персоналу розробляти кращі бізнес-плани та способи управління справами.

Крім того, усі HR-модулі, необхідні для пошуку, найму та навчання працівників, вбудовані в TMS. Люди часто називають окремі модулі, такі як підбір персоналу та управління продуктивністю, програмним забезпеченням для управління талантами.

Однак окремі модулі не мають багатьох функцій справді інтегрованої системи, яка підтримує весь життєвий цикл таланту та його процеси, від пошуку кандидатів до планування наступного покоління співробітників.

Більшість інструментів для керування талантами працюють у хмарі. Хмарна платформа має кілька переваг, таких як більше місця для зберігання даних, надійна безпека та легша інтеграція з іншими програмами, такими як розрахунок заробітної плати, програми навчання, планування кар’єри та інші системи. Це також полегшує безпечне зберігання даних співробітників, таких як особиста інформація, демографічні дані та винагороди.

Як програмне забезпечення для управління талантами допомагає HR-ам?

Залучення нових працівників є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу. Програмне забезпечення для керування талантами допомагає з такими ж роботами. Ця програма допомагає HR та менеджерам зрозуміти, як організувати свою роботу. Це допомагає їм узгоджувати кроки із загальними бізнес-цілями. HR може зосередитися на чотирьох критичних частинах управління талантами за допомогою інструментів для управління талантами. Ось які вони:

 • Набір співробітників: програмне забезпечення Talent використовується для сортування заявок під час найму людей. Він знаходить людей, які відповідають потребам компанії. Таким чином, HR отримує найкращих людей і економить час.
 • Управління ефективністю роботи: це програмне забезпечення дозволяє відділу кадрів відстежувати, наскільки добре працівники виконують свою роботу, щоб вони могли легко вносити зміни відповідно до стандартів компанії.
 • Програми для розвитку: HR може стежити за навичками та зростанням працівників за допомогою програмного забезпечення для управління талантами, щоб вони могли знаходити прогалини та складати плани навчання.
 • Управління винагородами: HR може відстежувати виплати за допомогою інструментів управління талантами. Це програмне забезпечення відстежує все, наприклад нагороди, оплату праці, бонуси тощо.
 • Переваги використання програмного забезпечення для керування талантами для вашої організації

  Організації можуть отримати багато від інструментів управління талантами. Ось кілька найважливіших причин, чому варто використовувати програмне забезпечення для керування талантами.

  • Відмінний спосіб найму людей: як уже було сказано, інструменти для управління людьми роблять наймання швидше. Це спрощує такі речі, як додавання вакансій, перевірка заявок, їх сортування тощо.
  • Покращене навчання: це програмне забезпечення допомагає компаніям полегшити наймання. Це дозволяє створювати плани навчання, працювати з документами та давати завдання. Таким чином, нові працівники швидше приступають до роботи.
  • Управління успіхом: за допомогою коментарів програмне забезпечення для керування талантами полегшує відстеження успіху. Це робить співробітників більш залученими та допомагає їм розвиватися.
  • Планування наступності: передбачає використання програмного забезпечення для пошуку людей із багатьма здібностями. Це готує їх бути лідерами. Це полегшує зміну лідерів і створює постійний потік талантів.
  • Статистика на основі даних: це програмне забезпечення збирає та аналізує інформацію про успіх, утримання та участь працівників. Ця інформація допомагає відділу кадрів зробити ще кращий вибір стратегії та використовувати її.
    Надсилайте програми з Chrome для встановлення на вашому iPhone

  Програмне забезпечення для керування талантами виконує більшість домашніх завдань автоматично, тому це економить гроші. Завдяки цьому він скорочує кількість людської канцелярської роботи та поточні витрати.

  Критичні особливості програмного забезпечення для керування талантами

  Інструменти керування талантами містять багато інноваційних функцій. За допомогою цих інструментів компанії можуть допомогти співробітникам добре виконувати свою роботу та досягти успіху. Ось кілька переваг кожної функції програмного забезпечення для керування талантами.

  • Набір і відстеження кандидатів: програмне забезпечення для управління талантами допомагає з усім процесом найму. Він робить все, від розміщення оголошень про роботу до організації співбесід.
  • Управління продуктивністю: цей інструмент дозволяє встановлювати цілі та відстежувати, як працюють люди та команди. Завдяки цьому ви регулярно отримуєте коментарі та огляди продуктивності.
  • Навчання та розвиток: цей інструмент допомагає створювати та надавати навчальні матеріали. Він також відстежує зростання співробітників і дивиться на те, як зростають їхні навички.
  • Залучення співробітників: ця програма дозволяє вам дізнатися, наскільки залучені ваші співробітники та як зробити їх більш залученими.
  • Управління винагородами: може бути важко відслідковувати системи оплати праці, винагороди, бонуси та пільги. Але програмне забезпечення для керування талантами полегшує це, оскільки гарантує, що всі отримають однакову суму.
  • Інструменти для співпраці: завдяки цій функції співробітникам, командам і начальникам легше спілкуватися один з одним і працювати разом, особливо коли вони знаходяться в різних місцях.
  • Інтеграція з платформами працевлаштування: ця функція полегшує пошук кандидатів, оскільки вона працює з дошками вакансій, платформами соціальних мереж і компаніями з працевлаштування.
  • Створення HR-середовища: програмне забезпечення для управління талантами можна підключити до інших інструментів HR. Він обробляє зарплату та відвідуваність, щоб створити HR-середовище, яке добре працює разом.

  Управління талантами може дати набагато більше, ніж лише ці основні функції. Наприклад, за допомогою цих інструментів можна переглядати його на мобільному пристрої, керувати даними про персонал тощо.

  А тепер давайте обговоримо деякі з найкращих програм для керування талантами, які можна використовувати для свого бізнесу.

  Восьмикратний.ai

  Восьмикратний.ai це популярне програмне забезпечення для керування талантами. Він пропонує повні функції. Ці функції підвищують продуктивність і залученість співробітників у ваш бізнес для кращого розвитку.

  Eightfold.ai варто інвестувати в програмне забезпечення для підприємств, які хочуть розвивати своїх поточних співробітників. Інструмент надає вам дані про продуктивність кожного співробітника в одному поданні.

  Ключові особливості

  • Статистика на основі даних
  • Планування кар’єри
  • Розвиток навичок
  • Планування спадкоємності
  • Внутрішня мобільність

  Загалом, Eightfold.ai є ідеальним програмним забезпеченням для управління талантами для організацій. Це допоможе вам створити план талантів і плавно змінити лідерів.

  ClearCompany

  ClearCompany допомагає організаціям у процесі найму. Цей інструмент робить наймання та адаптацію простим і доступним. Таким чином, організації широко використовують його завдяки його швидкості та можливостям.

  ClearCompany автоматизує щоденні завдання з підбору персоналу. Він включає відстеження додатків. Крім того, це програмне забезпечення використовує текст, відео та технологію планування, щоб створити кращий досвід кандидатів.

  Ключові особливості

  • Система відстеження заявників
  • Онбордінг
  • Залучення співробітників
  • Управління продуктивністю

  ClearCompany — це зручна та потужна програма для керування талантами. Ви можете адаптувати це програмне забезпечення, щоб отримувати на основі даних інформацію про все, від процесу найму до організаційної ефективності співробітника.

  робочий день

  робочий день це ідеальне програмне забезпечення для управління талантами, яке може мати будь-яка організація з базою аналізу навичок на основі ШІ та ML. Інструмент допоможе вам проаналізувати, якими навичками ви володієте сьогодні, а які знадобляться вашій організації завтра.

    Як встановити доповнення Gmail

  Workday пропонує одну з найдосконаліших інформаційних панелей для HR. Цей інструмент надає візуальні звіти та аналітику для кожного співробітника та його продуктивності. У результаті відділ кадрів може приймати мудріші рішення в усіх аспектах за менший час.

  Ключові особливості

  • Придбання таланту
  • Оптимізація талантів
  • Аналітика ефективності
  • Розумний підбір персоналу

  Workday допомагає HR-ам легко створювати різноманітні команди та розвивати культуру приналежності. Це програмне забезпечення відіграє важливу роль у підвищенні продуктивності та залучення співробітників. Це допомагає відділу кадрів у зміні лідерів і формуванні надійних команд.

  Talentreef

  Talentreef це рішення для погодинного управління талантами робочої сили. Це програмне забезпечення вирішує кілька завдань менеджерів з найму завдяки розширеним функціям. Talentreef забезпечує безперебійний процес найму кадрів.

  Talentreef допомагає рекрутерам і менеджерам широко розміщувати вакансії. Це включає кампанії електронною поштою, соціальні мережі тощо. Розширені функції Talentreef, як-от керування оцінюванням, відстеження кандидатів тощо, прискорюють процес найму.

  Ключові особливості

  • Управління навчанням
  • Інтеграція соціальних мереж
  • Управління заробітною платою
  • Онбордінг
  • Управління програмами

  Talentreef підходить для всіх галузей незалежно від розміру. Це ефективний варіант скорочення адміністративної робочої сили та витрат на маркетинг. Крім того, це програмне забезпечення дозволяє інтегрувати соціальні мережі, що робить його ефективнішим.

  Personio

  Personio це програмне забезпечення для управління талантами, яке автоматизує завдання HR. Він відстежує весь життєвий цикл співробітників. Такий підхід допомагає HR приймати рішення. Крім того, розширені функції покращують управління співробітниками.

  Незалежно від того, чи йдеться про відстеження заявників чи керування відвідуваністю, Personio робить усе. Крім того, він інтегрується з іншими інструментами для вдосконалення, управління часом і отримання досвіду.

  Ключові особливості

  • Відстеження заявників
  • Конструктивний відгук
  • Управління навчанням
  • Управління відвідуваністю
  • Управління винагородами

  Personio, безсумнівно, є продуктивним програмним забезпеченням для управління талантами. Однак він найбільше підходить для малого та середнього бізнесу. Це програмне забезпечення пропонує безкоштовну пробну версію. Таким чином, ви можете приймати мудрі рішення, випробувавши інструмент.

  Талантквест

  Талантквест пропонує ті ж функції, що й інше подібне програмне забезпечення. Однак він все ще виділяється додатковими функціями та розширеним досвідом. Це програмне забезпечення призначене для управління та підвищення продуктивності співробітників.

  Talentquest інтегровано з розширеними функціями, які допомагають менеджерам ретельно аналізувати співробітників. Ця аналітика включає особистість членів команди та їхній стиль роботи. Крім того, HR також отримує відповідні пропозиції. У результаті менеджери можуть розумно вдосконалювати та навчальні програми.

  Ключові особливості

  • Управління винагородами
  • Відстеження активності
  • Відстеження залучення
  • Постановка/відстеження цілей
  • Управління перевіркою ефективності

  Talentquest — це більше, ніж найкращий друг HR. Це команда, яка знаходить найкращі таланти та примножує продуктивність. Крім того, Talentquest підходить для всіх галузей і розмірів.

  Paychex

  Paychex це популярне програмне забезпечення для управління талантами, яке вибирають різні компанії. Це програмне забезпечення підходить для всіх галузей промисловості. Сюди входять стартапи, малий бізнес і великі компанії. Paychex Flex пропонує широкий спектр послуг.

  З точки зору функціональності, Paychex має все, що потрібно для будь-якого бізнесу. Цей інструмент керує адаптацією та ефективністю. Він також керує щоденними завданнями з кадрів, як-от оплата праці співробітників.

  Ключові особливості

  • Набір персоналу в систему відстеження кандидатів
  • Управління продуктивністю
  • Планування компенсації
  • Кар’єрний шлях
  • Управління цифровим навчанням

  Paychex Flex спрощує спілкування між персоналом і керівництвом. Це дозволяє співробітникам регулярно отримувати відгуки та покращення. Інструмент кар’єрного шляху допомагає менеджерам у виявленні потенційних співробітників.

  А саме

  А саме це програмне забезпечення середнього розміру для управління талантами, яке розроблено для допомоги кадровим працівникам і полегшує та прискорює виконання їхніх складних завдань. Таким чином, Namely — це всебічне HR-рішення з сучасними технологіями.

  А саме забезпечує всі необхідні функції, необхідні будь-якому відділу кадрів. Будь то нарахування заробітної плати чи адаптація співробітників, Namely охоплює все. Це зручне програмне забезпечення оптимізує всі завдання відділу кадрів і створює гнучке робоче середовище.

  Ключові особливості

  • Відстеження відвідуваності
  • Відстеження кандидатів
  • Управління винагородами
  • Чек для друку
  • Управління заробітною платою

  Окрім згаданих вище функцій, Namely має багато інших унікальних функцій. Наприклад, колегіальна оцінка, перевірка ефективності, управління навчанням тощо. Ці функції залучають працівників і позитивно впливають на бізнес.

  PeopleFluent

  PeopleFluent це комплексне програмне забезпечення для керування талантами, інтегроване з різними продуктами PeopleFluent. Це програмне забезпечення для управління талантами допомагає відділу кадрів і менеджерам покращити робочий процес і досягти цілей, навичок і продуктивності.

    Що таке зведені таблиці в Google Таблицях і як їх використовувати

  PeopleFluent допомагає відділу кадрів узгоджувати завдання співробітників, пропонуючи дані та аналітику в реальному часі. Ця функція допомагає приймати багато інших життєво важливих рішень. Це програмне забезпечення допомагає у прийнятті життєво важливих рішень, таких як зміна лідерів. Крім того, це програмне забезпечення інтегровано з 26 розширеними функціями для кращого досвіду.

  Ключові особливості

  • Управління компетенціями
  • Управління винагородами
  • Відстеження прогресу
  • Планування спадкоємності
  • Аналітика в реальному часі

  Інформаційна панель PeopleFluent оновлює команду відділу кадрів і менеджерів за допомогою візуальної графіки. Крім того, він ідеально підходить для великих компаній завдяки своїй практичності та комплексним функціям.

  Paylocity

  Paylocity це передове програмне забезпечення для управління людьми в сучасному світі. Це полегшує спільну роботу та спілкування співробітників у різних місцях. Він використовує унікальні ідеї, щоб виділити ваш бізнес.

  Paylocity допомагає відділу кадрів виконувати кілька різних завдань. Ці обов’язки включають наймання, навчання, управління продуктивністю тощо. Він також надає вам функції бухгалтерського обліку, які спрощують оплату праці ваших працівників.

  Ключові особливості

  • Управління винагородами
  • Управління працівниками
  • Впровадження співробітників
  • Навчання та розвиток
  • Звітність у реальному часі

  Найкращий функціонал Paylocity – це управління базою даних співробітників і відстеження відвідуваності. Ці функції спрощують робочий процес і усувають адміністративні завдання.

  Symplr

  Symplr є ключовим інструментом для управління талантами. Інші інструменти в цьому списку мають більш розширені функції, ніж цей. Але йому вдалося потрапити в цей список завдяки простому у використанні інтерфейсу. У Symplr є все, що потрібно для початку нового бізнесу.

  Symplr — це інструмент для найму людей, який має метод відстеження претендентів. Ця програма найкраще підходить для підприємств у сфері охорони здоров’я. У Symplr є пропозиції про роботу та інструменти пошуку, які прості у використанні.

  Ключові особливості

  • Показники та звітність
  • Сторонні інтеграції
  • Маркетинг підбору персоналу
  • Засоби розробки

  Загалом, Symplr — це інструмент, який повинні спробувати заклади охорони здоров’я. Цей інструмент має мобільний додаток і може точніше обробляти дані. Symplr чудово вміє залучати нових працівників, але йому потрібно покращити спосіб найму людей.

  Paycom

  Paycom виділяється як передове та креативне програмне забезпечення в цьому списку. Це дає змогу відділу кадрів і співробітникам оптимізувати управління організацією. Це всеосяжне програмне забезпечення дозволяє роботодавцям легко обробляти дані про співробітників, зокрема нарахування заробітної плати та продуктивність.

  Це полегшує навантаження на HR. Такий підхід дає відділу кадрів час зосередитися на інших важливих завданнях, як-от створення першокласної культури для команди. HR-спеціалістам навіть буде легко утримувати найкращих виконавців за допомогою аналізу та даних Paycom.

  Ключові особливості

  Крім того, Paycom має багато інструментів, які допомагають компаніям створювати управління, яке добре працює разом. Деякі з речей, які ви можете робити за допомогою цих інструментів, – це встановлювати та відстежувати цілі, складати маршрути роботи, керувати ролями тощо.

  Deltek

  Deltek це програмне забезпечення, яке допомагає відділу кадрів у всьому, від пошуку нових співробітників до оплати їх праці. Ця програма має найкращі функції в одному місці. Ці риси можуть допомогти всім чотирьом частинам управління талантами. Deltek може допомогти вам швидко покращити свій стіл без особливих головного болю та зусиль.

  Що стосується функцій, Deltek найбільше допомагає HR-ам при пошуку нових працівників. Deltek підтримує систему закупівель за допомогою управління зв’язками з талантами. Ця стратегія допомагає вашій компанії отримати найкращих кандидатів.

  Ключові особливості

  • Придбання таланту
  • Управління винагородами
  • навчання
  • Управління продуктивністю
  • Керуйте даними співробітників

  Загалом продуктивність і зростання є основними цілями програмного забезпечення Deltek. Через це він має кілька розширених функцій для підтримки. Ці функції ще більше допомагають підготувати працівників до вдосконалення та знайти найкращих.

  Висновок

  У двох словах, програмне забезпечення для управління талантами зараз використовується всіма компаніями, незалежно від того, чим вони займаються. Через це може бути важко вибрати правильну платформу. У цій статті зібрано список інструментів для керування людьми, яким можна довіряти. Перш ніж зробити остаточний вибір, врахуйте дохід, розмір і потреби вашої організації.

  Ви також можете ознайомитися з найкращим програмним забезпеченням для управління людським капіталом, яке потребує ваш відділ кадрів.