13 найкращих програм для редагування PDF та онлайн-сервісів у 2022 році

Categories:

З моменту появи 25 років тому PDF-файли все ще є одним із основних типів документів, які ми використовуємо.

Незалежно від того, чи переглядаєте ви податкову форму, договір або навіть невеликий аркуш, вони, ймовірно, будуть у формі PDF. Зважаючи на це, бувають випадки, коли нам потрібно відредагувати документ або навіть підписати його.

Коли ви переглядаєте договір або податкову форму, як зазначено вище, вам, швидше за все, потрібно буде заповнити свою інформацію та залишити цифровий підпис внизу. І припустимо, з якоїсь причини ви також хочете перетворити PDF назад у файл DOC. Як ти це робиш?

Це може здатися дуже простим, і це насправді так, але не багато людей знають, як це зробити.

Ну, є програмне забезпечення та онлайн-сервіси, які можуть це зробити. Однак я рекомендую використовувати перше. Ось чому.

Захищає конфіденційність

Будь-яка робота, виконана за допомогою програмного забезпечення PDF на вашому комп’ютері, залишається між вами та комп’ютером. Неважливо, чи це шкільний зошит чи контракт на 10 мільйонів, конфіденційність залишається недоторканою. З іншого боку, онлайн-служби PDF можуть бути не найнадійнішим джерелом для завантаження конфіденційних документів.

Ви ніколи не знаєте, що стоїть за системою, і ви не маєте над нею контролю.

Немає ймовірності витоку даних

Дані, які ви вводите у програмне забезпечення PDF, залишаються в системі й не мають можливості поширюватися за її межі. Хоча я очікую, що онлайн-послуги будуть однаковими, це не завжди і не з кожним веб-сайтом.

Ви не повністю усвідомлюєте, як зберігаються чи обробляються ваші дані. Хакери є однією з загроз, але є й інші проблеми, такі як крадіжка особистих даних і шахрайство.

Я також хотів би зазначити, що якщо ви підписали та домовилися про угоду про нерозголошення з компанією, вам абсолютно заборонено завантажувати будь-які з цих документів у ці онлайн-служби PDF.

Доступність 24/7

Це може здатися неважливим, але важливо відзначити, що зручність необхідна. Якщо програмне забезпечення встановлено на вашому комп’ютері/ноутбуці, для його запуску не потрібне активне підключення до Інтернету. Це можна зробити офлайн.

Крім того, немає жодних шансів, що він не працює або перебуває на технічному обслуговуванні, якщо тільки ви не бажаєте його оновити. Ви можете отримати доступ до нього 24/7 на вимогу.

Отже, коли можна використовувати онлайн-редактор PDF? Я думаю, можливо, коли ваш документ не є конфіденційним. Якщо ви редагуєте PDF-файл, який легко доступний в Інтернеті, ви можете скористатися онлайн-редакторами PDF-файлів. Або для приватних документів рекомендується використовувати програмне забезпечення.

Ось найкращі ресурси для обох цих варіантів, починаючи з програмного забезпечення.

pdfFiller

pdfFiller є розумним вибором для роботи з усім PDF-файлом, який надається з 30-денною безкоштовною пробною версією та щедрою 180-денною гарантією повернення грошей.

  Як змінити логотип плану в Microsoft Planner

Використовується преміальними світовими брендами, pdfFiller робить ваші документи доступними всюди за допомогою лише підключення до Інтернету. Крім того, ви можете бути впевнені, що ваші дані захищені найкращими методами промислового стандарту, такими як шифрування AES-256.

pdfFiller також дає вам можливість керувати своїми документами на смартфоні за допомогою мобільної програми.

Серед важливих особливостей:

 • Конвертуйте PDF у Word, Excel, PPT, JPG.
 • Розділяти, об’єднувати, витягувати та змінювати порядок
 • Конвертуйте PPT і Word у PDF
 • Нумерація сторінок, водяні знаки, захист паролем
 • читач PDF

pdfFiller підтримує інтеграцію з CRM, G-Suite і багатьма хмарними платформами. Ви також можете ввімкнути документи для отримання відгуків від ваших клієнтів. Крім того, цей інструмент надає доступ до цінної бібліотеки з 25 мільйонів документів, які можна заповнити.

Нарешті, ви можете налаштувати документи та зробити їх інтерактивними за допомогою цього простого комплексного рішення для керування файлами PDF.

Movavi

Супер гнучкий і простий у використанні, PDF редактор Movavi дозволяє виконувати будь-які завдання, пов’язані з PDF, без шкоди для конфіденційності та безпеки. Ви можете створювати інформаційні таблиці та діаграми, використовувати попередньо створену бібліотеку шаблонів для створення документів і комбінувати файли з іншого програмного забезпечення, щоб об’єднати все як єдине ціле.

Ви можете переглядати, створювати та редагувати файли PDF. Не тільки це, але ви також можете конвертувати їх в інший формат або конвертувати інші формати в PDF. Це програмне забезпечення доступне як для Windows, так і для Mac.

Елемент PDF

Доступно для Windows, Mac, Android та IOS, Wondershare PDF Element це дуже просте, але ефективне програмне забезпечення, яке забезпечує чудову функціональність. Це дозволяє переглядати та навіть створювати PDF-файли з нуля. Якщо у вас уже є PDF-файл, ви можете редагувати, конвертувати та додавати до нього коментарі.

Вражає те, що ви можете створювати форми, збирати їх дані та експортувати їх до електронної таблиці. Крім того, ви також можете об’єднати кілька форм і проаналізувати дані.

Контролюйте свої PDF-документи за допомогою PDF Extra, неймовірного рішення для ПК, Android та iOS для сортування всіх ваших PDF-завдань. Він дозволяє редагувати текст, грати із зображеннями, виконувати перетворення в різні формати тощо за кілька клацань миші.

Це повністю змінює спосіб використання PDF-файлів. Це знімає кілька обмежень, будь то формати файлів, редагування чи конвертування. Ви також можете об’єднати свою команду для співпраці та працювати над документами як єдине ціле, залишаючи коментарі, додаючи виділення та інші дії.

Це програмне забезпечення має захоплені відгуки користувачів з усього світу, і його можна почати безкоштовно.

PDFExpert

Дуже привабливий PDF-редактор, PDFExpert, є ще одним чудовим варіантом для розгляду. Назва дуже схожа на іншу, згадану вище в цій статті, але вони обидва відрізняються, коли йдеться про функціональність.

  Коли навушники та навушники можуть пошкодити ваш слух?

Ви можете почати з вибору відповідного макета перегляду для вашої зручності, а потім перейти до читання, коментування та редагування PDF-файлів. Він також дозволяє змінювати текст і зображення. Заповнювати форми та підписувати їх – лише можливості цього рішення.

Ви можете вибрати різні параметри читання, як-от день, ніч або сепія, щоб насолоджуватися комфортним досвідом. Усе це доступно безкоштовно, і ви можете завантажити його для Mac, iPhone та iPad.

Тепер давайте подивимося на онлайн-сервіси PDF.

Нітро

Nitro PDF Pro має можливість підвищити вашу продуктивність, допомагаючи вам виконувати всі завдання, пов’язані з PDF. Він має інтерфейс, ідентичний Microsoft Office, тому, ймовірно, буде легко зрозуміти його функціональність.

Ви можете захистити свої документи за допомогою 256-бітного шифрування та інтегрувати з купою програм сторонніх розробників. Якщо ви хочете, ви також можете обмежити деякі дії співпраці, як-от редагування та копіювання, без вашої згоди.

Крім того, ви можете пакетно створювати файли PDF і впорядковувати окремі сторінки відповідно до ваших уподобань. На даний момент Nitro Pro доступний лише для користувачів Windows.

Acrobat Pro

Безперечно, один із найпопулярніших варіантів у цьому списку, Adobe Acrobat Pro, існує вже досить давно і досі є широкою перевагою. Це рішення має надто багато функцій, які потрібно досліджувати. Окрім традиційних функцій, які він уже має, ви можете:

 • Встановіть паролі та дозволи
 • Додайте мультимедіа
 • Порівняйте два різних файли PDF
 • Редагувати дані в сканованих таблицях
 • Повертайте сторінки в PDF
 • Співпрацюйте та відстежуйте прогрес
 • Синхронізуйте свій підпис
 • Важливі PDF-файли зірочкою
 • Зберіть кілька підписів

Ви можете використовувати Adobe Acrobat Pro з Windows, Mac, Android та IOS.

Сода PDF

Завдяки купі «нестандартних» функцій, Сода PDF чудово підходить для професіоналів, які віддають перевагу елегантному та сучасному інтерфейсу. В одному рішенні ви можете об’єднувати документи в один, конвертувати інші формати в PDF і навпаки. Ось ще кілька можливостей, про які варто згадати:

 • Редагувати вміст PDF
 • Створення спеціальних форм
 • Анотування файлів
 • Вставити електронний підпис
 • Використовуйте унікальну технологію перегортання сторінок для читання PDF-файлів у 3D-вимірі
 • Перетворюйте відскановані документи та зображення в PDF-файли, які можна редагувати

Ви можете інтегрувати Soda PDF зі сторонніми програмами, такими як Google Drive, OneDrive та Dropbox. Наразі версія програмного забезпечення доступна лише для Windows.

PDFExpert

Ви можете заповнювати PDF-форми, підписувати контракти, редагувати вміст і додавати посилання PDFExpert від PDFPro. Він відомий своєю блискавичною швидкістю, чистим інтерфейсом і потужними функціями. Фактично, ви навіть можете конвертувати будь-що у PDF і розмітку під час читання.

Існує маса інших функцій, як-от можливість обертати сторінки, об’єднувати PDF-файли та видобувати PDF-файли. Він сумісний із Windows і Mac, і ви можете розпочати роботу безкоштовно.

PDFEscape

По-перше, серед онлайн-сервісів, PDFEscape дозволяє виконувати різноманітні завдання безкоштовно та прямо з вашого браузера. Ти можеш:

 • Перегляд PDF-файлів
 • Редагувати
 • Анотуйте
 • Заповнити форми
 • Створення основних форм
 • Захистіть документи паролем
 • Поділіться онлайн
  Використовуйте Google Hangouts як окрему програму для Chrome для комп’ютера

Їх онлайн-рішення дещо обмежене порівняно з програмним забезпеченням для Windows, яке можна завантажити. Ви також можете перевірити це, щоб отримати доступ до додаткових функцій.

SmallPDF

Універсальна онлайн-служба PDF, SmallPDF є повною протилежністю їх назви. Він має велику кількість функцій, які точно не можна вважати «маленькими». Я вважаю, що саме тому це платний інструмент. Щоб назвати лише деякі з функцій, ви можете:

 • Стиснути PDF
 • Конвертувати PDF
 • Вставте номери сторінок
 • Видалити певні сторінки
 • Розділити на частини
 • Цифровий підпис
 • Захистити паролем, а також зашифрувати

Ви можете отримати доступ до всіх функцій і спробувати їх безкоштовно, використовуючи 14-денну пробну версію.

PDFBuddy

Завдяки захопленим відгукам у соціальних мережах, PDFBuddy дозволяє з легкістю редагувати та підписувати документи. Він захищений 256-бітним шифруванням AES і має активний SSL, тому ваші файли досить захищені. У безкоштовному плані ви можете редагувати до 3 PDF-файлів на місяць. Ви можете просто перейти на їхній преміум-план, якщо ваші потреби є більшими.

У них є купа посібників із конкретних тем, як-от редагування та підписання PDF-файлів, і це досить акуратно. Ви можете запозичити допомогу у них, якщо почуваєтеся розгубленими на будь-якому етапі.

PDF редактор Sejda

Ви можете завантажувати файли в Сейда PDF Редактор за допомогою перетягування, стороннього хмарного сховища або навіть прямих посилань. Усі ваші файли залишаються приватними та автоматично видаляються через 2 години. Ви можете виконувати все, що дозволяє звичайний редактор PDF, зокрема підписувати, додавати медіа та заповнювати форми. Ви також можете виділити певні конфіденційні частини PDF-файлу, які не бачитимуть одержувачі.

Ви можете почати з їх безкоштовного плану назавжди, який має невеликі обмеження, наприклад максимальний розмір файлу 50 МБ і лише три завдання на годину. Очевидно, щоб зняти обмеження та отримати доступ до більшої кількості функцій, ви знаєте вправу. 🙂

DeftPDF

І останнє, але не менш важливе, DeftPDF може допомогти вам редагувати, заповнювати та підписувати PDF-файли безкоштовно. Він має хороший рейтинг 4,3/5 зірок на основі 156 голосів на їхній домашній сторінці, що, безперечно, хороша кількість. Ви можете почати із завантаження файлів, а потім отримати доступ до низки інструментів редагування, білих областей і навіть шукати певні слова/фрази за допомогою функції «знайти й замінити».

Завершивши роботу над PDF-файлом, ви можете зберегти його на комп’ютері, експортувати у бажане хмарне сховище або надіслати електронною поштою.

Висновок

Незалежно від того, використовуєте ви програмне забезпечення чи будь-яку онлайн-службу для редагування свого PDF-файлу, ви можете бути впевнені, що виконаєте роботу з легкістю. Все залежить від ваших вимог і конфіденційності вашого документа.

Програмне забезпечення підходить для приватних файлів, тоді як онлайн-рішення підходить для загальнодоступних і щоденних файлів, які не є конфіденційними.

Дізнайтеся, як легко конвертувати файли EPUB у PDF тут.