techukraine.net techukraine.net 13 найкращих програм для перенаправлення співробітників, щоб спростити ваш процес найму

13 найкращих програм для перенаправлення співробітників, щоб спростити ваш процес найму

Categories:

Ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для перенаправлення співробітників, щоб спростити процес найму?

Програмне забезпечення для перенаправлення працівників — це платформа для перенаправлення працівників і дозволяє контролювати ваші програми перенаправлення працівників (ERP). Програмне забезпечення стимулює ваших роботодавців ставати амбасадорами бренду вашої компанії, рекламуючи вакансії своїм друзям і родичам.

Але найбільші переваги платформи для рекомендацій співробітників бачать фахівці з підбору персоналу, кадровий персонал і менеджери з найму. Це дозволяє їм наймати якісних кандидатів, прискорювати⏲️ процес найму та керувати виплатами бонусів за рекомендацію співробітників.

У цій статті я поділюся деякими з найкращих програм для перенаправлення працівників, які спрощують перенаправлення працівників і прискорюють процес набору для команди найму – безпрограшний результат🤝 для обох сторін.

Отже, переходимо до статті.

Особливості продукту ReferralsHubПрозорі рекомендації співробітників, гейміфікований процес найму, підтримка мобільних додатків Recruitee. ЕРІНМобільні перш за все, реферальна система на основі ШІ, навчальні модулі.FreshteamПеренаправлення в один клік, інтелектуальне відображення кандидатів, керування резервом талантів.SkillfuelПовноцінна платформа рекрутингу, автоматичний зворотний зв’язок та інтеграція соціальних мереж.HireUpДосвід першої рекомендації співробітника, фірмові кампанії, мобільні додатки.Реферали Безпроблемна інтеграція, теплі реферали в 6 разів простіші, можливості AI від Teamable.ПрацездатнийРеферал на основі AI, прозора та доступна система, автоматичні сповіщення.Командний двигунАвтоматичні текстові перенаправлення, ефективний резерв кадрів, доступний для малого бізнесу.CVViZГейміфіковане відстеження рефералів на основі ШІ, можливості інтеграції.JobviteПовне керування життєвим циклом співробітників і автоматизовані реферальні кампанії.ІреологіяПовне керування життєвим циклом співробітників і автоматизовані реферальні кампанії.БлагоМасштабований, керований даними, зручний процес перенаправлення.CleverConnectБезперебійне перенаправлення співробітників на основі AI, розширений мобільний додаток, сумісний із GDPR.

Навіщо використовувати програмне забезпечення для рекомендацій співробітників?

Рекомендації співробітників є популярним і ефективним способом для організацій знайти нових талантів для заповнення своїх відкритих вакансій. Рекомендованому кандидату часто приділяють більше уваги та перевагу над іншими кандидатами, оскільки це рекомендація від довіреного працівника.

Програмне забезпечення для рефералів – це сучасна платформа для автоматизації та спрощення процесу рефералів. Зазвичай він включає такі функції, як:

✅ Відстеження рекомендацій: програмне забезпечення для рекомендацій співробітників дозволяє працівникам надсилати рекомендації через систематичну платформу. Це також дозволяє рекрутерам оптимізувати прогрес кожного реферала.

✅ Управління кандидатами: за допомогою програмного забезпечення рекрутери можуть легко керувати та впорядковувати профілі та резюме кандидатів, щоб сприяти швидшому спілкуванню.

✅ Інструменти комунікації: більшість платформ для рекомендацій співробітників мають вбудовані інструменти комунікації, які забезпечують плавну взаємодію між рекрутерами, співробітниками та рекомендованими кандидатами.

✅ Аналітика та звітність: ці програмні рішення допомагають вам керувати ефективністю та успіхом вашої програми рекомендацій співробітників за допомогою глибокої аналітики та своєчасного звітування.

✅ Управління заохоченнями: багато програмних рішень дозволяють компаніям налаштовувати та керувати винагородами та заохоченнями за рекомендацію для співробітників, які успішно направляють кандидатів, яких наймають.

Також прочитайте найкраще програмне забезпечення для адаптації співробітників для HR.

Переваги платформ для рекомендацій співробітників:

#1. Якісний найм за меншу ціну

Рекомендації також можуть бути цінними для фірм, оскільки знижують витрати, пов’язані з наймом нових працівників. Наприклад, компаніям потрібно витрачати менше часу на проведення співбесід і перегляд резюме, якщо вони покладаються на рекомендації.

Дослідження в галузі соціології та економіки показали, що рекомендації можуть допомогти знизити витрати на підбір персоналу. В середньому рекомендований працівник приймає на роботу 29 днів. З іншого боку, наймання через дошки з питань вакансій займає 39 днів, а на сайтах кар’єри – цілих 55 днів!

Крім того, за даними CareerBuilder, 82% співробітників погодилися, що реферали пропонують найвищу рентабельність інвестицій і, як наслідок, економлять близько 3000 доларів США на підборі персоналу за наймання.

#2.Покращене збереження

В одному зі своїх досліджень iCIMS розрахував середню тривалість працевлаштування для найнятих за рекомендацією та для тих, хто наймає не за рекомендацією. Дослідження охопило понад 50 компаній і 91 000 співробітників.

Джерело: iCIMS

Дослідження показало, що понад 50% запрошених співробітників залишалися в компанії щонайменше 38 місяців. З іншого боку, ненаправлені працівники залишалися лише на 22 місяці – це на 70% менше плинності.

#3.Позитивний бренд роботодавця

Успішна програма рекомендацій співробітників може підвищити репутацію компанії як кращого роботодавця, залучаючи найкращих талантів і посилюючи бренд роботодавця.

Крім того, заохочення поточних співробітників грошовими винагородами додає елемент веселощів і мотивації для працівників, що призводить до збільшення участі. Багато програмних рішень для рекомендацій співробітників також мають опції обміну інформацією в соціальних мережах, що дозволяє співробітникам краще залучатися та бути більш залученими до зростання та успіху компанії.

Найкраще програмне забезпечення для рекомендацій співробітників

Ваші співробітники можуть направляти кандидатів самостійно або через вбудовану систему відстеження заявок (ATS), але завжди рекомендується співпрацювати зі спеціальним інструментом для перенаправлення співробітників.

Спеціальна платформа для керування реферальною платформою ваших співробітників може збільшити кількість рефералів і дозволить вам легко керувати, відстежувати та винагороджувати.

Ось список деяких найкращих постачальників рекомендацій працівників, які можуть допомогти вам реалізувати успішну програму рекомендацій працівників.

ReferralsHub

Рекрутер це добре відома система відстеження кандидатів (ATS) і програмна платформа рекрутингу, яка пропонує різні інструменти для керування процесом рекрутингу, від розміщення вакансій до відстеження кандидатів.

  Яка різниця між процесорами Intel Core i3, i5, i7 та X?

Одним із останніх інструментів, які вони можуть запропонувати, є ReferralsHub. Це програмне забезпечення для рекомендацій співробітників відкриває можливість для ваших співробітників брати участь у процесі найму в прозорий спосіб!

Заохочуйте своїх співробітників брати участь у підборі персоналу за допомогою гейміфікації процесу найму – пропонуйте винагороди, грошові заохочення або навіть поїздку до Єллоустоуну. 😉

ReferralsHub — це популярне програмне забезпечення для керування програмою рекомендацій ваших співробітників, оскільки його використовують понад 5000 компаній у всьому світі. Серед їхніх користувачів Semrush, Transcom, Lemonway тощо. У них також є мобільні додатки для мобільних телефонів iOS і Android, за якими можна звертатися, керувати та відстежувати в дорозі!

Що люблять користувачі😍?

⭐ Сучасна система відстеження заявок (ATS)

⭐ Програми для рекомендацій співробітників для Android та iOS

⭐ Зручне налаштування

Ви можете поєднати ReferralsHub з іншими продуктами Recruitee і опублікувати кілька публікацій у різних каналах найму, щоб ваші вакансії бачили більше людей. Ви також можете створювати розумні кампанії та керувати ними, щоб легко охопити відповідних кандидатів.

ЕРІН

ЕРІН є лідером ринку в сегменті програмного забезпечення для рекомендацій співробітників. Компанія стверджує, що вони збільшили наймання співробітників у 5 разів і зменшили оборот своїх клієнтів на 50%.

Місія ERIN полягає в тому, щоб допомогти підприємствам стати максимально ефективними в управлінні людським капіталом і підтримати їх у створенні команд, необхідних для досягнення успіху. Програмне забезпечення, яке використовує ERIN, працює на основі єдиної у своєму роді системи штучного інтелекту.

Оскільки ERIN — це мобільна платформа, її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє вашим співробітникам синхронізувати свою мережу з платформою та давати рекомендації менш ніж за 30 секунд. Його підхід, орієнтований на мобільні пристрої, робить його придатним для всіх типів рефералів, у тому числі посад синіх комірців, які традиційно не помічаються більшістю реферальних технологій.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Дозволяє працівникам робити рекомендації менш ніж за 30 секунд

⭐ Повністю автоматизована та інтегрована система ATS, електронні листи та мобільні сповіщення

⭐ Інтуїтивно зрозумілий мобільний інтерфейс

ERIN також містить навчальні модулі в усіх своїх пакетах. Модулі включають навчання адміністратора, рекрутера та співробітників.

Також прочитайте Програмне забезпечення для управління працівниками для малого бізнесу.

Freshteam

Freshteam від Freshworks — це сучасна, зручна для початківців програма для рекомендацій співробітників, яка дозволяє вашим співробітникам направляти кандидатів лише одним клацанням миші!

Усе, що потрібно зробити працівнику, — це переглянути список вакансій у компанії та натиснути «Рекомендувати кандидата», щоб направити кандидата. Після завантаження резюме Freshteam бере на себе процес.

Платформа перенаправлення співробітників автоматично витягує та заповнює всю необхідну інформацію та додає рекомендованого кандидата до списку набору.

Крім того, співробітники можуть знати статус своїх рекомендацій у режимі реального часу – дату останнього оновлення, статус роботи, інтерв’юера, поточну стадію тощо. Співробітник може бачити все на своїй інформаційній панелі Freshteam одним поглядом.

Freshteam також дозволяє архівувати кандидатів, які є хорошими, але не підходять для поточних відкритих позицій. У майбутньому, якщо з’явиться відповідна вакансія, ви обов’язково захочете зв’язатися з цим співробітником. У таких випадках ви можете додати профіль кандидата до Freshteam Talent Pool.

Це може бути дорогоцінний фонд талантів, який може прискорити ваші майбутні процеси найму. Коли ви знайдете правильний варіант, ви зможете зв’язатися з кандидатом одним клацанням миші.

Однією унікальною особливістю Freshteam, яку я хотів би виділити, є те, що вона пропонує відповідні профілі для вакансії шляхом інтелектуального сканування фонду талантів. Тому іноді вам навіть не доведеться шукати потрібного кандидата; можливо, вони вже є у вашому резерві талантів!

Що люблять користувачі😍?

⭐ Абсолютна прозорість. Без прихованих платежів.

⭐ Проста реферальна система в один клік

⭐ Інтелектуальне відображення профілів кандидатів у резерві талантів

Якщо ви шукаєте безкоштовне програмне забезпечення для рекомендацій співробітників, тоді Freshteam пропонує 21-денну безкоштовну пробну версію для всіх своїх планів. Після пробного періоду ви можете продовжити план або перейти на новий, який відповідає вашим потребам.

Skillfuel

SkillfuelПрограмне забезпечення для відстеження рекомендацій співробітників має на меті усунути головний біль ручного відстеження рекомендацій шляхом автоматизації розподілу та відстеження запрошених кандидатів.

Удосконалений алгоритм програмного забезпечення сприяє соціальному залученню ваших співробітників за допомогою оптимізованих сповіщень/повідомлень.

Функція керування заохоченнями Skillfuel дозволяє з легкістю керувати своїми талантами та заохоченнями за рекомендаціями. Він також може автоматизувати випробувальні терміни та сповіщення до нарахування заробітної плати для виплат, забезпечуючи краще відстеження та звітність.

Увімкніть безперебійний досвід підбору персоналу, підключившись до HR рекрутингу та ATS Skillfuel. Це також дає вашій групі найму можливість консолідувати всі профілі кандидатів і рекомендації співробітників в одній базі даних.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Безкоштовна пробна версія

⭐ Рекомендації талантів за допомогою машинного навчання

⭐ Вся інформація в єдиній базі

Програмне забезпечення Skillfuel активно відстежує та визначає найкращих кандидатів у існуючій колективній мережі вашої організації. Завдяки технології машинного навчання рекомендації з часом стають кращими. Крім того, отримайте доступ до гнучких резервів талантів із можливістю мобільних рекомендацій.

  Як вимкнути сповіщення Microsoft Teams

HireUp

HireUp це популярне програмне забезпечення для керування залученням ваших працівників і програмами рекомендацій. Це дає змогу створювати рекомендації для співробітників і використовується такими великими компаніями, як Kelly, Personify, KPMG тощо.

Завдяки платформі HireUp ваші співробітники можуть легко ділитися вакансіями у своїх соціальних профілях. Це спрощення робить ваші вакансії більш оприлюдненими та сприяє позитивному бренду співробітників.

Оновлення HireUp у режимі реального часу та налаштовані сповіщення дозволяють команді з підбору персоналу, кандидату та рефереру бути в курсі подій. Ви навіть можете створювати кампанії та повідомляти мережу своїх поточних співробітників про відкриті можливості рефералів.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Калькулятор здоров’я рефералів, щоб перевірити ефективність вашої поточної культури рефералів

⭐ Мобільні програми для iOS та Android

⭐ Фірмові реферальні кампанії

Гейміфікуйте весь процес рефералів, пропонуйте винагороди та заохочення, інтегруйте з іншими інструментами для безперебійного процесу набору персоналу, створюйте фірмові кампанії та сприяйте обміну інформацією в соціальних мережах за допомогою зручного мобільного додатка – робіть усе це з HireUp.

Реферали

Ви бажаєте зробити відстеження та керування вашою програмою рекомендацій співробітників природним продовженням процесу найму?

Реферали by Teamable дозволяє це зробити. Використовуйте свою поточну організаційну мережу, щоб з легкістю масштабувати, керувати та відстежувати свою програму рекомендацій на роботу. Заохочуйте своїх співробітників брати участь у підборі персоналу та використовуйте їхні зв’язки, щоб створити команду своєї мрії.

Насправді Teamable стверджує, що в 6 разів легше переконати теплих рефералів приєднатися до вашої компанії. Система рефералів Teamable плавно інтегрується з вашим робочим процесом пошуку джерел. Це економить час і гарантує, що ви отримаєте найкраще з усіх доступних можливостей рефералу.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Можливості масштабування шляхом інтеграції з іншими продуктами Teamable

⭐ Прості реферали в один клік

⭐ Автоматизоване відстеження та керування реферальною програмою співробітників

Ви також можете поєднувати рекомендації з іншими продуктами Teamable. Наприклад, Teamable пропонує розширення для Chrome, яке дозволяє отримувати інформацію з будь-якої точки Інтернету лише одним клацанням миші. Ви також можете використовувати їхні можливості ШІ, щоб пришвидшити процес найму.

Працездатний

Якщо ви хочете побачити, як штучний інтелект може допомогти вам використовувати потужність мережі ваших співробітників, то вам варто спробувати Працездатний. Це одна з найпопулярніших платформ для віддаленої роботи.

Фрілансери та ті, хто віддалено шукає роботу, використовують цю платформу роками, але вона також має функції найму, які дозволяють менеджерам з персоналу та командам з підбору персоналу легше, ніж будь-коли, наймати кандидатів.

Репозиторій Workable містить розширені інструменти, які спрощують процес направлення та роблять процес найму швидким і безперебійним. Співробітникам потрібно лише завантажити резюме, вказати ім’я та поділитися посиланням на свій онлайн-профіль – це так просто.

Workable — одне з найкращих програм для перенаправлення співробітників, якщо вам потрібен інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс. Це також допоможе вам підвищити участь співробітників за допомогою розширеного відстеження рекомендацій, винагород за ефективність і обміну інформацією в соціальних мережах. Така гейміфікована реферальна програма робить процес найму привабливішим.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Прозора та доступна реферальна система

⭐ Помічник з написання на основі AI

⭐ Автоматичні сповіщення про роботу та відстеження рекомендацій

Помічник із написання програмного забезпечення на основі штучного інтелекту дає змогу створювати чудові описи посад за лічені секунди та миттєво розпочати процес найму.

Командний двигун

Командний двигун спрощує процес направлення ваших співробітників, надсилаючи автоматичні текстові повідомлення до мережі ваших поточних співробітників і дозволяючи їм надсилати рекомендації, просто ввівши ім’я та номер кандидата.

Увімкніть автоматичне відстеження рекомендованих вами кандидатів за допомогою реферального інструменту Team Engine. Організуйте все в одному місці, усуньте відстеження в електронних таблицях або затримку дат виплат.

Алгоритм Team Engine дозволяє надсилати автоматичні текстові повідомлення запрошеним кандидатам протягом години після того, як вони були направлені. Завдяки ATS від Team Engine зменште вартість найму, сприяйте швидшому найму та тримайте своїх рефералів і співробітників у курсі.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Простий інтерфейс

⭐ Ефективний фонд талантів

⭐ Доступні плани для малого бізнесу

Якщо ви шукаєте базове програмне забезпечення для рекомендацій співробітників, Team Engine якраз підходить для малого бізнесу.

CVViZ

CVViZ це програмне забезпечення для рекомендацій співробітників, яке зосереджується на відстеженні рекомендацій на основі штучного інтелекту та гейміфікованому залученні співробітників. Програмне забезпечення використовує ігрову механіку, як-от система нагородних балів, командні змагання та таблиці лідерів.

Цей тип гейміфікації робить ваші програми рекомендацій співробітників інтерактивними, веселими та ефективнішими. За допомогою CVViZ дозвольте своїм співробітникам направляти своїх друзів і дозволяти їм відстежувати всіх своїх рекомендацій співробітників, бонуси за рекомендації, поточний етап найму тощо.

Скринінг резюме CVViZ на основі штучного інтелекту сканує доступні резюме та визначає найкращі. Здатності програмного забезпечення зі штучним інтелектом також дозволяють вам автоматично виявляти найкращих кандидатів за попередніми рекомендаціями співробітників.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Перевірка резюме за допомогою AI

⭐ Можливості інтеграції

⭐ Гейміфіковане залучення співробітників

CVViZ також сприяє плавній інтеграції з іншими системами відстеження заявників (ATS) для безпроблемного найму. Якщо ви хочете надавати грошові бонуси за успішних рефералів, інтегруйте CVViZ зі своєю системою оплати праці.

  Синхронізуйте нотатки для веб-сайтів на різних комп’ютерах

Jobvite

Jobvite це повноцінна рекрутингова платформа, яка може допомогти в усьому по всій послідовності вербування. Ви можете знайти та керувати кандидатами за допомогою вбудованої CRM; ви можете створювати та керувати робочими процесами, щоб спілкуватися з менеджерами з найму та навіть отримувати глибоку аналітику за допомогою спеціальних інформаційних панелей і звітів.

Jobvite дозволяє співробітникам посилатися через свої профілі в соціальних мережах. Наприклад, спеціальна програма Facebook, яка дозволяє співробітникам надсилати своїм зв’язкам приватні запрошення подати заявку на відкриті вакансії.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Автоматизовані схеми зворотного зв’язку та винагороди

⭐ Широкі можливості відстеження

⭐ Інтеграція соціальних мереж

Jobvite — чудовий інструмент, якщо ви шукаєте пакет для управління талантами, який також сприяє чудовій системі перенаправлення співробітників. За допомогою Jobvite ви можете шукати, наймати, залучати тощо – Jobvite може все.

Іреологія

Іреологія є універсальним центром для найму, найму та управління персоналом. Він дає змогу децентралізованим компаніям створювати найкращі команди, надаючи керівникам відділу кадрів і бізнесу підтримку й інструменти, необхідні для керування всім життєвим циклом співробітників на одній цілісній платформі.

Hireology використовується більш ніж 7500 підприємствами в різних галузях, включаючи роздрібну торгівлю автомобілями, охорону здоров’я, професійні та побутові послуги, а також гостинність, щоб допомогти їм поставити людей у ​​центр своїх організацій.

За допомогою Hireology ви можете створювати та запускати автоматизовані реферальні кампанії за допомогою спеціальних QR-кодів і TextApply – власної функції Hireology. Ви також можете запустити автоматизовану внутрішню електронну пошту та текстові кампанії, щоб отримати рефералів із кількох каналів

Що люблять користувачі😍?

⭐ Інтеграція HRIS і ATS для направлення

⭐ Глибока аналітика та аналітика в додатку

⭐ Пасивні канали талантів

Hireology також пропонує внутрішню мобільність, відкриваючи внутрішні вакансії поточним співробітникам. За допомогою даних і аналітики в додатку відстежуйте ефективність своєї програми та відповідно коригуйте свою реферальну програму.

Благо

Благо кажуть, що це програма рекомендацій працівників №1. Кажуть, що програмне забезпечення забезпечує стабільні результати, а його масштабованість робить його придатним для будь-якої галузі чи бізнесу. Boon використовують такі гіганти, як Intel, SpaceX, Turing тощо.

Унікальна, але цікава функція, яка мені подобається в Boon, полягає в тому, що платформа збирає дані за різними критеріями та надає працівникам «оцінку Boon». Ця оцінка базується на кількості рекомендацій, які робить працівник, і на тому, наскільки добре ці рекомендації працюють у процесі найму.

Boon можна легко інтегрувати з вашими існуючими системами найму, наприклад, ATS, або ви можете використовувати його як окреме програмне забезпечення для рекомендацій. Його інтуїтивно зрозумілий дизайн дозволяє автоматизувати оновлення статусу для кожного етапу набору.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Безпроблемний процес перенаправлення на мобільних пристроях і в Інтернеті

⭐ Унікальний і зручний віджет для рекомендацій

⭐ Швидке налаштування

Boon обіцяє, що ви можете налаштувати успішну програму рекомендацій співробітників менш ніж за 30 секунд – без авторизації та реєстрації. Вакансії автоматично витягуються та оновлюються зі сторінки вашої поточної кар’єри. Простий віджет рекомендацій від Boon дозволяє вашим співробітникам надсилати рекомендації з будь-якого місця.

CleverConnect

В Європі, CleverConnect є лідером на ринку рішень SaaS для залучення талантів. Його платформа Candidate Experience поєднує штучний інтелект і людський інтелект, щоб створити бездоганний міст між компаніями та їхніми кандидатами.

«Двигун залучення талантів» від CleverConnect пропонує розширений мобільний додаток, гейміфікований досвід, спеціальні кампанії електронною поштою та багато іншого. Усі ці функції дають вам свободу створити привабливу, зрозумілу та прозору програму рекомендацій співробітників.

Що люблять користувачі😍?

⭐ Програма рекомендацій співробітників, яка відповідає GDPR

⭐ Налаштування програм і винагород залежно від вакансії, місця розташування, стажу тощо.

⭐ Автоматичні сповіщення, електронні листи, інформаційні бюлетені та навіть історії успіху

CleverConnect щодня використовують понад 2500 компаній і понад 9 мільйонів кандидатів для розміщення дошок вакансій, рекомендацій співробітників, відеоінтерв’ю, картографування талантів тощо. У червні 2022 року CleverConnect об’єдналася з Talentry (Німеччина), щоб зміцнити свої позиції в Європі. Наразі програмне забезпечення присутнє у Франції, Німеччині, Італії та Іспанії.

Заключні думки

Більшість компаній збільшили свої кошти на пошук і найм персоналу, але не можуть виміряти рентабельність своїх інвестицій. Правильне програмне забезпечення для рекомендацій співробітників може допомогти вам визначити цілі та легко виміряти рентабельність інвестицій.

Доведено, що рекомендації співробітників є найефективнішим джерелом найму. Компанія повинна поширювати обізнаність серед своїх співробітників, винагороджуючи їх за перетворені реферали, а також гейміфікуючи процес найму для підвищення залученості.

Зручна платформа для перенаправлення вакансій дозволяє вашим співробітникам легко ділитися можливостями зі своєю мережею. Насправді компанії, які надають посилання, щоб працівники могли ділитися роботами в соціальних мережах і через текст, залучили в 3 рази більше співробітників.

Рішення для перенаправлення співробітників допомагають компаніям оптимізувати свої програми перенаправлення працівників і забезпечують кращий досвід для рекрутерів, кандидатів і співробітників.

Що читати далі? Прочитайте про програмне забезпечення для перевірки даних співробітників.