techukraine.net techukraine.net 13 найкращих платформ спостережуваності для даних та інфраструктури у 2023 році

13 найкращих платформ спостережуваності для даних та інфраструктури у 2023 році

Categories:

Спостережливість – це аналіз даних, створених вашими програмами та вашою інфраструктурою, щоб знайти несправності, передбачити збої та переконатися, що це не вплине на ваших кінцевих клієнтів.

Платформи спостереження — це інструменти, які дозволяють ефективно контролювати ваші системи за допомогою можливостей спостереження. Вони споживають, перетворюють і відстежують усі системні дані, створені вашими програмами, і допомагають вам переконатися, що все працює в належному стані.

На успіх вашого сучасного бізнесу значною мірою впливають рішення на основі даних. Від зниження операційних витрат до забезпечення задоволеності клієнтів, ви повинні залишатися на вершині своєї гри даних, щоб залишатися попереду своїх конкурентів.

Наявність належної платформи спостереження дає змогу зрозуміти вузькі місця продуктивності, покращити процеси та швидше вирішувати проблеми. Крім того, аналіз даних, створених вашою інфраструктурою та додатками, допомагає вам управляти фінансами, покращити безпеку та зменшити ризики.

Що таке стовпи спостережливості?

Метрики

Показники – це числові значення, які генерує ваша система. Це включає такі речі, як використання ЦП і час відповіді API. Показники — чудовий індикатор, який дозволяє швидко визначити, чи все працює добре. Вони чудово підходять для пошуку історичних даних і відстеження тенденцій.

Журнали

Коли вам потрібні детальні деталі вашої програми та її логіки, у гру вступають журнали. Подумайте про журнали як про записи подій, щоб виявити непередбачувану поведінку. Отже, ви отримаєте вичерпні відомості про систему, наприклад, що сталася помилка та коли вона сталася.

Сліди

Метрики та журнали можуть бути корисними для виявлення поведінки окремих систем, але трасування можуть допомогти зрозуміти весь життєвий цикл запиту в розподіленій системі. Тобто ви бачите весь шлях або траєкторію системи чи дії в розподіленій системі. Це дає вам контекст і має вирішальне значення для вимірювання загальної системи або запуску оптимізації для високопріоритетних областей і швидшого вирішення проблем.

Тепер ми розуміємо вхід і вихід платформи спостереження. Настав час дослідити найкращі платформи спостереження.

Datadog

Datadog надає вам уніфіковану платформу спостереження, розроблену для епохи хмар. Збирайте та співставляйте дані з більш ніж 600 технологій, підтримуваних постачальниками. Завдяки штучному інтелекту ви отримуєте передове автоматизоване виявлення аномалій.

Завдяки наскрізній видимості в усій вашій системі ви можете відстежувати інциденти, візуалізувати стан сервера в різних компонентах і оптимізувати весь стек. Крім того, машинне навчання допомагає виявляти проблеми з продуктивністю.

Ось головні переваги використання Datadog як обраної платформи спостереження:

 • Отримувати системні дані з кількох джерел
 • Створіть інформаційні панелі та налаштуйте їх відповідно до ваших потреб візуалізації
 • Отримайте підтримку ШІ та машинного навчання
 • Визначте правильну відповідь, досліджуючи код
 • Сприяйте співпраці між командами в єдиному уніфікованому представленні

Ви можете спробувати 14-денну безкоштовну пробну версію без кредитної картки.

Пружна спостережливість

Побудований на основі перевіреного в галузі стека ELK (Elastic-Logstash-Kibana), Пружна спостережливість пропонує відкрите та розширюване рішення. Використовуючи цю платформу спостереження, ви можете справлятися зі своїми робочими навантаженнями в кількох хмарних середовищах, таких як Amazon Web Solutions, Microsoft Azure та Google Cloud.

Завдяки своєму підходу, орієнтованому на хмару, Elastic Observability дозволяє розірвати ваші дані в журналах програм, інформації про інфраструктуру та показниках користувача. Завдяки цьому ви отримуєте такі інструменти моніторингу як частину своєї платформи спостереження:

 • Централізований моніторинг журналу програм, який швидко здійснює пошук у петабайтах даних
 • Покращення якості коду за допомогою моніторингу продуктивності додатків (APM)
 • Спрощений моніторинг інфраструктури, який забезпечує роботу ваших систем у масштабі
 • Відстежуйте фактичні взаємодії користувачів за допомогою реального моніторингу користувачів
 • Проактивно відстежуйте важливі подорожі за допомогою синтетичного моніторингу

Ви можете почати свій безкоштовно спроба перевірити пропозиції. Якщо ви хочете інтегруватися через Elastic Cloud, ви можете отримати її всього за 95 доларів США на місяць.

Смуга даних

Якщо ви шукаєте комплексне проактивне рішення, тоді Смуга даних може бути ідеальним вибором. Це платформа безперервного спостереження за даними, яка може виловлювати погані дані до того, як вони вплинуть на вашу систему. Ви можете швидко виявляти та вирішувати інциденти з даними на всьому шляху передачі даних – від конвеєра даних до сховища даних.

 • Швидке сортування через центральну систему оповіщення
 • Дотримуйтеся своїх угод про рівень обслуговування за допомогою спеціальних сповіщень
 • Виконайте аналіз першопричини в одному вікні
 • Уникайте здогадок завдяки автоматизованому розподілу даних
 • Відстежуйте стан конвеєра даних
 • Перегляньте історичні тенденції, щоб проаналізувати складність і продуктивність
 • Зловлювати зміни схеми та нульові значення
  Як видалити Popsocket, нічого не зламавши

Завдяки управлінню інцидентами даних ви отримуєте достовірну інформацію про свої дані. Ви можете створювати спеціальні сповіщення та запускати їх для зацікавлених сторін у режимі реального часу. Ви можете не лише виділити дані, які зазнали впливу, але й візуалізувати інші залежні компоненти, яких це стосується.

Databand пропонує 3 різні моделі ціноутворення – Growth, Pro та Enterprise. Усі вони мають необмежений контрольований обсяг, виділений канал підтримки та сповіщення електронною поштою, Slack, Pagerduty та Opsgenie.

Integrate.io

Integrate.io забезпечує повністю автоматизовану, гнучку платформу для спостереження за даними в реальному часі. Завдяки цьому ви можете зосередитися на своєму бізнесі, а не турбуватися про свої дані. Все, що вам потрібно надати, це мінімальний доступ, необхідний для розуміння та спостереження за вашими системами даних.

Якщо у вас є сховище даних, вам потрібно лише надати доступ лише для читання. В іншому випадку для баз даних вам потрібно буде надати мінімальний доступ, необхідний системам CDC (Change Data Capture).

Отже, давайте розглянемо тип сповіщень про дані, які можна налаштувати за допомогою платформи спостереження за даними:

 • Кількість нульових значень і загальна кількість записів у ваших стовпцях
 • Різні, найвищі та найнижчі значення в кожному стовпці
 • Медіана та дисперсія будь-якого стовпця
 • Асиметрія стовпця, щоб обчислити, наскільки рівномірно розподілені значення
 • Середнє геометричне
 • Різниця між поточним часом і максимальним значенням свіжості

Ця платформа для спостереження за даними пропонує 3 моделі ціноутворення: Starter за 15 000 доларів США на рік, Professional за 25 000 доларів США на рік і Enterprise із спеціальним ціноутворенням. Ти можеш Спробуй безкоштовно, перш ніж зробити свій вибір.

Нова реліквія

З понад 30 можливостями, вбудованими в один, Нова реліквія надає вам універсальну платформу для спостереження – незалежно від того, чи це ваш інтерфейс, бек-енд чи інфраструктура. Він пропонує понад 600 інтеграцій для миттєвого спостереження, щоб ви могли контролювати все у своєму стеку.

Що відрізняє цю платформу спостережливості від інших, так це наявність власного помічника спостережливості, який використовує потужність генеративного штучного інтелекту або GenAI. Відомий як New Relic Grok, це перший у своєму роді помічник, який дає вам уявлення про всі зібрані дані.

Коротко кажучи, ось що ви отримуєте з платформою спостереження New Relic:

 • Простий в установці інструкційний інсталятор
 • Єдина платформа для моніторингу повного стека
 • Уніфікований кросплатформний досвід, щоб позбутися роз’єднаних даних
 • Потужність штучного інтелекту допоможе вам зрозуміти ваші дані
 • Платіть лише за те, що використовуєте
 • Відповідність вимогам безпеки для всіх ваших даних

Ви отримуєте три варіанти ціноутворення: Standard, Pro та Enterprise. Ви можете ознайомитися зі стандартною версією та всіма її пропозиціями безкоштовно. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися щоб почати, кредитна картка не потрібна.

Гранична дельта

Ви шукаєте сучасну платформу спостереження, яка дозволяє підтримувати видимість 100% ваших даних? Потім, Гранична дельта платформа може прийти вам на допомогу. Завдяки цьому ви можете контролювати свої системи в масштабі без необхідності індексувати всі необроблені дані або зберігати їх на платформі спостереження.

По-перше, ви отримуєте простий інтерфейс «наведіть і клацніть», який дозволяє створювати конвеєри спостережуваності, тестувати їх і повторювати. Ви отримуєте прозорість, контроль і простоту. Крім того, ви також можете контролювати стан конвеєра, щоб переконатися, що кожен компонент працює належним чином.

Далі давайте швидко розглянемо різні функції, які може запропонувати платформа спостереження Edge Delta:

 • Збагачуйте та трансформуйте свої дані за допомогою 15+ готових процесорів даних
 • Згрупуйте подібні дані в шаблони та уникайте індексування
 • Відстежуйте KPI для вашої команди, витягуючи показники
 • Будьте в курсі виробничих проблем, виявляючи аномалії
 • Використовуйте інтерфейс «наведіть і клацніть», щоб створити свій конвеєр
 • Керуйте всім своїм автопарком із централізованого вікна

Отримайте необмежену кількість користувачів і приймайте за 0,12 $/ГБ. Ви також можете спробувати його безкоштовно до 10 ГБ/день.

Велике око

Які набори Велике око Крім того, це орієнтовані на розробника інструменти та підхід, орієнтований на API. Ви отримуєте можливості глибокого налаштування, які дозволяють інтегрувати можливість спостереження за будь-яким стеком.

  8 найкращих інструментів моніторингу сховища, щоб стежити 👀 за продуктивністю

За допомогою Bigeye-CLI ви можете легко інтегрувати Bigeye у свій процес CI/CD і налаштувати показники. Окрім цього, Bigeye також надає кінцеві точки REST API, які можна використовувати для розширення можливостей вашої платформи спостереження.

Завдяки платформі спостереження Bigeye ви отримуєте такі переваги:

 • Миттєвий моніторинг метаданих
 • Профілювання на рівні стовпців
 • Понад 70 стандартних показників якості даних
 • Найкраще у своєму класі виявлення аномалій
 • Автоматичні оповіщення, які є адаптивними
 • Керування сповіщеннями на основі чату
 • Першопричина та шляхи першопричини
 • Динамічно згенеровані запити налагодження

Крім того, Bigeye має сильну безпеку завдяки сертифікації SOC2 типу II, анонімізації та суворим SLA. Ти можеш запросити демонстрацію на 30-хвилинний брифінг, де ви зможете побачити його в дії.

Acceldata

Acceldata це корпоративне рішення для спостереження за даними, яке піклується про весь ваш стек. Завдяки автоматизації на основі ML Acceldata допоможе вам отримати максимальну віддачу від ваших даних, одночасно зменшуючи витрати на передачу даних. Ви можете використовувати дані про витрати, щоб завчасно керувати своїми витратами, максимізуючи цінність бізнесу.

Незалежно від того, чи зберігаються ваші дані в Hadoop, Snowflake, Databricks чи інших системах даних, Acceldata може легко інтегруватися та допомогти вам максимізувати свої інвестиції. Давайте подивимося, що ви отримуєте з Acceldata:

 • Наскрізна видимість для забезпечення доставки даних
 • Ідентифікація та моніторинг багаторівневих даних
 • Налагодження даних у корені
 • Ізоляція проблеми Shift-ліворуч для раннього виявлення
 • Автоматизоване узгодження даних для забезпечення їх синхронізації
 • Конфігурації на основі ML для запобігання відключень
 • Постійний моніторинг і аналіз продуктивності
 • Виявлення шаблонів для збільшення чи зменшення масштабу системи даних
 • Усуньте зайві витрати за допомогою виявлення аномалій

Ви можете запросити a персоналізована демонстрація охоплюючи переваги Acceldata та ключові функції для ваших випадків використання.

Dynatrace

Створений для сучасних хмарних обчислень із ШІ в основі Dynatrace Платформа допомагає контролювати ваші багатохмарні системи з єдиною можливістю спостереження та безпеки.

Завдяки гіпермодальному штучному інтелекту, ця платформа спостережуваності ефективно розбиває ваші дані. Крім того, ви отримуєте проактивне запобігання проблемам, перш ніж вони вплинуть на ваші системи.

Dynatrace може допомогти вам збільшити кількість конверсій до 32%, забезпечуючи покращену взаємодію з клієнтами та скорочуючи кількість запитів у службу підтримки на 99%. Крім того, за допомогою можливості спостереження за даними ваші процеси розробки програмного забезпечення можуть бути в 4 рази швидшими. Ви також можете скоротити час, витрачений на вразливі місця безпеки, на 95%.

Ось що ви отримуєте з Dynatrace:

 • Миттєвий аналіз інфраструктури
 • Комплексний підхід із уніфікованим виглядом
 • Автоматизоване управління інцидентами
 • Автоматичний моніторинг хмарних систем
 • Візуалізація залежностей програми
 • Глибокий аналіз із трасуванням на рівні коду
 • Відповіді на основі ШІ за допомогою Грааля
 • Аналітика безпеки із захистом програм під час виконання

Ви можете спробувати Dynatrace протягом 15 днів безкоштовне випробування. Опублікувавши це, ви отримаєте погодинну оплату з моніторингом інфраструктури за 0,04 дол. США за годину для хосту будь-якого розміру. Моніторинг повного стека коштує 0,08 дол./год. для хостів 8 ГіБ.

Сплунк

Сплунк це єдина платформа спостереження, яка підтримує повний стек, працює на основі аналітики та має вбудовану підтримку OpenTelemetry. Завдяки потужності Splunk ви отримуєте керований аналіз першопричин і можете швидше вирішувати 80-90% проблем. Зменште серйозні ІТ-інциденти більш ніж на 50% і отримайте повне розуміння своєї інфраструктури та програм.

Ви отримуєте AIOps як частину рішення, що полегшує миттєве виявлення змін. Крім того, існує функція усунення несправностей за допомогою ШІ, яка дає вказівки щодо того, де шукати проблеми.

Splunk має два основні продукти спостереження – Splunk Application Performance Monitoring і Splunk Infrastructure Monitoring. Давайте подивимось, що ви отримаєте:

 • Миттєве виявлення проблеми після будь-якої зміни
 • Ізоляція джерела проблем і впевнене усунення несправностей
 • Повне розуміння того, як взаємодіють ваші служби, API та залежності
 • Аналіз на рівні коду та відстеження даних за допомогою AlwaysOn
 • Розумне динамічне сповіщення на основі історичних аномалій
 • Централізований контроль підприємства за інфраструктурою
 • Миттєва візуалізація з інтеграцією понад 250 хмарних служб
 • Log Observer Connect, щоб об’єднати показники в реальному часі з журналами
  Коди Roblox Speed ​​Champions: активуйте зараз

Є також a безкоштовне випробування можливість спробувати хмарну платформу Splunk до 5 ГБ/день протягом 14 днів. Або ви можете спробувати Splunk Enterprise і індексувати до 500 МБ/день протягом 60 днів.

Декуб

Завдяки комплексному пакетному рішенню для спостереження за даними, а також керування даними, Декуб надає вам багатофункціональне рішення, яке об’єднує ваш стек даних. Він легко підключається до таких популярних сховищ даних, як Snowflake, Redshift, Google Big Query, Databricks і Azure Synapse.

Ви отримуєте готовий моніторинг даних і готові тести, такі як виявлення зміни схеми, перевірки нульових даних, моніторинг обсягу та підрахунок окремих записів. Модель інциденту на основі ML допомагає швидко виявити першопричину.

Ось що ви отримуєте з можливістю спостереження за даними Decube:

 • Надійні дані з меншим часом потребують усунення проблем
 • Повна видимість даних
 • Моделі AI/ML для аналізу реального впливу на бізнес
 • Каталог даних і профайлер таблиць
 • Підтримка таких інструментів перетворення даних, як Fivetran і Airflow
 • Безпечний доступ через тунелювання VPC і SSH

Ознайомтеся з безкоштовною версією спільноти, яка дозволяє контролювати 25 таблиць і підключати до 2 конекторів. Після цього у вас є початковий план, який ви можете спробувати за допомогою 30-денної безкоштовної пробної версії. Якщо ви шукаєте корпоративні ціни, їхній план Enterprise може надати вам індивідуальну ціну.

StackState

Якщо більшість вашого робочого навантаження припадає на Kubernetes, тоді StackState може бути вашим найкращим рішенням. Ви отримуєте попередньо налаштовані найкращі методи усунення несправностей Kubernetes, які можна легко застосувати, щоб негайно виявити проблеми. Крім того, ви можете візуалізувати всі свої залежності Kubernetes, щоб відстежувати будь-які зміни.

Давайте подивимося, що може запропонувати StackState:

 • Поглинання всіх даних через агенти K8s на основі eBPF
 • OpenMetrics, OpenTelemetry та прямий збір із хмарних ресурсів
 • Відстеження змін і інтелект топології для розуміння складних залежностей
 • Масштабований магазин для всіх показників, подій, журналів і трасувань
 • Автоматичне виявлення та візуалізація за допомогою карт відкриття
 • Покрокова інструкція для вирішення будь-якої проблеми
 • Прості у використанні динамічні інформаційні панелі без конфігурації
 • Оповіщення та глибока інтеграція з популярними каналами зв’язку

StackState пропонує три моделі ціноутворення: Troubleshooting Edition за 15 доларів США за вузол на місяць, Observability Edition за 25 доларів США за вузол на місяць і Enterprise Edition із спеціальним ціноутворенням. Ви можете записатися на 14 днів безкоштовне випробування.

Стільниковий

Стільниковий Платформа спостереження спеціально створена для пошуку відповідей у ​​мільярдах рядків ваших даних і отримання відповідей менш ніж за 3 секунди. Відходьте від традиційного способу перегляду кількох трасувань і постійного перемикання контексту та швидко збирайте все в одному місці.

Ось що ви отримуєте з Honeycomb:

 • Швидка локалізація несправності, незалежно від складності програми
 • Швидкий відгук про надійність обслуговування за допомогою SLO
 • Автоматично виділяйте аномалії за допомогою BubbleUp
 • Інтегроване розподілене трасування для наскрізного глибокого занурення
 • Єдиний набір даних для аналізу показників і журналів
 • Повна підтримка OpenTelemetry
 • Інтелектуальна вибірка даних за допомогою Refinery

Ви можете почати безкоштовно з 20 млн подій на місяць і 2 тригерами. Якщо ви шукаєте більше функцій, то версія Pro починається від 130 доларів на місяць. Крім того, існує версія Enterprise із спеціальними цінами для масштабних додатків у масштабах усієї компанії.

Як вибрати правильну платформу

Виявлення поганих даних, перш ніж вони вплинуть на вашу систему, має вирішальне значення. Отже, вам потрібна універсальна платформа для спостереження за даними, яка відповідає конкретним потребам вашого бізнесу. Оцінюючи, який з них найкраще підходить для вас, зосередьтеся на платформі, яку легко розгорнути, яка має потенціал для масштабованості без величезного перевантаження та підтримує легку інтеграцію з інструментами та програмами, які вже використовуються.

Крім того, має бути доступна видимість у режимі реального часу відстежуваних додатків і практична інформація, яка підтримує важливі бізнес-рішення. Доступ до хмари, централізована інформаційна панель і покрокові інструкції з вирішення також можуть стати важливими параметрами для прийняття рішення про те, яка платформа спостережуваності підходить саме вам.

Якщо ви хочете бути в курсі останніх практик DevOps, можливо, вам буде цікаво ознайомитися з ChatOps у культурі DevOps.