13 найкращих платформ для відеоінтерв’ю у 2022 році для швидшого найму

| | 0 Comments| 12:08 PM
Categories:

Коли COVID вразив усіх, компанії почали віддалену роботу та дистанційні співбесіди. Ось деякі з найкращих платформ для відеоінтерв’ю, які дають змогу дистанційно наймати та пропонують логічний найм.

За останні кілька років відеоінтерв’ю стало одним із найпопулярніших способів підбору персоналу. Це зручний, швидший або простіший процес проведення співбесід де завгодно. Особливо через соціальне дистанціювання процес дистанційного найму став надзвичайно популярним, дозволяючи менеджерам з найму спілкуватися з шукачами роботи.

Платформи рекрутингу та кадрове програмне забезпечення стають програмним забезпеченням як послуга (SAAS) і рішеннями для онлайн-відеоінтерв’ю для менеджерів з найму та рекрутерів. Рішення для проведення відеоспівбесід гарантують, що немісцеві кваліфіковані кандидати можуть мати рівні можливості на роботі та витрачати менше часу на процес найму.

Згідно з повідомленням від Gartner у квітні 2020 року 86% організацій почали вибирати віртуальні технології для процесу найму, що становило приблизно 60% до COVID-19.

Однак використання інструменту відеоінтерв’ю є більш доступним, ніж вибір того, що відповідає вимогам компанії. Ми прагнемо запропонувати гарне розуміння найпопулярніших інструментів відеоінтерв’ю, якими можуть скористатися організації, уникнути пасток і перевірити кандидатів.

У цьому блозі буде розглянуто декілька платформ відеоінтерв’ю з деякими функціями, які заслуговують на увагу.

Spark Hire

Його використовують понад 6000 організацій, Spark Hire стала однією з популярних платформ для відеоінтерв’ю. Інструмент може допомогти прийняти кращі рішення щодо найму та гарантувати, що кандидати зможуть швидко отримати результат. Програмне забезпечення для відеоінтерв’ю Spark Hire може ефективно перевіряти кандидатів, включаючи попередньо записані сесії для кандидатів.

Він включає такі функції, як:

 • Перегляд повних відеоінтерв’ю
 • Отримання інформації про кандидатів
 • Співбесіда з кандидатами за менший час
 • Розширте свій резерв талантів і запишіть співбесіду на централізованій інформаційній панелі
 • Збирайте оцінки на основі роботи співрозмовника
 • Інвестування зусиль і часу в залучених кандидатів
 • Пройдіть структуровані відеоінтерв’ю

Інструмент інтерв’ю з відеооцінкою має на меті глибше пізнати кандидатів, не зустрічаючись із ними віч-на-віч. Це ефективний інструмент, який може допомогти компаніям визначити талант серед кандидатів, забезпечуючи безперебійний процес найму. Мета полягає в тому, щоб досягти цілей рекрутингу в різних галузях і визначити найкращих кандидатів.

Hireflix

Hireflix кардинально змінив, оптимізував і згладив процес перевірки для рекрутерів, компаній та установ. Це гарантує, що менеджери з найму або рекрутери економлять сотні годин і наймають швидше. Hireflix програмне забезпечення для одностороннього відеоінтерв’ю, яке усуває вимогу планування, інтегроване з ATS та спільні записані інтерв’ю.

Інструмент для проведення відеоінтерв’ю розроблено для опитування кількох кандидатів одночасно за допомогою записаних запитань. Це полегшило уникнення телефонних дзвінків або співбесід із потенційними кандидатами. Кандидати можуть записувати відповіді на заздалегідь записані запитання, які команда найму може проаналізувати.

Роботодавці також можуть налаштувати автоматичні сповіщення про повідомлення WhatsApp, SMS та електронну пошту для кандидатів. Hireflix легко інтегрувати з існуючим процесом (ATS) без істотних змін.

Вітряний

Порівнюйте, перевіряйте, проводите співбесіди, кваліфікуйте та наймайте кандидатів ефективно та швидше з Breezy. Інструмент дозволяє співробітнику знаходити відповідних претендентів і переглядати їхні профілі за менший час. Вітряний дасть змогу працівникам активізувати конвеєр, не зводячи з висоти пташиного польоту, щоб спілкуватися, керувати та переглядати деталі кандидата.

  8 інструментів для створення рядка теми електронної пошти для кращого перетворення

Команда найму може перетягувати конвеєр, щоб керувати кандидатами та налаштовувати етапи для прийняття обґрунтованих рішень. Це допомагає складати та пропонувати практичний перегляд резюме та соціальних облікових записів кандидатів. Функція включає:

 • Картки кандидатів для ознайомлення
 • Призначення зустрічі
 • Надсилання запрошення через текстове повідомлення або електронну пошту
 • Перегляд оцінки
 • Перевірка даних

Breezy пропонує спрощений доступ до електронних листів і SMS, надісланих кандидатам. Користувачі можуть синхронізувати його в Slack, щоб миттєво отримувати оновлення та швидше відповідати кандидатам. Безконтактний попередній відбір комп’ютеризований і включає спеціальні анкети, щоб зрозуміти набір навичок і здібностей кандидата.

Талв’ю

Використовуйте платформу для відеоінтерв’ю з підтримкою штучного інтелекту, щоб пришвидшити набір. Talview пропонує безпроблемний досвід найму та автоматизовані співбесіди, щоб уповільнити тривалий процес співбесіди. Мета полягає в тому, щоб зменшити ресурси та час, витрачений на співбесіди з кандидатами, і пришвидшити відбір.

Відеоінтерв’ю на замовлення також може допомогти оцінити мову тіла, навички спілкування та культуру під час першого раунду, щоб скоротити час найму. Талв’ю онлайн-відеоінтерв’ю включає в себе машинне навчання та обробку природної мови для аналізу тону, визначення емоцій і психолінгвістику.

Talview дозволяє користувачам спілкуватися з кандидатами, створюючи чудове перше враження. Він створює надійний і вичерпний профіль, який висвітлює відеовідповіді кандидатів. Мета полягає в тому, щоб проаналізувати профіль кандидата в безперебійному автоматизованому та легкому робочому процесі підбору персоналу. Співробітники можуть інтегрувати програмне забезпечення з будь-якими системами управління рекрутингом, такими як IBM Kenexa, iCIMS, Greenhouse, Taleo тощо.

Працездатний

Рухайте конвеєр швидше та вперед, наймаючи віддалено за допомогою Workable. Інструмент для проведення відеоінтерв’ю – це преміальна одностороння платформа перевірки, яка дозволяє співробітникам отримувати записані відповіді від кандидатів і аналізувати їх у зручний для них час.

Працездатний пропонує гнучкий процес, що дозволяє працівникам оптимізувати та прискорити процес найму. Крім того, співробітники можуть легко співпрацювати з командами, залишати відгуки та приймати зважені рішення. Інструменти відеоінтерв’ю на вимогу також дозволяють записувати з урахуванням будь-якого часового поясу чи розкладу.

Завдяки інструменту онлайн-співбесіди команда найму може вибрати запитання, надіслати посилання кандидатам, де вони зможуть записати відповіді, співпрацювати з командою для отримання зворотного зв’язку та переходити до наступного етапу розробки.

моєІнтерв’ю

Під девізом «Знайомся з людьми, а не резюме», myInterview вдалося завоювати популярність за останні кілька років. моєІнтерв’ю Intelligence використовує спеціально розроблені алгоритми машинного навчання, які допомагають підбирати кандидатів на замовлення. Він використовує різноманітні дані для сканування записаних відео та аналізу тих, які ідеально відповідають профілю.

Автоматизований інструмент збирає деталі співбесіди та складає короткий список відповідних кандидатів, які відповідають опису роботи. Він оснащений потужними функціями та неупередженим оцінюванням, що аналізує риси особистості, навички спілкування та ключові слова у відео. Інструмент дозволяє членам команди найму залишатися на зв’язку, обмінюватися відгуками та думками.

  Як використовувати GIF як шпалери для Apple Watch

Вілло

Щоб зустрітися з потрібним кандидатом, співробітники можуть покладатися на інструмент відеоперегляду, який займає мінімум часу. Вілло може бути чудовим доповненням до ваших інструментів найму, що робить наймання доступнішим і допомагає розвивати ваш бізнес. Програмне забезпечення для перевірки кандидатів просте у використанні та доступне, що прискорює процес найму.

Willow дозволяє інтерв’юерам налаштовувати запитання для співбесіди, ділитися посиланням із кандидатами, отримувати відеовідповіді від кандидатів і переглядати відповіді. Користувачі можуть легко складати список кандидатів, аналізуючи кожну відповідь.

Інструмент спростив процес співбесіди, дозволивши співробітникам заощадити час (замість перевірки кандидатів за допомогою дзвінків), заощадити гроші та підвищити продуктивність. Це також дозволяє співробітникам бачити не тільки резюме кандидатів, щоб найняти високоякісних кандидатів по всьому світу з всеосяжним процвітанням. Навіть співробітники можуть вільно давати інтерв’ю в будь-якому місці і контролювати весь процес.

Jobvite

Інструмент перегляду відео за запитом створює послідовність, підвищує якість найму та прискорює процес перевірки. Jobvite також легко інтегрувати з існуючим програмним забезпеченням ATS, щоб запропонувати легкий підбір персоналу та бездоганний досвід. Це дозволяє користувачам наймати кандидатів у свою команду та співпрацювати з командою найму для прийняття обґрунтованих рішень.

Jobvite пропонує швидший процес перевірки, щоб надати кандидатам можливість задавати запитання, що дають змогу записувати відповіді. Співробітники можуть приймати обґрунтовані рішення та чесно перевіряти без будь-яких упереджень, пропонуючи рівні та справедливі шанси кожному. Цей інструмент надає спільний екран із командою найму для надання відгуків і перегляду відео.

InterviewOpps

Перегляньте потенціал кандидата та дізнайтеся його не лише про його резюме за допомогою InterviewOpps. InterviewOpps — це платформа для перевірки кандидатів і відеоінтерв’ю нового покоління, яка дозволяє співробітникам глибше зануритися в профіль кандидатів і дізнатися їх краще. Це чудовий інструмент, щоб заощадити гроші та час, використовуючи цільову перевірку кандидатів і відеоінтерв’ю для швидкого найму потенційних кандидатів.

Онлайн-інструмент допомагає персоналізувати процес співбесіди та покращити його в одному напрямку. Співробітники можуть додавати запитання, надсилати посилання кандидатам і переглядати відповіді. Кандидати записують відповідь у попередньо записаному інструменті перегляду відео. Інструмент збирає та аналізує відгуки та пропонує керівництву кандидатів прийняти зважене рішення.

EasyHire.me

EasyHire.me — це інтелектуальна система залучення талантів із настроюваною дошкою вакансій, відстеженням кандидатів і відеоінтерв’ю (AI/ML). Цей інструмент для інтерв’ю в прямому ефірі або на вимогу пропонує автоматизовану транскрипцію, рішення про наймання на основі даних, гнучкий формат запитань, панельні інтерв’ю тощо.

EasyHire.me також може аналізувати емоції за допомогою новітньої технології розпізнавання емоцій AI/ML, яка пришвидшує процес найму, отримує більше даних із відео та приймає рішення на основі даних. Це дозволяє користувачам приймати рішення на основі даних, вимірюючи успішність найму, зберігаючи дані в одному місці та порівнюючи кандидатів.

Цей онлайн-інструмент також включає дошку вакансій, яка автоматизує попередню перевірку, рекламні сайти третіх сторін, а також налаштовує та приймає заявки через Google Assistant, Інтернет або мобільний пристрій. Він складається з технічної оцінки для створення технічних проблем, спостереження за кодом кандидатів, вибору запитань за допомогою банку, перевірки коду та отримання відгуків від команди.

  Як видалити контакт у WeChat

Аватюра

Інструмент для відеоінтерв’ю Avature забезпечує інтуїтивно зрозумілий користувацький досвід і глобальний масштаб для всіх зацікавлених сторін. Інструмент онлайн-відеоінтерв’ю пропонує співбесіди за запитом і в прямому ефірі залежно від бізнес-ландшафту, заощаджуючи час для менеджерів з найму, рекрутерів і кандидатів.

Аватюра допомагає кандидатам і рекрутерам зустрітися віч-на-віч (без фізичної зустрічі) на оптимізованому для мобільних пристроїв, брендованому та адаптованому порталі. Інструменти відеоінтерв’ю на вимогу дозволяють менеджерам з найму та рекрутерам переглядати записані відеозаписи кандидатів, щоб приймати обґрунтовані рішення.

Користувачі також можуть попередньо переглянути відео- та аудіозаписи, текстові відповіді та профіль кандидата. Він також може планувати можливості для усунення панелі відео, групової та індивідуальної координації співбесід. Онлайн-інструмент показує доступні часові інтервали, з яких можна вибрати, а потім фіксує зустріч.

VidCruiter

Інструмент відеоінтерв’ю VidCruiter дозволяє менеджерам з найму використовувати менше ресурсів і менше часу для найму потенційних кандидатів. Він пропонує сучасний і популярний підхід, який дозволяє менеджерам з найму отримувати найкращих кандидатів за доступною, швидкою та зручною ціною. VidCruiter пропонує процес економії часу, усуваючи використання традиційних і застарілих процесів опитування.

Програмне забезпечення для відеоінтерв’ю відповідає критеріям реального часу з попередньо записаними інтерв’ю та інтерв’ю в прямому ефірі. Легко покращити якість найму, пришвидшити час найму, створити позитивний досвід кандидата та найняти рентабельно, забезпечуючи структурований найм без будь-яких упереджень.

CodeSignal

Використовуйте розширену IDE із CodeSignal для технічних інтерв’ю за допомогою живої співпраці. CodeSignal пропонує точну оцінку навичок у реалістичному середовищі кодування, щоб найняти потрібного кандидата. Інструмент онлайн-інтерв’ю надає фактичні результати та кодування за допомогою передового середовища розробки. Співробітники можуть створити кращий досвід кандидата, швидше масштабувати співбесіди та збирати більш глибокі ідеї.

Співробітники можуть зустрічатися, спілкуватися та кодувати кандидатів разом за допомогою аудіо- та відеодзвінків. Він пропонує симулятори польотів для розробників у гіперреалістичному середовищі розробки для оцінки кандидатів. Інструмент полегшив оцінювання кандидатів за допомогою керування пакетами, інструментів створення та інтерактивного попереднього перегляду.

Висновок 👩‍🏫

У вас є список найкращих програм для відеоінтерв’ю, але цього недостатньо. Ось кілька рекомендацій, яких потрібно дотримуватися, вибираючи відповідне програмне забезпечення:

 • Фінансові показники. Необхідно знати свій бюджет найму, оскільки він залежить від росту співробітників компанії, рівня утримання, масштабу та прибутковості.
 • Продукт – зрозумійте продукт і те, як він вам допоможе. Кілька продуктів ідеально підходять для найму програмістів, але не керівників вищої ланки. Тому переконайтеся, що він оснащений потрібними функціями.
 • Найкращий варіант використання – спробуйте різноманітні рішення, але найкраще знати, що найкраще відповідає вашим вимогам.
 • Відгуки користувачів – найкраще перевірити досвід інших організацій, перш ніж завершувати продукт.

Відеоінтерв’ю може заощадити багато часу та є менш упередженим. Крім того, у вільний час кандидати можуть записувати свої відеовідповіді та давати інтерв’ю. Потужний інструмент відеоінтерв’ю на вимогу миттєво підвищує рентабельність інвестицій і встановлює очікування.